>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźne rozmowy o tenisie. Dziwne mecze oraz niewytłumaczalne zwroty akcji

psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Bo spędza tam mnóstwo czasu i tak się nauczył ? A z jakim akcentem ma mówić ?
Z Polskim skoro jest Polakiem. Przez kilka lat mieszkałem w Nowym Jorku i jakoś w rozmowie z Polakami nie zaciągałem po amerykańsku. Mało tego nie przypominam sobie by mieszkając tam znał jakiegoś Polaka mówiącego z akcentem amerykańskim. Jedynie osoby urodzone w Stanach i uczące się od dziecka dwóch języków tak się wyrażały i to też nie wszyscy.
 
Ostatnia edycja:
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
No widzisz a on się nauczył z akcentem amerykańskim. Nie widzę w tym jakiegoś większego problemu. Lepiej, że jest to akcent amerykański a nie francuski albo hiszpański. (Dużo na co dzień pracuje z tymi narodowościami w języku angielskim i wiem, że to może być udreka:LOL:).
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
WTA zawiesza turnieje tenisowe w Chinach i Hong Kongu.
Ciag dalszy afery wywołanej przez Shuai Peng, ktora oskarzyla czlonka chinskich wladz o napastowanie seksualne.

Steve Simon announces WTA’s decision to suspend tournaments in China


Shuai Peng oskarza byłego czlonka (m.in. bylego wicepremiera) tzadzacej w Chinach partii komunistycznej o napastowanie seksualne.

 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Czy ktoś z was miał możliwość wykupić subskrypcje na miesiąc WTA TV za 34 PLN. Ja próbuję to zrobić przez PayPal ale pobiera mi 6 zł i pisze na koncie PayPal w powiadomieniach preautoryzacja i dalej nie mam dostępu do meczy
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Nanda wczoraj w kwalach do challengera, ugrywa 2 gemy ze slabym rywalem, nie grajac nic, a dzisiaj wygrywa ze 177 na swiecie Nava.Ten sport jest sprzedany, jak nie wiem co.

Nanda wczoraj na serwisie:

1-38%pilek wygranych
2-38%pilek wygranych

Dzisiaj

1-63
2-62

Gowno jakich malo
 
Ostatnia edycja:
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Dzisiaj ladnie Ons Jabeur zagrała u siebie jak ktoś nie wierzy ze zawodnicy z topu nie handlują niech sobie obejrzy ten mecz i przeanalizuje kursy :) Ons miała pilke na 4:1 w drugim secie i kurs na jej przeciwniczkę wtedy był kolo 25-30.napewno lokalna mafia tunezyjska nie miała o tym pojęcia :) 😀 😀
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Dzisiaj ladnie Ons Jabeur zagrała u siebie jak ktoś nie wierzy ze zawodnicy z topu nie handlują niech sobie obejrzy ten mecz i przeanalizuje kursy :) Ons miała pilke na 4:1 w drugim secie i kurs na jej przeciwniczkę wtedy był kolo 25-30.napewno lokalna mafia tunezyjska nie miała o tym pojęcia :) 😀 😀
Nie panikuj. Ogladalem mecz. Jabeur nie zagrała perfekcyjnego meczu , ale rywalka mocnymi uderzeniami tez na dużo jej nie pozwoliła. Widać bylo zaangażowanie Tunezyjki, ale zabrakło szczęścia.
Poza tym o jakim kursie 30.00 piszesz? Na co tyle placili? Jesli mówisz o kursie na wygraną Liu to wyniósł wtedy ok 3.00
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ja nie rozumiem o co tu chodzi.Jabuer i tak wygrala drugiego seta, tobraz, a dwa pierwszego wziela liu, wiec z pewnoscia kurs nie byl 25 na nikogo.

Baena dzisiaj z Kopriva prowadzil w chellku 5-3.Nie dajac, do tej pory zadnego bp Koprivie.Przegral 5 7 06.10 gemow z rzedu 👍
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Tak samo można pisać o Tiafoe 2 secie, kto oglądał ten widział co on grał, a w 3 secie nagle przypomniał jak się gra i przebija :eek:
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Tak samo można pisać o Tiafoe 2 secie, kto oglądał ten widział co on grał, a w 3 secie nagle przypomniał jak się gra i przebija :eek:
Przecież wiadomo ze handelek z Jakuzą w tle. Teraz Shapovalov w świetnej formie gra z Fritzem co prawie zawsze z nim wygrywał albo były zacięte mecze przy tym Fritz męczył bule z Moriyią z 3 setki rankingu i austrlijskum challengerowcem co gra slajsem tracąc z każdym sety a juz z Shapovalovem to dzisiaj gładkie 2:0 :) wal goni wal niestety. pozdro dla tych co mają na tyle pojętą głowę ze im się to potrafi w niej zmieścić i to też widzą
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wszędzie ustawki widzicie. Za dużo internetu panowie:) czas w wziąć rakietę i zobaczycie jak detale potrafią zmienić oblicze spotkania
 
Otrzymane punkty reputacji: +434
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Iga jest niesamowita.Kolejny raz, byla pod sciana, a mimo to wygrala mecz.Widac,ze jej forma nie jest topowa, ale wciaz jest o krok przed cala stawka.Alexandrova grala naprawde dobrze, ale przy 3-2 30 0* w trzecim, wrocily jej demony, czyli bledy, ktore mocno pomogly Idze wygrac.Alexandrova potrafi grac swietnie, ale przewaznie jej mozg nie nadaza, za umiejetnosciami i mnostwo psuje.Iga bedzie miec ciezko w finale, omal na clayu nie przegrala z Czeszka i jutro ciezki mecz ja czeka
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Nie panikuj. Ogladalem mecz. Jabeur nie zagrała perfekcyjnego meczu , ale rywalka mocnymi uderzeniami tez na dużo jej nie pozwoliła. Widać bylo zaangażowanie Tunezyjki, ale zabrakło szczęścia.
Poza tym o jakim kursie 30.00 piszesz? Na co tyle placili? Jesli mówisz o kursie na wygraną Liu to wyniósł wtedy ok 3.00
przyznaje jakos poye bało misie zupełnie z tymi setami nie ogladałem meczu tylko spojrzałem na flashscore w pewnym momencie :)

a to zabawne co napisałes z tym zeby samemu wziac rakiete. . ja akurat gram w tenisa. w sensie uprawiam ten sport w realu od ponad 18 lat z małymi przerwami.. obecnie znow trenuje od ok 3 lat znowu regularnie . mam juz calkiem niezły amatorski poziom ( w skali NTRP 4-4,5 ) i faktycznie miałem takie mecze z kolegami ze potarfił przegrac ktos seta z 5:0 i nikt tam nic nie ustawiał wiem ze to moze sie zdarzyc. takie same doswiadzcenia mam z amatorskiej piłki noznej ..
w tym roku znowu zaczałem grywać z dobrym kolegą( w tenisa) z ktorym grywałem lata wczesniej( wróciłem po jakims czasie do rodzinnego miasta ) Z tym kolegą jest tak ze jest bardzo ambitny i lubi grac na punkty . Natomiast ja majac w pamieci z przeszłosci ze czesto z nim wygrywałem ( prawie zawsze) i on sie po tym zniechecał ,tak ze tracił zapał do grania. POtem musiałem długo czeakc az mu sie znowu zachce( miesiące) . Dlatego w tym sezonie wiedzac ze ja poziomem bardziej mu odjechałem ( a chciałem miec sparing partnera bo w moim małym miescie mało ludzi umie grac w tenisa i bardziej zalezy mi na regularnym ogrywaniu i cwiczeniu niz na wygrywaniu ) wpadłem na plan ze sprobuje dopasowac swoja grę i urozmaicac ją w zaleznosci od wyniku meczu tak zeby był bliski/zaciety i dawac koledze czesto wygrywac ( mieszam zagrania ryzykowne cos tam sobie wymyslam cwicze i kontroluje cały czas wynik no i bawie sie tez troche w aktorstowo zeby kolega nic nie podejrzewał że daje mu wygrywac specjalnie ( kolega zna mnie dobrze i jest bystry ziom wiec sie musze starac zeby było wiarygodne bo inaczej nie chciałby ze mną tak grac )) . Po kilkunastu spotkaniach z nim w tym sezonie wszystko weszło mi w krew i robie to odruchowo te reakcje i wszystko wyglada naturalnie . Efekt taki ze kolega ma zapał jak nigdy, sam proponuje gre i ma banana na twarzy jak głupi po wygranych :) , kupił nową rakietę (a mega dusigrosz z natury) jemu powoli rosnie skill a ja mam kolejnego sparing partnera i cenne doswiadczenie w ustawianiu meczy bezzarobkowych:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +609
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Iga 49-1 w pierwszych setach,w 2022 roku.Masakra.Stawiajac na jej porazke, w pierwszym secie masz 2% szans na wygrana. Niesamowite.Jak narazie rollercoaster w finale, na korzysc Igi, zobaczymy co dalej.Niezly mecz
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Moze nie dziwne zwroty akcji, ale Antoine Bellier obecnie 177 na swiecie, ma tenisowe IQ rowne 0.Nie wiem jakim cudem on jest 177.Chlop przy niemal kazdej akcji(z 80,90%)leci do siatki,przy wlasnym podaniu.Serwis, i run do siatki.Niewazne czy 1szy,ktory jest solidny czy 2gi,ktory jest slaby. Virtanen mija go jak amatora.Szwajcar mial 43 i 2wlasne podania w tb.2x drugi serwis i 2x leci do siatki,po slabych atakach i Virtanen bierze tb do 4.Masakra,ten chlop, i oprocz serve and volley, nie wiele ma do zaoferowania.Na returnie praktycznie, nie istnieje.Radze go unikac kazdemu

I na koniec z 40-0 przy wlasnym podaniu przegral 5 pilek pod rzad🙂
 
Ostatnia edycja:
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
dla mnie ewidentnie Murray odpuscił jak gra naprawde i psuje piłki to sie mega denerwuje i krzyczy normlanie/naturalnie da siebe. powienien byc wsciekly jakby naprawde Simon mu wyrwał tego drugiego seta a MUrray był spokojny cichy lekkie grymasy to dla mnie dowód na ewidenty wał . pytnie tylko czy pretekst był taki 1. Murray tak lubi Simona i są przyjaciłmi jak z filmu tajemice Brokeback Moutian i dba tak o jego uczucia ze mu oddał mecz 2 . Król Karol poprosił go w ramach stosunków Angia Francja ze wypada sie podłozyc 3 . organizatorzy go poprosili i powiedizli ze mu dadza za to duzo dzikich kart na rozne turnieje we francji 4 . Sir Andy dogadal sie z Simonem i sobie z lokalnymi mafiami obydwaj dorobili po kursie 50+ :) ludzie sie smieja ze amerykanie lubią wrestling i ustawiane widowiska a dzisiajszy mecz Murraya to taki własnie amerykanski wrestling
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Przeciez mnostwo osob interesujacych sie tenisem, czy tez stricte, ze srodowiska wiedzialo, ze Simon konczy.Czy Murray jest, az tak glupi, zeby fixowac i jeszcze to stawiac? Osobiscie watpie, ale m.i.n przez taki mecz Szkot, nie powinien byc juz nigdy porownywany do Djokovica,Federera a zwlaszca Nadala, ktory zawsze walczyl, jaki wynik by nie byl,i w jakim stanie zdrowia by nie byl
 
Do góry Bottom