>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźne rozmowy o tenisie. Dziwne mecze oraz niewytłumaczalne zwroty akcji

lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Dla mnie osobiście granie takich kursów w finałach/półfinałach jest dziwne...
To samo co było ze Świątek parę dni temu, kurs 1.11 w półfinale.
No na logikę, skoro ktoś przeszedł 5-6 zawodników w turnieju, to ma jakieś szanse. Pompowanie balonika że pewniak itp. jest dość popularne. No ale jak ktoś śledzi tenis i Thompsona to wie, że to utalentowany gracz, tylko czajnik, jak nie wchodzi to się gotuje szybko xD
Sam myślałem o Ruudzie przy kursie 1.5/1.6 ale ryzyko nie adekwatne do kursu, a po 1.35 to już wgl.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Pewnie z 95% ludzi gra po kursach i nazwach zespołów czy zawodników. Już nie będę pisał o tym że grają to w taśmach. Potem narzekanie że nie wchodzi bo jak to możliwe że Ruud czy Manchester United przegrał.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ja chce tylko pokazać bo jest sporo ludzi którzy nie wierzą w możliwość takich wałków na takim wysokim szczeblu gdzie wchodzi niby prestiż i punkty ale jak to na świecie jest od zawsze wszystko ma swoja cenę czy każdy . Prawda jest taka ze jakby jakimś złożeniem losu każdy kto obstawiał finał Ruda z Thompsonem i każdy postawił gruby hajs handi na australijczyka np +6.5 gema to Ruud wygrałby wtedy 6:3 6:2
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Pewnie z 95% ludzi gra po kursach i nazwach zespołów czy zawodników. Już nie będę pisał o tym że grają to w taśmach. Potem narzekanie że nie wchodzi bo jak to możliwe że Ruud czy Manchester United przegrał.
masz możliwość sprawdzić ile kasy było postawionych na Ruuda, bo ja tych całych giełd nie ogarniam. Znany ustawkowicz pisał o kilku milionach które zostały postawione na Norwega. Dla niego może wygrywać mecze tylko ten na kogo jest mniejszy kurs, albo kto ma znane nazwisko. Całe nasze życie to jeden wielki wał.
 
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Dla mnie to gadanie o walkach jest śmieszne i tyle. Ustawki są w challengerach i itf jak już, a nie ATP, a zwłaszcza w finałach turniejów.
Wczoraj też każdy płakał, że Norrie sprzedał mecz z Navone, a żaden z tych idiotów nie sprawdził, że Navone pod koniec zeszłego roku wygrał bodajże 3 lub 4 challengery w Ameryce południowej i jest mega utalentowany. Na mączce może namieszać z praktycznie każdym. Jak zobaczyłem kurs to od razu w to wszedłem, bo Norrie mnie nigdy nie przekonywał, a tymbardziej to nie jego nawierzchnia.
Ludzie wystarczy oglądać mecze, albo przeanalizować coś wstecz, żeby potem nie płakać o sprzedanych meczach.
 
Do góry Bottom