>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liverpool FC - FC Barcelona

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Zapraszamy wszystkich do analizowania i typowania tego spotkania. Jeśli chcesz się podzielić swoja analiza lub masz jakieś przecieki ???? pozwól nam razem z Tobą ograć buki :!: ;-)

[center:8825349c9d]
[/center:8825349c9d]

[center:8825349c9d]Kursy: 1-2,80 x-3,15 2-2,45 1x-1,50 12-1,32 x2-1,39 @ bah[/center:8825349c9d]

Proszę wszystkich o pisanie konkretnych rzeczy! posty nie na temat lub pisane &quot;bez głowy&quot; będą usuwane!

Życzę trafnych typków :spokodfhgfh:
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Jak dla mnie to Barca wygra ten mecz ale nie awansuje ! Liverpool ma dużą zaliczke z Hiszpanii i awans mają w kieszenie z taka gra jaką pokazali w Barcelonie !
????
 
fabian11 0

fabian11

Użytkownik
Moim zdaniem to jest wielka niewiadoma, ale ja jednak bym zaryzykowal awans Barcy mysle ze sie zmobilizuja i nastrzelaja troche tych bramek, moze powrot Eto wplynie mocno na gre barcy i bardzo w to wieze.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
a wiec... patrząc po ostatnich meczach obydwu drużyn to grały one z najlepszymi w lidzie w tym sezonie Barca z Sevilla przegnana 1-2 nie oszukujmy sie grali bardzo słabo i jeszcze nerwy pod koniec chłopakom poszły i posypały sie czerwone kartki, Liverpool porażka nie zasłużona ale jednak porażka z Manchesterem 0-1 Liverpool zagrał dobrze lecz United co było widać w tym meczu ograniczali sie do kontr co po koniec wykorzystali strzelając bramkę, jeszcze coś mi sie obiło o uszy ze pod znakiem :?: w tym spotkaniu jest bramkarza Reina i prawdopodobnie może zagrać nasz Dudek :mrgreen: Wynik jest sprawą otwartą ale ja typuje remis bo wydaje mi sie on najbardziej prawdopodobny.
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
tu mi sie nasuwa LIVERPOOL ALE RACZEJ DAM GO Z PODPÓRKĄ, w koncu barca to dalej barca .katalonczycy zucą sie do ataku beda powoli rozgrywac piłke a liverpool moze pewnie skontrowac.jesli obydwa zespoły zagraja na swoim obecnym poziomie to piłarze beniteza wygrają ,na wszelki wypadek zagram to 1x
 
cendrus 0

cendrus

Użytkownik
W tym meczu raczej ciezko bedzie trafic typ z 1x2 :;/: Moim zdaniem mozna bardziej szukac rozwiazania w typie under/over i tutaj wydaje mi sie ze Over bedzie rozsadnym typem.Barca napewno zatakuje od 1 minut i mozliwe ze padnie sporo goli tak jak 2 tygodnie temu.
 
gcft 0

gcft

Użytkownik
Ja stawiam na X2. Myśle że Barcelona nie przegra tego meczu. Jest duże prawdopodobieństwo że padnie tutaj remis. Ale ja jestem całym sercem za FCB, nie chce mi sie wieżyć że mieli by odpaść a Chamipons League. Licze na bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Barcelony.
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
Wszyscy stawiacie na Liverpool może macie racje, może nie, ale piłkarze to tylko ludzie i jeden błąd może przesądzic szale zwycięstwa. Porażka Barcelony na Camp Nou była sporą niespodzianką. W tamtym roku Liverpool bardzo szybko odpadł, bo już w 1/8 z Benficą. Benfica wygrała na Anfield 2-0, a u siebie 1-0. I ja nie widze powodu czego Barcelona by nie mogła wygrać także. Barcelona się uporała póżniej z Benfica i jak wiadomo wygrała LM. Napewno był to inny zespół do The Reds doszło paru wartościowych graczy, ale wtedy też mieli bardzo dobry skład. Patrzyłem na skład Barcelony to Frank Rijkard ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy. W meczu przeciwko Sevilli nie zagrali Deco i Lilian Thuram. Jak wiemy Deco to świetny rozgrywający jak Roni, a Lilian to bardzo dobry obrońca, który udowodnił już nie raz, że jest jednym z najlepszych obrońców. Zambrotta to też świetny obrońca i też dobry podawacz piłek. W meczu na Camp Nou dograł piłke do Deco, a w meczu przeciwko Sevilli dograł na głowe Roniego. Mecz w Sevilli mógł się zakończyc remisem, ale Ronaldihno nie wykorzystał rzutu karnego. Kadra Barcy na mecz : Valdes (B), Jorquera (B), Marquez, Zambrotta, Thuram, Puyol, Presas, Edmilson, Sylvinho, Giuly, Xavi, Iniesta, Eto&#39;o, Messi, Ronaldinho, Deco, Gudjohnsen, Saviola. Jak widać, że składu wypadli Giovanni van Bronckhorst i Thiago Motta, ale sądze, że to i tak dobrze bo oboje nie prezentują wysokiej formy. Szczególnie Thiago Motta. Frank Rijkard zagra chyba ustawieniem 3-4-3. Widać, że postawi na atak i dlatego Barca może się nadziać na kontre. Ale licze, że tacy obrońcy jak Puyol, Zambrotta, Thuram będą ich zatrzymywać. Ostatnio to tylko obrona się spisuje gorzej, co do pomocy to spisują sie w miare. Iniesta, Xavi, Ronii, oni mogą w każdej chwili dograć piłke do jakiegos napastnika i brama. Licze tu szczególnie na Roniego i jego rzuty wolne. I teraz o Valdesie coś. Chłopak jest młody cała kariera przed nim, zagrał bardzo słaby mecz na Camp Nou i licze na to, że teraz udowodni ze zasługuje na numer 1 w bramce Barcelony. W meczu przeciwko Sevilli mógł wybronić te strzały, ale to tylko tak się wydaje, inaczej jest na boisku niż przed telewizorem. Co do Liverpoolu to cenie ten zespół, bo jest bardzo dobry i mają bardzo dobrego trenera, który jest strategiem. Liverpool napewno jest w tym meczu faworytem, ale nie zapominajmy, że Barcelona też umie grać w piłke. Podobnież w bramce The Reds ma stanąć nasz Jerzy Dudek. On gra bardzo mało ostatnio zagrał w meczu przeciwko słabemu Shefield nie puscił bramki, ale też nie miał nic do obrony. Chłopak mało gra i licze, że jego forma będzie gorsza. Skład Livepoolu : Reina (B), Finnan, Arbeloa, Carragher, Agger, Hyypia, Riise, Aurelio, Pennant, Sissoko, Alonso, Gerrard, Gonzalez, Mascherano, Dudek (B), Crouch, Bellamy. Jak widać zagrają takim samym składem jak na Camp Nou. Każdy mówi, że na Anfield trudno wygrać. Każda seria musi być przełamana. Liverpool przełamał Barce na Camp Nou, a ja licze na przełamanie Liverpoolu na Anfield. Ten mecz jest bardzo trudny do wytypowania. Nie ukrywam, że jestem kibicem Barcelony już dobre pare lat i im kibicuje zawsze. Pisze to, bo wierze w Barce, która musi pokazać kto rządzi. Jak wygra Liverpool to napewno na mnie będą najeźdzać, że źle wytypowałem i się będą chwalić, że postawili na Liverpool. To by było na tyle myśle, że Barca da z siebie wszystko i postara się wygrać ten mecz. Nie ukrywam, że będzie bardzo trudno awansować, ale w sporcie może się wszystko zdarzyć.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Nie zrobię szału jeżeli napisze że według mnie w tym meczu trudno jest przewidzieć faworyta. Oglądając ostatni mecz Liverpool&#39;u z MU mogą powiedzieć że grali naprawdę dobrze, szczególnie w drugiej połowie, i należała im się bramka w tym meczu. Jak się skończyło to już wszyscy wiemy. Natomiast Barca to dla mnie wielka niewiadoma. Taka kadra a zawodzi w najważniejszych meczach. Po za tym kalendarz Barcy na pewno nie jest najlepszy. W sobotę mecz z Sevillą, we wtorek LM, a w weekend Gran Derby. Trudne mecze a ogromne oczekiwania. Myśle że w tym sezonie to może być już koniec Barcelony, bo Benitez potrafi dobrze poukładać zespół, co więcej w Anglii gra się bardzo trudno i możliwe że zawodnicy nie dadzą rady. Jednak Barca to zespół nieobliczalny i dopuszczam każdy wynik.
4me ▶ no bet
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Wszyscy stawiacie na Liverpool
Wszyscy raczej stawiaja na barce ...

Moim zdaniem bedzie tu remis 1:1, Barca mimo ze to moj ulubiony klub ???? nie zachwyca, w lidze gra bardzo slabo, natomiast Liverpool jest u siebie bardzo grozny np z Chelsea 2:0 a napewno skuteczny, mysle ze Liverpool bedzie bardzo dlugo bronic bramki i raczej strzeli jedna. Barcelona bez Eto, Messi czy Ronaldinho wyraznie nie graja na miare swoich mozliwosci niestety wydaje mi sie ze padnie remis 0:0 lub 1:1 ale raczej napewno under 2,5. Mam nadzieje ze sie myle..
 
peja 1

peja

Użytkownik
Ja stawiam, że w tym meczu będzie over... Z jednej strony w bramce Victor Valdes a z drugiej Jerzy Dudek... bramkarze nie najlepsi :jezora: Ale nie tylko patrząc na bramkarzy wydaje mi się, że będzie over... Barcelona w końcu jest overową drużyną... Liverpool też zaczął ostatnimi czasy grać skutecznie... Over jak nic ????
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Gdyby w bramce liverpoolu zagral Reina to dalbym spokojnie under, ale jesli ma grac zupelnie bez formy znudzony liverpoolem Dudek to w takim razie nie obstawiam wogole tego meczu.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja sadze że barca zmobilizuje sie na maxa.Troche ma nóż na gardle bo zyciesca z przed roku ,gra co prawde ze zwyciesca z przed 2 lat :p dziwna sytuacja.Ja na bank w tym meczu dał bym x2 bo moze być remic lecz Barca wygra!!Szkoda ze barca przegrała z Sevilla lecz moze sie troche oszczedzali.Licze teraz ze barca pokaze piłke z przed roku i wygra to spotkanie!!
 
kepil 14

kepil

Użytkownik
Moje zdanie na temat tego meczu jest takie jeźeli Barcelona (której kibicuje od lat) zagra na swoim przyzwoitym poziomie to jest w stanie wyelminowac Liverpool ale patrzac na ostatnie mecze barcelony to wniosek jest jeden gra bardzo nierówno potrafi zagrac kapitalny okres , a potem oddaje pole przeciwnikowi i traci kontrole , albo jeden głupi błąd potrafi wybic ich z rytmu (czyt. bład Valdeza albo niewykorzystany karny Ronaldinho). Barca w tym meczu zagra ustawieniem 3-4-3 w Srodku pola z Deco ,Xavim i Iniestą jezeli oni po stratach bedą umieli szybko odzyskac piłke to jestem spokojny o wynik, bedą chcieli również szybko strzlic gola ,jestem pewnien ze strzela jednego ale czy bedzie ich stac strzelic 2 bramki i tracac tylko jedną to zalezy od dyspozycji dnia oraz od dyspozycji Ronaldinho do którego bedą kierowac pomocnicy najwiecej piłek i który dalej jest liderem Barcy. Mam nadzieje ze wynik z kilka lat temu sie powtórzy i wygraja 3-1 po kapitalnej grze

Visca El Barca
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
wiadomo visca el Barca!! ale ostatnio nie imponują ,panuje kiepska atmosfera,piłkarze nie rozumieja sie ze szkoleniowcej ,rajjkard zle opracowuje taktyke.nie da sie w dwa tygodnie odbudowac takiego pozimu przepasci między liverpoolem (2-1 na Cam Nou) a barcą ,nie oszukujmy sie barca moze i sie jeszcze odbuduje ale trzeba odswierzyc ten zespół...Na anfield 1x a dokładniej 2-0 dla liverpoolu
 
sczypior 0

sczypior

Użytkownik
Co do spotkania na Anfield Road, to szykuje się nam bardzo ciekawe spotkanie, za pewne dużo bardziej efektowne niż nudnawy miejscami pierwszy mecz obu zespołów. Wydaje mi się, że dziś może się stać na prawdę wszystko. Po mimo tego, że Barcelona jest w kiepskiej formie, jakby narastają problemy wewnątrz drużyny, słabo gra Ronaldinho, źle prezentuje się Zambrotta, a Valdez wydaje się, że nie znajduje już uznania w oczach trenera, ale Barcelona od zawsze miała ogromne problemy z bramkarzami i bardzo żadko na pozycji tej stał człowiek, który był by podporą drużyny i ostoją mentalną obrońców. Myślę, że możemy w meczu tym spodziewać się dużej ilości bramek. Liverpool nie może skupić się na bronieniu skromnego zwycięstwa. Bo jeśli incjatywę przejmie Barcelona, to the Reds, będą musieli pożegnać się z rozgrywkami. Goście natomiast, aby zwyciężyć muszą wygrać i to wygrać przynajmniej dwoma bramkami. Jest jednak drobny dzinks. Barcelona w tym sezonie nie potrafi grać z mocnymi przeciwnikami, o czym świadczą mecze ligowe. Za pewne chodzi tu o nastawienie mentalne, może o mobilizację. Jednak w dzisiejszym spotkaniu, bez ogromnego zaangażowania i woli walki, jaką miała ostatnio Sevilla, nic nie zdziałają na obcym terenie.
 
Baqu 777,2K

Baqu

Forum VIP
Ja stawiam, że w tym meczu będzie over... Z jednej strony w bramce Victor Valdes a z drugiej Jerzy Dudek... bramkarze nie najlepsi :jezora: Ale nie tylko patrząc na bramkarzy wydaje mi się, że będzie over... Barcelona w końcu jest overową drużyną... Liverpool też zaczął ostatnimi czasy grać skutecznie... Over jak nic ????
myślę podobnie, ale nie wiadomo jeszcze czy Dudomir zagra na 100%

w każdym razie co moim zdaniem przemawia za overkiem:

-&gt; &quot;Celem jest zdobycie dwóch bramek w pierwszych trzydziestu minutach i późniejsza obrona tego wyniku&quot; - stwierdził sekretarz techniczny Barcy

Przewidywane składy:

Liverpool FC: Reina, Finnan, Caragher, Agger, Arbeloa, Riise, Sissoko, Xabi Alonso, Gerrard, Bellamy, Kuyt.

FC Barcelona: Victor Valdés, Zambrotta, Thuram, Puyol, Edmílson, Xavi, Iniesta, Deco, Messi, Eto&#39;o, Ronaldinho.

jak widać Barcelona trójką w obronie, czterema pomocnikami i trzema napasnikami - to ostatnio próbowany styl Barcy czyli 3-4-3

w tej taktyce jako, iż jest ona dość nowa, formacja obronna nie jest ograna i często popełnia błędy co zaowocuje dużymi możliwosciami do strzelenia bramki przez Liverpool, dodatkowo siła ataku azulgrany jest przeogromna, i wątpie, aby mało zwinni środkowi obrońcy gospodarzy poradzili sobie ze zwrotnym i szybkim E2. Messi widać było jak silnie może oddziaływać na drużynę w meczu z Chelsea rok temu, a Gaucho zawsze potrafi się zmobilizować na silnego rywala. Wraca do skladu Deco, moim zdaniem motor napędowy pomocy. Liczę na 1-2 / 2-2 / 2-3 nie chcę się łudzić 1-3...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Dudek zagra tak jak Qszczak z Lille czyli wogóle... Taktyka a la Mourinho ze strony równie wyrafinowanego gracza jakim jest Rafa...

Czytam wasze &quot;analizy&quot; i widzę że moda na Barcę wśród tych &quot;zagorzałych&quot; kibiców powoli mija. Widać także że przypomnieliście sobie, że Liverpool umie grać w piłkę nożną...

Mecz bardzo trudny. Nikt z was nie wspomniał o trenerach obu drużyn. Rafa jest o dwie klasy lepszy, bardziej doświadczony i zaje*** taka taktykę że wszystkie te Eta&#39;a, Ronaldinha i inne bedą się krzatać po boisku jak moja babcia po kuchni... Taktyka na pierwszym miejscy panowie !! Mój typ 0:0 , ewentualnie 1:0 po kontrze. Tak czy inaczej - Liver Awans
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
sawas nie przesadzaj znowu z tym Benitezem ze jet taki doswiadczony, uzdolniony i wogole full wypas bo ostatnimi czasy to Reijkaard ma wiecej sukcesow, i wcale nie jest taki zly bo wkoncu zdobyl rok temu puchar LM i mistrzostwo Hiszpanii! A Liverpool no to jedynie to zwyciestwo w LM 2 lata temu a w lidze to nie wiem kiedy ostatni raz byli mistrzami Anglii. To prawda ze Barcie sie ostatnio nie wiedzie i traca czesto bramki! porazka z Liverpoolem byla wielka niespodzianka i bardzo dobila napewno wszystkich kibicow Barcelony ale prawdziwy kibic bedzie wierzyl do samego konca. Ja takze bede wierzyl i wiem ze oni sa w stanie wygrac to spotkanie. Po tym jak poniesli ta porazke u siebie dwa tygodnie teemu to potem odniesli pewne zwyciestwo nad Atleticiem 3-0 i ich gra wygladala juz o wiele lepiej!! od razu bylo widac obecnosc Sammy&#39;ego na boisku i nie chodzi o to ze strzelil gola ale sama jego obecnos sprawia chyba ze cala drozyna czuje sie pewnie. Dzis pradopodobnie Eto&#39;o powinien sie pokazac na boisku wiec to powinno pomoc. Porazka z Sevilla mysle ze byla taka troche przygotowana bo zapewne oszczedzali sie na LM i nie grali na full obrotach choc byl to wazny mecz. Liverpool tez przegral w meczu na szczycie choc w troche lepszym stylu.
Mysle ze Barca ma nadal duze szanse na awans i daje im conajmniej 70% szans. Pozatym jezeli faktycznie Dudek wystapi no to powiedzmy sobie szczerze...to bedzie oslabienie dla Liverpoolu. Typuje tu wynik 1-2, 1-3
Visca el Barcaaaaaa!!!!
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Rafael jest drugim trenerem świata. Dziwny jest to prawda, bo mając taka wiedzę taktyczna nie wykorzystuje jej we wszystkich meczach albo po prostu nie ma kim jej wykorzystywać... A trenerem w Barcie przecież nie jest Rijkard tylko Neeskens czy tam inny Holender...

A z tym 70 % to mnie zamurowało ! Jak można takie cos pisać po meczu na Camp i po oglądanięciu Sevv-Barca ?? Conajmniej 30 % dołozyłeś z serca...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom