>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ligue 2, National oraz niższe ligi francuskie - sezon 2015/2016

jacio 456

jacio

Użytkownik
ASM Belfort - Strasbourg
Bukmacherzy masowo wycofują się z wystawiania kursów na to spotkanie. Jeszcze dzisiaj rano dostępne były na bet365, aktulanie je wycofano. To co teraz jest dostępne na rynku to oferta u zaledwie kilku buków takich jak 188bet, 12bet, sbobet i pinnacle. Kursy wyjściowe na remis u niektórych sięgały nawet 3,50. To co jeszcze rano można było zagrać to 1,73 na bet365. Dlaczego ma miejsce taka sytuacja? Otóż drużynie gospodarzy do utrzymania się brakuje upragnionego punktu. Ekipa Strasbourga z 5 punktową przewagą przewodzi tabeli 3 ligi francuskiej i do awansu brakuje naprawdę niewiele. Dzisiejszy remis w perspektywie ostatniego meczu, pozwoliłby na osiągnięcie 3 punktowej przewagi nad 4 drużyną. Co by to dało Strasbourgowi? Jedyną informacją, którą udało mi się znaleźć jest to, że w przypadku równiej ilości punktów decyduje H2H. Analizując bezpośrednie mecze Strasbourga z dwiema drużynami, które tracą do lidera 5 punktów okazuje się, że Strasbourg wypada gorzej na tle Amiens i ma identyczny bilans z drużyną Consolat. Nie znalazłem informacji co decyduje w dalszej kolejności, ale po reakcji bukmacherów możemy się domyślić, że rezultat bramkowy, a tu Strasbourg ma 9 bramkową przewagę nad Consolat. Poza tym ostatni mecz drużyna Strasbourga rozgrywa u siebie z zespołem, który już o nic nie walczy. Dodatkowo, potknąć może się, któraś z innych drużyn, które walczą jeszcze o awans. W takim przypadku remis Strasbourgowi zapewniłby w następnym sezonie grę w Ligue 2. Kursów na remis już nie ma, ale ja skorzystam z typu na under 2.5 i z podpórką na Belfort. W pinnacle aktualnie możemy dostać odpowiednio 1.48 i 1.67, i ja to biorę. Obie drużyny notują bardzo underowe wyniki. W meczach w Belfort średnio pada 1,7 bramki na mecz, a w meczach wyjazdowych Strasbourga tylko 1,3! Dlatego ja w tym meczu widzę bezbramkowy remis. Myślę, że liczba celnych strzałów w tym meczu będzie naprawdę niewielka. Jeżeli pojawią się gdzieś jeszcze typy na under 0.5, to dajcie znać.
Moje typy:
under 2.5 @ 1.48 pinnacle ✅
Belfort +0,5 AH @ 1.67 pinnacle ✅

0-0, nie mogło być inaczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Ostatnia kolejka juz w piątek wieczorem, mamy jeszcze 4 spotkania ktore maja jakies znaczenie:
Amiens - Belfort
CA Bastia - Orleans
Chateauroux - Frejus
Lucon - Les Herbiers
Amiens najlepiej jak zgarną 3 pkt ale Belfort dla pewnosci potrzebuje remisu...
Orelans najlepiej jak wywalczy minimum remis, Bastia nie gra juz o nic
Chateauroux ma male szanse na 3 miejsce, Frejus juz dawno spadł
Les Herbiers musi wygrac zeby zachowac szanse na utrzymanie i liczyc na wpadke Belfort.
Pewnie dzis lub jutro pojawia sie kursy, trzeba szybko reagowac bo beda pewnie szybkie spadki w dół.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
No właśnie tu mnie wiki trochę zmyliła, bo twierdzi, że liczą się bezpośrednie spotkania, a to raczej mało prawdopodobne, bo nie zatwierdzili spadku Les Herbiers, którzy mają gorszy bezpośredni bilans od ostatniej bezpiecznej ekipy. Także tak jak wszystkie francuskie rozgrywki będzie się liczyć bilans bramek, a tutaj Les Herbiers mają nieco gorszą sytuację, bowiem tracą dwie bramki do bezpiecznego Belfort. Ale jeśli Les Herbiers wygrają mecz, a Belefort przegra to się zrównają bramkami, a wtedy Les Herbiers będzie wyżej ze względu na więcej strzelonych bramek.
Belfort ostatnio niezłe się ugadali na remis 0-0, ale to może nie wystarczyć. Zagrają teraz na wyjeździe z Amenis, którzy muszą wygrać, by nie stracić awansu, bo za ich plecami czai się Consolat. Les Herbiers ostatnio wygrali o dziwo z Consolatem aż 3-0, więc widać że potencjał jest, skoro zabrali punkty drużynie, która była blisko awansu. Teraz &#39;wystarczy&#39; zwycięstwo z o nic nie grającym Luconem. Ostatnie mecze tej drużyny to dwie porażki 5:1 i ostatnio porażka 1:0 z Biezers. Kursy są całkiem niezłe, więc ja to biorę.

Lucon - Les Herbiers 2 @2.30 bwin ⛔ ale patola. 2-0 -&gt; 2-3 i red dla Lucon i przegrali utrzymanie 3-3. Niesamowite.
Ameins - Belfort 1 @1.44 b365 ✅
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Teraz &#39;wystarczy&#39; zwycięstwo z o nic nie grającym Luconem. Ostatnie mecze tej drużyny to dwie porażki 5:1 i ostatnio porażka 1:0 z Biezers. Kursy są całkiem niezłe, więc ja to biorę.

Lucon - Les Herbiers 2 @2.30 bwin
Z tego co czytałem to są derby regionu, zespoły dzieli raptem 60 kilometrów i chyba to jest jedyny powód tego, że kursy są na takim pułapie na gości. Bo inne okoliczności są zdecydowanie na plus dla Les Herbies. Raz, że Lucon jest ostatnio w fatalnej formie i dwa, że ten zespół leży finansowo i połowa zawodników w ogóle już nie dogrywa sezonu. Tu jest najświeższa lista nieobecnych na jutrzejszy mecz:
Comme la semaine dernière à Béziers, la liste des absents est impressionnante : Anthony Martin, Quentin Lecoeuche, Jonathan Ringayen, Jason Buaillon, Matthieu Chemin, Omar Baldé, Cédric Ruault, Pierre Germann, Charly Charrier, Guillaume Insou, Fadil Sido, Karim Achahbar et Abdoulaye Baldé sont tous indisponibles !
Z tego co rzuciłem okiem, bez 1-2 dwóch nazwisk sami podstawowi zawodnicy. Jeśli faktycznie zwycięstwo Les Herbies przy przegranej Belfortu daje im utrzymanie to ten kurs trzeba obowiązkowo atakować. Nie wiem czy Consalt walczy faktycznie o awans bo wyniki fatalne ostatnio, ale wydaje mi się że Amines nie pokpi sprawy i nie będzie sobie robił jaj gdy nie mają jeszcze nic pewnego. Les Herbies na wyjazdach fatalnie w tym sezonie, ale na to nie ma co patrzeć.
W pełni popieram ten typ. Les Herbies @ 2,25 365

I polecam obejrzeć ostatni skrót wygranego meczu Les Herbies, zwłaszcza defensywę Consaltu co tam wyprawiała.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&amp;amp;v=q1Ell-yI9l8
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Ile drużyn o awans w końcu walczy? 3? Różne źródła podają że dwie albo trzy.

Co do Consolat to wyglada mi to na syndrom Termaliki. Drużyna ma praktycznie pewny awans i nagle zaczyna zbierać w czape i to grubo z pionkami, bo jak inaczej nazwać 1-5 z Beziers czy 0-3 z Les Herbiers? Śmierdzi tu jak nie wiem.

Z tego powodu mogą odpuścić i ten mecz i może się okazać, że Amiens wygrać nie musi. Wtedy Belfort ma utrzymanie z automatu a Les Herbiers gra o pitruszkę.

Wg mnie sens ma,tylko gra na żywo. Jeśli Consolat zacznie coś grać i strzeli to wtedy i Amiens będzie musiało wygrać a co za.tym idzie Les Herbines.

Natomiast jeśli Consolat będzie miało w czapkę to reszta zakładów będzie mocno zastsnawiająca.
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
To jak jest w końcu z tym utrzymaniem? Na fortunie pokazują,że liczy się bezpośredni h2h między drużynami,więc Herbiens wtedy gra o pietruszke,bo z Belfort przegrali 1:0 i zremisowali 0:0.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ile drużyn o awans w końcu walczy? 3? Różne źródła podają że dwie albo trzy.
Spadły trzy drużyny, to trzy awansują.
czerwo w 30` meczu.
To jak jest w końcu z tym utrzymaniem? Na fortunie pokazują,że liczy się bezpośredni h2h między drużynami,więc Herbiens wtedy gra o pietruszke,bo z Belfort przegrali 1:0 i zremisowali 0:0.
Wydaje mi się, że bukmacherzy ogarniają temat, a w związku z tym kurs nie spadłby do okolic 1.9 na wyjeździe na zdegradowaną drużynę Los Herbies.

Myślę również, ze w meczu Bastia - Orleans może dojść do podziału punktów, a kurs na to spory. Taki wynik daje awans drużynie gości. Nie ma szans, by Consolat odrobił kilka bramek.
 
Do góry Bottom