>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Litwa (A Lyga) - 2015

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Siauliai - Suduva over 2,5 1,57 bet 365 ⛔
Wolę zagrać over, ponieważ:
http://www.livesports.pl/mecz/2BLJ98ka/#h2h;home
h2h jest overowe, gospodarze overowo w ostatnich meczach, Suduva poza domem też,
tylko jeden under z Utenis, ale oni są najbardziej underowi w lidze.
Do tego ostatnio gospodarze wygrali z Trakai u siebie 3-1 oraz Kruoja 3-2 poza domem po grubym kursie
http://www.livesports.pl/mecz/UH7dh7KO/#zestawienie-kursow;kursy-1x2;koniec-meczu
gdzie przed samym meczem byli faworytem.
 
chamberlain 451,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Suduva - Spyris Kaunas
Suduva @ 1.30 ✅
Suduva - Suduva @ 1.83 ⛔
Kursy Bet365.
Suduva Handicap -1.5 bramki @ 1.66 ✅
Kurs Unibet.
Bardzo ważne spotkanie dla Suduvy, nie mają już szans na pierwsze miejsce, ani też na drugie, ale powalczą z Atlantas o miejsce trzecie, które premiowane jest grą w kwalifikacjach do Ligi Europejskiej, choć jeszcze w ubiegłym roku, obydwie drużyny byłyby już pewne awansu, bo wtedy były trzy miejsca, w tym roku już tylko dwa. Suduve czeka teraz mecz domowy ze Spyris Kaunas, później przyjeżdża do nich Żaligiris, który mimo, że ma już mistrzostwo, to nie wiadomo jak potraktuje to spotkanie, a na koniec pojedynek właśnie z Atlantas. Dzisiejsza wygrana nad Spyris może ich znacząco do tego miejsca przybliżyć, a skoro dochodzi do tego fakt, że ich przeciwnik nie walczy już o nic, a oni muszą dać z siebie wszystko, a do tego grają przed własną publicznością, więc mobilizacja na 100%. H2h w tym sezonie po stronie Suduvy, 2-1, wygrali pierwsze spotkanie u siebie aż 5:1, na wyjazdach już przegrali 2:1, oraz wygrali 0:1. Myślę, że dzisiaj ponownie wygrają i liczę na pewne zwycięstwo, mam nadzieję również, że mecz rozstrzygnie się już w pierwszej połowie.
E: Obudzili się w drugiej połowie, szkoda tego karnego w pierwszej części meczu, ale dwa pozostałe typy na plus ;)
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
FK Suduva Marijampole - VMFD Zalgiris ⛔ 1-3 Darvydas Sernas i jego hat-trick.
Typ: 1 @ 5.25 Bet365 / 1X @2.50 Bet365

Typ jest typowo brany na logikę i trochę &quot;na wyczucie&quot;.
Jak dla mnie Żalgiris który jest już pewny mistrza (o czym pisałem już w trakcie sezonu, a zostałem oblany falą nienawiści ;) ). Może odpuścić sobie ten mecz, gdyż 19 listopada grali towarzysko z Mińskiem. Co prawda trochę rezerwowym składem jednak byli gracze z pierwszej 11. Dwa ten mecz dla Zalgirisu jest o nic, w ostatniej kolejce zmierzą się oni u siebie z jedynym rywalem Trakai, i to będzie idealna okazja aby pokazać kto rządzi w lidze. Nie należy zapomnieć że wilki mają do wygrania jeszcze jedno trofeum jakim jest puchar, a z kim zagrają? No jak że by inaczej nikt inny tylko Trakai.;)
Natomiast Suduva ma do wygrania w tym meczu bardzo bardzo dużo, po pierwsze mają tyle samo punktów co Atlantas, z którym zmierzą się w następnej kolejce na wyjeździe. Dwa obecnie gospodarze są na 3 miejscu które daje prawo eliminacji w pucharach. Więc tutaj gospodarze naprawdę mają o co walczyć a Zalgiris niekoniecznie. Forma gospodarzy jest co by nie mówić naprawdę dobra w ostatnich czterech meczach cztery przekonujące zwycięstwa: 5-1, 5-0, 8-1, 3-0. W wybornej formie jest 34 letni Tomas Radzinevičius w tym sezonie strzelił 28 bramek! W ostatnich czterech meczach &quot;tylko&quot; 7 bramek i 3 asysty.
Nie wiem jeszcze jakie są składy na to spotkanie bo nie mogę znaleźć, jak by ktoś znalazł to niech wrzuci info. Jednak moim zdaniem Suduva może tutaj wygrać bardzo wiele i nie odpuści a piłkarzy jak na A Lyge ma ogarniętych więc wszystko jest możliwe.


Utenis - FK Siauliai ⛔ 3-2
Typ: 1 -1,5 bramki @1.63 Bet365

Siauliai w dupę dostaje od każdego nadal są ostatni w lidze mimo że Kruoja wycofała się z ligi i każdy mecz przegrywają walkowerem. Te wyniki mówią samo za siebie zero ładu i składu. Chociażby ich najlepszy strzelec ma 5 bramek...
Utenis typowy ligowy średniak, ale pod koniec sezonu złapał wiatru w żagle i win na wyjeździe z Granitasem, win ze Stumbrasem i remis z Trakai. Nie ma co szukać sensacji wygrana gospodarzy spora ilością bramek. Jako ciekawostkę dodam że goście nie wygrali od 16.08.2015.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom