>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Czy oni to już się z rynku naziemnego zwineli czy jeszcze gdzieś istnieją ? Nigdy nie lubiłem tego buka ale ze najblizszy moich rodziców to czasem korzystałem. No i wczoraj też zaproszeni na obiad do rodzicow - wyskoczyłem na chwile na dół a tu w ich miejscu już sts. I z tego co gość mowił to właściciele lokalu zmienili franszczyzne i ruch wzrosl z 7 klientów dziennie do 7 klientów jednocześnie w lokalu
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Co myslicie o tych trzech promocjach od pierwszych depozytów. Konto tam miałem, ale nigdy nie wpłaciłem i okazało się że mogę skorzystać z 3 bonusów (100% +50% + zakład bez ryzyka za trzeci dpeozyt). Natomiast nigdy nie widziałem takich skomplikowanych bonusów. Przeczytałem cały regulamin i nie wiem po co robic te mnożniki kursów x100, nie ma napisane nawet czy trzeba zagrać odrazu za całość bonusu czy nie. Ale może ktoś korzystał i powie jak to wygląda i czy warto. Z boku wygląda to strasznie skomplikowanie i trochę odstrasza.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Co myslicie o tych trzech promocjach od pierwszych depozytów. Konto tam miałem, ale nigdy nie wpłaciłem i okazało się że mogę skorzystać z 3 bonusów (100% +50% + zakład bez ryzyka za trzeci dpeozyt). Natomiast nigdy nie widziałem takich skomplikowanych bonusów. Przeczytałem cały regulamin i nie wiem po co robic te mnożniki kursów x100, nie ma napisane nawet czy trzeba zagrać odrazu za całość bonusu czy nie. Ale może ktoś korzystał i powie jak to wygląda i czy warto. Z boku wygląda to strasznie skomplikowanie i trochę odstrasza.
Przy tych mnożnikach to musisz zagrać za całość. A są one robione - tak myślę, bo innego pomysłu nie mam - żeby zminimalizować podatek. Dadzą Ci bonus 10zł z mnożnikiem x100 i mają w systemie kupon za 10zł, a nie 1000zł 🤔
 
E 1,7K

ele

Użytkownik
te ich bonusy itp to mega g..
wygralem nowa edycje lvtypera.. wygrana trzeba obrocic 3 razy..45 kola..
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
te ich bonusy itp to mega g..
wygralem nowa edycje lvtypera.. wygrana trzeba obrocic 3 razy..45 kola..
Bez szans. Predzej dostaniesz limit po 5zl na zaklad. Wystarczy ze zagrasz za większą stawke i coś wygrasz. Przerabiałem to na trzecg kontach i bardzo szybko zostałem zlimitowany. Na jednym koncie bylem zmuszony obrocic wpłacony depozyt 1500zl 3x , przy narzuconych limitach ok 1zl na zaklad.
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Co myslicie o tych trzech promocjach od pierwszych depozytów. Konto tam miałem, ale nigdy nie wpłaciłem i okazało się że mogę skorzystać z 3 bonusów (100% +50% + zakład bez ryzyka za trzeci dpeozyt). Natomiast nigdy nie widziałem takich skomplikowanych bonusów. Przeczytałem cały regulamin i nie wiem po co robic te mnożniki kursów x100, nie ma napisane nawet czy trzeba zagrać odrazu za całość bonusu czy nie. Ale może ktoś korzystał i powie jak to wygląda i czy warto. Z boku wygląda to strasznie skomplikowanie i trochę odstrasza.
Potraktuj to jako normalny bonus od depozytu z różnicą taką że za bonus trzeba zagrać za całośc, czyli np. 100% do 200 zł, ma warunki obrotu 4x depozyt czyli 800 zł( z czego 200 zł z tych 800 musi być dokonane w jednym zakładzie - czyli ten zakład z mnożnikiem, pozostałe 600 zł już w dowolnych stawkach)
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
To by było nawet spoko, ale z tego co wyczytałem to należy obrócić depozytem 4x więc ten zakład za np. 200zł nie wlicza się do obrotu. Czy w przypadku wygranej tego kuponu on odrazu się mnoży x100 i dodaje do salda głównego? I wtedy mam swoje 200zł +wygrana z kuponu np. 400zł czyli 600zł i muszę obrócić 4x depozytem i mogę wszystko wyplacic? Czy ta kwota jest jakoś zablokowana do momentu obrotu depozytem x4?
 
E 1,7K

ele

Użytkownik
Bez szans. Predzej dostaniesz limit po 5zl na zaklad. Wystarczy ze zagrasz za większą stawke i coś wygrasz. Przerabiałem to na trzecg kontach i bardzo szybko zostałem zlimitowany. Na jednym koncie bylem zmuszony obrocic wpłacony depozyt 1500zl 3x , przy narzuconych limitach ok 1zl na zaklad.
wiem ,ze bez szans...poszalalem i juz jestem bez bonusu...
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
To by było nawet spoko, ale z tego co wyczytałem to należy obrócić depozytem 4x więc ten zakład za np. 200zł nie wlicza się do obrotu. Czy w przypadku wygranej tego kuponu on odrazu się mnoży x100 i dodaje do salda głównego? I wtedy mam swoje 200zł +wygrana z kuponu np. 400zł czyli 600zł i muszę obrócić 4x depozytem i mogę wszystko wyplacic? Czy ta kwota jest jakoś zablokowana do momentu obrotu depozytem x4?
a to sorry, dawniej obrót depozytem był 3x i nawet nie spojrzałem że zmienili,
W przypadku wygranej tego kuponu od razu jest dodawany do głównego i może służyć do obracania depozytu
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Wpłacona kasa na mecz Polaków, a tu limity po 5zł, support "pomógł" z informacją "bo taka jest decyzja" i to tyle. Ani słowa wyjaśnienia, wypłacić nie można, muszę obracać kilka stów po 50 zdarzeniach żeby złożyć stawkę za 100% depozytu. Żenada.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wpłacona kasa na mecz Polaków, a tu limity po 5zł, support "pomógł" z informacją "bo taka jest decyzja" i to tyle. Ani słowa wyjaśnienia, wypłacić nie można, muszę obracać kilka stów po 50 zdarzeniach żeby złożyć stawkę za 100% depozytu. Żenada.
Nie jesteś dzisiaj sam. W noblebet (z tej samej rodziny co lvbet) świeże konto 5dni. Obracam bonus, wchodze dzis a tam limity 5-10zl. Gralem tylko popularne ligi. Pytam jak mam teraz obrocic 2500 przy takich limitach w 7 dni , to dostalem info ze limity na zakłady sa nakładane indywidualnie. Z reszta w lvbet mialem to samo ale tam limity po 1-2pln
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dawno temu jakos rok temu chyba ze dwa bety puscilem u nich za kilka stow z jakimis smiesznie malymi wygranymi. Zadnych bonusow nie bralem. Wyplacilem i konto bylo nie uzywane jakos rok. Teraz wplacilem 1k bo chcialem cos zagrac. Patrze a tam limity na wszystkie zdarzenia uwaga.. po 30-50 groszy. Wbijam na czat a tam spiewka, ze przed wyplata kasy musze minimum 50% depozytu obrocic chociaz raz. Pytam w jaki sposob skoro mam tak smieszne limity na wszystko. Mowie zeby mi z konta sciagneli limity albo wyplacili bez obrotu bo to przeciez smieszne, ze wymagaja obrotu nie pozwalajac mi niczego zagrac. Czat odpowiada, ze limitow nie sciagna a bez obrotu kasy nie wyplaca. I takie to sa te nasze wspaniale pl buki. Oczywiscie nie polecam nikomu tego dziadostwa :cool:
 
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dawno temu jakos rok temu chyba ze dwa bety puscilem u nich za kilka stow z jakimis smiesznie malymi wygranymi. Zadnych bonusow nie bralem. Wyplacilem i konto bylo nie uzywane jakos rok. Teraz wplacilem 1k bo chcialem cos zagrac. Patrze a tam limity na wszystkie zdarzenia uwaga.. po 30-50 groszy. Wbijam na czat a tam spiewka, ze przed wyplata kasy musze minimum 50% depozytu obrocic chociaz raz. Pytam w jaki sposob skoro mam tak smieszne limity na wszystko. Mowie zeby mi z konta sciagneli limity albo wyplacili bez obrotu bo to przeciez smieszne, ze wymagaja obrotu nie pozwalajac mi niczego zagrac. Czat odpowiada, ze limitow nie sciagna a bez obrotu kasy nie wyplaca. I takie to sa te nasze wspaniale pl buki. Oczywiscie nie polecam nikomu tego dziadostwa :cool:
Z ciekawkości - udało się coś z tym zrobić?

Druga sprawa, czy ktoś ma podobne i nieustanne problemy z aplikacją?
1632993868184.png
Bez względu na sposób logowania (tutaj akurat zmieniłem na odcisk palca, podobny komunikat. Trzeba wygaszać całkowicie aplikację i próbować od nowa, nie raz kilka razy. Spotkaliście się z takim problemem?
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Grałem stawkami 300-500zł regularnie, znaczna większość u nich na minus, w ostatni weekend wygrałem u nich 800zł i nagle limity na wszystko po 20-30zł max. Kompletnie nie czaje ich polityki.
 

Załączniki

P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Dawno temu jakos rok temu chyba ze dwa bety puscilem u nich za kilka stow z jakimis smiesznie malymi wygranymi. Zadnych bonusow nie bralem. Wyplacilem i konto bylo nie uzywane jakos rok. Teraz wplacilem 1k bo chcialem cos zagrac. Patrze a tam limity na wszystkie zdarzenia uwaga.. po 30-50 groszy. Wbijam na czat a tam spiewka, ze przed wyplata kasy musze minimum 50% depozytu obrocic chociaz raz. Pytam w jaki sposob skoro mam tak smieszne limity na wszystko. Mowie zeby mi z konta sciagneli limity albo wyplacili bez obrotu bo to przeciez smieszne, ze wymagaja obrotu nie pozwalajac mi niczego zagrac. Czat odpowiada, ze limitow nie sciagna a bez obrotu kasy nie wyplaca. I takie to sa te nasze wspaniale pl buki. Oczywiscie nie polecam nikomu tego dziadostwa :cool:
Niestety, ale dopóki jako gracze nie będziemy takich przypadków zgłaszać do UOKiK i do Ministerstwa Finansów (wydział ds. gier i zakładów), to będziemy tym samym tych szmaciarzy utwierdzać w przekonaniu o totalnej bezkarności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Przegrałem 5 tys i nie mogę wpłacic mam limit krótko i na temat firma k.. I zlodziej
zamiast się cieszyć, że dzięki nim nie popadniesz w większe długi, to takie rzeczy piszesz? Jak te k**** i złodzieje mają Cię niby okraść, skoro nie przyjmują od Ciebie depozytów?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom