>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Litwa (A Lyga) - 2015

Status
Zamknięty.
elano07 1K

elano07

Użytkownik
#1
01.03 12:00 Spyris Kaunas-Granitas K. 2 2,5 2/10 Willam Hill ,Bet365 ect. (Średnia stawka) -2u⛔


Gospodarze beniaminek, klub dość ubogi z tego co widzę praktycznie żadnych ruchów transferowych jedynie kupili Włocha który miał 3 epizody w młodzieżowej reprezentacji, zespół chyba nawet nie ma swojej klubowej stronki ponieważ nigdzie się takiej nie mogę doszukać.. Granitas z kolei zespół lepiej zorganizowany, dość dobre wyniki w meczach kontrolnych, w składzie wielu reprezentantów Litwy zarówno pierwszej ekipy jak i U21, vaju na gości.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
#2 i #3
01.03 14:00 Kruoja – Suduva over 2,5 1,9 3/10 Bet365 i 2 2,5 3/10 Willam Hill +7,2u ✅


W tym meczu uderzam w over, jak również gram na gości. W składzie Suduvy zabraknie 3 piłkarzy (info w linku). Over ze względu na to że jest to początek sezonu i poszczególnie formacje mogą nie być odpowiednio zgrane, ponadto w obu zespołach doszło do sporych zmian kadrowych, trener Suduvy w wywiadzie przed meczowym deklarował że planuje w tym sezonie grac otwarty i ładny dla oka futbol. W Suduvy składzie zabraknie pierwszego bramkarza.

http://www.delfi.lt/sportas/futbolas/pries-pat-salies-futbolo-sezono-starta-atsisakyta-registruoti-tris-kruojos-zaidejus.d?id=67301198

http://alyga.smscredit.lt/naujiena/A.-Veselinovicius-Stengsimes-zaisti-akiai-patrauklu-futbola/1860
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
#4 i #5
Zalgiris – Utenis X2 @6 0,5/10 Bet365 i under 2,5 0,5/10 2,88 Bet365 +0,44u ✅


Malutka stawka na ten mecz, jako że jest to pierwsza kolejka to praktycznie w każdej lidze są na starcie sezonu jakieś niespodzianki i taką widzę tutaj. Utenis beniaminek ale ma całkiem przyzwoitych piłkarzy, mecze kontrolne też napawają optymizmem przed sezonem, w drużynie pełna mobilizacja przed takim meczem.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
#6
11.00 07.03 Stumbras-Suduva 1X 2,63 2/10 -2u⛔


Suduva bez dwóch doświadczonych zawodników na ten mecz a mianowicie „Kornelijaus Timofejevo” i „Arminas Vaskela”, chociaż na papierze Suduva jest faworytem wydaje mi się że Stumbras powinien powalczyć choćby o jeden punkt, oglądałem fragmenty ostatnich meczy i bardziej przekonywają mnie gospodarze, szczególnie że jest to początek sezonu a głównym celem Stumbasu jest utrzymanie się w lidze, jak mają zdobywac punkty to przede wszystkim u siebie.

http://www.oddsportal.com/soccer/lithuania/a-lyga/fc-stumbras-suduva-Ue8rhU06/#double;2
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
#7
08.03 12:00 Granitas Klaipeda - FK Zalgiris Vilnius 2 AH-2
188bet or Bet365 AH-2,25 ~2,1 8/10
Mocny zakład, Klaipeda miał dużo rotacji przed sezonem, wielu zawodników nie jest jeszcze dobrze przygotowanych do sezonu, Zalgiris główny kandydat do mistrzostwa wyprzeda o lata świetlne inne kluby.
void
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
#8
09.03 17:30 Trakai FK - Kruoja Pakruojis X2 1.83 4/10 Bet365,✅
Sbobet,WH ect.


No to mamy kolejne vaju tym razem na gości, Kruoja zagrała słaby mecz w ostatniej kolejce ale miała wtedy problemy kadrowe, zabrakło trzech piłkarzy na ten mecz zespół został wzmocniony dwoma bardzo dobrymi zawodnikami.

INFO:
Skirtingai nei prieš savaitę, „Kruoja“ šįsyk turės du naujus futbolininkus – gynėją Crisaną Alexandru iš Rumunijos bei Diarra Boubakary iš Malio. Tvirtai sudėtas gynėjas iš Rumunijos išsiskiria kietu žaidimu žaidimu bei sėkmingu žaidimu galva

Co do Trakai fakt dostali aż 1:5 z Atantas ale ich gra nie wyglądała tak źle, z drugiej strony Atlantas w tym sezonie będzie mocny z tego co widziałem wczoraj zagrali bardzo ładny mecz z Utenis, i byłem pod wrażeniem że jest to liga Litewska bo bardzo fajnie się to oglądało. Mimo wszystko idę tutaj w stronę gości kadrowo są lepsi liczę że wywalczą tutaj punkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
elano07 1K

elano07

Użytkownik
#9
13.03 18:30 Zalgiris-Siauliai 1 HT/FT @ 1,53 8/10 Bet365 ✅

Spodziewam się tutaj dość mocnego pojazdu po gościach, Siauliai praktycznie bez obrony, nadal brak bardzo ważnego ogniwa czyli Łotysza Sergejusa Kožanisa, zamiast niego znowu zagra 16 latek Simonas Jurgilas który wraz z innym 16 latkiem (Vytu Gašpuičiu) . Zalgiris wkoncu powinien pokryć handicap, oglądałem ostatni mecz z Kłajpedą i tam powinno się skończyć 5-1, szczególnie w pierwszej połowie Zalgiris miał masę okazji na gola.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
#10
17.03 16:00 Soccer » Lithuania » A Lyga » Atlantas – Siauliai 2 AH+1,5 2,0 3/10 Bet365

Po dobrym początku sezonu i bardzo dobrych meczach Atlanatas przegrał niespodziewanie w derbach Kłajpedą, z kolei Siauliai zagrali bardzo dobry mecz z Zalgirisem i wydaje mi się że w tej drużynie wszystko wraca na właściwe tory. W ostatnim meczu w obronie zagrał doświadczony łotewski obrońca który zdecydowanie polepszył grę w obronie. Dzisiaj przewiduje wyrównany mecz a nawet daje niewielkie szanse na zwycięstwo przyjezdnym.

http://www.oddsportal.com/soccer/lithuania/a-lyga/atlantas-siauliai-GMee6KQG/#ah;2

#11 i #12
17.03 18:00 Soccer » Lithuania » A Lyga » Trakai – Stumbras X2 @2,37 3/10 I 2 @5,25 1/10 Bet365


Trakai dzisaj wraca na swoje boisko ale nadal w skąłdzie brakuje kilku kluczoiwych piłkarzy:
Senosios sostinės riteriai, kiek netikėtai laimėję Marijampolėje, turėtų dar labiau įgauti pasitikėjimo savo jėgomis. Nors komandos gretose vis dar negali rungtyniauti keli svarbūs futbolininkai, bet juos pakeitę komandos draugai trenerio Valdo Urbono lūkesčius jau pradeda pateisinti. Ekipos gynyba Suvalkijoje neutralizavo Tomą Radzinevičių ir kitus pavojingus varžovų žaidėjus, tačiau jų laukianti kita užduotis taip pat bus labai nelengva.
Z kolei Stumbas zagrał bardzo ładny mecz z ,Spirytusem’ zespół na pewno nabrał pewności siebie i dzisiaj powinni powalczyć z osłabionym rywalem.
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
#13
23.03 17:00 Suduva - Granitas K. BTS 1,727 Sportingbet
✅ (1:1)
Na wstępie pozwolę sobie napisać w temacie prowadzonym przez kolegę @Elano07 (chyba można) :p
5ta kolejka Litewskiej A Lyga pomiędzy Suduva, a Granitas. Gospodarze po czterech spotkaniach zajmują 5. pozycję z bilansem bramek 6:3, zaś goście 8. pozycję i bilansem 2:7. Wybrany typ opieram na spotkaniach między tymi drużynami z zeszłego roku gdzie na 4 mecze, 3 razy obie drużyny strzeliły bramkę. Spotkanie według mnie powinni wygrać gospodarze ale po kursie w okolicach 1.45 wolałem wybrać trochę wyższy ????
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
#
24.04 17:00 Soccer » Lithuania » A Lyga » Siauliai – Stumbras 1X 2,2 2/10 Bet365, BAH
✅

Siauliai słaby początek sezonu, wiadomka późno rozpoczęte przygotowania+duzo kontuzji, ale wydaje mi sie że dzisiaj powalczą o ten remis. Na dzisiejszy mecz przewidywane są dwa wzmocnienia w lini ataku:

Taip pat A.Sakavickas pabrėžė, jog klubą papildė naujokai – Bekchanas Usmanovas ir Jurijus Fomenka, kurie sustiprins puolimo grandį.
Stumbras w ostatniej kolejce sprawił niespodziankę bo wygrał z wicemistrzem kraju po dobrzej grze, ale zespół jest trochę osłabiony zabraknie Rimkevičiausa i Upsto

net ir be susižeidusio Artūro Rimkevičiaus, ar Klaudijaus Upsto,
Mecz zostanie rozegrany na naturalnej nawierzchni na której Stumbrasi jeszcze w tym sezonie nie grali.

http://www.oddsportal.com/soccer/lithuania/a-lyga/siauliai-fc-stumbras-GIaBTmOs/#double;2
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
Trakai - Suduva✅✅✅ 4-1! POGROM!!! Kolejny dobry mecz Bychenoka. U gości również w dobrej formie nadal jest Radzinevičius.
Typ: 1 @2.00 Bet365

Więc tak, jutro nie wątpliwie hit kolejki. Obecny lider podejmuje trzecią drużynę ligi. W obecnym sezonie Trakai jest piekielnie mocne pokonało między innymi Żalgiris. U siebie nie przegrało od 10 meczy! (9 wygrało!). Ostatnia porażka to właśnie 1-3 z Suduvą. W tym sezonie Trakai przegrało tylko raz w pierwszym meczu, typowy falstart. Potem zmiatało rywali jak leci. W Ataku duet Lukas Kochanauskas (11/6) i David Arshakyan (11/5) robi solidną robotę. Natomiast u gości wszystko spoczywa na jednym zawodniku, czyli Tomas Radzinevičius (11/11). W zespole gości jeżeli on zawiedzie może być krucho u gospodarzy jest dwóch dobrych napastników. Do tego pomoc u gospodarzy wygląda bardzo solidnie nowiutki nabytek z Białorusi Aleksandr Bychenok w ciągu 6 meczu 3 gole i asysta! Doświadczony Jurij Mamajew 10 wystepów 4 gole i 8 asyst! Natomiast w zespole gości jest dwóch zawodników robiących różnice a są to: młody Marko Živković 10 dobrych meczy i 3 asysty. I solidny obrońca Maximiliano Uggè (11/2). Ale to Trakai w tym sezonie jest zgrany nie boi się nikogo ogrywa njlepszych. Jako jedyny pokonał Żalgiris. Do tego u siebie piekielnie mocni, a goście ostatnio słabiutko. Remis z przeciętnym Stumbras, wygrana z Kruoja, remis z Atlantas, przegrana z Zalgirisem. I na koniec trochę statystyk gdy gospodarzem był Trakai to wygrał tylko raz, ostatnie dwa mecze wygrywała gładko Syduva, ale w tym sezonie to Trakai, ma realne szanse na mistrza i jeżeli myśli o tym to musi wygrać jutrzejszy mecz i podtrzymywać swoją dobra passę. W żadnym zespole nie ma kontuzji więc wyjdą najmocniejszymi składami, zapowiada się dobry mecz, aby zwycięski dla gospodarzy.
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
FK Stumbras Kaunas - VMFD Zalgiris✅ po 2 gole od Andreou i Pilibaitis
Typ: 2 @1.22 Betsson
I tak już kursy pospadały, bo sprawa jest prosta. Wczoraj Trakai przegrało i jeżeli dziś Żalgiris wygra to będzie niemal pewny mistrzostwa. Obecnie Żalgiris ma tylko 1 przegraną z wspomnianym Trakai. Nareszcie odblokował się Elivelto i strzela gole 13/9. Nie zawodzi również Andro Švrljuga 15/5/2. W pomocy bryluje Jakub Wilk 8 asyst. Bramki strzeże doświadczony Saulius Klevinskas. Nowy nabytek Yuri Kendysh też zbiera dobre oceny. Obecnie Żalgiris może konkurować tylko z Trakai, ktoś taki Stumbras nie może zagrozić takiemu przeciwnikowi jak Żalgiris. Tym bardziej że wygrana Żalgirisu to nie mal pewny tytuł na koniec. U gospodarzy przed sezonem była burza kadrowa do składu ściągnięto młodych i nie zawsze zdają oni egzamin , co prawda leszczy ogrywają, ale z lepszymi nie dają rady. Jedyny rozsądny zawodnik u gospodarzy to Artūras Rimkevičius 9 meczy 9 goli, ale reszta to klapa na bramce ostatnio stracił miejsce podstawowy bramkarz i wpuścili młodego a ten wpuścił 4 gole. ;) Na obronie przebłyski zagotowuje czasem Audrius Račkus, ale zalicza tez wtopy. Kończąc gospodarze są w lekkiej rozsypce i taka maszyna jaką jest na Litwie Żalgiris bez problemu powinna ich zmieść.
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
FK Atlantas - VMFD Zalgiris Andrey Panyukov dziś hat-trick obecnie więcej bramek niż meczy, ciekawe czy latem wróci do Rosji?
Typ: 2 @1,72 Bet365⛔ / Over 2.5 gola 1.62 Bet365✅

Na jutrzejszy mecz dwa typy pierwszy to zwycięstwo Żalgirisu, co maiłem napisać o tej drużynie to napisałem powyżej. W ostatnim meczu dobry mecz w wykonaniu Linasa Pilibaitis&#39;a. Do tego trzy asysty Wilka! Formę podłapał także Kristis Andreou. Czas trochę napisać o gospodarzach. Na pewno mają świetny atak gdyż dwójka młodych Rosjan Andrei Panyukov (14/14) i Maksim Maksimov(15/5/1). Wykonują swoją robotę świetnie. W pomocy bryluje Dovydas Norvilas (14/2/2), w bramce na wypożyczeniu z Stade Rennais broni utalentowany Edvinas Gertmonas (4 czyste konta). Co się rzuca w oczy to fakt że praktycznie wszyscy zawodnicy z 11 są w przedziale wiekowym 18-22 lata. Trener Konstantin Sarsania fajnie to poukładał i Atlantas rozgrywa dobry sezon, tacy &quot;młodzi gniewni&quot;. Ale nie zapominajmy o tym że nie tak dawno przecież te zespoły mierzyły się ze sobą w pucharze Litwy, i to Żalgiris wygrał 2-0. Do tego ostanie 5 meczy Gospodarzy to dwa zwycięstwa, dwie porażki i remis. Kończąc moim zdaniem gospodarze boleśnie zderzą się z rozpędzoną lokomotywą jaką jest Żalgiris i poniosą porażkę, natomiast nie wykluczam że użądlą jednym gole przyjezdnych i over 2.5 bramki wydaje się być całkiem realny.
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
Siauliai - Spyris Kaunas✅ 1-2 Wspomniany Dmitri Rekish znowu się wyróżnił.
Typ: 2 @1.67 Bet365

No to jedziemy Litwa po przerwie wraca do gry i od razu prezent że kurs na gości taki duży. Goście w I wiosennej części sezonu w dupę dostawali konkretnie wygrali tylko jeden mecz i oczywiście zajmują ostatnie miejsce w tabeli, podczas okienka nie przyszedł do klubu nikt... Poodchodziło sporo zawodników, między innymi ogarnięty grajek Tadas Eliošius i przyzwoity Yuriy Fomenko, do tego odszedł też szrot z Brazylii, Chorwacji, Gruzji itp. Najlepszym strzelcem jest Ramūnas Radavičius na bagatela 17 meczy 3 bramki. Drużyna ta gra praktycznie młodziakami, zero doświadczenia, zgrania... Sorry ale 3 doświadczonych zawodników meczu nie wygra. Do tego ten brak wzmocnień. Goście niespodziewanie sezon zakończyli na trzecim miejscu, wielu zaskoczyli. Chodź nie powinni bo inni grali kilka meczy mniej, ale my nie o tym. Jak mówi staropolskie przysłowie Po co zmieniać coś, co działa? i do takiego wniosku chyba doszli również działa Spyrisu. Odszedło dwóch zawodników: Giuseppe Palma i Klimas Gusočenko. Ale to nie mogą być tak odczuwalne zmiany, aby goście nie mogli pokonać kompletnie rozbitej ostatniej drużyny. Stary już Andrius Velička bo ma 36 lat, a na 19 występów 10 bramek. ;) Do tego w pomocy dobrze się prezentuje były zawodnik Polonii Dmitri Rekish, potrafi i strzelić gola, a asystować też umie. W obronie solidnie prezentuje się młody Paulius Dauksa, jeżeli druga rundę tez rozegra tak dobrą to nie mal pewne że odejdzie. Podsumowując, moim zdaniem ostatnia drużyna ligi, do tego bez wzmocnień grając młodzikami, nie da rady stawić czoła drużynie która jest zgrana, z której tak naprawdę odszedł tylko jeden wyróżniający się piłkarza.
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
Trakai FK - FK Pakruojo Kruoja⛔ 0-0
Typ: 1 @1,35 Unibet

Krótko i na temat, Trakai w kwalach do LE zaprezentował się dobrze, mimo że dostał 4-0 z Apollon, ale w rewanżu już było 0-0. Jak Kruoja zaprezentowała się z Jaga każdy widział. Do tego zmienili niedawno trenera więc wątpię aby wszystko grało jak należy. Gospodarze mają jeszcze szanse na mistrzostwo(chociaż ja w to wątpię), więc ten meczu muszą porostu wygrać, z zespołu nikt nie odszedł, a przyszedł tylko dobry pomocnik Vaidas Šilėnas. U gości poodchodziło paru dobrych zawodników a przyszedł tylko Tadas Eliošius. Tutaj nie ma co kombinować goście ostatnio są w rozsypce a gospodarze mają jeszcze szanse na majstra, więc ich wygrana to niemal formalność.
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
FK Pakruojo Kruoja - Utenis⛔ Bramka w 92 minucie...
Typ: Under 2.5 gola @1.65 Bet-At-Home

Tu nie ma co kalkulować, obie drużyny nie umieją zdobywać bramek i są po prostu słabe. Co co Kruoja zaprezentowała z Jagą każdy widział. Najlepszy strzelec ma tylko 6 bramek... Do tego gospodarze grali 3 dni wcześniej w meczu o którym wspomniałem powyżej, więc zmęczenie dochodzi. Goście? Nie odstępują gospodarzom, na rozegranych 20 meczy, zdobyli 16 bramek. Najlepszy strzelec ma 4 bramki. Obie drużyny zdobywają mało goli i mają z tym problem więc under bardzo możliwy.
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
FK Atlantas Klaipeda - Granitas Klaipeda
Typ: 1 @1.57⛔ / over 2.5 gola @ 1.53 ⛔Bah

Szybka analiza bo mecz za godzinkę. Po pierwsze to gospodarzom udało się zatrzymać najlepszego strzelca Andrei Panyukov. 16 rozegranych meczy 17 bramek! Niestety odszedł wyróżniający się Dovydas Virksas i po wypożyczeniu do macierzystego klubu powrócił Edvinas Gertmonas. Za to przyszedł Kazimieras Gnedojus z Granitasu, nie wątpliwie jest to sporo osłabienie gości w obronie a wzmocnienie gospodarzy. Przyszedł także Ovidijus Verbickas była gwiazda A Ligi niestety w Hiszpanii mu się nie powiodło i wrócił na stare śmieci. Dla mnie najważniejsze jest że gospodarze zachowali swojego najlepszego strzelca, a jeżeli on gra to w meczu pada sporo bramek. Co prawda ostatnio gospodarze zagrali słaby mecz z Utenisem, ale jeżeli gospodarze myślą o pucharach a pewnie myślą to muszą zacząć wygrywać a idealnym rywalem, aby rozpocząć wygrane jest lokalny rywal. Wiadomo derby podsycają emocje. Goście w dobrej formie nie są, aby ratować się przed widem spadku poczynili cztery transfery, ale czy są one dobre? Dwóch zawodników nawet nie zadebiutowało. Obrońca z Kirgistanu i pomocnik z Serbii zagrali dobrze, ale czy dwóch zawodników odmieni los drużyny? Ja szczerze wątpię. Tutaj przewiduję zwycięstwo gospodarzy z prostej przyczyny są po prostu lepsi, a do tego transferem osłabili obronę gości. Mają piekielnie mocny atak, jedyny mankament to to że stracili dobrego bramkarza i goście mogą coś tam wturlać, dlatego też typuje over.
 
S 0

szczerkos

Użytkownik
FK Atlantas Klaipeda - Granitas Klaipeda
Typ: 1 @1.57 / over 2.5 gola @ 1.53 Bah

Szybka analiza bo mecz za godzinkę. Po pierwsze to gospodarzom udało się zatrzymać najlepszego strzelca Andrei Panyukov. 16 rozegranych meczy 17 bramek! Niestety odszedł wyróżniający się Dovydas Virksas i po wypożyczeniu do macierzystego klubu powrócił Edvinas Gertmonas. Za to przyszedł Kazimieras Gnedojus z Granitasu, nie wątpliwie jest to sporo osłabienie gości w obronie a wzmocnienie gospodarzy. Przyszedł także Ovidijus Verbickas była gwiazda A Ligi niestety w Hiszpanii mu się nie powiodło i wrócił na stare śmieci. Dla mnie najważniejsze jest że gospodarze zachowali swojego najlepszego strzelca, a jeżeli on gra to w meczu pada sporo bramek. Co prawda ostatnio gospodarze zagrali słaby mecz z Utenisem, ale jeżeli gospodarze myślą o pucharach a pewnie myślą to muszą zacząć wygrywać a idealnym rywalem, aby rozpocząć wygrane jest lokalny rywal. Wiadomo derby podsycają emocje. Goście w dobrej formie nie są, aby ratować się przed widem spadku poczynili cztery transfery, ale czy są one dobre? Dwóch zawodników nawet nie zadebiutowało. Obrońca z Kirgistanu i pomocnik z Serbii zagrali dobrze, ale czy dwóch zawodników odmieni los drużyny? Ja szczerze wątpię. Tutaj przewiduję zwycięstwo gospodarzy z prostej przyczyny są po prostu lepsi, a do tego transferem osłabili obronę gości. Mają piekielnie mocny atak, jedyny mankament to to że stracili dobrego bramkarza i goście mogą coś tam wturlać, dlatego też typuje over.
Panyukov dziś nie zagra.
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
FK Atlantas Klaipeda - Trakai FK 1-0 Mecz słabiutki, przeważała kopanina, a gdy by tylko Jurij Mamajew wykorzystał karnego...
Typy:
- BTS @1.60 STS (Tylko tam znalazłem)⛔
- 2 DNB @ 1.87 Betsafe⛔
- Over 2.5 gola @ 1.70 Bet-at-home⛔

Ostatnio fatalna seria, czas to dzisiaj zmienić. O 17:30 zostanie rozegrany nie wątpliwie mecz na szczycie, bo gra 2 i 3 drużyna w tabeli. Ostatnio gospodarze mnie zawiedli. Co tu dużo mówić po przerwie Atlantas prezentuje się słabo, szybki wpierdziel w LE z Beroe. Potem trzy remisy z drużynami z dołu tabeli, których powinni spokojnie pyknąć. Aż w końcu ostatnio wygrali 2-0 z ostatnią drużyną, z którą nomen omen Trakai przegrał 3-1. Trakai jest solidnym zespołem i nie daje tutaj większych szans gospodarzom. Jednak osobiście licze na przebudzenie tak znakomitego zawodnika jakim jest Andrei Panyukov. Ostatnio co prawda zagrał tylko 30 minut. Ja jednak w niego wierzę i uważam, że dzisiaj się on odblokuje i użądli przyjezdnych. Trakai ostatni mecz wygrał zdecydowanie 5-0, i pokazał że potrafić grać w piłkę. Zmazując tym samym plamę z spotkania z Siauliai, gdzie dostali 3-1. O czym wspominałem wcześniej. Wygrali też ciężki mecz z Suduvą. Trakai jeżeli wygrał by dzisiejszy mecz, zachowa jeszcze jako takie szanse na mistrzostwo bo ewentualna przegrana postawi ich w fatalne pozycji. Liczę też dzisiaj na dużo bramek, w końcu na boiskach będą tacy zawodnicy jak: David Arshakyan, Andrey Panyukov. Są to czołowi strzelcy A Lygi. Zabraknie niestety Lukasa Kochanauskasa. Na boisku będzie także solidny asystent Jurij Mamajew. Podsumowując, ja dzisiaj stawiam na gości z prostej przyczyny. Atlantas prezentuje się słabo, a Trakai zaliczył już potknięcie, które zamazał wysoką wygraną. W rewanżu w LE zagrali dobrze z lepszym rywalem, wygrali trudny mecz z Suduvą. Podczas przerwy nie osłabili składu. Dlatego moim zdaniem dzisiaj może paść sporo bramek, i ja sam osobiście liczę że Andrei Panyukov się odblokuje, a jak nie on to jego koledzy z zespołu wturlają coś gościom.
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
FK Siauliai - FK Suduva Marijampole✅ 0-2
Typ: 2 @1.34 Betsson

Siauliai ostatnio wygrana 3-2 ze słabą Kruoją. Pozbyli się niektórych zawodników. Ściągnęli tylko z zespołu gości Edvardasa Tamuleviciusa, który to na razie w trzech występach jedna bramka. W całym sezonie stracili już sporo ilość goli bo aż 56! Brakuje im typowego napastnika, nie ma tego który miał by te bramki zdobywać. Ok ktoś powie, ale przecież gospodarze wygrali ciałkiem niedawno z Trakai 3-1, ale Trakai ostatnio nie gra tak jak powinien traci bramki, przegrywa mecze. Moim zdaniem wychodzą teraz ciężkie mecze w LE. Goście mają trenera z Serbii, który ściągnął trzech zawodników z Bałkanów. Nermin Jamak (5 występów/3 gole), ponad 100 meczy w ekstraklasie Bośni, mecze w eliminacjach do pucharów. Admir Kecap(5/0), tylko czekać aż się odblokuje. W ekstraklasie Serbii 28 występów 6 goli 5 asyst. Marko Živković (21/1/4), solidny obrońca, który potrafi asystować. Do tego w obronie rządzi Maximiliano Uggè. Mają typowego snajpera Tomas Radzinevičius, co z tego że ma już 34 lata, jak 18 bramek na koncie. ;) Nie wiadomo co jeszcze z Vaidas Slavickas, który to powrócił z Rumuni do macierzystego, klubu, ale na razie nie pokazał swojego przebłysku. W bramce miejsce ma Dziugas Bartkus, który to 5 razy zachowywał czyste konto. Podsumowując trener Aleksandar Veselinovic fajnie wkomponował do drużyny zawodników z Bałkanów, dzięki czemu goście są jeszcze mocniejszym zespołem i bez problemu powinni pokonać gospodarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom