>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

LUCK3 33usd ND 21.04-26.04

rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Niech wypłacą kasę to wtedy będą najlepsze życzenia noworoczne ;-D

ten Mikolaj z basebalem zle wrozy :-D:-D:-D


Nie no spoko zyczenia wysłali to moze maja zamiar jeszcze istniec .jak nie wyplaca promocji to po nich .na zachodnich forach ich zmieszaja z blotem i po kasynie :-D
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
Witam, czy zlecal ktos moze wyplate przez mb ?
Problem mam taki ze juz 3 zlecalem wyplate a srodki nadal sa na koncie i nie sa zablokowane. Bonus oczywiscie obrocony
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Witam, czy zlecal ktos moze wyplate przez mb ?
Problem mam taki ze juz 3 zlecalem wyplate a srodki nadal sa na koncie i nie sa zablokowane. Bonus oczywiscie obrocony
wydaje mi sie ze one znikna dopiero wtedy jak zostana zatwierdzone i dostaniesz miela i bedziesz mial kase juz na mb! ja tak mialem w innych kasynach ze zelcilem wyplate kasa caly czas byla a jak juz bylo 0 to wtedy juz bylo na mb!
OBy z tego buka wypłacili modle sie ????
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
wydaje mi sie ze one znikna dopiero wtedy jak zostana zatwierdzone i dostaniesz miela i bedziesz mial kase juz na mb! ja tak mialem w innych kasynach ze zelcilem wyplate kasa caly czas byla a jak juz bylo 0 to wtedy juz bylo na mb!
OBy z tego buka wypłacili modle sie ????

No i ja razem z Toba ;] ale wydaje mi sie ze bedzie ciezko a stronka bedzie niedlugo DOWN ???? Chociaz support mi dwa razy odpisal ( na maile o wyplate juz nie )
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
Sprawdze maile

Trzeba przeslac im :


In order to verify your new LUCK3 account we kindly ask you to send the
following documents:

a) A clear photocopy of your Passport.
b) A clear photocopy of your most recent utility bill (gas, water etc.)
showing your name, address and statement date.
c) A clear photocopy of the front and back of the cards used to deposit
at LUCK3.


Please scan and attach email a copy of these in an email, which you can
send to: [email protected] .
Please include some details that will help identify your account, such
as your nickname.
For the first time consideration of yours withdraw request must take till
14
days, all other requests will be processed Immediately.
 
G 0

gargamel999

Użytkownik
c) A clear photocopy of the front and back of the cards used to deposit
at LUCK3.
Jak dobrze rozumiem kopia karty kredytowej z której dokonano depozytu i najlepiej do niej dodać 3 cyfrowy kod zabezpieczający i doładować na maksa żeby firma miła za co się bawić w sylwestra :jezora:
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Jak dobrze rozumiem kopia karty kredytowej z której dokonano depozytu i najlepiej do niej dodać 3 cyfrowy kod zabezpieczający i doładować na maksa żeby firma miła za co się bawić w sylwestra :jezora:
chory jesteś, to LUCK3 to jest nazwa firmy, a tu pisze po prostu że należy przesłać front-przód, back-tył karty którą dokonało się depozytu :-D
 
L 5

landzaat21

Użytkownik
a) A clear photocopy of your Passport.
b) A clear photocopy of your most recent utility bill (gas, water etc.)
showing your name, address and statement date.

Ja dostałem maila z tym tylko, bez podpunktu C ????
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
ja jeszcze nie dostalem nic oczekuje na miela od nich ???? ale i tak jak cos to 14 dni sie bedzie czekalo nie wierze narazie w nic ale nadzieja jest... ????
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Dear Customer,
In order to verify your new LUCK3 account we kindly ask you to send the
following documents:
a) A clear photocopy of your Passport.
b) A clear photocopy of your most recent utility bill (gas, water etc.)
Trzeba paszport poszukać :|
i do tego dalej mi ich strona nie działą ;/
 
L 5

landzaat21

Użytkownik
Dear Customer,

In order to verify your new LUCK3 account we kindly ask you to send the
following documents:

a) A clear photocopy of your Passport.
b) A clear photocopy of your most recent utility bill (gas, water etc.)

Trzeba paszport poszukać :|
A musi być koniecznie paszport? Nie może być dowód?? Aaaa i czy zamiast tego utility bill, można wysłać screena danych z rachunku bankowego? W końcu paszport i dowód to to samo, rachunek za prąd i dane z konta bankowego to też to samo
 
L 5

landzaat21

Użytkownik
Dobra to jedną sprawę mam rozwiązaną, a jak z tym utility bank, nie posiadam żadnych na siebie i zamiast tego wysłałbym im zrzut z rachunku bankowego, ale nie wiem czy się nie przyczepią do tego
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Zrobiłem już fotkę paszportu.
Zdjęcie zamaże, bo jak go wyrabiałem, to byłem niepełnoletni ???? (8 lat temu ???? )
Tylko, że rachunki to żadne na mnie nie przychodzą :/
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Dobra to jedną sprawę mam rozwiązaną, a jak z tym utility bank, nie posiadam żadnych na siebie i zamiast tego wysłałbym im zrzut z rachunku bankowego, ale nie wiem czy się nie przyczepią do tego
ja tak samo zrobie jak ty! tylko ze ja jeszcze meila od nich nie dostalem a czekam juz okolo 20 h ...
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Dobra to jedną sprawę mam rozwiązaną, a jak z tym utility bank, nie posiadam żadnych na siebie i zamiast tego wysłałbym im zrzut z rachunku bankowego, ale nie wiem czy się nie przyczepią do tego
wyslij im scan wyciagu z banku,ale najlepiej nie internetowego bo wiekszosc firm takich nie uznaje
 
Do góry Bottom