>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Magazyn Ligowy Orange Extraklasa w TVN

krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Witam wszystkich :!:

Jako że nie mam Canal + i nie oglądam zaraz po meczach magazynu o naszej lidze oglądam na TVN skróty meczów w Magazynie Ligowym OE

Powiem szczerze że ten magazyn mnie wnerwia niesamowicie :;/:

Jak Ci idioci są prowadzącymi to ja nie wiem.... i przez większość odcinków gościem był.....
Jacek Bednarz (były zawodnik Pogonii Szczecin i Legii Warszawa) powiedzcie jak tam ma być zachowany zdrowy umiar jak oni non stop tylko jeden temat... czy Legia to czy Legia tamto ( z całym szacunkiem) aż mnie skręcało jak widziałem tą łysą glacę pana Bednarza.
A najbardziej mnie wkurzały te komentarze 2 panów prowadzących.

Wczoraj wpadli na genialny pomysł żeby zadzwonić do Ciechanowa do sędziego pana Marka Mikołajewskiego który sędziował mecz Odry Wodzisław-Wisła Kraków.

Jak idioci pytali się go i sugerowali sędziemu że czerwone kartki nie należały się.
Jeżeli chodzi o 1 sytuacje (pretensje Baszczyńskiego) to kartonik :zoltakartka: jak najbardziej za takie pretensje i pyskowania, a za to co pokazał do wymagającej publiki w Wodzisławiu PZPN powinien go zawiesić na 2-3 spotkania i karę $$$ tak jak ma to miejce w innych ligach.

A co moi pupile z TVN prowadzący ten magazyn ...
-Panie sędzio czy czerwona kartka to nie było za surowe.....


A na drugą sytuację sugerowali lub wręcz intuicyjnie wmawiali sędziemu że Paulista nie powienien obejrzeć ???? normalnie mnie skręca :? w innych ligach nawet za sam zamiar często sędzia wywalał z boiska (Mike Rilley) a tutaj te 2 błazny sugerowały w studio prowadząc magazyn ligowy że to była zbyt surowa kara.... żenada :!:

Co mnie najbardziej wnerwia to to że ten magazyn jest nie obiektywny :roll: nie pokazuje 2 stron medalu, tylko tę dobrą . Komentarze są nie obiektywne i stronicze ???? jak Legia przegrała z Zabrzem to komenatrze...
-No wypadek przy pracy, przemęczenie
jak przegrał jakiś inny klub to pan Bednarz od razu
- no tak oni są słabi, oni nie za bardzo umieją grać :?

Całe szczęście że pana Jacka B. w tym programie nie ma. bo był przez jakieś 10 odcinków jako główny gość :? :!:

Moja opinia jest o tym taka że ten program powinien być przeniesiony na inną stację telewizyjną, bo przecież koncern ITI (właścieciel TVN) jest sponsorem Legii.
A to już rzutuje nieco na program, a jak co kawałek gościem specjalnym był pan Jacek B. to często oglądałem tylko sktóry a nie słuchałem tego &quot;pitolenia wielkiego znawcy&quot; :;/:

Program jest nie obiektywny i często (na szczęście od kilku odcinków) już nie stornniczy.
Prowadzącą 2 powinni wywalić bo są niczym hieny szukające taniej sensacji i wciskające kity (wmawiać sędziemu że źle postąpił, jak ewidentnie było widać co robili piłkarze Białej Gwiazdy [respect] na boisku w Wodzisławiu).
Przecież jest masę innych dziennikarzy i to o 10000% lepszych. (Kołtoń &amp; Borek) nr 1 w Polsce :!:


A jaka jest wasza opinia na temat tego programu :?:
-Co was wnerwia, co jest ok a co powinni zmienić waszym zdaniem :?:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Rzadko się z tobą Krzysiu zgadzam, ale tutaj niestety muszę przyznać Ci rację w 100%

W ogóle TVN nie powinien pokazywać żadnych spotkań piłkarskich, tak samo skrótów czy tego typu magazynów. Oni nie mają o tym pojęcia, a komentatorzy są na żenująco niskim poziomie. Pamiętam jak pokazywali mecze na TVN turbo... no ludzie złoci, jak można tak komentować spotkania. Jeszcze do studia zapraszają pseudo ekspertów.

Kolejna sprawa spotkań o puchar polski pokazywanych w TVN. To jest po prostu cenzura. Doping kibiców bardzo słabo słychać, nawet jak jest 15 tysięcy ludzi.

Nie oglądam żadnych magazynów na TVN, ale to co piszesz jest prawda to przesadzili maksymalnie. Jak można dzwonić do sędziego i próbować wmówić mu czy próbować udowadniać winę? Od tego jest PZPN, a nie durni pseudo dziennikarze w TVNie.
Czy po takiej fali ten sędzia będzie normalnie sędziował? Pewnie mu zostanie to w głowie, a w każdym następnym meczu będzie bojaźliwie sędziować, z myślą nie popełnienia błędu

???? dla całego ITI
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Ja jedynie z takich magazynów oglądam (no niezawsze) Preniership na C+ .

Krzysztof1985 - co do Legi też wileka racja , chwalą ich jak nic - korupcja kwitnie u nich i dziadki z PZPn nic , dzwine że drużyna FC Prokuratura Wrocław do nich jeszce niezajżała.

Nieoglodam tego magazynu na TVN , na C+ trwa o wiele dłuzej i wiecej jest ekspertow i sa ludzei co polska lige juz sporo lat oglodaja i komentuja.

Jak im sie nudzi tym z TVn to niech se zrobia LegiaTv na wzor zagranicznych i yam niech gadaja o pseudo mistrzu polski.
 
gwizd3k 39

gwizd3k

Użytkownik
ja oglądałęm raz ... i wiecej nie bede sie meczył i po nocach nie spał :p fakt że jeszcze spać nie szedłem ale wole sobie przed kompem posiedziec ...

Ogladałem odcinek jak trenerzy ŁKSu i Widzewa grali w piłkarzyki ze niby derby łodzi ... :p
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ogladałem odcinek jak trenerzy ŁKSu i Widzewa grali w piłkarzyki ze niby derby łodzi ...

Pamiętam ten odcinek, panowie się znają i są kumplami-przyjechali nawet jednym autem z Łodzi ????

Eech cóż począć.... Legia jak grała słabo to zawsze pan Jacek B. no wypadek przy pracy, przemęczenie, nie fart ????

Ale jak np taka Arka utarła nosa nie jednemu remisując lub wygrywając to zaraz było...
-przypadek
-fuks

Jak dla mnie odpad ten magazyn (szczególnie o to co ostatnio robią - do sędziego przed północą dzwonić-DEBILIZM :zy3ou: )
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Ja już przyzwyczaiłem się do tego, że w tym magazynie jest tylko jeden temat -&quot;Legia&quot;. Na początku jak zacząłem oglądać ten magazyn to interesowały mnie opinie gości w tym programie. A już od jakiegoś czasu oglądam ten magazyn, tylko aby pooglądać jak grają &quot;nasze&quot; kluby i brameczki jak padają :mrgreen:

Gdybym miał np Canal + to na pewno oglądałbym magazyny w tamtej stacji.

A jeśli chodzi o komentatorów to zgadzam się w 100% z Krzysztofem - Kołtoń &amp; Borek najlepsi komentatorzy w Polsce, ale niestety stacja gdzie pracują daje im możliwość wykazania sie co 4 lata gdy są Mistrzostwa Świata a tak po za tym to nie mają nic ciekawego z piłki :-?

Kiedyś leciał tez magazyn w Polsacie Sport w niedziele wieczorem gdzie było podsumowanie weekendu w ligach europejskich. Szkoda, że już tego nie ma :;/:


Pzdrawiam ;-)
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Tak, magazyn 2x45 był bardzo ciekawy. Szkoda, że go zdjęli, bo dyskusje były dość fajne. Obecnie PSport daje totalnie du** z piłką nożną... Mieli Bundesligę - stracili, szkocką przenieśli chyba do Sport Extra :;/:. Zostaje na szczęście portugalska co mnie bardzo cieszy, bo uwielbiam tą ligę ????

A zauważyliście, że Borek ostatnio coś w Eurosporcie komentował :?: Chyba skróty PUEFA...
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
sawas nie wiem czy Borek czasem nie komentował też Eurogoli ;) przynajmniej mnie się tak wydawało :spokodfhgfh:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Mnie jeszcze dobija system i ustawodawstwo w Polsce, chyba stacja TVN do spółki z POLSATEM kupili prawa do transmisji Euro 2008 i chyba Euro2012 (mają się dzielić z TVP)

Co kawałek dochodzi do tego że żeby coś obejrzeć ciekawego w niekodowanej i nie płatnej TV musisz kupić albo jakąś Cyfrę +, albo Canal + albo N-TV bo wszystko sprzedali :zy3ou:

A w niemczech i na zachodzie jest tak że jak jest impreza masowa pod tytułem Mistrzostwa Europy nawet w Piłkę ręczną to musi to transmitować powszechna telewizja publiczna a prywaciarze nie mogę kupić za Chiny takich praw :spokodfhgfh:

A zobaczcie co jest u nas wszystko co nieco lepsze to musisz bulić $$$$ bo w TVP to skoki i liga światowa siatkarzy ( jeszcze max 2 lata)
Niedługo to 0 sportu będzie w niekodowanych publicznych TV :roll:
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Z braku laku - oglądam Magazyn Ligowy Orange Extraklasa. W sumie tylko tam obejrze wszystkie bramki kolejki. Lecz nie mam zamiaru długo męczyć się z tymi badziewnymi &#39;ekspertami&#39;. Muszę przyznać, że ITI jako sponsor Legii kładzie duży nacisk, aby to o Wojskowych rozmawiać najwięcej...
Pamiętam słowa jednego z prowadzących : &quot;Teraz skrót meczu Pogoń - Widzew ... [...] Mam nadzieję, że kibice nie będą urażeni, ale czekają na nas ważniejsze spotkania&quot;.
No sorry, ale jeżeli program ma być obiektywny, to każdemu wydarzeniu powinni poświęcić tyle samo czasu. Gdyby to np. Legia grała z Wisłą P. , to i tak zachwalano by, jak to eLka poradziła sobie z &quot;nieźle radzącą w tym sezonie Wisłą ???? &quot;.

Mam nadzieję, że po zakupie N-TV, na kanale Nsport, znajde coś ciekawszego niż to, co funduje nam TVN.

A co do Tel. Publicznej - ????
 
J 39

jaqub

Użytkownik
Mnie jeszcze dobija system i ustawodawstwo w Polsce, chyba stacja TVN do spółki z POLSATEM kupili prawa do transmisji Euro 2008 i chyba Euro2012 (mają się dzielić z TVP)

Co kawałek dochodzi do tego że żeby coś obejrzeć ciekawego w niekodowanej i nie płatnej TV musisz kupić albo jakąś Cyfrę +, albo Canal + albo N-TV bo wszystko sprzedali :zy3ou:

A w niemczech i na zachodzie jest tak że jak jest impreza masowa pod tytułem Mistrzostwa Europy nawet w Piłkę ręczną to musi to transmitować powszechna telewizja publiczna a prywaciarze nie mogę kupić za Chiny takich praw :spokodfhgfh:

A zobaczcie co jest u nas wszystko co nieco lepsze to musisz bulić $$$$ bo w TVP to skoki i liga światowa siatkarzy ( jeszcze max 2 lata)
Niedługo to 0 sportu będzie w niekodowanych publicznych TV :roll:

Ustawodawstwo w Polsce jest takie same jak w innych krajach tylko mecze reprezentacji narodowej muszą być w telewizji publicznej a to ,że np. w Niemczech są całe mistrzostwa w publicznej to już tylko indywidualna sprawa telewizji.
Co do tego ,że &quot;prywaciarze&quot; nie mogą kupić takich praw to się mylisz mogą ale publiczna daję więcej i to jej sprzedają , albo inwestorzy prywatni kupują i puszczają w telewizji nie kodowanej żeby zdobyć większą oglądalność co za tym idzie większe wpływy za reklamy.
Co do lig to dużo jest kodowanych np. Francuska leci we Francuskim Canal+ więc są to dość powszechne praktyki.Taka rzeczywistość za wszystko trzeba płacić.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Zostaje na szczęście portugalska co mnie bardzo cieszy, bo uwielbiam tą ligę

Jeśli lubisz tą ligę to dla ciebie lajcik, ale wśród &quot;nas&quot; jest nie wielu takich. Bardzo dużo osób żałuje, że nie ma Bundesligi i w tym ja. Jest to jedna z najmocniejszych lig w Europie, więc bardzo miło się ogląda. Kogo interesuje jakaś Grecka liga :?: :!: Dobrze wie zarząd, że Piłka Nożna jest na pierwszym miejscu wśród kibiców a oni mają jednej porządnej ligi :-?
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Widzę, że ciekawy temat się rozwija. Ja &#39;magazyn&#39; Orange Ekstraklasy na TVN traktowałem kiedyś wyłącznie rozrywkowo. Jeśli wieczorem w tv nie było nic ciekawszego, to włączałem żeby pośmiać się z panów prowadzących, ich dennych komentarzy jak i dennych gości - pseudoekspertów. Od dwóch lat jestem przeszczęśliwym posiadaczem stacji Canal + Sport jak i Canal + (tu czasem wielkie hity typu Real-Barca, Milan-Inter itp.). Nie przypominam sobie sytuacji, aby ta stacja mnie kiedykolwiek zawiodła. Profesjonalni komentatorzy, którzy jeśli się pogubią, pomylą sami potrafią się później z tego śmiać. Nie ma bufonady jak na TVNie i gwiazdorzenia jak to było na Polsacie Sport z panem Borkiem i szanownym Kołtoniem. Zatrudnieni w C+ byli piłkarze, czyli Tomasz Wieszczycki i Kazimierz Węgrzyn nie są tłumokami pokroju Bednarza zapatrzonymi wyłącznie we własny były klub. Zawsze mają coś nowego, ciekawego do powiedzenia. Magazyn Liga + Extra to najlepsza pozycja o tematyce ligowej w naszym kraju. Zapraszani są ciekawi i różnorodni goście: piłkarze, trenerzy, niezbyt lubiani działacze PZPNu i inni. Prowadzący panowie Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski utrzymują luźną atmosferę dzięki czemu przyjemnie można spędzić dwie wieczorne godziny. Naprawdę POLECAM KAŻDEMU kto tylko ma możliwość załatwienia sobie C+. Z pewnością się nie zawiedzie...
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ustawodawstwo w Polsce jest takie same jak w innych krajach tylko mecze reprezentacji narodowej muszą być w telewizji publicznej a to ,że np. w Niemczech są całe mistrzostwa w publicznej to już tylko indywidualna sprawa telewizji.
Ustawodawstwo w Polsce i UE to są jeszcze 2 różne bajki. Niestety musimy się dostosować. Jako przykład podam: granie w bukach netowych w Polsce jest strasznym przestępstwem za które grozi spora grzywna i 2 lata ciupy, co mówi na to prawo UE....
mówi H... wam w d... Polscy głupi urzędasy i partacze sejmowi. DOZWOLONE za wyjątkiem 2 małych wysepek w pobliżu Anglii :mrgreen:
Jak myślicie dlaczego nie wsadzają nas do pierdla za to :?: Bo się boją miliardowych odszkodowań jak ktoś się odwoła do Strasbourga to kapota z Polish law :jupi:


Co do sponsorów w postaci ITI mogliby nieco poluzować śrubki i dać kibicom posłuchać o nieco innych klubach niż Legia ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Co do magazynu to zawsze coś lepsze niż nic ;) ale ja naszczęście mam Canal+ i jestem bardzo zadowolony. Relacje z meczów są przeprowadzane w ciekawy dla kibica sposób. Stacja posiada fachowych komentatorów mam tutaj na myśli przede wszystkim Jacka Laskowskiego, Rafała Wolskiego, Andrzeja Twarowskiego, Tomasza Smokowskiego, Marcina Rosłonia. Zawsze jestem pod wrażeniem komentowania koszykówki przez Wojciecha Michałowicza... posiada on ogromną wiedzę na temat komentowanej przez niego dyscypliny. Do tego zawsze fachowo prowadzone relacje z żużlowego Grand Prix przez Piotra Olkowicza (komentator) i Grzegorza Milko (studio). Wracając do piłki nożnej dochodzą jeszcze eksperci... Grzegorz Mielcarski, Kazek Węgrzyn, Mirek Szymkowiak, Tomasz Wieszczycki. Są to experci z prawdziwego zdarzenia, a poza boiskiem naprawdę mili ludzie ostatnio miałem okazję porozmawiać z panami Wieszczyckim i Szymkowiakiem przy okazji meczu z Zagłębia z Koroną ;)

Mimo tej bardzo bogatej oferty sportowej, moim zdaniem abonament za cyfrę+ jest zdecydowanie za wysoki i nie każdego stać na jej posiadanie.

Na zakończenie jeszcze powiem, że moimi ulubionymi komentatorami sportowymi są panowie Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski z Eurosportu, którzy komentują kolarstwo i biathlon... nic dodać nic ująć po prostu rewelacja ????
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Na zakończenie jeszcze powiem, że moimi ulubionymi komentatorami sportowymi są panowie Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski z Eurosportu, którzy komentują kolarstwo i biathlon... nic dodać nic ująć po prostu rewelacja
Tak jest. Ci dwaj panowie nie mają sobie równych ???? Cały rok czekania na Tour de France tylko po to żeby ich posłuchać, ale potem to już miód ????
 
E 0

emdoka

Użytkownik
Straszny lament...TVN przynajmniej daje szanse obejrzenia goli z pomarańczowej ligi,o dziwnej porze ale zawsze...a Jacek Bednarz-prawnik,były dyrektor sportowy Legii,wiec o czym ma mówic? Mowi na temat,na który do powedzenie ma najwiecej i zna sie lepiej od nas wszystkich razem-czyli na temat Legii.Gdyby tak wszyscy robili w tym temacie ostały by sie moze ze trzy posty.Gdyby tam siedział przedstawieciel np Korony lub Górnika Łęczna
niektórzy nie mieli by z pewnoscia nic przeciwko...Więc juz nie mowicie o obiektywnosci...

Jest jeszcze jedna alternatywa dla was...po prostu wyłącznie fonie i po kłopocie...
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Gdyby tak wszyscy robili w tym temacie ostały by sie moze ze trzy posty.Gdyby tam siedział przedstawieciel np Korony lub Górnika Łęczna
Tak ale nie wydaje Ci się to nudne cały czas nawijać i nawijać że Legia to Legia tamto.
Przecież są inne kluby, którym CI 2 pajace poświęcają max 2 minuty. Ostatnio na temat braterskiego meczu z Pogonią mówili chyba z 10-15 minut. A na przykład o Finale Pucharu Polski powiedzieli, no Korona przegrała bla bla słaby football, szkoda Ryśka Wieczorka. Tyle raptem 1-2 minuty.
A przecież są inne kluby jak chociażby Lech Poznań który ma ostatnio bardzo dobrą formę, czy niespodziewanie natchniona Wisła Płock, oraz Groclin który wygrał 3 mecze z rzędu

Trochę szkoda bo nie tylko jest klub z Warszawy, owszem jakby on dominował w naszej lidze pod względem miejsa w Tabeli OE to jeszcze zrozumiem ale tak.... to jest bez sensu :zoltakartka: . Może zaczną mówić już do przygotowań do Intertotto :jezora:
 
E 0

emdoka

Użytkownik
Mowią bo muszą mówić...co nie zmienia faktu ze na pewnej płaszczyźnie mam do Bednarza szacunek...Myśle ze wszystko napisałem w poscie wyzej.to jest jedyna mozliwosc zeby obejrzec polska lige wiec ja wykorzystuje...a reszta-nie kazdemu mozna dogodzic...pozdrawiam
 
Do góry Bottom