>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Limity u bukmacherów

parias 9

parias

Użytkownik
Witam, nie chciałem zakładać nowego tematu, ale uznałem to za konieczne, bo nie widziałem tematu iście związanego, porównując wszystkie buki. Chciałbym, żebyście podzielili się Waszymi doświadczeniami w grze u buków, które nie limitują drastycznie.
Moje doświadczenia to:
ostatnio Unibet zamiast 1000 przepuścił 850 na dubla, pozniej z pozostałych 150 przepuścił połowę.
bwin zatrzymuje mnie na 400-500
bet365 czasem stanie na 200.
Pinnacle ponad 1k nie gralem, ale przeszło, tak samo Tobet
Reszty buków nie pamiętam, nawet ostatnio za często nie gram, a chciałbym się wcześniej zapoznać z aktualnymi rynkami.
Pozdrawiam.
 
K 4

kuras92

Użytkownik
Pinnacle Cię nie zlimituje,tam obok kursów masz kwotę jaką możesz obstawić na zakład i nawet jeśli ją przekroczysz to ponownie będziesz mógł obstawić za większą kwotę lecz po mniejszym kursie troszkę.Ogólnie najlepszy bukmacher wg mnie.
 
mrfrey 0

mrfrey

Użytkownik
Właśnie sam poszukuję buków takich jak Pinnacle, zaczyna się sezon, mnie 30zł dziennie z surebetów wystarczy, jako dodatek.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Właśnie sam poszukuję buków takich jak Pinnacle, zaczyna się sezon, mnie 30zł dziennie z surebetów wystarczy, jako dodatek.
Oj kolego jak surki grasz to szybko cie zlimituja jak mnie betsafe do 20zl.....Pomarzyc mozna......W sumie powodzenia ale limity bedziesz mial bankowe gra nie warta swieczki....
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Bo tam nie bukmacherzy zmieniają kurs tylko gracze swoimi wkładami. Mimo marży, która nieraz wynosi zaledwie 2% znalezienie sure jest wielkim wyzwaniem. Kursy u tych buków są prawie identyczne.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Bo tam nie bukmacherzy zmieniają kurs tylko gracze swoimi wkładami. Mimo marży, która nieraz wynosi zaledwie 2% znalezienie sure jest wielkim wyzwaniem. Kursy u tych buków są prawie identyczne.
Aha, a gdzie to nie gracze swoimi stawkami nie decydują o kursie?
 
cock 756

cock

Użytkownik
cock a ty jak zawsze swoje musisz wrzucic...nic sie nie zmieniles:grin:
To nie moje. Nic nie wrzucam. Ale przecież wysokość kursu a nie to kto o nim decyduje pozwala na możliwość zaistnienia surebeta, a potem o jego dochodowości. Im mniejsza marża, tym większa ku temu szansa, bo jakiś kurs wyższy.
Poszedłbym o zakład, że te surebety, o których Kolega myśli zęby stracą na regulaminach buczków, osiwieją na formacie zakładów, arytmii się nabawią na kursach walut i skończą w grobie po prowizji banku czy portfela el. przy wypłacie.
Kolega powtarza slogany to podpytuję, może wie coś czego na forum jeszcze nie bylo.
Ja np powiem, że i otworzyć i zamknąć surebeta można w Pinku, i trejdować pre play, in play duużo trudniej, można w Pinku.
Cudow się naczytałem, że live się nie da zagrać w Pinnacle, że extra bonusy są w Comeon (regulamin i marża inna bajka) a firm gdzie idzie się założyć jak było tak nadal jest 5. ;)
Jak nie mam racji proszę mnie oświecić.
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Surebeta można zagrać z betsyfem czy z betem gdzie kurs nie spada z automatu, tylko zmieniają go traderzy. A zrób sure w azji i pinn w jednym momencie to ci pogratuluje
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Surebeta można zagrać z betsyfem czy z betem gdzie kurs nie spada z automatu, tylko zmieniają go traderzy. A zrób sure w azji i pinn w jednym momencie to ci pogratuluje
w samym pinnaclu mozna grac surebety, tzn zyskać na spadkach kursu, grasz po wyzszym on spada i kontrujesz na pinnaclu.
sam pinnek pisze ze oni na to pozwalaja w przeciwienstwie do inncyh bukow i ze nie maja nic przeciwko &quot;zakładom arbitrażowym&quot;
http://www.pinnaclesports.com/betting-promotions/arbitrage-friendly
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Ale to nie jest typowy surebet. Jak ktoś się zna na dyscyplinie to może tak zrobić, większość surebeciarzy nie potrafi &quot;normalnie&quot; grać.
 
B 0

barti5551

Użytkownik
grając rozsądne surebety do 2% nie powinni limitować. Cała reszta niesie ze sobą ryzyko. Wystarczy, że bukmacher wpisze dany mecz jako surebet i każdy kto go zagrał idzie pod lupe. Szybko też wyłapują graczy którzy grają powyżej 1k. Największe limity których raczej nie ruszają są w Pinnacle, Sbobet, 188bet, BetFair
 
Do góry Bottom