>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Młoda Ekstraklasa

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Mnie tylko dziwi to , dlaczego z młodej drużyny Ruchu Chorzów nie powołują zawodników , jak widać nawet w tabeli , zajmują pierwsze miejsce i prowadzą przed młodą drużyną Lecha Poznań , także z pewnością kilku zawodników &quot;młodego&quot; Ruchu podołałoby grze w ekstraklasie , tym bardziej , że temu &quot;starszemu&quot; Ruchowi niespecjalnie się wiedzie w lidze...
 
J 19

jajo

Użytkownik
powołują jak tak to nazywasz. Sadlok (19-letni stoper) gra w podstawowym składzie i już w ME nie pogra. Regularnymi zmiennikami są Janoszka i Sobiech. Ostatnio wszedł Mizgajski. Na ławce w ostatnim meczu Kieruzel i Brzozowski. Wypożyczono Sobczaka i Goncerza. Z pierwszą drużyną trenuje też Flis, Struski, Matras, Babiarz.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Legia - Odra (ME) - 1 @@ 2,40
Znam trochę zawodników i Legi i Odry grających z ME , niestety piłkarze Odry w tym sezonie spisują się poniżej oczekiwań podopieczni Jarosława Skrobacza zdobyli zaledwie 1 pkt. , Dziś prawdopodobnie zagrają z bramkarzem rocznika 90 który będzie debiutował w Młodej Ekstraklasie zespół jeszcze nie do końca się ograł ze sobą jedynie z pierwszego zespołu podobno wystąpi Piotr Szymiczek który został tam przesunięty. Legia ma zdolną młodzież co widać po 1 drużynie uważam że na Łazienkowskiej nie dają się ograć nawet młodym piłkarza Odry,
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Hehe :] Doberman coś widzę że z polskiej ligi masz gorsze info niż z amerykańskich ???? Po pierwsze młoda ekstraklasa gra u siebie jak ekstraklasa gra na wyjeździe czyli jak wczoraj Legia grała u siebie to dzisiaj gra na wyjeździe czyli w Wodzisławiu a dokładnie w Świerklanach bo tam MESA Odra rozgrywa swoje spotkania :]
Bramkarz - pewnie chodziło Ci o Tokarczyka, jednak On dzisiaj nie bronił a bronił wychowanek ROW-u Buchalik ( rocznik &#39;89 ) i podobno dużo powyciągał Odrze, wiem jeszcze że w środku pola zagrał Jary ( także poprzednio ROW ) który w 2-giej połowie miał 3 razy piłkę podaną bo Legia cały czas atakowała, mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Odry po bramce Hanzela w 3 min. więcej nie ma sensu teraz po meczu pisać, powiedz mi tylko kogo znasz z MESA Legii ?:]
pozdROWienia ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Racja Lalo pomyliłem spotkania grali w Świerklanach Odra wygrała 1:0 podobno fajna bramka i bronili się cały mecz tyle racji.
Pozdrawiam D90
 
6 1

666marcin

Użytkownik
05-10-09 15:00 - Polska Młoda Ekstraklasa
Lech II Poznan - Arka Gdynia
Typ: 1/1
Kurs: 3,25
Buk: expekt

Na dzisiaj jak zawsze w poniedzialek trudno jest cos wybrac z oferty bukmacherow. Ja jednak na dzisiaj znalazlem ciekawy typ, ktory wedlug mnie ma bardzo duze szanse powodzenia z ladnym kursem 3,25. Otoz na dzisiaj wybralem mecz z Polskiej Mlodej Ekstraklasy. Mecz odbedzie sie o godzinie 15:00 w Poznaniu. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania sa gracze Lecha Poznan. Zajmuja 3 miejsce w tabeli i dzisiaj zmierza sie z 10 druzyna w tabeli. Gospodarze pokazuja ze sa w formie zdobyl az 13 pkt w 5 meczach. Statystyka ta mowi nam, ze faworytem tego spotkania jest Lech Poznan. Jednak nie to sklonilo mnie do zagrania tego typu. Glownym powodem jest informacja, ze w skladzie Lecha zagraja tacy zawodnicy jak:Hernan Rengifo, Haris Handzić i Gordan Golik. Tacy zawodnicy w Mlodej Ekstraklasie nawet bez formy powinni przesadzic o wyniku meczu. Stawiam w tym spotkaniu na pewne zwyciestwo Lecha, ktory powinien objac prowadzenie juz w 1 polowie.
 
P 0

popek_firma

Użytkownik
Mloda Ekstraklasa
Betsafe wystawil kursy - trzeba ich nieco popoprawiac


Polonia Warszawa - Lechia Gdansk 2 @3.10

Chyba ogłupieli


Polonia stracila w przerwie:
Podtawowego bramkarza Gliwe
najlepszego pilkarza i najlepszego strzelca Cetnarskiego - reprezentanta Polski u21
najlepszego obronce Lo Bello

odeszli takze: Paweł Skonieczny, Bartłomiej Gołaszewski, Michał Gumienny, Łukasz Sołowiej, Michał Siwik i Mikołaj Kalinowski a takze kilku mniej waznych zawodnikow. Lechia bez oslabien, mysle ze powinna to wygrac. Polonia byla bardzo slaba w pierwszej rundzie.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Wisełka K oraz legia popłyną w ten weekend na lajcie, rywali maja słabych bo Arka i Odra jest jak najbardziej do ogrania. Tym bardziej że na wyjazdach graja bardzo słaba piłke. Dwie jedyneczki mozna zagrac za sporą sumke , 80% szans ;)
 
J 19

jajo

Użytkownik
Twój post to bełkot
Popłynąć znaczy raczej przegrać, a nie wygrać.
Arka i Odra grają u siebie a nie na wyjeździe. ME gra zawsze odwrotnie do dorosłych kolegów
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Ja w tej kolejce Legii bym nie grał.
Z drużyny odeszło kilku ważnych zawodników: Trochim, Zbozień, Małkowski.
Wszyscy podstawowi i najbardziej doświadczeni zawodnicy.
Teraz drużyna składa się praktycznie wyłącznie z zawodników z Akademii Piłkarskiej.
Bardzo zdolni zawodnicy, ale na początku może być trudno.
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Co do Odry, trzeba pamiętać iż wygrali ostatni mecz poprzedniej kolejki z Wisłą Kraków na wyjeździe. W zespole panuje dosyć dobra atmosfera. Podczas sezonu przygotowawczego większość sparingów drużyna wygrała. W Odrze na prawdę widać duży potencjał i Legii może być trudno ograć zawodników z Wodzisławia. Mecz zostanie rozegrany w sąsiedniej gminie - Świerklany. Myślę że tutaj można by się pokusić o wygraną Oderki.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Betsafe wystawil kursy - trzeba ich nieco popoprawiac


Polonia Warszawa - Lechia Gdansk 2 @3.10

Chyba ogłupieli


Polonia stracila w przerwie:
Podtawowego bramkarza Gliwe
najlepszego pilkarza i najlepszego strzelca Cetnarskiego - reprezentanta Polski u21
najlepszego obronce Lo Bello

odeszli takze: Paweł Skonieczny, Bartłomiej Gołaszewski, Michał Gumienny, Łukasz Sołowiej, Michał Siwik i Mikołaj Kalinowski a takze kilku mniej waznych zawodnikow. Lechia bez oslabien, mysle ze powinna to wygrac. Polonia byla bardzo slaba w pierwszej rundzie.
Ciarkowskiego ;)

Rzeczywiście w Polonii całkowita rewolucja, praktycznie nowa drużyna i kompletnie nie wiadomo czego należy się po nich spodziewać. W sparingach wyglądało to dobrze, zwłaszcza nowy czołowy strzelec Polonii ME Łukasz Teodorczyk. Zatem jeśli ktoś skusi się na granie ME to warszawski zespół omijac szerokim łukiem, bo nawet sam Libor Pala nie ma pojęcia na co stać jego zawodników.
 
P 0

popek_firma

Użytkownik
Panowie co myslicie o Polonii Wawa u21?? 4.50 w unibet to chyba jakis zart?!
Rozjechali wcale nie slaba lechie 3-0, niestety nie wiedzalem o wzmocnieniach polonii za dobrze. taki wynik musi robic wrazenie. 10 nowych pilkarzy napewno podnioslo jakosc tego zespolu bardzo wysoko. W polonii ma zagrac kilku pilkarzy z zespolu bakero, m.in. Jaron! Mysle ze warto.

Ruch ma wysoką pozycje ale swoje wyniki zawdziecza glownie tym ze czesto dostaje duzo zawodnikow z pierwszego zespolu, ale ruch gral wczoraj w Polonia w wawie wiec dzis raczej nie dostanie.

Ja gram na Polonie 4.50 to kurs marzenie. max 3.20 wg mnie!!
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Legia - Śląsk
Gospodarze do tej pory dwa pewne zwycięstwa z Polonią W. i Cracovią.
Goście mają na koncie 3 pkt lecz tylko dzięki pomyłce trenerów Cracovii którzy wystawili zbyt wielu zawodników powyżej 21 lat, na boisku Śląsk przegrał 2:0.
W kadrze Legii na to spotkanie zostali powołani Mezenga, Cabral, Szałachowski, Machnowskij, co prawda mają zacząć na ławce jednak nie po to zostali powołani, żeby nie zagrać choćby minuty, myślę, ze zalicza przynajmniej połówkę, a to na pewno zrobi różnicę. LEgia gra u siebie i powinna odnieść pewne zwycięstwo.

Legia @ 1.55 8/10 Bwin
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Polonia Bytom MESA - Korona Kielce MESA | over2.5 - 1,80 (Unibet) ✅


Niesamowity kurs na to zdarzenie.Ostatnio już podczas meczu z Lechią zastanawiałem się, że nad kursami na overy w meczu PB bo powinny być bardzo niskie, nic podobnego.9. w tabeli Polonia zmierzy się jutro o 13.00 przy Olimpijskiej z Koroną Kielce.Tabela jest mocno spłaszczona i drużyna z Kielc może dogonić Jedyną wygrywając to spotkanie.Nie będzie to łatwe bo ostatnio młodzież gra całkiem dobrze.Remis 2:2 z Bełchatowem, porażka z Legią 1:5 mimo prowadzenia 1:0 oraz ostatnia wygrana z Lechią 4:2.Własnie na tym meczu byłem i co pierwsze rzuciło się w oczy to brak kalkulacji.Po 20 minutach już prowadziliśmy 2:1 i graliśmy w 10 bo Harmata dostał czerwoną, ale Gdańsk przez ten czas nie potrafił zagrozić bramce PB i skończyło się to tym, że dostali bramkę na 3:1.Później potoczyło się to lawinowo 3:2 i później 4:2 pod koniec meczu.Taka dość duża fantazja w grze ekipy z Bytomia.Jak widzimy też to w poprzednik spotkaniach było podobnie.Nie grają zachowawczo, jakoś świetnie prosperującej obrony też nie mamy, a w ataku śmiga Konieczny, Świerczok [ uzdolniony, ale strasznie głupi ] oraz Pogoda.W pomocy gra Zaczyński, który był już w pierwszym zespole oraz Sroka, chłopaczek z &#39;92 taki nawet sobie.W Kielcach PB wygrała...5:1 co również pokazuję, że nie było kunktatorstwa bo Korona przeplatanie z tymi overami i underami, ale styl gry młodych Polonistów powinien ich usposobić ofensywnie.Ja widzę w tym meczu overa, kurs jest niesamowity, nigdy nie lubię oceniać wartości typu, ale ten cenie bardzo wysoko, w granicach 9/10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Zagłębie Lubin mistrzem Młodej Ekstraklasy
Drużyna Zagłębie Lubin prowadzone przez Tomasza Bożyczkę pokonało 2-0 Lechię Gdańsk i po raz drugi z rzędu zdobyło mistrzostwo Młodej Ekstraklasy. Wicemistrzostwo obroniła z kolei Legia Warszawa. Obie drużyny zakończyły sezon z tą samą liczbą punktów, jednak Zagłębie miało korzystniejszy bilans spotkań bezpośrednich. Trzecie miejsce zajął Ruch Chorzów. Królem strzelców rozgrywek został Ł.Teodorczyk z Polonii Warszawa - zdobywca 15 bramek.
 
J 0

jp100

Użytkownik
Mam pytanie. Czy są wśród was osoby które regularnie obstawiaja MESE ? Kursy są przeważnie wysokie i maja duze szanse na wejscie poniewaz w składach młodzieżówek są częste roszady (schodzą zawodnicy z pierwszej druzyny) i tabela nie zawsze odwierciedla realne szanse druzyn. Jakie sa wasze opinie ?
 
martinbm 0

martinbm

Użytkownik
A nie sądzicie np. że ME przydałby się patronat, aby wypromować te rozgrywki. Przecież one nie mają nawet swojej strony internetowej, więc jak tu promować młodych zawodników.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom