>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

LUCK3 33usd ND 21.04-26.04

G 0

gargamel999

Użytkownik
chory jesteś, to LUCK3 to jest nazwa firmy, a tu pisze po prostu że należy przesłać front-przód, back-tył karty którą dokonało się depozytu :-D
Wiem czego dotyczy nazwa LUCK3. Nie zrozumiałeś mojej aluzji, ale to już inna bajka. Wytłumaczę Ci to po chłopsku, jeżeli twoje podstawowe dane nie są należycie chronione przez tą pseudo firmę to tak samo może się stać z foto twojej karty kredytowej ( na tylnej stronie jest podpis posiadacza ) i módl się żeby jej nie wykorzystali w innym celu. Jak jeszcze nie zrozumiałeś to znaczy, że nigdy jeszcze nie zostałeś porządnie okradziony, ale przy takim podejściu to nie potrwa już długo
 
L 5

landzaat21

Użytkownik
wyslij im scan wyciagu z banku,ale najlepiej nie internetowego bo wiekszosc firm takich nie uznaje
Wysłałem im na razie z neta skan, jutro pójdę do banku i poproszę o wydruk, zeskanuje im i wyślę, ale może uznają.

Rafał a to For the first time consideration of yours withdraw request must take till 14
days, all other requests will be processed Immediately. To chodzi, że następna wypłata może być zgłoszona po 14 dniach, czy ta pierwsza musi tyle czekać i dopiero będzie wypłacona?
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
powiedzcie na jaki adres wy piszecie że coś wam odpisują, bo ja napisałem poprzez stronę wczoraj i dziś, o tym żeby mi dodali bonus, bo mi wyskoczył error i go nie mam, a kodu już mi nie przyjmuje, lecz nic mi jeszcze nie odpisali ???? ?
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
powiedzcie na jaki adres wy piszecie że coś wam odpisują, bo ja napisałem poprzez stronę wczoraj i dziś, o tym żeby mi dodali bonus, bo mi wyskoczył error i go nie mam, a kodu już mi nie przyjmuje, lecz nic mi jeszcze nie odpisali ???? ?
endriu a aktywowales bonus ?

acha i tak wogole to tam ogolny bonus jest nie 10 ... a 35 ;)
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Wiem czego dotyczy nazwa LUCK3. Nie zrozumiałeś mojej aluzji, ale to już inna bajka. Wytłumaczę Ci to po chłopsku, jeżeli twoje podstawowe dane nie są należycie chronione przez tą pseudo firmę to tak samo może się stać z foto twojej karty kredytowej ( na tylnej stronie jest podpis posiadacza ) i módl się żeby jej nie wykorzystali w innym celu. Jak jeszcze nie zrozumiałeś to znaczy, że nigdy jeszcze nie zostałeś porządnie okradziony, ale przy takim podejściu to nie potrwa już długo
rozumiem cię, nie zostałem okradziony, i cała wypowiedź jest zrozumiała, po prostu w tej chwili nie myślałem o kodzie z karty, tymi 3 ostatnimi cyframi, może okradziony nie byłem, ale nie wiem z kolej, czy ty kiedyś byłeś podpięty tak jak ja na lewo do sieci radiowej :-D i jej admin przechwycił mi konta na &quot;fotka&quot;, &quot;gmail&quot;, i co najgorsza &quot;allegro&quot; z czym mam teraz problem, bo to takie barany że nie wiem, więc każdy coś przeżył ...
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
endriu a aktywowales bonus ?

acha i tak wogole to tam ogolny bonus jest nie 10 ... a 35 ;)
tak już ci mówię, wczoraj tak jak każdy miałem problemy z chodzeniem stronki, lecz w końcu się zalogowałem, dałem &quot;play&quot; i załadowała mi się stronka na której wklepałem kod &quot;NY2009&quot; i wyskoczyło że mam bonus i był bo go zobaczyłem, lecz zaledwie chwilkę, bo nic nie zdążyłem zrobić, a tu jakiś error, rozłączyło mi stronę i do dziś mam 0 :kwasny4565:
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
kurde mi wczoraj i dzis strona plynnie chodzi ???? ja oczekuje na 1284 uero ???? kurde jak to da rade wyplacici to ... ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????
 
S 24

snuz123

Użytkownik
Ja wam podpowiem jak to jest z rachunkami, jeżeli nie płacicie za żadne prądy, wody gazy itp w domu to może macie coś w stylu abonamentu telefonicznego to też się liczy, gdy nawet tego się nie ma to prawdopodobnie wystarczy rachunek na rodziców , byle adres potwierdzić, zapłacony za ostatni miesiąc lub trzy.
W dodatku tam jest napisane, że decyzja pierwszej wypłaty może trwać do 14 dni , być może taki niejasny zapis świadczy o tym iż mogą odmówić wypłaty z podania jakiegoś powodu np. że jesteśmy Polakami wtedy napiszcie im, że razem walczymy w Iraku więc powinno być ok ????
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
Wiecie co ja mam tylko nadzieje, że ta strona nie jest tylko i wyłącznie po to, aby wyłudzac dane ( skan dowodu, paszportu ). Bo jak narazie to chyba tylko na to sie zanosi . . .
 
Do góry Bottom