>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Młodzieżówki - turnieje, kwalifikacje

Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Tak Malta ustrzeliła bts'a w Danii, chłop strzał życia zaliczył. W ogóle mają 2 bramki w eliminacjach i akurat w każdym meczu z Dunami strzelali, niezłe jaja.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ja nie gram malty. gibraltar, san marino i liechtenstein maja po 35 tys mieszkancow mniej wiecej, malta ponad 500tys. malta lubi atakowac jakkolwiek to nie zabrzmi... i nie skupia sie tylko na obronie. gibraltar tez lubi atakowac i ma wieksze ambicje niz san marino, ale przy takiej liczbie ludnosci pewnych granic sie nie przeskoczy. zreszta ja napisalem w pierwszym swoim poscie, ze mi chodzi o kursy a nie o wynik ;) wiekszosc ziemniakow nie ma kursow na strzeli nie strzeli w tych meczach nie bez powodu...

edit;

https://www.oddsportal.com/soccer/europe/euro-u21/estonia-serbia-44wK4Ell/#bts;2

wszedzie gdzie wysoki kurs na doga tam spadek na obie nie strzela a do meczow jeszcze czas.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +48
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Jeśli chodzi o granie zespołow u21 to polecam mecz Szwecja - Armenia.
Szwedzi każdemu ładują bramek, a Armenia w tym meczu zagra bez 3 podstawowych obrońców...
Mi się udało pograć handi -2.5 po 1.80, teraz juz okolice 1.60, nadal warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Panowie Grac45 Grac45 P przestrzalninja odnośnie meczu Rumunia- Mata

"Malta U21 landed on Monday, at noon, in Bucharest with a team half changed for the match with Romania, after COVID-19 hit the youth team hard. No less than 11 players did not travel after the match with the Danish national team."

Malta nie strzeli 1.50 E efortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
Witam, mi przy przeglądaniu oferty wpadły w oko 2 mecze, mianowicie:
1. Macedonia Płn - Izrael 1 @1.9 efortuna
Spojrzenie na tabele i widzimy że zagra 2ga z 3cia drużyną z grupy, bez szans na miejsce 1sze premiowane awansem. W tabeli zespołów z 2gich miejsc macedończycy są ostatni z bilansem 7 punktów ale mają do rozegrania jeszcze 3 mecze, wszystkie z drużynami ponad ostatnie miejsce w tabeli czyli mogą dobić do 16 bo zagrają 2x z Izraelem i Czarnogórą u siebie. 16 pkt w tabeli 2gich miejsc może dać już awans, a na pewno na dzień dzisiejszy pozwala o nim marzyć. W przerwie po pandemicznej Macedonia u siebie uległa 0:1 Hiszpanom, i wygrała na wyspach owczych 2-1 i parę dni temu 4-1 z kazachstanem. Izrael z kolei na Wyspach dostał 3-1 w czapkę, 2-1 u siebie w plecy z Kazachstanem i pokonał ostatnio Czarnogórę na wyjeździe 2-1. Czyli te ostatnie wyniki pokazują że Macedonia wygrywała z tym z kim Izrael przegrywał.
Patrząc na personalia u Macedończyków jest paru piłkarzy spoza kraju, jak ŚO Rufati z Zoryi, pomocnicy Zdravkovski, Atanasov z Cypru i Hajduka, oglądając mecz z Kazachami moją uwagę zwrócił Mitrovski z rezerw/młodzieżówki Sportingu.
Mam też sentyment do Macedonii pamiętając eliminacje do ostatniego młodzieżowego Euro gdzie wygrali grupę przed Francją, Ukrainą czy Islandią.
Patrząc na personalia drużyny z Izraela to wszyscy są z ligi krajowej, szans na awans tracąc 2 punkty do Macedonii nie mają bo poza tym 2meczem mają wyjazd do Hiszpanii..
Moim zdaniem szansa przed Macedończykami, grają u siebie, jakość piłkarską mają po swojej stronie, kursy poleciały już z ponad 2 i chyba warto spróbować.
2. Grecja-Chorwacja 2 @ 1,7 efortuna
Tu będzie krócej, patrząc na Chorwatów to trudno nie odnieść wrażenia że oni robili wszystko żeby na to Euro nie pojechać ale mam nadzieję że przestali się wygłupiać. Ekipa z m.in. znanym wszystkim Kulenoviciem czy Musą ze Slavii Praga.
Miesiąc temu ograli Greków u siebie 5-0, pare dni temu San Marino 10-0. Sytuacja w tabeli taka że 3 wygrane mecze do końca eliminacji dadzą im awans. Po dzisiejszym meczu wyjazd do Szkocji i Litwa u siebie. Spore spadki na Chorwatów, z kursów po około 2,3-2,4 ale też jakość po ich stronie, mieli pecha Chorwaci miesiąc temu w meczu z Czechami na wyjeździe gdzie mimo sporej przewagi (oglądałem) skonczylo się 0-0 i dziś są na musie. Grecy po przerwie pandemicznej 0-5 wspomniane z Chorwatami, wygrana 1-0 z San Marino i 0-2 z Litwą. Matematycznie szanse na awans mają... ale bądźmy poważni, nie po 0-2 z Litwą. Powinni dziś to Chorwaci spokojnie wziąć.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Maciej Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-21.
🇵🇱

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że na stanowisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski do lat 21 został dziś powołany Maciej Stolarczyk, który dotychczas zajmował się kadrą U-17.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Maciej Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-21.
🇵🇱

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że na stanowisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski do lat 21 został dziś powołany Maciej Stolarczyk, który dotychczas zajmował się kadrą U-17.
Jak dla mnie mała niespodzianka, plotki głosiły, że kadrę po Michniewiczu miał przejąć Jacek Magiera, który prowadzi aktualnie Polskę U-19 i naturalne wydawało się przejście do U-21. Zostaje życzyć powodzenia trenerowi Stolarczykowi.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Młodzieżowe El. ME U-21
Zrzut ekranu 2021-08-31 o 15.14.17.png


Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1630267736768.png
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2022-03-21 o 21.03.01.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1000x150-1.png
 
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Jak dziś widzicie u21, Ukraina Francja? Francja żeby grupy nie wygrać musiała być dziś przegrać 0:6 a to mało prawdopodobne. Z drugiej strony kurs na zwycięstwo Ukraińców 4.0. Ukraińcy jeszcze się liczą w możliwym najlepszym drugim miejscu. W tej chwili w tej tabeli z drugich miejsc są na trzecim miejscu z punktem straty do pierwszej Szwajcarii. A Szwajcarzy jak i drudzy Czesi już rozegrali wszystko. Ukraina musiała by dziś wygrać żeby ich wyprzedzić bo gorszy stosunek bramek mają. Pozostaje jeszcze kwestia piątej w tym zestawieniu Danii bo ona ma trzy punkty mniej niż Ukraina i cztery niż Szwajcaria i bilans gorszy od Ukrainy o jedną bramkę i Szwajcarii o dwie, ale Duńczycy mają jeszcze dwa mecze do rozegrania i przy dwóch zwycięstwach mogą wyprzedzić wszystkich. A piszę to dlatego że to pierwsze miejsce z tych drugich ma bezpośredni awans, reszta gra w barażach.
I takie propozycje Ukraina wygra kurs 4.10 Fortuna.
Ht/ft 2/1, k. 42 sts, za grosze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +177
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://www.oddsportal.com/soccer/n...onship-u20/mexico-puerto-rico-8fXMmCWo/#bts;2

Mecz dzisiaj o 4:30. Podwojnie wazny turniej ze wzgledu na kwalifikacje do mistrzostw swiata oraz kwalifikacje do igrzysk olimpijskich w 2024r. Bede gral w tym meczu brak btts jezeli bede mial mozliwosc przy kursach >1,6. Portoryko gra w tej fazie ze wzgledu na zmiane formatu. Druzyny z rankingiem 17 i mniej w strefie concacaf graly kwalifikacje do tych play off. Tak to nigdy Portoryko nie wychodzilo poza pierwsza runde... https://en.wikipedia.org/wiki/2022_CONCACAF_U-20_Championship

W kolejnej rundzie przeciwnikiem bedzie prawdopodobnie Kanada, ktora urwala w grupie punkty USA, wiec nie ma co sie meczyc z takim przeciwnikiem jak Portoryko...

Posta edytuje jezeli zagram kursy o jakich wspominalem. Bukmacherem bedzie prawdopodobnie 20bet.

edit: jednak tego nie zagram patrzac na to co z kursami sie stalo xd no trudno moze ktos zagral i juz ma zysk nie ma za co ;)

edit2: jak ktos ma konto w jakims buku, ktory nie ma kursu na btts to moze poczekac do live. Czasami sie tak zdarze (w sumie czesto ;) ), ze buk wystawia kursy pierwotne np unibet tak robi kiedys betsson/betsafe. Unibet wystawia kursy 15 minut przed meczem live i akceptuje je w sekunde. Nie wiem, dlaczego tak sie dzieje podejrzewam, ze dostawca dostarcza stare kursy :unsure: ale to tylko moje dywagacje.

edit3:

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +251
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Michał Probierz ogłosił pełną listę piłkarzy powołanych do reprezentacji Polski do lat 21 na mecze z Grecją (23.09.2022) i Łotwą (27.09.2022).

Bramkarze:
Krzysztof Bąkowski (Lech Poznań);
Kacper Tobiasz (Legia Warszawa);
Kacper Trelowski (Raków Częstochowa).

Obrońcy:
Oskar Krzyżak (Skra Częstochowa);
Dominik Marczuk (Stal Rzeszów);
Ariel Mosór (Piast Gliwice);
Patryk Peda (SPAL);
Maksymilian Pingot (Lech Poznań).

Pomocnicy:
Daniel Dudziński (GKS Katowice);
Mariusz Fornalczyk (Pogoń Szczecin);
Fryderyk Gerbowski (Stal Mielec);
Jakub Kałuziński (Lechia Gdańsk);
Kacper Kozłowski (Vitesse);
Filip Marchwiński (Lech Poznań);
Michał Rakoczy (Cracovia);
Tomasz Wójtowicz (Ruch Chorzów).

Skrzydłowi i środkowi napastnicy:
Mateusz Musiałowski (Liverpool);
Dawid Hanc (Chrobry Głogów);
Jakub Myszor (Cracovia);
Arkadiusz Pyrka (Piast Gliwice);
Kajetan Szmyt (Warta Poznań);
Dawid Kocyła (Wisła Płock);
Filip Szymczak (Lech Poznań);
Szymon Włodarczyk (Górnik Zabrze).
 
Otrzymane punkty reputacji: +773
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dzisiaj ruszają kwalifikacje mistrzostw Europy kobiet u19 pierwsza runda. Pierwszy mecz już się zaczął Turcja - Andora. Patrząc po kursach nic się nie zmieniło od lat u bukmacherów... nie podaję typów, nie bawię się w dostarczanie danych do big data, ale jak ktoś chce zarobić niech sobie poobserwuje te mecze a na pewno zarobi.
 
Zagrajmy rożne 30,4K

Zagrajmy rożne

Użytkownik
Irlandia U21 - San Marino U21
Drużyna 1 powyżej 9.5RR
2.05 - SuperBet

Bardzo fajny kursik na 10 rożnych młodych Irlandczyków przeciwko San Marino. Zawsze kiedy mam do czynienia z reprezentacjami to czekam na mecze San Marino, ponieważ ich przeciwnicy potrafią nabić sporą liczbę kornerów, a kursy zachęcają do gry. Gospodarze pierwszą kolejkę rozegrali również na swoim stadionie, wygrywając z reprezentacją Turcji 3:2 wykonując 8-krotnie stały fragment gry. Młodzież z Łotwy w pierwszej kolejce było w stanie nabić 9 kornerów z San Marino, więc tym bardziej widzę spory potencjał w powyższym typie.
 
Do góry Bottom