>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MŚ Dywizja 1A / Ukraina, Kijów 22-28.04

Status
Zamknięty.
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Korea to już śmiało można pisać że są w elicie. Nie wierzę że z taką dobrą grą zawalą dalszą część turnieju. Drugą drużyną powinien być chyba Kazachstan który pewnie jutro upora się z Ukrainą a w ostatnim meczu zmierzy się ze słabo spisującymi się Węgrami.
Kazachstan byc moze, choc dzis tym remisem z Polakami sobie skomplikowali sytuacje. Juz wszystko nie zalezy od nich.
Jest prawdopodobne, iz Austryjacy pokonaja KOR i POL.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Mają łatwiejsze mecze i tu upatruje jednak szansy dla Kazachów licząc również na dobre występy naszych rodaków ???? Oczywiście jeśli Austria wygra oba mecze to oni awansują do elity.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Mają łatwiejsze mecze i tu upatruje jednak szansy dla Kazachów licząc również na dobre występy naszych rodaków ???? Oczywiście jeśli Austria wygra oba mecze to oni awansują do elity.
Turniej sie tak ulozyl, iz juz po 3 seriach zostal tylko jeden wazny mecz....AUT-KOR. Zwyciestwo AUT ich bedzie promowac do Elity , inny wynik KAZ. Spadek zaliczyla UKR. Nie bardzo wierze iz POL czy WEG zagraja z pelnym zaangazowaniem w meczach o nic.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Mają łatwiejsze mecze i tu upatruje jednak szansy dla Kazachów licząc również na dobre występy naszych rodaków ???? Oczywiście jeśli Austria wygra oba mecze to oni awansują do elity.
Tutaj jeszcze może być ciekawie. Ukraina po awansie z dyzwizji 1b praktycznie już do niej wraca potrzebuje cudu by się utrzymać a kalendarz ciężki jutro Kazachstan, na koniec Korea, gorzej być nie mogło. Powalczyć mogą jeszcze nasi, Węgrzy wyglądają co prawda lepiej ale są mocno nieskuteczni a Polacy pokazali z Kazachami że bronić potrafią a i wykontrować też, Rompkowski zaliczył poprzeczkę, Bryniczka 2 na 1 starczyło umiejętnie dołożyć kija, Wronce Kolesnik strzał wybił niemal z linii, w 3ciej tercji nasi trochę spuchli chyba kondycyjnie w efekcie OT już po całej linii dla Kazachów ale jak na 0:0 w RT mecz był dobry, fajnie się go oglądało i taka gra na Węgrów powinna wystarczyć a i przy odrobinie szczęścia z tak nieskutecznymi Austriakami tez może to dać dobry wynik. Generalnie duży pozytyw po dzisiejsyzm meczu, Odrobny świetna postawa, najgorsze mecze już za nami, z gospodarzem zawsze się gra ciężko, z Koreą już swoje zerbaliśmy. Nie jest tak źle, ja tam nawet jakieś szanse widzę.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
W sumie będąc obiektywnym to jak byśmy nawet cudem awansowali to za rok byśmy wrócili. Chyba jeszcze nie nasz czas na elitę. Mam nadzieję że zagramy dwa dobre mecze i nawet kolejny raz 3 miejsce trzeba będzie uznać za dobry wynik tym bardziej że w tym roku obsada tej dywizji jest naprawdę bardzo mocna i jak by nie było nie gramy już turnieju u siebie jak dwa lata z rzędu. Niestety to czego za nic nie mogę przeboleć to fakt że rok rocznie gonią nas te Koreańce a jak by zapytać postronnego kibica to pewnie nie wierzył by że oni w hokeja grają ;)
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Znowu nie rozumiem kursu na Węgrów jutro
Są faworytem w meczu z nami i znowu kurs 2.7 na 2. Przyznam bez bicia nie znam się na hokeju, ale nie trzeba być Sherlockiem , żeby widzieć jak są słabi. Ci którzy twierdzą, że zagrali dobrze wczoraj mają chyba zaburzony pogląd rzeczywistości. Nie grali totalnie nic, jedyną bramkę strzelili w podwójnej przewadze. Korea powinna ich zmasakrować, 3-1 to najniższy wymiar kary. Poza tym ciągle bezmyślnie faulowali i grali w osłabieniu przez dużą część meczu. Są słabi i tyle. Polska ich pojedzie jutro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 28

jawa1989

Użytkownik
Oglądałem Oba wczorajsze mecze, zarówno Polaków jak i Węgrów, i muszę obiektywnie stwierdzić, że przez 2 tercje graliśmy lepszy hokej od Kazachstanu, w 3 wyraźnie opadliśmy z sił. Polacy pokazali się z jak najlepszej strony w tym meczu. Co do meczu Węgrów to mam takie samo zdanie jak kolega wyżej. Nie pokazali totalnie NIC. Kara za kara, słaba gra, Korea przeważała w całym meczu i patrząc obiektywnie myślę że warto zagrać jutro w strone Polski. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lukee 178

lukee

Użytkownik
Korea ogólnie tak jak wczoraj pisałem kondycyjnie super i co mecz praktycznie w 3 tercji dociskają przeciwnika gdy ten jest już zmęczony. Jeśli zagramy bardzo dobre spotkanie to możemy z Węgrami wygrać bo nie odstajemy od nich za bardzo a patrząc na to w jakiej są formie tym bardziej mamy na to szanse. Oczywiście jeśli zagramy tak dobrze jak wczoraj. Cały turniej jest wyrównany i nawet Ukraina która przegrywa stara się i psuje dużo nerwów przeciwnikom. Świadczy też o tym fakt że nie pada w meczach bardzo dużo bramek. Nawet ostatnia Ukraina nie straciła ich zbyt wiele na tle przeciwników. Szkoda że nasi przodują w najmniejszej liczbie bramek strzelonych ale może właśnie w meczu z Węgrami uda nam się poprawić tą statystykę ????
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Kazachstan - Ukraina / 19:30
Jedyne dzisiejsze spotkanie odbędzie się między gospodarzami turnieju a drużyną Kazachstanu. Faworyt wydaje się oczywisty i chyba nie ma większego sensu nad rozpisywaniem się o tym meczu. Kazachowie to drużyna oparta na graczach z ligi KHL natomiast Ukraińcy to beniaminek dywizji 1A. Różnica potencjału jest bardzo duża o czym świadczy tabela po 3 meczach. Gospodarze praktycznie bez szans na utrzymanie bo trudno spodziewać się po 3 porażkach zapunktują przeciwko Kazachom i Koreańczykom. Wydaje mi się że w końcu dziś zobaczymy Kazachstan taki na który liczono. Jak do tej pory spadkowicz z elity prezentuje się bez wyrazu. Zdobył 5 punktów ale porażka 2:5 z Koreą i wygrana z naszą reprezentacją tylko 1:0 po dogrywce chluby im nie przynosi. Warto pamiętać też że Ukraińcy grali mecz wczoraj jako ostatni a Kazachowie pierwsi. Może tez mieć to wpływ na przebieg meczu i kondycję miejscowych którzy stoczyli trudny mecz z Austrią. Łatwiejszego przeciwnika Kazachowie już mieć nie będą i mam wrażenie że w końcu mogą wygrać przekonująco paroma golami.
Kazachstan -1,5 @ 1,35 Unibet ✅
Poza tym zakłady za grosze dla ciekawszego oglądania meczu ????
Gol w każdej tercji @ 1,78 1xbet ✅
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Polska - Węgry / 16:00
Mecz o wszystko dla naszych orłów. Porażka zamknie nam definitywnie grę o elitę. Tylko 3 punkty pozwalają nam dalej liczyć się w walce o awans na który szanse i tak nie są zbyt wysokie. Układ gier pozwala jeszcze wierzyć ale musimy też liczyć na dobre wyniki w innych meczach. Patrząc na poczynania Węgrów w turnieju nie jesteśmy bez szans na wygraną. Martwi nieco brak skuteczności naszych jednak i Węgrzy poza pierwszym meczem nie strzelali zbyt wiele. Spodziewam się równego meczu na styku gdzie o wygranej może zdecydować jeden gol. Myślę że może to być mecz walki i jeśli jakoś szybko nie otworzy się bramkami to nie spodziewał bym się sporo goli. Na plus że Węgrom pomaga tylko wygrana za 3 więc odpada gra na remis itp. W ostatnich latach nie jest to dla nas wygodny rywal ale w tych zawodach nie wygląda na będącego w wysokiej formie dlatego liczę że jesteśmy w stanie ich dziś pokonać.
Zakład na Polaków typowo pod oglądanie i nie za wielką stawkę. Skoro daliśmy radę nie przegrać w regulaminowym z Kazachami możemy to samo zrobić z Węgrami.
Polska albo remis w regulaminowym @ 1,75 Unibet ✅
Jeśli mamy zagrać dobry mecz i chociaż walczyć do samego końca stawiam że paroma golami jednak nie przegramy.
Polska + 1,5 @ 1,42 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Oglądam drugi raz w życiu mecz hokeja i jestem w szoku , że nie znając się na tej dyscyplinie wychwyciłem dwa duże błędy kursowe wystawione przez buków. Szkoda, że w piłce nie dają tak oczywistych promocji - 2.7 na porażki Węgrów. Mam nadzieję, że pograliśta ;)
 
thavajea 147

thavajea

Użytkownik
Spotkanie: Austria - Korea Południowa
Typ: Austria wygra
Kurs: 2.15
Buk: bet-at-home
✅ ✅ ✅ 5-0 Austria
Poziomem sportowym przewyższają Węgry. Czuję, że Thomas Raffl dziś strzeli dwie bramki. Chociaż równie dobrze może być remis 1:1 po regulaminowym czasie gry. Korea może nie być do końca skoncentrowana, mając w głowie to, że jeszcze czeka ich mecz z Ukrainą na koniec.
Obiektywnie patrząc awans wywalczy Korea i Austria. Przypuszczam, że za rok w dyw. I A będzie Słowenia, Kazachstan, Włochy, Polska, Węgry, Japonia. Czyli będzie jeszcze silniejsza grupa, niż jest teraz. Wydaję mi się, że Anglicy po raz kolejny nie awansują.
Grzecho//reprezentacja Wielkiej Brytanii jak już coś a nie Anglicy, masz w niej zawodników Walii, Szkocji i Irlandii wystarczyło przejrzeć składy, to po pierwsze. Po drugie staraj się zawierać w analizie więcej merytorycznych rzeczy bo wszystko opierasz na &quot;czuję, przypuszczam, wydaje mi się itd&quot;.
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Korea - Ukraina X2, lub nawet 2 dla odważniejszych. Kurs 2.4 lub 4.6
Statystyki i wyniki mogłyby wskazywać, że to szalony typ, ale moim zdaniem Korea mentalnie odpadła już wczoraj. Kompromitacja z Austrią, totalnie rozbita drużyna, frajerskie bramki. Dalton to chyba pochlał dzień wcześniej. Marnowali nawet najprostsze sytuacje. Nie udźwigną dziś presji.
Czemu Ukraina? Gospodarz, który przegra wszystko? #NieSondzę Poprzednie mecze były na styku, to nie są ogórki. W dodatku wyjdą na pełnym luzie, fajnie byłoby się pokazać ostatni raz przed spadkiem. I najważniejsze. Ukraińcy odpoczywają dzień dłużej. Pod koniec turnieju to będzie miało decydujący wpływ.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Korea - Ukraina X2, lub nawet 2 dla odważniejszych. Kurs 2.4 lub 4.6
Statystyki i wyniki mogłyby wskazywać, że to szalony typ, ale moim zdaniem Korea mentalnie odpadła już wczoraj. Kompromitacja z Austrią, totalnie rozbita drużyna, frajerskie bramki. Dalton to chyba pochlał dzień wcześniej. Marnowali nawet najprostsze sytuacje. Nie udźwigną dziś presji.
Czemu Ukraina? Gospodarz, który przegra wszystko? #NieSondzę Poprzednie mecze były na styku, to nie są ogórki. W dodatku wyjdą na pełnym luzie, fajnie byłoby się pokazać ostatni raz przed spadkiem. I najważniejsze. Ukraińcy odpoczywają dzień dłużej. Pod koniec turnieju to będzie miało decydujący wpływ.
Może właśnie Korea wczoraj zluzowała żeby wygrać dziś? Ja bym ich nie przekreślał. Oczywiście kurs na wygraną Koreii jest tragicznie niski i osobiście grać tego nie będę. Natomiast kompletnie nie zgodzę się z tym co napisałeś że mecze Ukraińców były na styku. Najwyraźniej nie sprawdziłeś chyba w ogóle statystyk z ich meczy. Przeciwko Kazachom czy Austrii różnica w strzałach była kolosalna rzędu 20 do 40. Trudno pisać zatem że to były mecze na styku. Ukrainę można pochwalić za grę w obronie ale też nie do końca skoro nie udało im się jak do tej pory zdobyć nawet punktu. Kompletnie nie przemawia też do mnie argument że gospodarz nie może przegrać wszystkich meczy. Jest to najsłabsza drużyna turnieju - beniaminek i wcale nie zdziwi mnie jeśli dziś też przegrają. Oczywiście to tylko sport i wszystko jest w nim możliwe ale chyba bezpieczniej poszukać jakiś HC na Ukrainę lub skupić się na golach. Wydaje mi się że Korea fizycznie nie odpadnie bo do turnieju zawsze kondycyjnie przygotowani są bardzo dobrze. Jeśli zagrają na poważnie to ten mecz wygrają. Jeśli natomiast zawalą no to okażą się dla mnie gamoniami skoro mając 3 wygrane i mecz z najsłabszą reprezentacją nie wyjdą z tej grupy. Coś więcej o meczach i swoje typy napiszę trochę później.

PS
Oczywiście to tylko moje zdanie i nie uważam się za żadnego experta a każdy może sobie stawiać na to co ma ochotę ????
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Ukraina z Austrią spokojnie mogła nie przegrać. Statystyki statystykami - chodzi o jakość okazji. To że są gospodarzami to tylko jeden z wielu argumentów. Na pewno motywacja jest przez to większa. Natomiast bardziej skupiłbym się na dyspozycji dnia. A wczoraj Korea wyglądała dramatycznie. Będą bardziej zmęczeni. Poza tym nikt normalny nie odpuszcza przedostatniego meczu, żeby zostawić wszystko na ostatnią chwilę. Poza tym statystyka jest po stronie Ukrainy. Nie można ciągle przegrywać. Dla mnie 50/50. Więc korzystam z kursu.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Wszystko fajnie ale nie porównuj Austrii do Ukrainy. To jest turniej. My też fatalnie zagraliśmy z Koreą a potem zagraliśmy dobre zawody z Węgrami czy Kazachami. Nie zgodzę się też z faktem że bardziej zmotywowana będzie drużyna która spada z tej grupy i gra o nic niż drużyna która ma realne szanse na awans. Piszesz o jakości okazji, tzn wg Ciebie Ukraina ktoś kto w meczu oddaje dwa razy mniej strzałów tworzy lepsze okazje? Kompletnie się z tym nie zgadzam. Argument o byciu gospodarzem tez do mnie nie przemawia bo Polska i w Krynicy i w Krakowie i w Katowicach była gospodarzem i na nic się to nie przełożyło.
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
A dla Ciebie wyjście sam na sam = strzał z 15 metrów? W statystykach wygląda tak samo. Ukraina to nie ogórki. Grają u siebie. Odpoczywają dzień dłużej. Zero presji. Kilka miesięcy temu wygrali z Koreą. Walczą o honor i nie odpuszczą. Taka jest moja opinia. Możesz się nie zgadzać. Ale ja pograłem. ;)
 
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
A dla Ciebie wyjście sam na sam = strzał z 15 metrów? W statystykach wygląda tak samo. Ukraina to nie ogórki. Grają u siebie. Odpoczywają dzień dłużej. Zero presji. Kilka miesięcy temu wygrali z Koreą. Walczą o honor i nie odpuszczą. Taka jest moja opinia. Możesz się nie zgadzać. Ale ja pograłem. ;)
Po Twoich wpisach mogę stwierdzić że stawiałeś wczoraj na Koreę i przegrałeś parę groszy
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Przeczytaj sobie kilka postów wyżej na kogo stawiałem. Poza tym już się popisałeś wiedzą wcześniej podważając moje typy. Nie chce mi się wchodzić dalej w tą jałową dyskusję. Chcecie - grajcie. Nie - to nie. Proste.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Węgry - Kazachstan / 12:30 @ TVP Sport
Już dziś ostatni dzień turnieju na Ukrainie. Dotychczasowe mecze ułożyły się tak że aż 4 drużyny wciąż mają szanse na awans. Pierwszy dzisiejszy mecz to spotkanie Węgrów z Kazachami. Węgrzy są dla mnie największym rozczarowaniem tego turnieju. Drużyna która spadła z eltity zaprezentowała się jak do tej pory słabo. Pokonali tylko gospodarzy Ukrainę z którymi tez mieli sporo problemów. Kazachowie również nie grają na miarę możliwości. Dotkliwa porażka z Koreą i wygrana z nami dopiero w dogrywce spowodowały że nawet wygrana z Węgrami nie zapewni na 100% awansu i Kazachowie zmuszeni będą liczyć na pomoc rywali. Wydaje mi się że w tym meczu może paść parę bramek. Węgrzy grają już o &quot;pieteruszkę&quot; więc liczę na otwarty mecz z ich strony.
Over 4,5 @ 1,54 Unibet ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom