>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Majewski czy Roger ??

mati987 12

mati987

Użytkownik
majewski może i zagrał dzisiaj bardzo dobrze szczegolnie asysta przy ost bramce groclinu ( o czym pisał juz Robson) ale roger jest duzo bardziej doświadczony i myslę ze on powinien pojechać , chodz majewski tez by mogł na rzecz ktoregoś z reprezentantow , takie jest moje zdanie
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie wierze , ze po tym jak dostal w expresowym tempie paszport itp. ma nie grac w pierwszym skladzie , a Rogera nie kryja? , jest jednym z najniebezpieczniejszych zawodnikow dla kazdej druzyny wiec ten argument nie wchodzi w gre . . .
Zgoda moze technike ma dobrą, ale Majewskipod tym względem napeweno nie ustępuje.
Hmmm to ciekawe niby za kogo mial by grac w pierwszym skladzie..Za Żurawskiego? Czy moze Smolarka?... Jak dla mnie jest tam zupelnie nie potrzebny i wkurza mnie ze na sile wlasnie naturalizujemy jakiegos Canarinho zamiast dac szanse Polakom ...:zoltakartka:
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Zgoda moze technike ma dobrą, ale Majewskipod tym względem napeweno nie ustępuje.
Hmmm to ciekawe niby za kogo mial by grac w pierwszym skladzie..Za Żurawskiego? Czy moze Smolarka?... Jak dla mnie jest tam zupelnie nie potrzebny i wkurza mnie ze na sile wlasnie naturalizujemy jakiegos Canarinho zamiast dac szanse Polakom ...:zoltakartka:
Heh powiem Ci szczerze ze juz bym wolal zeby gral Roger niz Zurawski ale ten nr nie przejdzie nie wiem jeszcze za kogo ale za jakis czas Leoo ujawini .. swoj tajny plan x]
 
pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
Tylko, że jak zagra dobrze to wszystkie tematy o nim i negatywne odpowiedzi będą usunięte bo każdy na niego narzeka, ale jak się okaże, że Roger pokaże się z dobrej strony to wszyscy zaczną go chwalić, nawet Ci co teraz na niego narzekają, nawet kibice Legii. Tak wogle to po co inne kluby wywieszają te transparenty?? Legia niech sobie robi co chce bo to jej piłkarz(chociarz i oni się do niego przekonają), ale inne kluby typu Odra Wodzisław po co?(Chyba tylko żeby podlizać się Legii). Osobiście nie mam nic do Rogera i do tego, że będzie reprezentował Polskę na Euro 2008. POZDRO
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Jeden grzyb, kto z nich pojedzie - ten, którego wybierze Leo będzie graczem na ogon meczu z Niemcami (max 20 min.) i ew. ostatni grupowy mecz, gdzie na pożegnanie zagra rezerwowy skład..
 
mmmateooo 0

mmmateooo

Użytkownik
ja popieram robson
dla majewski, po dzisiejszym meczu( i sezonie) powinien pojechać
roger dla mnie to cały cyrk nie był potrzebny
 
P 0

profi

Użytkownik
Majewski jest jeszcze młody i powinien sie uczyc bo takiego talentu napewno nie mozna zmarnowac. Trzeba dac mu szanse!!
Uczyć to on się powinien w klubie a nie na Mistrzostwach Europy ???? To, że pojedzie Roger jest właściwie pewne. Nie jestem ani za ani przeciw, ocenię decyzję Leo po pierwszym meczu.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Chociaż chciałbym żeby pojechał Majewski to pojedzie Roger bo tak jak napisał Vader byłby za duży obciach gdyby Brazylijczyk po przyśpieszonym dostaniu obywatelstwa nie pojechał na Euro :]
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
MAJEWSKI &gt; Roger

Ale nie po to nadano Brazuce obywatelstwo tak dla jaj żeby sobie je miał. jest to jeden z najpewniejszych ludzi którzy pojadą na EURO, szkoda że zabiera innemu Polakowi miejsce w 23. osobowej ekipie.
 
P 0

profi

Użytkownik
Leo wie najlepiej kto się nadaje bardziej i juz niejednokrotnie to udowadniał więc nie ma co dyskutować na temat jego decyzji.
 
R 0

rosa

Użytkownik
Czy wy naprawdę chcecie aby w naszej reprezentacji grał brazylijczyk z polskim paszportem ? Do czego on nam jest potrzebny ? W eliminacjach nasi pokazali klase i poradzili sobie bez Rogera. Czy on ma coś w spólnego z Polską.. Nic niedługo wyjedzie do innego klubu za granice i co wtedy ? Ta cała sprawa jest dla mnie śmieszna mamy wielu utalentowanych piłkarzy... ROGER NIGDY NIE BĘDZIESZ POLAKIEM !!!
 
J 0

jabolek

Użytkownik
Najlepsze jest to, że chłopaki walczyli w eliminacjach, wywalczyli ME pierwszy raz w historii a tu jakiś naturalizowany piłkarzyk z Warszaffki dostaje szybciutkie obywatelstwo i wpie..prza się w kadrę chłopakom... Nie mają honoru tacy ludzie i ja w 100% popieram transparenty klubów takich jak Jaga - bo Roger NIGDY NIE BĘDZIE POLAKIEM. Polska to nie jest Francja, gdzie głupcy pozwolili sobie włazić na głowę bambusom i teraz życie tam wygląda jak wygląda. Polska to kraj mało tolerancyjny, dbający o tradycje i patriotyczny i ja to popieram w całej rozciągłości.
NIE dla naturalizowanych grajków!
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Super! Tematem było kto zagra: Roger czy Majewski [swoją drogą odpowiedź jest oczywista ???? ] a wy robicie sobie wyścigi kto jest bardziej przeciw nadaniu obywatelstwa Rogerowi... Zróbcie sobie konkurs kto głośniej krzyknie &quot;jestem najlepszym patryiotą&quot; i po sprawie. Bo pisanie posta pod postem nie na temat i w dodatku identycznych nie ma sensu.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
1.
Wg mnie powinien pojechac Roger, bo jest lepszym pilkarzem. Majewski jest jak na razie pilkarzem nizlym, ale slabszym od Brazylijczyka. Pisanie ze powinein jechac i sie uczyc od najlepszych jest dla mnie smieszne. Uczyc to on sie moze w klubie i na meczach towarzyskich, na ME trzeba dac z siebie wszystko, a wg mnie Majewski ma mniej do zaoferowania niz Roger
2.
Widze ze wielu z was nie podoba sie ze w naszej reprezentacji moze zagrac pilkarz innej niz polska narodowosci. Popieracie transparenty rasistow i wcale sie tego nie wstydzicie. Pomijam wasze przekonania, myslcie sobie co chcecie, mozecie byc rasistami, faszystami i kim tam jeszcze chcecie, ale nie mieszajcie tego do pilki noznej. Obecnie na swiecie jest jak jest i nawet w reprezentacji Niemeic graja nie-Niemcy. Wiele krajow ma w swoich skladach naturalizowanych pilkarzy. Przepisy na to pozwalaja i jesli jest opcja to treba z tego korzystac, a nie silic sie na postawy narodowe. Co nam da to ze wywalimy Rogera z kadry? Wzmocni sile naszej ekipy? Wg mnie nie, napasie co najwyzej przekoanania grupki najglosniej krzyczacych.
3.
Do wszystkich zgadzajacych sie z zalosnym transparentem z B-stoku i Wodzislawia. Nie przeszkadza wam Beenhakker? A Bonitta? A Lozano? A Liktoras?
 
Do góry Bottom