>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liverpool FC - Villareal [1/2 finału LE] - rewanż [5 maj 2016]

Status
Zamknięty.
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Liverpool stracił trochę swoją moc, aczkolwiek tutaj postawi wszystko na jedną kartę i Klopp wyciśnie z nich wszystko.
Mecze Liverpoolu wyglądają u siebie b. dobrze, choćby 3-2 z borrusia.
Liverpool w lidze gra o pietruszkę, dlatego takie słabe wyniki.

Typ:

Liverpool - Villarreal
Zakwalifikuje się Liverpool 2,3 @Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Póki co to kursy są strasznie dziwne. &quot;The Reds&quot; niby są faworytem ale kursy to przesada. Liverpool nie gra wyśmienicie u siebie, bo Anfield to rzadka twierdza w tym sezonie. Ja osobiście czekam na jakieś korki, bo tych Live nabije bardzo dużo. Nie mniej jednak granie po takim kursie na gospodarzy to głupota.
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, LE
Data: 5.05/21:05
Spotkanie: Liverpool - Villarreal
Typ:
1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Czytam wpisy niektórych osób i własnym oczom nie wierzę...
Liverpool to zespół klasowy, Ich czwartkowy przeciwnik również, jednak The Reds muszą wygrać by zachować szansę na Ligę Mistrzów w przyszłym sezonie. Z kolei Villarreal ma zapewnione eliminacje i wcale nie muszą grać w finale LE choć oczywiście skoro wygrali pierwszy mecz to w rewanżu będą bronić za wszelką cenę tego korzystnego wyniku. Zatem dlaczego Im się nie uda? Po pierwsze ze względu na osobę Jurgena Kloppa, który jest znakomitym motywatorem i człowiekiem ambitnym, potrafiącym ustawić tak drużynę by osiągnęła sukces. Widać to było w rewanżu z Burussią Dortmund. Piłkarze choć przegrywali już 0-2 i 1-3 to ostatecznie wygrali 4-3 i to Oni znaleźli się w półfinale. Do tego od razu można dostrzec zabójczą skuteczność, gdyż oddali w tym meczu 4 celne strzały i zdobyli tyle samo goli. Widać zatem rękę niemieckiego fachowca. Dyscyplina i konsekwencja żelazna. Po drugie należy wspomnieć o fanatyzmie angielskich kibiców, którzy na pewno nie zawiodą i zapełnią cały stadion. Poza Ich samą obecnością będą śpiewać od pierwszej do ostatniej sekundy, a w sytuacji kiedy piłkę będą mieli piłkarze Żółtej Łodzi Podwodnej, uderzą potężnie lawiną gwizdów. W takich warunkach naprawdę ciężko jest grać swoje (w przypadku Villarreal). Po trzecie fani pamiętają niedawne sukcesy swojego zespołu, więc można powiedzieć, że są głodni kolejnych. W tym sezonie w lidze nic nie wygrają, jedyna szansa na trofeum nadal istnieje poprzez wygranie LE. Poza samym zwycięstwem zostaliby nagrodzeni uczestnictwem w fazie grupowej LM, więc nikomu nie trzeba tłumaczyć, że Liverpool ma o co grać. Po czwarte Villareal nie ma aż takiej motywacji jak Liverpool, który chyba ma we krwi odrabianie strat. Kto nie wierzy niech sobie przypomni pamiętny finał w LM kiedy przegrywali już 0-3 czy niedawny mecz z Borussią kiedy po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał rezultat 0-2. Po piąte nie należy sugerować się rezultatami w lidze, ponieważ Liverpool postawił wszystko na jedną kartę, którą jest wygranie LE. Stało się to kosztem ligi, w której i tak nie mają szans na LM. Z kolei Villarreal jest po ciężkim meczu wyjazdowym z Valencia, w którym odnieśli zwycięstwo i zapewnili sobie eliminacje do LM w przyszłym sezonie. Choć oba zespoły są silne to wydaje się, że więcej świeżości ma angielska drużyna.
Kursy będą coraz szybciej spadały w dół, więc jeśli chcecie trochę zarobić, warto postawić na zwycięstwo Liverpoolu. Spodziewam się otwartego meczu i dużej ilości goli, jednak z końcowym happy endem dla The Reds.
Życzę powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:05
Spotkanie: Liverpool - Villarreal
Typ: gospodarz powyżej 6,5 rożnych
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betano
Analiza:

Cały czas Villarreal w LE gra pierwszy mecz u siebie, drugi wyjazdowy. W pierwszym za każdym razem wygrywali. W drugi bronili się.
W 1/16 z Napoli wygrali 1-0 (dokładnie jak z Liverpoolem). W drugim mieli tylko 35 % posiadania piłki. Napoli zdominowało mecz. Oddali 19 strzałów. 12 rożnych
W 1/8 ograli Leverkusen 2-0. W rewanżu 0-0. Oni już tak nie dominowali, ale potrafili wbić 8 rzutów rożnych.
W ćwierćfinale ograli 2-1 Spartę. Rewanż: 2-4. W obu połowach Sparta więcej atakowała. W drugiej połowie szczególnie było widać tą różnicę (jak już było 6-1 w dwumeczu). Sparta wbiła 6 rożnych, ale mogło być nawet 10.

Z Liverpoolem 1-0 w pierwszym meczu. Tu śmiało może być powtórka z Napoli, bo i dosyć podobna klasa rywala i wynik ten sam.
Drużyna Kloppa potrafi dominować (głównie na Anfield) co pokazywali m.in w drugiej połowie z Newcastle (71% posiadania); z Evertonem (około 30 STRZAŁÓW NA BRAMKĘ!!!); w 2 połowie z Borussią (11-1 w strzałach; 6 rożnych) czy z Manchesterem United, szczególnie w 2 połowie (ok 70% posiadania).
Oczywiście bywało też że oddawali inicjatywę, ale w tej sytuacji nie mogą sobie na to pozwolić, bo mają 0-1 w plecy. Defensywy Liverpoolu nie można zaliczyć do najlepszych w Europie. W ostatnich 20 spotkaniach Liverpool tracił gole w 15. Liczę, że Villarreal tu coś strzeli i Liverpool będzie musiał długo atakować.
Może powtórka z wczorajszego meczu Bayern - Atletico? No może nie będzie to aż tak skrajnie wyglądać, ale gdyby gole wpadały w podobnych minutach jak we wtorek to statystyki rożnych mogłyby być podobne. Przypomnę, Bayern wbił 12 rr.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska, Półfinał
Godzinna: 21:05
Spotkanie: Liverpool – Villarreal
Typ: over 2.5 bramki Liverpool
Kurs: 4.33
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pora poznać finalistów Ligi Europejskiej i tutaj też możemy mieć Hiszpański finał, w z dwójki reprezentantów tego kraju cięższe zadanie czeka Villarreal, które co prawda uzyskało korzystny rezultat w pierwszym meczu u siebie wygrywając 1:0 ale na Anfield czeka ich niezwykle ciężkiej zadanie.
Jedyna droga Liverpool w tym sezonie do Ligi Mistrzów wiedzie przez zwycięstwo w Lidze Europy, byli blisko korzystnego wyniku ale brak koncentracji w końcówce pozbawił ich remisu, tak więc trzeba gonić wynik ale w tym aspekcie Liverpool daje sobie dobrze radę. Liverpool ma już za sobą na rozkładzie dwóch innych kandydatów do tego tytułu a więc Manu oraz Borussie w obu dwumeczach zaprezentowali się świetnie. Anfield jest tutaj zrobić wstanie ogromną różnicę a dawno ekipa Villarreal nie gościła na takim stadionie na pewno poczują tą atmosferę. Ekipa Kloppa na pewno w ostatnich tygodniach jest bardzo dobrze dysponowana w ofensywie złapali idealnie taktykę Niemca i oglądają ostatnie mecze Liverpool jest to zespół który nie ma problemu ze stwarzaniem sytuacji bramkowych, oczywiście zaliczyli wpadki jak w ostatnim spotkaniu ligowym ale ta defensywa jest kiepska a i myślami nie ma co ukrywać byli przy tym meczu. Potrafili strzelić cztery bramki Borussii, dwa razy trafili z Manu a mieli znacznie więcej okazji, ogólnie ostatnio u siebie trafiają bardzo często i regularnie a wiadomo dziś motywacja i zaangażowaniem będzie na najwyższym poziomie a wówczas Liverpool potrafi grać z niesamowitą intensywnością z którą rywale sobie nie radzą. Nie wydaje mi się też by gospodarze wychodzą na prowadzenie zaprzestali gry do przodu bo nawet dwie bramki przy jednej straconej nie dadzą awansu.
Goście są rewelacją tego sezonu, w Primera Division zapewnili sobie czwarte miejsce i eliminacje Ligi Mistrzów a tutaj są w półfinale z zaliczą z pierwszego meczu. Nie był to ich wybitny mecz ale cierpliwość i spokój dały nagrodę w ostatniej akcji. Teraz przed nimi znacznie trudniejsze zadanie trzeba to obronić a wyjazdy od początku sezonu na pewno nie są ich bronią, jeśli chodzi o rozgrywki na krajowym podwórku to są na minusie bramkowych i ponad dwa razy więcej bramek stracili niż u siebie. W tej edycji Ligi Europejskiej tylko Bayer nie strzelił u siebie bramki a takie zespoły jak Sparta Praga, Pilzno, Rapid zrobiły to przynajmniej dwa razy. Oczywiście jest to ekipa która potrafią świetnie skontrować i solidnie bronić ale moim zdaniem na tak trudnym terenie to jeszcze nie grali a jak wspomniałem wyjazdy to jest dla nich ciężka przeprawa.
Spotkanie Atletico pokazało jak ważna może być bramka na wyjeździe do tego samego będzie dążyć ekipa gości, czyli poszukać bramki w kontrze a wtedy to Liverpool będzie musiał się spieszyć. Kurs na zwycięstwo Liverpool jest solidny ale tak ekipa potrafi zagrać komedie w defensywie, jedynie ofensywa trzyma cały czas wysoki poziom i taki typ wydaje mi się najlepsze na to starcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Nie przepadam za stawianiem na RR bo dla mnie to zawsze troche loteria a kursy nie rekompensują mi tego ryzyka ... ale zwroccie uwage jak spada czestotliwosc RR gdy gospodarze trafią i odrabiaja strate z poprzedniego spotkania (lub trafiajac są w posiadaniu satysfakcjonujacego ich wyniku).
Przykład z wczoraj Real - M. City ... do przerwy 6 RR (moze było by wiecej gdyby bramka wpadla w 40min a nie w 20) po przerwie 2 RR tylko. Fakt ze M. City nie istaniało w tym spotkaniu co troche psuje adektwatnosc tej tezy.
Mozliwe scenariusze na dzis: pewne jest ze Liverpool musi odrabiac straty wiec bedzie napierać ...
- szybkie prowadzenie gospodarzy (powiedzmy do 25min.) = pojda za ciosem dalej bo 2-0 daje małe bezpieczenstwo, narazaja sie na kontry Villarrealu, Villarreal zmuszony do ustrzelenia czegos co bardzo poprawi ich sytuacje.
- szybkie prowadzenie gości (powiedzmy do 25 min.) = ustawia całe spotkanie w jedną stronę, goście są spokojni, zajmują sie tym co lubia czyli obroną, każdy wie jak trudno sie gra w takiej sytuacji, Villarreal wie ze teraz Liverpool musi trafic 3 razy zeby awansowac, Liverpool nie ma nic do stracenie atakuje jeszcze bardziej.
Wydaje mi sie ze obydwie sytuacje sa bardzo korzystne dla nabijania RR.
Nie mam przypuszczan tylko co gdy do przerwy bedzie 0:0 ... Liverpool wychodzi z szatni jeszcze bardziej zmotywowany na strzelenie bramki? \
Staty RR w LE w pierwszych połowach Liverpool home i Villarreal away
Liverpool
z Augsburgiem 8 !
z Man Utd 2
z BVB 7
Villarreal
z Napoli 9 !
z Leverkusen 5
ze Spartą 2

Moje typy za drobne na dziś:
✅ 1. połowa powyżej 5 RR (azjan) @ 1,83 bet 3 6 5 ✅ [6 RR do przerwy]
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Sorry za głupie pytanie ale nigdy tego nie rozumiałem...Dziś wynik 2-1 dla Liverpool daje im dogrywkę czy awans Villareal?
 
julek 421

julek

Użytkownik
Sorry za głupie pytanie ale nigdy tego nie rozumiałem...Dziś wynik 2-1 dla Liverpool daje im dogrywkę czy awans Villareal?
2-1 dla Liverpoolu oznacza 2-2 w dwumeczu. W przypadku remisu awansuje drużyna, która strzeliła więcej bramek na wyjeździe czyli:
Liverpool - 0
Villareal - 1
awans - Villareal
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Dogrywka bedzie tylko przy 1-0 dla Liverpoolu.
Wynik 2-1 dzis oznacza awans Villarrealu, bo choc bedzie 2-2 sumarycznie to bramka strzelona przez Villarreal na wyjezdzie zadecyduje o ich awansie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 277

stepinski

Użytkownik
Nie przepadam za stawianiem na RR bo dla mnie to zawsze troche loteria a kursy nie rekompensują mi tego ryzyka ... ale zwroccie uwage jak spada czestotliwosc RR gdy gospodarze trafią i odrabiaja strate z poprzedniego spotkania (lub trafiajac są w posiadaniu satysfakcjonujacego ich wyniku).
Przykład z wczoraj Real - M. City ... do przerwy 6 RR (moze było by wiecej gdyby bramka wpadla w 40min a nie w 20) po przerwie 2 RR tylko. Fakt ze M. City nie istaniało w tym spotkaniu co troche psuje adektwatnosc tej tezy.

Mozliwe scenariusze na dzis: pewne jest ze Liverpool musi odrabiac straty wiec bedzie napierać ...
- szybkie prowadzenie gospodarzy (powiedzmy do 25min.) = pojda za ciosem dalej bo 2-0 daje małe bezpieczenstwo, narazaja sie na kontry Villarrealu, Villarreal zmuszony do ustrzelenia czegos co bardzo poprawi ich sytuacje.
- szybkie prowadzenie gości (powiedzmy do 25 min.) = ustawia całe spotkanie w jedną stronę, goście są spokojni, zajmują sie tym co lubia czyli obroną, każdy wie jak trudno sie gra w takiej sytuacji, Villarreal wie ze teraz Liverpool musi trafic 3 razy zeby awansowac, Liverpool nie ma nic do stracenie atakuje jeszcze bardziej.

Wydaje mi sie ze obydwie sytuacje sa bardzo korzystne dla nabijania RR.

Nie mam przypuszczan tylko co gdy do przerwy bedzie 0:0 ... Liverpool wychodzi z szatni jeszcze bardziej zmotywowany na strzelenie bramki? \

Staty RR w LE w pierwszych połowach Liverpool home i Villarreal away

Liverpool
z Augsburgiem 8 !
z Man Utd 2
z BVB 7

Villarreal
z Napoli 9 !
z Leverkusen 5
ze Spartą 2


Moje typy za drobne na dziś:
1. połowa powyżej 5 RR (azjan) @ 1,83 bet 3 6 5
Wszystko prawda ale może też być tak że drużyny nie podejmują nadmiernego ryzyka przez 75 min gdyż 0-0 to wynik na styku (0-1 w dwumeczu). Liverpool atakuje ale na pół gwizdka bo wiedzą że strata jednej bramki praktycznie wyrzuca ich z finału. I nie ma nabijają rogów ???? Dopiero w końcówce ruszają na maksa. Mimo wszystko wierzę w hardcorowy styl drużyny z Anfield i że walka zacznie się od pierwszego gwizdka sędziego. Też zagram over rogów tyle ze w przekroju całego meczu. Powodzenia

liczba rzutów rożnych over 10,5 kurs 1,70 STS
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Mało kto postawiłby na taką taktykę a juz na pewno nie Klopp, Liverpool rzuci się do odrabiania strat i dopiero gdy ustrzeli jako pierwszy rozpocznie sie spotkanie, wtedy wszystko w nogach Villarreal, czy zaatakują (czego nie zrobili Citizens wczoraj) czy Liverpool zepchnie ich do rogu szukając drugiego gola ktory wcale nie daje im gwarancji awansu ... moim zdaniem tu nie ma czasu na takie kalkulacje, to mecz ostatniej szansy dla Liverpool na LM a dla Villarrealu na zdodycie jakiegos trofeum (nie wliczam przeciez śmiesznego Intertoto ktore wygrali dwa razy bodajże a na własnym podwórku nie przebili nigdy Realu, Barcy a ostatnio do przebicia dolączyło Atletico, także łatwiej im wygrać LE niż coś u siebie)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Liverpool strzeli gola w 1 połowie ✅
Sevilla awans ✅

@ AKO 2,20 Styś ✅✅✅

Ja na dzisiaj wybieram takie AKO. Liverpool jest w sytuacji gorszej niż wczoraj Real. Przegrali na wyjeździe i nie strzelili gola. Jeśli chcą awansować dalej to muszą dziś strzelić bardzo szybko gola. Wiadomo, ze gol Hiszpanów wymusza na Liverpoolu aż 3 trafienia.
Myślę, że The Reds stać na wygranie tej edycji LE, a rewanż z BVB pokazał tylko, że traktują te rozgrywki bardzo poważnie. Emocje, które tam mieliśmy okazję oglądać były większe niż w LM. Według mnie warto zagrać na gola Anglików w 1 połowie z uwagi na mało komfortową sytuację do odrabiania. Myślę, że dla Kloppa celem jest wygranie w tym sezonie LE i z pewnością Liv rzuci się od pierwszych minut do ataku.
Na podbicie dokładam awans Sevilli, który wydaje mi się raczej oczywisty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Liverpool v Villareal / BTS @ 2 W i l l i a m H i l l ⛔

Zastanawialem sie czy grac over bramkowy czy BTS i ostatecznie wyszlo, ze bedzie to ta druga opcja. Po pierwsze nie moge sie zgodzic z kursami wystawionymi na angielski zespol w konfrontacji z klubem hiszpanskim. 1,65 na Liverpool to mocno zanizony kurs, a 3,9 DNB na Villareal to na serio bardzo dobra opcja.

Villareal trzy razy w tej edycji LE gral drugi mecz na wyjezdzie po tym jak wygrywal w pierwszych spotkaniach u siebie i nie byly to spotkania z byle kim. Najpierw 1:0 z Napoli po czym wyjazd do Wloch i remis 1:1. Napoli oczywiscie mocno przewazalo w tamtym meczu ale wynik idzie w swiat. Kolejna runda i wygrana 2:0 z Bayerem Leverkusen po czym remis 0:0 na wyjezdzie. W cwiercfinale wygrana u siebie ze Sparta 2:1 i w rewanzu wygrana 2:4 choc trzeba podkreslic, ze Sparta ostatnimi czasy mocno obnizyla swoj poziom. Dzisiaj po wygranej 1:0 u siebie z Liverpoolem Villareal jedzie na rewanz i mysle, ze tego spotkania nie przegraja.

Klopp oczywiscie odmienil oblicze The Reds, sprawil, ze widac motywacje i wole walki w tym zespole oraz, ze zawodnicy sa glodni sukcesow. Atak Liverpoolu dziala bardzo dobrze, Coutinho, Firmino, Lallana, Sturidge wszyscy sa w przyzwoitej formie i zapewne zagraja w dzisiejszym spotkaniu. Tak jak atak The Reds jest solidny tak nie mozna tego powiedziec o obronie Anglikow. W ostatnich 5 spotkaniach domowych w 4 stracili gola. Lacznie w tych 5 meczach stracili 7 goli i moim zdaniem rowniez dzisiaj nie zachowaja czystego konta. Braki w obronie Liverpool nadrabia atakiem. W ostatnich 5 domowych spotkaniach The Reds strzelili 15 goli!

Villareal na wyjazdach tez zagubil gdzies swoja dyscypline i traci bramki. W ostatnich 5 spotkaniach wyjazdowych Villareal stracil 8 goli, strzelajac przy tym 9. Villareal przystapi do tego meczu bez absencji w najsilniejszym skladzie wiec napewno potraktuja to spotkanie powaznie.

Moim zdaniem BTS po dobrym kursie @ 2 to dobra opcja na dzisiejszy mecz. Powodzenia
 
johnywalker 53

johnywalker

Użytkownik
Liverpool - 3.5 rr HA @1.9 ✅
Liverpool awans 2.3 ✅
Co do pierwszego można myślę atakować ten bet. Tu nie ma kalkulacji, jest półfinał LE, stawka awans do fianłu i gra w przyszłorocznej LM. Myślę, chyba jak większość, że to jest główny cel Liverpoolu na końcówkę sezonu. 1-0 to bardzo niewygodny wynik. Bramka Villareal i już Liverpool potrzebuje 3 trafień do awansu, oczywiście, że są w stanie to zrobić jednak po co atakować taką liczbę goli kiedy jest przyjemna linia na rożne. Nie można zakładać, że goście będą skupieni na bronieniu wyniku, niemniej Liverpool gra u siebie i atmosfera tylko będzie napędzać ich do ataku.
Kolejny argument, że w tym meczu nie skończy się na jednej bramce. Liverpool też nie ma szczelnej defensywy stąd praktycznie można przypuszczać, że mecz będzie żywy od 1 do 90 minuty.
Drugi typ, gram słabiej. Bardziej nie mogę przejść obojętnie obok tego. Villareal ma już zapewnione kwalifikacje w LM, można rzec, że są już po sezonie i została tylko LE. Liverpool na drugim biegunie, LE tylko daje szansę gry w pucharach. Klopp to b. dobry trener, a w dodatku wszelkie statystyki przemawiają dziś na korzyść gospodarzy.
Oby mecz był lepszy niż w LM.
Powodzenia!
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Reasumując:
Klopp to bdb trener. Marcelino nie jest nikim znaczącym.
Liverpool wygra i awansuje, bo pokonali Borussię.
Villarreal notuje słabe wyniki w lidze.
Villarreal ma już LM z ligi i nie będą zmotywowani na LE.
--
Jurgen to świetny trener i nie można się z tym nie zgodzić. Natomiast jeśli to ma być argument za, to musimy spojrzeć na szkoleniowca Żółtej Łodzi Podwodnej. A tu jako, że Marcelino nie jest aż tak charyzmatyczny, jest bardziej opanowany i nie aż tak medialny to większość go praktycznie nie zna, a buduje on świetną drużynę i bardzo dobrze potrafi rozpracować drużynę rywali.
Borussia dla mnie przegrała to spotkanie, a nie Liverpool wygrał. 1-3 i weszło w nich rozluźnienie, a Liverpool z każdym kolejnym golem i oczywiście świetnymi kibicami się napędzali i odnieśli sukces. Villarreal to inna drużyna. Potrafią wyczekać na idealny moment. Świetnie pracują jako zespół. Defensywa jest bardzo dobra, ale też w ofensywie nie mają braków.
Wszystkie wyniki od bodaj 5-7 spotkań może nie są najlepsze, ale mniej więcej od tego momentu Villarreal prawie w ogóle nie angażował się w grę w tych rozgrywkach, często wystawiając mocno zrotowany skład z myślą od LE. Mieli oni o tyle dobrą sytuację, że mogli pozwolić sobie na parę wpadek, a gdy musieli wygrać to to uczynili w ostatnią niedzielę z Valencią, choć i tam zagrali niepełnym zestawieniem.
Villarreal gdyby nie chciał wygrać LE to nie odpuściłby ligi. To ich jedyne mecze o stawkę, bo w lidze od dawna brakowało jedynie kropki nad i. Czwarte miejsce w PD, strata punktowa z pewnością mogła być dużo mniejsza do top3 i myślę, że mocno poziomem od nich nie dostają.
Villarreal to klasowa drużyna i z pewnością coś strzeli w Liverpoolu. Hiszpanie - niezależnie jaka to będzie drużyna. Każda. Cenią sobie bardzo każde europejskie rozgrywki, w których można zarobić pieniądze. Do tego wygrana w LE daje fazę grupową LM, a są przypadki, kiedy to faworyci odpadali w eLM.
Też chciałbym przypomnieć, że duże zasługi do awansu do tej fazy Liverpoolu należą się koksiarzowi Sakho, oraz Origiemu, których z pewnością dzisiaj nie zobaczymy.
Dla mnie w finale zobaczymy dwie hiszpańskie drużyny, tak samo jak w LM. ;)
Rożne w meczu - jestem za, natomiast awans LFC po tym kursie mnie zupełnie nie przekonuje. Na Live jak stracą gola to będzie dużo lepszy. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom