>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MŚ Dywizja 1A / Ukraina, Kijów 22-28.04

Status
Zamknięty.
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
3 niespodzianka, którą przewidziałem stała się faktem. Trochę szkoda, że wiele osób za wszelką ceną chciało tu namącić podważając moje przypuszczenia, w każdym razie mam nadzieję, że ktoś skorzystał. Szkoda, że to już koniec, bo takich promocji jak tu jeszcze nigdzie nie widziałem. Kto nie ogląda Korea - Ukraina niech żałuje - fantastyczny mecz mimo niskiego wyniku ;)
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Niespodzianka? Przecież Ukraina przegrała, podałeś dwa typy na ten mecz i trafiłeś jeden. Forum jest od tego by między innymi dyskutować. Jakoś nie widzę powyżej by ktoś &quot;za wszelką cenę chciał mącić&quot;. Tekst jak od Jarka Kaczyńskiego. Czyli co ty napiszesz to jest święte i nikt inny nie może mieć innej opinii bo to jest dla ciebie &quot;mącenie&quot;? Miałeś cały turniej i mogłeś typować skoro to takie banalne i buki się nie znają. A tak na poważenie sam napisałeś że oglądałeś 2 mecze hokeja w życiu więc nie dziw się że znajdą się tacy co będą mieć inne zdanie. A skoro nie jesteś tego w stanie zrozumieć to chyba w złym miejscu się znalazłeś.
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Taaa, dwa typy. Text &quot;dla odważniejszych&quot; chyba przez osoby myślące obarczony jest dużym ryzykiem i podkreśliłem to jasno. Bazowym był X2. Owszem - można mieć własną opinię. Ale jeśli nie jest w stanie trafić się kursów poniżej 1,5 to mimo wszystko lepiej zachować ją dla siebie. Miałem 3 typy, 3 niespodzianki , tyle. Reputacja nie drgnęła ani o włos co świadczy o tym, że nie potraficie nawet analizować przeszłości, nie mówiąc o typowaniu.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Chłopie zamiast się napinać lepiej wklej gdzie ktoś Ci mącił bo ja się tego doszukać nie mogę. Napisałem Ci tylko z którymi argumentami się nie zgadzam przy analizie i tyle. Napisałem gdzieś że podałes zły typ? Nie, napisałem że zamiast szukać wygranej Ukrainy lepiej poszukać na nich HC bo to pewniejsze gdyż nie wierzyłem w go że WYGRAJĄ. Wygrali? Nie wygrali. A co ty jesteś alfa i omega i trafiasz każdy typ który podasz? Jak ja bym w życiu 2 mecze obejrzał z danej dyscypliny to by mi do głowy nie przyszło żeby ludziom radzić kto wygra a co dopiero mieć pretensje że ktoś ma inne zdanie. Dorośnij bo zachowujesz się jak małe dziecko z tym lamentem. A skoro wrzucasz typy &quot;dla reputacji&quot; no to mogę się tylko uśmiechnąć.
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
X2 to wygrana Ukrainy? Acha.. Może na tym zakończmy. Pełnym zdaniem napisałem &quot;gospodarz, który przegrywa wszystko? #NieSondzę&quot;. Świadomie nie było &quot;gospodarz, który pozostanie bez wygranej&quot;. Nie przegrać wszystkiego = zremisować, lub wygrać.. Tyle. Masz rację lepiej obejrzeć setki meczów i pudłować typy z najniższym kursem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom