>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

LOL - MŚ 2020

wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Co sądzicie o parach? Dla przypomnienia wypisze je wraz z datą i wstępnym kursem z STS-u:
Czwartek 12:00 - TOP Esports - Fnatic (1,17-4,30)
Piątek 12:00 - Suning - JD Gaming (2,07-1,65)
Sobota 12:00 - Gen G - G2 Esports (1,70-2,00)
Niedziela 12:00 - DAMWON - Dragon X (1,23-3,65)
Według mnie można próbować TOP Esports w handi 1,5, JD czysto, G2 czysto i DAMWON z handi 1,5.
Można również próbować mapę dla Fnatic, chociaż bardziej bym się kierował w zwycięstwa 3:0 TOP i DAMWON.
Finał? Dla mnie TOP - DAMWON!
Zaczynamy tą zabawę dopiero teraz!
 
jesse 1K

jesse

Użytkownik
Świetne losowanie. Bardzo fajne pary, będzie co oglądać.

TOP Esports - Fnatic
Najbardziej jednostronna para. Nie daję żadnych szans Fnatic. Jak przez ostatnie dwa lata były niespodzianki w stylu C9 w półfinale, Fnatic czy G2 w finale tak w tym roku Azja totalnie zdominuje te Worldsy. Jak kolega wyżej wspomniał śmiało można dodać do jakiegoś kuponu handi -1,5 mapy dla TES. Myślę, że handi -2,5 też jest dobrą opcją, aczkolwiek Fnatic może urwać jedną mapę.

Suning - JD Gaming
Suning mnie totalnie kupiło na tym turnieju i to im najbardziej kibicuje. Raczej nie będę tu zbyt obiektywny. Kurs w okolicach 1.60 na JD jak najbardziej do gry, ale jakieś handi mapowe to może trochę zbyt ryzkowne. Na pewno nie widzę tu szybkiego 3-0. Nawet nie widzę tu 3-1. SG jak najbardziej jest w stanie urwać 2 mapy, a może i powalczyć o zwycięstwo. Najlepsze typy na to spotkanie to czyste zwycięstwo JD Gaming oraz jakiś over map.

Gen G - G2 Esports
Najbardziej wyrównana para. Tutaj nie ma faworyta. To jest totalne 50 na 50. Nie mówię, że tu będzie jakiś super wyrównany mecz, ale tak na kilka dni przed tym meczem po prostu nie można być pewnym, która drużyna wygra. Będzie wszystko zależeć od draftu, od dyspozycji dnia, o przystosowaniu drużyn do różnych sytuacji. G2 to ostatnia drużyna(Fnatic nie licze) nie azjatycka, która może wejść między Koreą, a Chinami. Gen G mimo zajęcia 1 miejsca w grupie nie zachwyca, ale czy G2 zachwyca? Kompletnie mi się nie podobają na tym turnieju. Mogą to swoją "magią" ugrać jak najbardziej, ale nie zdziwiłbym się gdyby Gen G na spokojnie przeszło dalej. Tutaj chyba najlepiej będzie zagrać na jakiś over, a jeśli miałbym wybrać kto wygra to naiwnie ślepo i "patriotycznie" na G2.

DAMWON - Dragon X
DAMWON główny faworyt wraz TOP Esports do wygrania tych Worldsów. Ogromną niespodzianką byłoby, gdyby teraz odpadli. DRX nie są chłopcami do bicia, pewnie jakiś opór postawią i być może urwą mapę, a może nawet przy ogromnym szczęściu dwie, aczkolwiek nie przejdą dalej. Handi -1,5 mapy DWG po ~1.40 wygląda całkiem dobrze do jakiegoś dubelka.
 
P 184

proosty

Użytkownik
Siemanko :D
Fazy grupowej nie chciało mi się pisać, chociaż ładnie powchodziło, ale tenis psuł zawsze :LOL::LOL: mniejsza o to, faza grupowa skończona i teraz wisienka na torcie, a mianowicie ćwierćfinały :D coś ode mnie:
TOP -FANTIC
Wiadomo, każdy się jara TOP i nie powiem według mnie też s oni w top 3 do wygrania całych Worldsów, ale według mnie Fanatic może postraszyć. Meta jest dla nich wręcz idealna, cały split grali pod Selfmade'a, więc wiedzą jak teraz grać. Knight jeszcze nie odpalił na miarę swoich możliwości i tego się boję, ale sam rzucę stówkę na Fanatic bo nie takie rzeczy miały miejsce na Worldsach ( G2 pokonujace wtedy KOZACKIE RNG czy TL na MSI pokonujące IG) to jest lol, tu wszystko może się zdarzyć. Polecam grać mapkę dla Fanatic. Skoro Flyquest urwało mapkę to i Fanatic może :) Wiadomo BO5 to nie BO1, ale to moje przemyślenia.
SUNNING-JDG
Ja tu zagram w stronę SUNNING. Kozackie starcie junglerów. Przed mistrzostwami staawiaałbym wyżej Kanaviego, aaale teraaaz większe wraażenie zrobił na mnie SOFM. Mają kozaka Bina i Huanfenga, który teamfightowo ora. Wiadomo Zoom, czy Loken to nie ogórki, nawet może skillowo i przewyższają zawodników z Sunning, ale mimo wszystko, mimo faktu, że JDG tak jak wielu uważa jest najmądrzejszą drużyna pod względem makro itp. to czuję tu Sunning i sam tak pogram.
GENG-G2 (ŚWIETNY MECZ)
TUTAJ OBOWIĄZKOWO G2. DLA MNIE NIE MA INNEJ OPCJI NIŻ WYGRANA G2. NAWET JEŚLI TO BĘDZIE 5 MAP TO G2 TO WYGRA. Według mnie również nie jest to 50 na 50 tylko tak z 35-65 dla G2. Dlatego warto łapać teraz kurs na G2 bo myślę, że spadnie.Drabinka ułożyła się idealnie dla G2. Oni nienawidzą grać z drużynami z LPL'a, zdecydowanie bardfziej wolą drużyny z LCK. Rok temu G2 pokonało T1 z tym samym junglerem, Jankos pomimo faktu, że meta nie jest dla niego dobra, wie jak grać na Clida. Skillowo chłopaki nie odstają od Rulera czy BDD. Jankos od poczatku wiosny mówił, że zależy im w tym roku tylko na worldsach. Ludzie tam gadali, że nawet się na nie nie dostaną, a tu bach wygrali kolejny split. Szczerze uważam, że G2 może ogarnąć też półfinał bo jedynie do ich stylu nie pasuje właśnie TOP. Z Sunning pomimo 2 przegranych uważam, że w BO% by sobie poradzili. Także według mnie to jest obowiązkowy bet na ćwierćfinały.
Ostatni ćwierćfinał nie wiem do końca jak ugryźć. Damwon serio jest mega dobre, ale DRX z Choovym na czele może zamieszać.
Mimo wszystko po tym jak oglądałem ich BO5 w finale LCK, gdzie stawiałem na DRX tutaj uważam, że jednak faworyt wygra.
Nie tak łatwo jak w finale LCK, ale stawiam 3:1 ewentualnie 3:2 dla DAMWON i liczę na mini finał G2-DAMWON :D
Oczywiście każdy ma swoje zdanie, więc słowa będziemy rozliczać po ostatnim ćwierćfinale. Wyjdzie kto wtedy jaki typer :D ale moje typy to:
TOP-FANATIC : 3:1 (sercem Fanatic i szczerzę liczę na nich, mam nadzieję, że napsują trochę krwi temu JackyLovowi bo za pewny jest :D )
SUNNING-JGD : 3:2
GENG - G2 : 1:3 / 2:3 ale na bank G2 :D
DAMWON-DRX : chciałbym 5 mapę i 2:3, ale rozumem uważam, że 3:1 max 3:2
oczywiście jakby jednak "cudem" Fanatic ugrało i ktoś by mi się czepiał, że postawiłem 3:1 to od razu piszę, że te wyżej to typy, które jakby mi kazali wpisać bo mi ręce utną to taki bym wpisał, ale jak pisałem nie zdziwi mnie np 5 map w top-fanatic, albo win fanatic, czy win drx. w Meczu Sunning-JDG też nie zdziwi mnie nic bo kursy są wystawione prawidłowo, ale po prostu lepsze wrażenie zrobiło na mnie Sunning i ich bardziej lubię, że tak powiem :D Jedynie zdziwiłaby mnie przegrana G2. To, że oni w BO1 tam ktoś wyżej pisał, że nie zrobili wrażenia to po prostu fakt, że mieli już awans i oni wtedy grają HAKUNAMATATA :D rok temu jak było? ostatnie 2 mecze w fazie grupowej ? 2 STOMPY od GRIFFIN, a później ? WIN i T1 i DAMWON. Według mnie serio to jest 200% win. No i ten ostatni mecz to rzucę też stówkę na DRX, aale tutaj akurat najmniej uważam, że DRX wygra bo Damwon to serio kozaki i tylko G2 albo TOP może ich pokonać, ale sercem za DRX i fajnie jakby ugrali :D to takie sprostowaaanie jakby ktoś się czepiał :D

Pozdro i z fartem :D

PS. Mógłbym się bardziej rozpisywać, pisać o każdej drużynie, argumenty itp, ale nie widzę sensu, każdy może to widzieć inaczej, a jak ma wejść to wejdzie :D
 
Ostatnia edycja:
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
DAWMON - Dragon X
Pierwsze bardzo ciekawe spotkanie. Zmieniły się daty spotkań i właśnie od zmagań dwóch koreańskich drużyn rozpoczniemy ćwierćfinały. Faworyt jest jeden DAWMON. Zespół ten od dwóch lat jest na bardzo dobrym i wysokim poziomie. Teraz tak. Wiem, że dopiero od zeszłego roku grają w najwyższej koreańskiej lidze LOL-a, ale jeżeli ktoś się interesuje to wie, że przed MŚ w 2018 roku DAWMON było jedną z najlepszych drużyn na scrimach przed tamtymi mistrzostwami. Już wtedy mówiło się, że w przyszłym roku namieszają w lidze koreańskiej, a oni doszli do ... półfinału Mistrzostw Świata, gdzie odpadli z G2. Teraz los sprawił, że znów mogą na G2 zagrać i ponownie na tej samej fazie turnieju. Co cechuje DAWMON? Bardzo wybuchowe kompozycje, fenomenalny Top Laner, Solidny Mid Laner oraz dolna alejka i niesamowity Jungler w postaci Canyona. Ten ostatni uważany jest za najlepszego Junglera na świecie. W tym turnieju jeszcze nie pokazał pełni możliwości. Dragon X to solidny zespół z doświadczonym Deftem, świetnym Midlenerem oraz ciekawym junglerem. Uważam jednak, że jako zespół są dziesięciokrotnie słabsi od DAWMON, częściej popełniają błędy i rzadko potrafią wykorzystywać swoje przewagi. Stawiam na jednostronny pojedynek, ale propozycje kuponów pokaże na koniec.
Suning - JD Gaming
Najtrudniejsze spotkanie do wytypowania. O formie Suning mówiłem zaraz przed startem Mistrzostw. Ponoć byli fenomenalni w sparingach, co udowodnili w grupie wygrywając ją dość pewnie. Tak naprawdę w starciach na G2 powinni mieć 3:0, gdyby nie kradzież eldera przez Capsa. Była to dla mnie drużyna mało znana, a jednak pokazali się ze świetnej strony i takie nazwiska jak SofM, Angel, czy Huanfeng zapadną mi w pamięci po tych mistrzostwach. SwordArta akurat znałem i spodziewałem się solidnej gry od ich supporta. Jednak... Po drugiej stronie stanie wicemistrz ich regionu i jedyna drużyna, która potrafiła stawić opór TES. JD Gaming nie zaprezentowało się jakoś super, a większość zaczęła wątpić w Kanviego. Chciałbym na wstępie porównać występy obu JNG, bo to starcie wydaje się najciekawsze. W grupach mieli KDA na poziomie 3,42 Kanavi oraz 5 SofM. Wygląda na to, że lepiej prezentuje się SofM, więc stawiamy na Suning! Żart. Obie drużyny wyglądają bardzo dobrze, ale stawianie G2 powyżej DAWMON jest krzywdzące dla tych drugich. JD Gaming jest znane z Chin, że pozostawienie ich na kilka sekund skutkuje natychmiastową stratą golda. Potrafią bardzo dobrze wykorzystywać dane im wolne miejsca i zasoby. Nie boją się pociągnąć za spust i gdy znajdą troszkę wolności to automatycznie je wykorzystują. Część osób śledzących LPL uważa, że grają najlepiej taktycznie na świecie. Suning ma mocne alejki, ale to nadal nie poziom JDG. Stawiam ich wyżej, a kurs jaki na nich jest wydaje mi się zawyżony, dlatego z pewnością będę szukał ataku na JD Gaming.
TOP Esports - Fnatic
W czwartek spokój, w piątek uczta w sobotę ... dramat. Fnatic według mnie zostanie rozjechane przez ekipę Chińską. Według mnie Fnatic wyszło z najłatwiejszej (ale najciekawszej) grupy na Worldsach. Gdy G2 miało seed 3 Chin, Fnatic miało 4 - gdzie każdy mówił, że nie dorasta im do pięt (że do pierwszej trójki). Do tego Gen G? Fnatic miało szczęście w grupie, a i tak nie mieli łatwo. Pora na ich sprawdzian i pora na ich powrót do Europy. Trafiają na TOP Esports. Jedyna szansa dla Fnatic to dobra forma Rekklesa, Selfmade-a oraz ... Bwipo. Tak! Bwipo może być kluczem Fnatic do wygrania chociaż tej jednej mapy na TOP. Grający agresywnie, czasami aż głupio, ale skutecznie. Bwipo jest jednym z najlepszych TOPLanerów na świecie. Jednak jak patrzę sobie na mida i na Nemessisa przeciwko Kngihtowi.... Fleshujący Senną JackyLove po killa. Robiący głupie błędy Hylissang. Wybaczcie, ale nie daje Fnatic cienia szans na awans.
GEN G - G2
I w niedziele kolejny ciekawy mecz. Raz pewnie, raz ciekawie - tak nam się to ułożyło w mojej opinii. G2 powinno to wygrać. GEN G na papierze wygląda fajnie, mają BDD, Rulera, Clida. Tylko, że G2 jest po prostu lepszą drużyną. Indywidualnie też uważam Caps>BDD, Wunder>Rascal i Mikyx>Life. Jedynie JNG i ADC wydają mi się na równym poziomie. Gen G gra pod Rulera, to on ma być ich Carry, co zrobiłbym na miescu G2? Poszedł ostro w Capsa i Wundera. Obaj potrafią Carrować, a Perkz i Mikyx trzymają równy wysoki poziom. Największym problemem G2 jest słaba meta Jankosa, który i tak potrafi się odnaleźć, a wcale nie zdziwi mnie Jankos na Olafie, ponieważ podejrzewam, że Wunder w końcu dostanie Ryze. To są moje życzenia, bo uwielbiam oglądać Wundera na tej postaci. G2 to weźmie według mnie bez problemowo, a kursy sprzyjają, aby właśnie tak się stało.

Typy:
Najpierw proponuję taśmę: G2 + JD G + DAWMON -1.5 + TOP -1,5 = 4,91 (sts)
Single:
TOP 3:0 lub 3:1 = 2.10 lub 3,00
DAWMON 3:0 lub 3:1 = 2,35 lub 3,00 3:0
G2 -1,5 = 2.80
JD Gaming 3:1 lub 3:2 = 4.00 lub 4.50.

Fajną propozycją będzie również pogranie TOP 3:0 + DAWMON -1,5 + G2 -1,5 + JD Gaming - Suning (powyżej 3,5 mapy) = 10,63

Jeżeli ktoś chcę ze mną porozmawiać na temat moich przewidywań i coś porównać to zapraszam albo tutaj, albo na priv.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Sobota 24.10.2020 - DAMWON - G2
Faworyt jest tego meczu jeden - DAMWON. Wiem, że G2 pokonało w fajnym stylu Gen G, ale sam pisałem u góry, że się tego spodziewam. Zagrali fajnie, aczkolwiek to Caps pokazał prawdziwą klasę, reszta drużyny zagrała średnio. DAMOWN to już wyższa półka i wyrośli w moich oczach na głównych faworytów końcowego triumfu. Pokonali DRX, który cenię bardziej niż GEN G i zrobili to również przekonująco. Kurs na nich jest niski, ale myślę, że nie pozwolą G2 na wygranie więcej niż jednej mapy.
DAMOWN -1,5 KURS: 1,88 [/ICONPLUS]
Niedziela 25.10.2020 - Suning - TOP
To co z początku każdy zakładał powinno się spełnić. TOP i DAMWON - dwóch finalistów. Nie trafili na siebie w drabince i każdy od samego początku oczekuje starcia tych dwóch drużyn w finale. Suning zagrało kapitalnie z JDG i wygrali 3:1. Nie spodziewałem się ich zwycięstwa, ale udało się im. Wyeliminowanie TOP nie postawi ich w moich oczach w roli faworytów do końcowego triumfu. Natomiast ja uważam, że TOP jest już zbyt ciężkim rywalem dla Suning. Są oni co prawda w naprawdę dobrej formie, ale czas turnieju mija i błędy dało się wyeliminować. Zwycięstwo TOP nad Fnatic 3:0 nie było, tzn. zasadniczo nie było, ale wrócili na luzie z wyniku 0:2. Można mówić co się chce, ale według mnie podeszli zbyt pewnie do tego meczu. Teraz tak się nie stanie, bo ich największy rywal z Chin dostał baty od 3 drużyny z Chin i właśnie na nich przyjdzie im się zmierzyć. Podobnie jak w meczu G2 spodziewam się ciekawego spotkania, ale z jednym faworytem.
TOP -1,5 KURS: 1,84

Można spróbować pograć DAMWON 3:0 po kursie 3,48 i DW TOP: 3-1 po kursie 3,50.
Pewny dubelek TOP + DAMOWN = 2,16.

!EDIT! No zaskoczenie w meczu TOP - Suning. Finał wydaje mi się pewny dla DAMWON, ale to poczekam jeszcze i bliżej Finału napiszę coś szerzej o obu ekipach i moich przewidywaniach
 
Ostatnia edycja:
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Sobota - 31.10.2020
WIELKI FINAŁ MISTRZOSTW ŚWIATA
DAMWON vs Suning - godzina 11:00
Szykuje nam się z pewnością ciekawe spotkanie. Jakby nie patrzeć na przeciwko siebie staną dwie najlepiej dysponowane drużyny na tych Mistrzostwach. Z jednej strony seed 3 z Chin, który pokonał w ćwierćfinale i półfinale wydawałoby się że lepszych swoich kolegów z regionu. Z drugiej strony jeden z głównych faworytów mistrzostw - seed 1 z Korei. DAMWON zdominowało cały sezon w Korei i na Mistrzostwa przyjechali w jednym celu - wygrana. W półfinale zagrali jak z nut, jedna oddana mapa i kapitalna ostatnia mapa w której wygrali w 19 minut! Tak w 19 minut! Samo G2 śmiało się, bo wiedzieli z jaką siłą przyszło im się zmierzyć. Także, kto wygra? Postaram się rozwiać wątpliwości i liczę, że uda mi się trafić w typowaniu.
Moim faworytem jest DAMWON. Mistrz Korei gra jak z nut. Suning stworzyło piękną historię i pokazali się ze świetnej strony, ale często finały padały łupem faworytów i w dodatku faworyci stompowali swoich rywali. Szczerze mówiąc - tego się spodziewam.
Patrząc na linie:
TOP - Nuguri - BIN
Koreańczyk jest klasowym zawodnikiem. Często gra niespodziewanymi postaciami, a w dodatku jest bardzo ofensywny i niezależny. Potrafi na barkach poprowadzić całą drużynę. Bin pokazał się ze świetnej strony, ale raczej nie widzę szans na porównanie go do Nuguriego. 70-30 dla DAMWON
JNG- Canyon - SOFM
Jedna z najbardziej wyrównanych linii tego spotkania. Canyon uważany jest za jednego z najlepszych jng, ale SOFM na tych mistrzostwach gra jak MVP. Bez niego Suning traci bardzo dużo i od niego będzie zależeć bardzo dużo w kontekście wygrania tej BO5. Mimo wszystko 60-40 DAMWON
MID- ShowMaker - Angel
Przepaść. Angel jest dużo gorszym graczem od ShowMakera. Koreańczyk zniszczył Capsa, a to naprawdę nie jest łatwe. Dla mnie ShowMaker jest tegorocznym MVP Mistrzostw, na co też można złapać fajny kursik. 80-20 DAMOWN
ADC- Ghost - huanfeng
Obaj niedoświadczeni i obaj wydają się być uzupełnieniem składu. Mimo wszystko wydaje mi się ciut lepszy Ghost, co udowadniają chociażby statystyki. 55-45 DAWMON
Support- Beryl - SwordArt
Najważniejszy zawodnik dla Suning. Bez SwordArta zespół Suning nie wygra mapy na DAMWON. Fenomenalny turniej, którym udowadnia, że nadal należy do czołowych Supportów świata. Beryl jest również dobrym graczem, ale bez SwordArta huanfeng nie zostałby nawet zapamiętany. 65-35 Suning

Według mnie gra zespołu DAMOWN jest bardziej elastyczna i złożona. Każdy wie co ma robić i tworzą jeden wielki kolektyw. Nie widzę innego wyjścia niż wynik 3-0 lub 3-1 dla Korei.
1,88 - DAMOWN (-1,5)
3,48 - DAMWON 3-0
3,75 - ShowMaker MVP
Kursy z sts-a
Dlaczego ShowMaker? Zdeklasował Capsa w półfinale. Dodatkowo Angel wydaje mi się dużo gorszym zawodnikiem niż chociażby Bin. Jeżeli DAMWON wygra to ShowMaker jako główny napęd tej drużyny powinien zgarnąć statuetkę MVP. Gra na poziomie 7.17 KDA na tym turnieju. Jest to 4 wynik na mistrzostawach. Przed nim jest Ghost, Canyon oraz Rekkles.
DODATKOWY:
9.00 - Canyon MVP.
Kille - 4,92 na mecz, asysty - 6,31, zginięcia - 1,38. Tak wyglądają średnie statystyki JNG DAMWON po 13 meczach. Dzierży on najlepszy wynik KDA na mistrzostwach z wynikiem 8,11. Uczestniczy przy 70% zabójstw w jakich udział bierze DAMOWN. Statystycznie wygląda na bestię, chociaż w grze mało kto to dostrzega. Z takim kursem można pokusić się o zagranie na Canyona jako MVP, a może to będzie jego chwila chwały.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
3 - 1 w finale i Damwon mistrzem świata. Canyon MVP. Finał był świetnym widowiskiem, ale zasłużenie wygrało damwon. Do zobaczenia za rok ^^
 
Do góry Bottom