>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Loga forum.bukmacherskie.com [NEW] [*MRC Desingn*]

maciek77 0

maciek77

Użytkownik
[center:58b61e1f42]Najlepsza jak dotąd pracka.[/center:58b61e1f42]
[center:58b61e1f42]
[/center:58b61e1f42]
[center:58b61e1f42]A tu troche ściągnięte z obecnego loga forum te piłki :p [/center:58b61e1f42]
[center:58b61e1f42]
[/center:58b61e1f42]
 
maciek77 0

maciek77

Użytkownik
Ja nie daje nowe loga tylko tak dałem...

@edit
dzisiaj spróbuje zrobić takie fajne ale spróbuje...

Damian mi pozwolił je tutaj umieścić...
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Oba loga nie umywają sie do tego które jest logiem forum . Za dużo tam napakowane jest ... postaraj sie zrobic cos prostszego, bo piekno leży w prostocie .... duzo jescze pracy przed tobą żeby wyszło Ci coś naprawde fajnego .
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A czy ja mówie że te moje loga są ładniejsze i że ja chce je żeby admini wzięli? tylko zrobiłem tak sobie
rookie91 zrób takie jak ja to zobaczymy czy inni Ci nie powiedza &quot;duzo jescze pracy przed tobą żeby wyszło Ci coś naprawde fajnego .&quot;
Wstawiając tu logo i chcesz, żeby inni Ci oceniali, musisz być przygotowany na krytykę i na słowa pochwały. Może rookie to źle powiedział. Ale faktem jest, że twoje pomysły są delikatnie mówiać nie fajne, a co do 1 to okropne :?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Klos bez urazy ale takie loga są proste do zrobienia. Trochę praktyki w Photoshopie i 15 min wolnego czasu . Na pierwszym logu niedokładnie wyciąłeś sylwetki zawodników pozatym tło jest nie dobre jak na logo . No i na cholerę wciskałeś na siłe tego Beckhama ;-) Ale żeby nie było tak ponuro , to na początek wcale takie złe nie są ;-)
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
A mi się tam to pierwsze podoba tylko oprócz tego ziomka w niebieskim stroju (hokeisty) i Becksa ;) Całe to logo jest czerwone a oni to psują według mnie. Gdyby LeBron, ten obok niego i Henry byli przsunięci na środek i tamci dwaj usunięci to według mnie byłoby gites ????
Ja się na tym nie znam więc nie wiem czy można zrobić to co powiedziałem ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
A w czym takie rzeczy się robi ? Może też bym się pobawił jak znajde jakiś czas albo jak dostane nagle jakiegoś natchnienia ????
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
A czy ja mówie że te moje loga są ładniejsze i że ja chce je żeby admini wzięli? tylko zrobiłem tak sobie
rookie91 zrób takie jak ja to zobaczymy czy inni Ci nie powiedza &quot;duzo jescze pracy przed tobą żeby wyszło Ci coś naprawde fajnego .&quot;
No nie ma sprawy, i tak sie nudze rano w domu :p

PS. malkolm ja akurat robie w Photoshopie
 
mr.cherry 0

mr.cherry

Użytkownik
Szczerze mówiąc aktualne logo jest do dupy.
A roboty też nie było dużo...

Czarny gradient na tło, troszkę brushy, na to 2 renderki napisy, proste paseczki i color balance. 5 min roboty?

Dajcie obrazki... najlepiej z czarnym tłem, bądż bez tła.
Wówczas zrobię, bo nie chce mi się robić takowego gówna kolejną godzinę,
tylko po to by usłyszeć: &quot;nie pasuje nam&quot;. :S
 
Do góry Bottom