>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liverpool FC - FC Barcelona

Status
Zamknięty.
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
Chłopaki nie kłóccie się. Przekonamy się po meczu i wtedy będziemy mówic kto miał racje, a kto nie.
 
Baqu 777K

Baqu

Forum VIP
Rafael jest drugim trenerem świata.
nie zgodzę się, w samej lidze angielskiej są trzej lepsi od niego trenerzy tj. Arsène Wenger, José Mourinho, Sir Alex Ferguson, a jeszcze dodałbym trenera Boltonu, który z o wiele mniejszym nakładem finansowym robi dobrą pracę dla Boltonu. Może i Rafa jest dobry w tym co robi - tego nie zaprzeczam, ale 2 trener świata ? On sie nawet w top 10 nie zmieści. Moim zdaniem jest on doskonałą przeciwnością Franka. Zna się bardzo dobrze na treningu i taktyce, aczkolwiek kompletnie nie umie rozmawiać z piłkarzami i budować morale w zespole.

Ja mam nadzieję, jedynie na dobry spektakl i walkę w tym meczu, nawet jak Barcelona przegra, ale bede widział, iż zawodnicy dali z siebie wszystko, to to nie będzie koniec świata - gdyż wygra lepszy ( oczywiscie wykluczam wypaczenie spotkania przez sędziego, jak to ostatnio miało miejsce w Sevilli ). Overek zagrałem aby zmiekszyc smaczek tego spotkania.

pozdr,
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
W 10 najlepszych trenerów na pewno się mieści... Chodzi o czynnych trenerów. Na pewno Arsene nie jest od niego lepszym szkoleniowcem. Sir już długo w tym siedzi więc jaki by nie był trzeba mu honor oddać.

Natomiast ze względu na zdolności taktyczne to nikt w Europie nie umywa się do dwójki Rafa + Mourinho... Nie wiem który lepszy...
 
klose_11 0

klose_11

Użytkownik
Zgadzam się z sawasem. Benitez to bardzo dobry trener, przede wszystkim umiejętnie dobierający taktykę do rywala. A rozpracowanie przeciwnika ma niemal perfekcyjne co zresztą mozna usłyszeć z wypowiedzi piłkarzy The Reds np. Gerrarda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom