>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liverpool FC vs Inter Milan 19.02.2008r.

Status
Zamknięty.
L 0

left_toth

Użytkownik
Ciekawy mecz sie zapowiada. Liverpool od kilkunastu spotkań gra...., albo zeby nie uzywac inwektywów nie gra nic, a ostatnia przegrana w Pucharze Anglii z drugoligowcem sprawia, ze faworytem w meczu z Interem nie jest. Oczywiście pierwszy mecz na Anfield Road stawia ich w uprzywilejowanej pozycji, bo kibice będą za nimi jednak nie jest wcale takie pewne, ze wygrają, bo Inter od roku gra sliczny futbol. Oglądałem ich mecz w Pucharze Włoch z Juventusem gdzie bardzo sprawnie sobie radzili z takimi zawodnikami jak del Piero czy Nedved. Wygrywają z kim chca i jak chcą dlatego uważam iż dzięki temu, ze Inter ma rewanż u siebie to oni awansują do dalszej rundy, a w pierwszym spotkaniu odważni mogą dać czystą dwójkę, a dla mniej radze podeprzeć ????
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Liverpool - Inter Mediolan 1
Liverpool słabo spisuje się w Premier League ale w Lidze Mistrzów jest to inna drużyna. Rok temu nikt nie dawał im szans w CL a oni potrafili pokonać Barcelonę 2-1 na wyjeździe w 1/8, doszli aż do finału. W grupie rozprawili sie 8-0 z Besiktasem, 4-1 z Porto, 4-0 z Marsylią. Z kolei Inter w lidze jest bezkonkurencyjny, ale nie od dziś wiadomo, ze Serie A to nie jest silna liga. W CL Inter gra zawsze słabo, rok temu odpadli po 2 remisach z Valencią; w tej edycji bez problemów wyszli z grupy ale to nie jest wielka sztuka. Podsumowując : Liverpool wygra te spotkanie bo tylko Puchar Mistrzów może zdobyć w tym sezonie, chimeryczny Inter będzie musiał poczekać na kolejną edycję ???? .
 
D 0

djork

Użytkownik
Jeśli Serie A nie jest silną ligą, to dlaczego triumfator Ligi Mistrzów nie może przebić się do pierwszej czwórki?
W meczu Liverpool-Inter proponuję X oraz under. Liverpool wyraźnie nie gra tego, co powinien, natomiast Inter drugi już sezon z rzędu zmiata wszystkich z ziemi. No właśnie, czy na pewno wszystkich? Pozostaje jeszcze znak zapytania w Lidze Mistrzów. Runda grupowa, w porównaniu z tą zeszłoroczną, pozwala sądzić, że tak. Liverpool jednak w LM&lt; jest bardziej doświadczony, ma ze sobą publiczność, postawi twarde warunki. A że Inter potrafi się bronić i nie traci wiele bramek, pokazał już w tym sezonie wielokrotnie, grając nawet bardzo rezerwowym składem. W tym meczu powinni głównie nastawiać się na kontry, jednocześnie nie dając dużo miejsca Liverpoolczykom. Jeśli nie padnie szybko jakaś czerwona kartka, na przykład dla Materazziego, inter tego nie przegra. ;)
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Tu mi sie nasuwa x2 po kursie 1.47.Mancini osczedzał w sobote swoje najwieksze gwiazdy i na Anfield Inter bedzie grał w napadzie z najlepszym snajperem w Europie Zlatanem który wypoczął ,Suazo pokazuje że jest ogranym graczem i myśle że może zagrać w duecie ze Zlatanem.Chociaż może Mancini da duet Cruz-Zlatan aby walczyć o górne piłki.Liverpool gra bez polotu.Benitez chyba trzyma sie tylko dlatego aby niezmieniac menedzera w srodku sezonu bo wiadomo Rafa cieszy sie szacunkiem wśród piłkarzy.Na Anfield The Redds są zawsze groźni ale obrona Interu myśle że będzie tutaj dobrze sie spisywała i Nero Azzuri jakiś punkcik wywiozą
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Jeśli Serie A nie jest silną ligą, to dlaczego triumfator Ligi Mistrzów nie może przebić się do pierwszej czwórki?
W meczu Liverpool-Inter proponuję X oraz under. Liverpool wyraźnie nie gra tego, co powinien, natomiast Inter drugi już sezon z rzędu zmiata wszystkich z ziemi. No właśnie, czy na pewno wszystkich? Pozostaje jeszcze znak zapytania w Lidze Mistrzów. Runda grupowa, w porównaniu z tą zeszłoroczną, pozwala sądzić, że tak. Liverpool jednak w LM&lt; jest bardziej doświadczony, ma ze sobą publiczność, postawi twarde warunki. A że Inter potrafi się bronić i nie traci wiele bramek, pokazał już w tym sezonie wielokrotnie, grając nawet bardzo rezerwowym składem. W tym meczu powinni głównie nastawiać się na kontry, jednocześnie nie dając dużo miejsca Liverpoolczykom. Jeśli nie padnie szybko jakaś czerwona kartka, na przykład dla Materazziego, inter tego nie przegra. ;)
Milan nie może przebić się do pierwszej czwórki dlatego, że jest to drużyna która skupia się jedynie na Lidze Mistrzów. Nie mają składu który pozwalałby im grać na kilku frontach. Od ligi włoskiej zdecydowanie lepsza jest angielska i hiszpańska. Serie A to strasznie nudna liga, na dodatek wyszło na jaw że spotkania były ustawiane ???? . Inter nie przeszedł tak łatwo grupy; przegrał w Stambule, męczył się z CSKA. Liverpool u siebie pokaże im ich miejsce w szyku i wygra 2-0.
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Operujesz stereotypami i emocjami, o to chyba w bukmacherce nie chodzi.
Po prostu nie wierzę w Inter Mediolan. Co rok zapowiadają walkę o zwycięstwo i zawsze wcześnie odpadają. Rok temu 1-1 i 0-0 z Valencią, 2 lata temu 2-1 i 0-1 z Villarreal. Liverpool to drużyna podobna do AC Milan; co rok nie mają szans na wygranie Premier League dlatego koncentrują sie na CL i dobrze na tym wychodzą - 2 finały w ciągu 3 lat. Nie jestem na 100% przekonany ze Liverpool wygra bo w sporcie nie można być niczego pewien. Jeśli tylko Torres. Kujt, Babel, Gerrard, Mascherano będą w formie to Inter nie ma czego szukać na Anfield Road.
 
arturo888 0

arturo888

Użytkownik
Serie A nie jest silna liga...wlasnie w tym zdaniu widac ze zbytniego pojecia o futbolu nie posiadasz lub...jestes wielkim fanem ligi hiszpanskiej, czytasz bravo sport i zbierasz plakaty Ronaldinho. Ja nie chce dyskutowac ani z nikim sie klucic ktora liga jest najsilniejsza, ale jedno jest pewne na 100% ze 3 najmocniejsze ligi to angielska, wloska i hiszpanska...wiec jezeli wloska liga nie jest silna to jakie sa ? A co do spotkania w CL, mysle ze Inter wygra na Anfield. Zaznaczam ze glownym celem Nerrazzurich na ten sezon byla wlasnie Liga Mistrzow. W meczach ligowych Mancini oszczedza najlepszych zawodnikow, a i tak druzyna wygrywa praktycznie wszystko. Inter ma chyba najszersza/najrowniejsza kadre ze wszystkich zespolow w CL. Mysle ze na Anfield bedzie 2 lub ewentualnie X2
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Serie A nie jest silna liga...wlasnie w tym zdaniu widac ze zbytniego pojecia o futbolu nie posiadasz lub...jestes wielkim fanem ligi hiszpanskiej, czytasz bravo sport i zbierasz plakaty Ronaldinho. Ja nie chce dyskutowac ani z nikim sie klucic ktora liga jest najsilniejsza, ale jedno jest pewne na 100% ze 3 najmocniejsze ligi to angielska, wloska i hiszpanska...wiec jezeli wloska liga nie jest silna to jakie sa ?
Nie czytam Bravo Sport i znam się lepiej od ciebie. Wytlumacz mi jak to możliwe, że wicemistrz Włoch AS Roma potrafi przegrać z MU 1-7?? Wg mnie liga hiszpańska i angielska są najsilniejsze a lidze włoskiej dużo do nich brakuje. Jeżeli chodzi o mecz tutaj komentowany. Z pewnością Liverpool ma lepszych piłkarzy, gra na magicznym Anfield Road gdzie niejedna drużyna wyjeżdżała z bagażem kilku goli (8-0 Besiktas, 4-1 Porto). Typuje, że Liverpool wygra 1-0 lub 2-0; muszą tylko zagrać na miarę swoich możliwośći, to jest ich ostatnia szansa na osiągnięcie czegoś w tym sezonie i wierzę, że im sie to uda.
PS:
Nie zbieram plakatów Ronaldinho, nigdy nie lubiłem tego piłkarza; forma jaką teraz prezentuje przyprawia mnie o śmiech ???? .
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Hmm... bardzo ciekawy mecz, obie drużyny coś ostatnio ciężko ciągną w swoich ligach i nie zadowalają grą (przynajmniej mnie, nie wiem jak innych). W tym meczu wydaje mi się, że padnie remis bo innego sensownego wyjścia nie widzę, może obie te drużyny oszczędzają się w lidze bo właśnie chcą się pokazać z jak najlepszej strony w lidze? Myślę, że w tym spotkaniu raczej inicjatywę przejmie drużyna gości z Włoch czyli AC Milan, który ma tam zapewne kilka asików w rękawie. Mój typ to X2.
 
pele69 3

pele69

Użytkownik


Baaaardzo cieżki typ do wytypowania. Za Interem przemawia napewno kadra oraz forma. Jednak jak przypomnę sobie mecz LFC z Barceloną na Nou Camp z poprzedniego sezonu to ogarnia mnie strach. genialny tektyk benitez który czasami potrafi wygrać mecz na papierze. Inter wkoncu bez poważniejszych absencji. gotowi do gry są Viera, Figo i Stanko. Jesli miałbym cokolwiek tu typować to mysle ze X do przerwy.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
ktos pisal ze inicjatywe przejmie ac milan rozumiem ze to przypadkowa pomylka :)
ciezki mecz, oceniajac forme to inter nie powinien tu przegrac, ale l&#39;pool gra wlasciwie juz tylko w LM (oczywiscie ligi nie moga odpuscic bo ich celem napewno bedzie 4 lokata). nie ma oslabien w zadnej z ekip, wiec powinno byc ciekawie. benitez jak nie wygra tej rywalizacji z wlochami to poleci jego glowa. ja typuje 1X 1:0 lub 1:1. a co do serie A jest to na pewno liga slabsza od angielskiej czy hiszpanskiej ale inter i milan to zespoly swiatowej czolowki, a ugruntowama pozycje w europie maja roma, juve i fiora
 
muddy5 53

muddy5

Użytkownik
Według mnie padnie tutaj remis. Jak wszyscy wiemy Liverpool swoją grą ostatnio nie zachwyca, są bardzo nieskuteczni. W Premier League na swoim stadionie nie idzie im za dobrze. Inter wygrywa w Serie A wygrywa mecz za meczem. Prowadzą w tabeli. Stracili najmniej bramek i strzelili najwięcej w lidze. Piłkarze Liverpoolu wyjdą na to spotkanie bardzo zmotywowani po ostatniej pucharowej wpadce, ale nie sądzę, aby zdołali pokonać Inter. Piłkarze z Liverpoolu grać potrafią, pokazali to w meczu z Chelsea (0:0).
Mój typ: X albo under
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Spotkanie : FC Liverpool - Inter Mediolan ⛔⛔ WYNIK 2:0 ⛔⛔
Typ: Zlatan Ibrahimovic strzeli gola ⛔⛔⛔
Kurs: 2,67
Bukmacher : bwin

Spotkanie 1/8 LM na Anfield Road. Jak ostatnimi czasy graja pilkarze The Reds wiemy doskonale. Odpadli z FA Cup a w Premierleague jedynie walcza o 4 miejsce premiowane gra w przyszlorocznej edycji Champions League. Inter natomiast mozna powiedziec ze zapewnil juz sobie Scudetto. W tym spotkaniu zdecydopwalem sie na typ ze Szwed Zlatan Ibrahimovic strzeli gola gdyz uwazam ze jest on najlepszym pilkarzem druzyny Roberto Manciniego. Imponuje swoim wyszkoleniem technicznym. Potrafi na metzre zgubic obronce w dodatku jest wysoki i bedzie mogl rywalizowac o gorne pilki z obroncami Liverpoolu. W rozgrywkach SerieA w tym sezonie dla Interu zdobyl juz 14 bramek i tuz za Trezeguet(15goli) razem z Mutu zajmuje pozycje wicelidera. W rozgrywkach grupowych LM takze pokazal ze jest skuteczny strzelajac w 6 meczach 5 bramek i zajmuje pozycje lidera klasyfikacji strzelcow ! jest bardzo skutecznym napastnikiem w tych elitarnych rozgrywkach bo co drugi jego strzal laduje w siatce rywali. Oddal 10strzalow i strzelil 5 bramek a wiec 50% skutecznosci to jest bardzo dobry wynik.
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Liverpool - Inter Mediolan
typ: 1x✅✅

Już dziś na Anfield Road dojdzie do prawdziwej wojny.Liverpool, który będzie chciał wykorzystać atut własnego boiska, zmierzy się z niezwykle groźnym Interem Mediolan. Jak to zawsze bywa w przypadku szlagierowych spotkań, bardzo trudno wskazać faworyta.W półfinale Pucharu Europy 1965 The Red wygrali pierwszy pojedynek na własnym stadionie 3:1, lecz w rewanżu przegrali aż 0:3 i musieli uznać wyższość Interu. The Reds, którzy w ostatnich latach znakomicie radzą sobie w europejskich pucharach kontra aktualni mistrzowie Włoch. ..Jedno jest pewne - jeśli podopiecznie Rafa Beniteza nie wygrają dzisiaj u siebie to ich szanse na grę w kolejnej rundzie będą przed rewanżem w Mediolanie minimalne. Do składu &quot;The Reds&quot; wracają Steven Gerrard, Jose Reina, Javier Mascherano, Alvaro Arbeloa i Fabio Aurelio więc gospodarze wystąpią w najsilniejszym składzie Podopieczni Roberto Manciniego w tym sezonie przegrali tylko raz, kiedy w pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów zostawili wszystkie punkty w Stambule w starciu z Fenerbahce. W konfrontacji na wyspach trener Włochów nie skorzysta z usług kontuzjowanych Jimeneza, Samuela i Dacourta.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Moim zdaniem z tego dwumeczu zwycięsko wyjdą włosi , a pierwsze kroki ku temu poczynią już dziś na Anfield . Przemawia za nimi wiele czynników , zarówno kadra , jak i obecna forma obu drużyn ( przede wszystkim ) daje jasny obraz tego kto będzie stroną dominującą w tym pojedynku . Uważam , że dziś włosi osiągną conajmniej remis , a przede wszystkim skłania mnie do tego pewna statystyka , a mianowicie mecze Liverpoolu na własnym stadionie z silniejszymi zespołami , proszę spojrzeć :

19/08-07 Premier League Liverpool vs. Chelsea 1:1
28/10-07 Premier League Liverpool vs. Arsenal FC 1:1
16/12-07 Premier League Liverpool vs. Manchester United 0:1

Do tego możemy jeszcze dodać mecze ze średniakami , czyli wygraną z Porto , remis z Totenhamem i przegraną z Marsylią .
Te wszystkie fakty skłaniają mnie do grania zarówno dziś jak i w całym dwumeczu na Inter .
 
vod007 0

vod007

Użytkownik
Wydaje mi sie że najodpowiedniejszym typem na ten mecze jest remis lub minimalne zwycięstwo gospodarzy. Wiem, że Inter jest w świetnej formie, w serie A wygrywają praktycznie z każdym, i to przemawiałoby za Włochami, ale z drugiej strony piłkarze Liverpoolu będą bardzo zdeterminowani aby wypaść jak najlepiej w lidze mistrzów ponieważ w rozgrywkach ligowych stracili szanse na mistrza, odpadli z pucharu krajowego, i właśnie champions league jest ich ostatnią szansą na jakieś trofeum. Nie bez znaczenia jest również to że mecz odbędzie się na anfield road, gdzie drużyną przyjezdnym gra się bardzo trudno przy szaleńczym dopingu fanów gospodarzy. Tak więc w meczu Interu, który wygrywa wszystko i Liverpool, który ma ostatnią szanse zdobyć &quot;coś&quot; wynikiem najbardziej prawdopodobnym jest remis lub minimalne zwycięstwo gospodarzy.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Hmm ciekawa dyskusja , dla mnie zdecyowanem faworytem jest Liverpool , wiadomo ze w lidze graja padake ale to jest taka sama druzyna jak AC Milan ktora ma gleboko .. w koncowce plecow wlasne lige ale stara sier powalczyc w LM poniewaz tam najwieksza kasa , mowi sie takze ze to ostatnia szansa Rafy beniteza na pozostanie w klubie czy to prawda ?? hmm mysle ze nie zawsze tak jest aby podniesc smaczek meczu lecz bardziej bym byl za Liverpoolem niz za Milanem . O absencjach nie czytalem .
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Liverpool - Inter Mediolan (Zakład na gole - 1.połowa)
Typ: 0:0
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Według mnie szkoleniowiec Liverpoolu - Rafa Benitez jest obecnie jednym z najlepszych taktyków w światowej piłce. Kilkanaście dni temu oglądajac mecz Liverpoolu z Chelsea można było zaobserwować jak mocno Benitez żyje każdym meczem rozgrywanym przez swoją drużynę. Hiszpański manager niemal całe spotkanie spędził przy linii bocznej co rusz przesuwając swoich zawodników tak aby Chelsea nie mogła konstruować groźnych akcji. Teraz jednak czas na jeden z najważniejszych sprawdzianów w tym roku jakim będzie pojedynek z Interem w 1/8 Ligi Mistrzów. Interem, którego celem jest niewątpliwie zwycięstwo w całej Champions League. Typując ten mecz mam na uwadze fakt iż obie drużyny często w swoich meczach właśnie próbują szachować rywala poukładaną grą taktyczną. Oczywiście czasami bywa i tak, że ruszają do ataków od pierwszych minut, ale wydaje mi się, że dziś tak nie będzie. Moim zdaniem przynajmniej pierwsze 45 minut to będą przysłowiowe piłkarskie szachy, czyli gra na nie stracenie bramki, która mogłaby się okazać bardzo ważna w późniejszych skutkach. Tak więc pierwsze 45 minut bez bramek, a co będzie dalej? To się dopiero okaże... :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom