>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Loga forum.bukmacherskie.com [NEW] [*MRC Desingn*]

maciek77 0

maciek77

Użytkownik
[center:58b61e1f42]Najlepsza jak dotąd pracka.[/center:58b61e1f42]
[center:58b61e1f42]
[/center:58b61e1f42]
[center:58b61e1f42]A tu troche ściągnięte z obecnego loga forum te piłki :p [/center:58b61e1f42]
[center:58b61e1f42]
[/center:58b61e1f42]
 
maciek77 0

maciek77

Użytkownik
Ja nie daje nowe loga tylko tak dałem...

@edit
dzisiaj spróbuje zrobić takie fajne ale spróbuje...

Damian mi pozwolił je tutaj umieścić...
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Oba loga nie umywają sie do tego które jest logiem forum . Za dużo tam napakowane jest ... postaraj sie zrobic cos prostszego, bo piekno leży w prostocie .... duzo jescze pracy przed tobą żeby wyszło Ci coś naprawde fajnego .
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A czy ja mówie że te moje loga są ładniejsze i że ja chce je żeby admini wzięli? tylko zrobiłem tak sobie
rookie91 zrób takie jak ja to zobaczymy czy inni Ci nie powiedza &quot;duzo jescze pracy przed tobą żeby wyszło Ci coś naprawde fajnego .&quot;
Wstawiając tu logo i chcesz, żeby inni Ci oceniali, musisz być przygotowany na krytykę i na słowa pochwały. Może rookie to źle powiedział. Ale faktem jest, że twoje pomysły są delikatnie mówiać nie fajne, a co do 1 to okropne :?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Klos bez urazy ale takie loga są proste do zrobienia. Trochę praktyki w Photoshopie i 15 min wolnego czasu . Na pierwszym logu niedokładnie wyciąłeś sylwetki zawodników pozatym tło jest nie dobre jak na logo . No i na cholerę wciskałeś na siłe tego Beckhama ;-) Ale żeby nie było tak ponuro , to na początek wcale takie złe nie są ;-)
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
A mi się tam to pierwsze podoba tylko oprócz tego ziomka w niebieskim stroju (hokeisty) i Becksa ;) Całe to logo jest czerwone a oni to psują według mnie. Gdyby LeBron, ten obok niego i Henry byli przsunięci na środek i tamci dwaj usunięci to według mnie byłoby gites ????
Ja się na tym nie znam więc nie wiem czy można zrobić to co powiedziałem ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
A w czym takie rzeczy się robi ? Może też bym się pobawił jak znajde jakiś czas albo jak dostane nagle jakiegoś natchnienia ????
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
A czy ja mówie że te moje loga są ładniejsze i że ja chce je żeby admini wzięli? tylko zrobiłem tak sobie
rookie91 zrób takie jak ja to zobaczymy czy inni Ci nie powiedza &quot;duzo jescze pracy przed tobą żeby wyszło Ci coś naprawde fajnego .&quot;
No nie ma sprawy, i tak sie nudze rano w domu :p

PS. malkolm ja akurat robie w Photoshopie
 
mr.cherry 0

mr.cherry

Użytkownik
Szczerze mówiąc aktualne logo jest do dupy.
A roboty też nie było dużo...

Czarny gradient na tło, troszkę brushy, na to 2 renderki napisy, proste paseczki i color balance. 5 min roboty?

Dajcie obrazki... najlepiej z czarnym tłem, bądż bez tła.
Wówczas zrobię, bo nie chce mi się robić takowego gówna kolejną godzinę,
tylko po to by usłyszeć: &quot;nie pasuje nam&quot;. :S
 
Do góry Bottom