>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MŚ Elity / Niemcy - Francja, Kolonia - Paryż 05-21.05

Status
Zamknięty.
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Nie ma jak dobre sędziowanie w półfinale MŚ. Może być i system VAR a jak będą chcieli to i tak gwizdza jak chcą. Sędziowanie pro Rosja i to jak cholera. Niech nadal te kary rzucają na prawo i lewo. Nie ma jak dać karę za symulowanie przy równoczesnym ukaraniu Rosjanina. Śmiech na sali.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Final MŚ Kanada-Szwecja
Typ Szwecja win
Kurs 2.6
Fortuna
Ciężki mecz do typowania. Kursy na Kanade spadają, zagrali piękna trzecią tercje z Rosją, jednak przez pierwsze dwie byli gorsi co ostatnio im sie nie zdarzało. Zawsze byla pelna kontrola w meczu o stawke łatwość utrzymywania sie przy krążku i konstruowania akcji. Na ile z Rosji troche zeszło powietrze po dwoch tercjach a na ile Kanada wziela się do roboty trudno ocenić. Nie mniej jednak to co zrobili w trzeciej to majstersztyk. Kogo Kanada ma w składzie wszyscy widzą. Napewno nie jest to najsilniejszy skład. Bo wielu nie mogło zagrać a i nie wszyscy z górnej pilki chcieli. Ale to co maja na finał wystarczyło. Nie chcę sie czepiać ale czegoś mi brakuje w druzynie Kanady. W bramce Pickard. Solidny bramkarz ale raczej nie wirtuoz. Obrona szału nie ma. Atak bardzo nieobliczalny i mogący rozmontowac kazda obrone. Ale to Kanada i poziom zawsze trzyma. Teraz Szwedzi. Przyjechali po złoto. Ta drużyna mam wrażenie rosła i dojrzewała przez cały turniej. Jej człon to czolowe postaci swoich druzyn w nhl. Wiele wniósł przyjaz Lundqvista i Backstroma. W bramce Szwedzi zyskali spokoj i doświadczenie. Backstrom to swietny playmaker ktory macza swój kij w kluczowych bramkach i widzi wiele na lodzie. Praktycznie procz Forsberga Arvidsona i Karlssona maja wszystkich najlepszych. Sa szybcy i świetnie panuja nad krążkiem. Napewno sa w stanie ograc Kanade i powalczyć o złoto. Mecz nie będzie latwy dla żadnej z drużyn. O wygranej moga zdecydować detale, szczescie i dyspozycja dnia. Ja ide w strone Szwedow. Moze czas na zmianę warty. Moze Ludqvist ukradnie mecz bo jest w stanie. Mozna tez sprobowac z podpórką po kursie 1.91. Jak będzie zobaczymy okolo 23
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dobra to teraz chwalić się kto które miejsce z iloma punktami zajął na tej stronce Mistrzostw Świata IIHF Hockey Predictions ;)
Ja zająłem 86 miejsce z dorobkiem 1504 pkt
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
42 miejsce - 1594 pkt.
Ode mnie szacunek dla gościa, który wygrał klasyfikację końcową, a jego wynik wynosi 2013 pkt.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A to graty, no wynik mega, jeszcze 100 czy 200 pkt było gdzie uzbierać ale 500 to już trza mieć łeb do hokeja hehe
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Ja trzeciego dnia zapomniałem rano ustawić, potem kolejny dzień ustawiłem a następny znów zapomniałem więc dałem sobie już spokój. 512 punktów miałem tylko po tych paru dniach. Miejsce 2425 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom