>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

LV koło

K 63,2K

kossma

Użytkownik
Nagłówek sugeruje że chodzi o LVBet. Jeśli tak to ja również się z tym nie zetknąłem a na tej stronie jestem często z racji uczestnictwa w typerze LVjackpot. Nie kojarzę aby oni w ogóle organizowali taką promkę. Może idzie o innego buka?
 
Waldi1979 1,8M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Też wczoraj dostałem od nich maila, ze pojawiło się koło i nawet trafiłem "Bonus od depozytu (mnożnik) 50% do 400 zł chyba, ale gram tam od święta, więc nie wpłaciłem, dzisiaj faktycznie już tego nie widzę, link z maila się wczytuje, ale po wciśnięciu "zakręć kołem" wywala błąd

 
M 6,3K

makalele007

Użytkownik
Też wczoraj dostałem od nich maila, ze pojawiło się koło i nawet trafiłem "Bonus od depozytu (mnożnik) 50% do 400 zł chyba, ale gram tam od święta, więc nie wpłaciłem, dzisiaj faktycznie już tego nie widzę, link z maila się wczytuje, ale po wciśnięciu "zakręć kołem" wywala błąd

U mnie pisze ze nie mam dostępu do tej funkcji czyli może to tylko dla graczy Vip
 
U 0

Usunięty użytkownik 178048

Gość
Po napisaniu do pomocy to dostałem jako odp :"Dziękuję za czas oczekiwania. Ta promocja jest dostępna dla wyselekcjonowanej grupy graczy. Gdy będzie dla Ciebie dostępna, na pewno zostaniesz o tym poinformowany."
 
K 125,3K

kamila365

Użytkownik
Tydzień temu miałam 20 zł dali znajomy nie miał,w piątek mówił że dostał ja nie miałam.Wszystkim na raz nie dają.
 
Waldi1979 1,8M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
U mnie pisze ze nie mam dostępu do tej funkcji czyli może to tylko dla graczy Vip
ja na pewno nie mam tam żadnego konta VIP, w ogóle gram tam sporadycznie (czyt. praktycznie w ogóle). Może rozsyłają do osób, które chcą zachęcić do powrotu gry u nich, ale u mnie to koło działało tylko w piątek jak przysłali maila, teraz ciągle wyskakuje błąd jak dam zakręć.
 
K 63,2K

kossma

Użytkownik
Piszą, że do 19:00 można dzisiaj zakręcić kołem (zakładka "bonusy" na stronie, a potem wybierz "Happy Hours Niespodzianka dla Was" >"niespodzianka poniżej>sprawdz)
 
Do góry Bottom