>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

LV koło

K 72,2K

kossma

Użytkownik
Nagłówek sugeruje że chodzi o LVBet. Jeśli tak to ja również się z tym nie zetknąłem a na tej stronie jestem często z racji uczestnictwa w typerze LVjackpot. Nie kojarzę aby oni w ogóle organizowali taką promkę. Może idzie o innego buka?
 
Waldi1979 2M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Też wczoraj dostałem od nich maila, ze pojawiło się koło i nawet trafiłem "Bonus od depozytu (mnożnik) 50% do 400 zł chyba, ale gram tam od święta, więc nie wpłaciłem, dzisiaj faktycznie już tego nie widzę, link z maila się wczytuje, ale po wciśnięciu "zakręć kołem" wywala błąd

 
M 6,8K

makalele007

Użytkownik
Też wczoraj dostałem od nich maila, ze pojawiło się koło i nawet trafiłem "Bonus od depozytu (mnożnik) 50% do 400 zł chyba, ale gram tam od święta, więc nie wpłaciłem, dzisiaj faktycznie już tego nie widzę, link z maila się wczytuje, ale po wciśnięciu "zakręć kołem" wywala błąd

U mnie pisze ze nie mam dostępu do tej funkcji czyli może to tylko dla graczy Vip
 
U 0

Usunięty użytkownik 178048

Gość
Po napisaniu do pomocy to dostałem jako odp :"Dziękuję za czas oczekiwania. Ta promocja jest dostępna dla wyselekcjonowanej grupy graczy. Gdy będzie dla Ciebie dostępna, na pewno zostaniesz o tym poinformowany."
 
K 130,8K

kamila365

Użytkownik
Tydzień temu miałam 20 zł dali znajomy nie miał,w piątek mówił że dostał ja nie miałam.Wszystkim na raz nie dają.
 
Waldi1979 2M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
U mnie pisze ze nie mam dostępu do tej funkcji czyli może to tylko dla graczy Vip
ja na pewno nie mam tam żadnego konta VIP, w ogóle gram tam sporadycznie (czyt. praktycznie w ogóle). Może rozsyłają do osób, które chcą zachęcić do powrotu gry u nich, ale u mnie to koło działało tylko w piątek jak przysłali maila, teraz ciągle wyskakuje błąd jak dam zakręć.
 
K 72,2K

kossma

Użytkownik
Piszą, że do 19:00 można dzisiaj zakręcić kołem (zakładka "bonusy" na stronie, a potem wybierz "Happy Hours Niespodzianka dla Was" >"niespodzianka poniżej>sprawdz)
 
Do góry Bottom