>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liverpool - Benfica (0-2) 8.03.2006

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
---------------


Kursy według STS : 1-1.50 X-3.50 2-5.60 1X-1.05 2X-2.15

Analiza :
Pierwszy mecz obu jedenastek zakończył się wygraną gości z Lizbony którzy w ostatnim meczu ligowym wygrał natomiast gospodarze ostatni swój mecz zremisował ze słabiutkim Charltonem więc w tym meczu będzie bardzo ciężko dla obu drużyn w drużynie gości występuje nasz rodak Jerzy Dudek który niestety nie jest traktowany w drużynie z Liverpoolu jak Zwycięsca Ligi Mistrzów został bowiem sporawdzony Reina i on ma zagrzane miejsce między słupkami Liverpoolu ale przejdźmy do dzisiejszego spotkania napewno żadna drużyna nie odpuści w tym meczu i nie podda się mój typ na to spotkanie to 1

Awans: BENFICA
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Moim zdaniem równierz wygra Liverpool ale racej nie licze na jego awansbo liverpool strzela mało bramek ale tez mało ich traci mysle ze tutaj wygra liverpool 1-0 badz 2-1
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Dla mnie tez Liverpool jest faworytem i na nich obstawilem a ja sie na nich przejade to juz nigdy na nich nie postawie bo 3/4 razy mi nie weszli juz ????
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Napewno nikt sie nie spodziewał, że Liverpool przegra na własnym stadionie 0:2. Ja również tego nieoczekiwałem, jednak ja miałem takie przeczucie, że Benifca może awansować dalej.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Po fazie gru[powej myslalem, ze Benfica awansowala dzikei temu, ze mieli szczescie, a jednak w tym sezonie postawili na LM i graja dalej ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Dla mnie tez byl lekkim szokiem ten wynik ,Liverpool mial bardzo duzo sytuacji i zadnej u siebie nie wykorzystal.Ale Benfica wygrala po dwoch pieknych brameczkach.
 
peja 1

peja

Użytkownik
Ciekawy meczyk, napewno Benfica przeszła zasłużenie wygrywając w dumeczu 3-0 :mrgreen: Ciekawe co tam angielska prasa o Benitezie napisała dzisiaj :p
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Benitez winą obarczył obrone czy według mnie jest dziwne (chociaż meczu nie widziałem)
bo mimo to napastnicy bramek nie strzelali. Nawet gdyby obrona zagrała wyśmienicie to
mielibyśmy wynik 0:0.
&quot;Fatalny błąd obrony, po dobrym początku i zmarnowaniu dogodnych okazji, kosztował nas utratę gola. Po nim mecz się zmienił. Nie mam pretensji do napastników, to nie oni popełnili błędy z tyłu, przez które przegraliśmy.&quot; - słowa Beniteza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom