>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ligue 2, National, CFA - 2012/2013 (temat zbiorczy)

Status
Zamknięty.
1 1

19holek86

Użytkownik
Popieram typy kolegi Czaro9...

Angers w tym sezonie na wyjazdach bardzo dobrze spisuje sie w obronie , do tej pory w 10 meczach wyjazdowych dała sobie wbić zaledwie 8 bramek co daje im 3 obrone w lidze na wyjazdach . chociaż z kolei drużyna gospodarzy traci u siebie sporo bramek 13 bramek w 11 meczach. Dla mnie wynik w tym meczu to sprawa otwarta wydaje mi sie że bedzie dużo walki bo stawka wysoka a różnica pomiedzy tymi drużynami w tabeli niewielka, dlatego wyniku koncowego nie obstawiam. Ale za to pokusze sie spróbować postawić na wynik do przerwy i under 2,5 w całym meczu.

UNDER 2,5 7/10
Wynik do połowy : 0:0 3/10
 
aquadiva 10

aquadiva

Użytkownik
W meczu Guingamp - Angers jak sie spojrzy na H2H mozna doszukiwac sie dzisiaj 3for3
Guingamp bez: Samassa(first gk 19/0),Cerdan(df 15/1),Leveque(df 0/0) and Camarra(df 3/0).
Angers bez: Henin(df 12/0),Riga(df 0/0),Moutou(df 2/0),Gomez(mf 15/1),Pessali(att 0/0) and Socrier(att 4/0).
magiczna francuska liga zobaczymmy czy da znac dzisiaj o sobie ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Nimes - Laval 3:0

Typ: 1
Kurs: 1,87


Po ostatniej wpadce jaką zaliczyło Nimes na wyjeździe z Caen, teraz będą chcieli odpokutować swoim dobrym występem w meczu z Laval. Nimes zajmuje 6 pozycję w tabeli Lique 2. Dzisiejszy rywal Laval okupuje spadkową 18 pozycję. Faworytem tego spotkania jest bez wątpienia Nimes, które nadal wierzy w awans i zrobi wszystko, żeby złapać kontakt z czołówką tabeli. Ale żeby to nastąpiło, mecze takie jak dziś na własnym boisku trzeba kończyć z dorobkiem 3 pkt. W ostatniej kolejce została przerwana ich świetna seria 7 meczy bez porażki. Pierre Jean-Jacques w 2&#39; minucie spotkania ustawił cały mecz i jak wcześniej wspomniałem Caen pokonał 1:0 Nimes. Trochę niefortunnie potoczyło się to spotkanie, ale teraz przyszła kolej na spotkanie na własnym terenie, gdzie gospodarze spisują się bardzo dobrze. Ostatnie 3 spotkania jakie Nimes rozgrywało u siebie to 3 zwycięstwa. Kolejno z Niort, Clermont i Sedan. Tak więc i dziś zanosi się na bardzo dobry występ tej drużyny, przed własną publicznością. Teraz powiem kilka słów o Laval.. Passa 8 meczy bez zwycięstwa w tym aż 5 porażek, co w konsekwencji spowodowało, że drużyna, która zapowiadała walkę o środek tabeli, musi starać się o utrzymanie w lidze. Laval podjęło walkę u siebie w ostatniej kolejce z Auxerre. Wręcz charyzmatyczną walkę. Padło w meczu aż 9 bramek. Ale, co z tego skoro przegrali 4:5. Po takim meczu, potrafi ogarnąć drużynę niemoc. Wcześniej dwa remisy po 0:0 z Niort i Nantes, a tu nagle festiwal bramek. Po ostatnim spotkaniu sądzę, że z Laval uszło powietrze. W rundzie jesiennej 31.08.2012 - w meczu bezpośrednim pomiędzy tymi zespołami Nimes wygrało na wyjeździe 0:1. Powtórka dziś mile widziana. Typuje win gospodarzy. Skromny, ale jakże dla nich istotny. A Laval pogrąża się..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - Ligue 2
Spotkanie: AS Monaco - Le Havre
Typ: BTS (obie strzelą) ✅ 2:1
Kurs: 1,83
Godz: 20.00
Bukmacher: bet365

Analiza:

Zacznę od tego, że Monaco bardzo lubi tracić bramki z teoretycznie słabszymi rywalami, z dwunastu spotkań, gdzie grali u siebie, tylko 3 razy zdołali zachować czyste konto (dokładniej 4, ale sami też nie zdołali strzelić w jednym spotkaniu, było 0:0). Natomiast Le Havre w meczach na wyjeździe często te bramki strzela (7 na 11 spotkań). W bezpośrednich pojedynkach wygląda to podobnie, siedem na jedenaście spotkań między tymi zespołami kończyły się BTS&#39;em (ostatni mecz to 2:1 na stadionie gości). Obie ekipy walczą o powrót do Ligue 1, w lepszej sytuacji są gospodarze (2 miejsce, ac-aequo z Nantes, przegrywają jedynie dwoma bramkami, jak dotąd zebrali 44 punkty), Le Havre natomiast obecnie plasuje się na niezłym siódmym miejscu z dorobkiem 34 punktów ( 8 punktów straty do miejsca promującego grę w L1, zostało jeszcze do rozegrania 15 kolejek, więc strata jest oczywiście do odrobienia, do czego będą goście dążyć). Przejdźmy do osłabień w obu zespołach, zacznę od gospodarzy:
AS Monaco
- Flavio Roma (Bramkarz, 0/0)
- Andreas Wolf (Obrońca/def. pomocnik 17/2)
- Jakob Poulsen (Pomocnik 17/0)
- Gary Coulibaly (Pomocnik 15/0)
- Emir Bajrami (Pomocnik 9/0)
- Yannick Ferreira Carrasco (Pomocnik 17/4)
Le Havre bez:
- Benjamin Mendy (Obrońca 16/0)
- Geoffrey Malfleury (Napastnik 21/5)
- Riad Nouri (Pomocnik 16/1 - transfer)
Także trochę osłabień jest, Ranieri powołał na to spotkanie 17 graczy (w tym 2 bramkarzy), Le Havre prócz tych osłabień optymalnie.
Ważna będzie dziś też dyspozycja napastników obu zespołów. Toure (Monaco) w tym sezonie do bramki rywali trafił już 16 razy, lideruje w klasyfikacji strzelców, dziś wyjdzie prawdopodobnie od początku, podobnie jak jego rywal, Riviere (Le Havre) będzie chciał powiększyć swój dorobek bramkowy, który jak na razie zatrzymał się na liczbie 9.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
troglak 312

troglak

Użytkownik
Ja kolejny już raz podpisuje się pod słowami analiz wyżej i w pełni je popieram..
Monako - Le Havre 1 @ 1.67 | Over 2.5 @ 2.05 | BTS @ 2.00 WH ✅✅✅ 2:1
Po 3 ligowych remisach u siebie przyszedł czas na pierwsze ligowe zwycięstwo w Księstwie Monako w 2013. Na Stade Louis II przyjeżdża 7-me Le Havre, które wciąż ma szanse w walce o miejsce 3, premiujące awans do L1. Oba zespoły plasują się w 1 piątce tegorocznych rozgrywek (ilość pktów w 2013). Ostatnie ich spotkanie wygrali goście, więc to świetna okazja do rewanżu. Ich spotkania zazwyczaj obfitują w bramki, więc zdecydowałem się na over, ponadto dzisiejsza defensywa gospodarzy będzie kolejny raz nieco osłabiona, dodatkowo rozpędzeni goście tylko raz na 6 spotkań w 2013 roku nie zdobyli bramki. O bramki drużyny z księstwa byłbym spokojny, ponieważ Toure, Ocampos, a także nowy nabytek Riviere gwarantują skuteczną grę.
Pozostałe drużyny są mocno osłabione, w dodatku ciężko mi przewidzieć co może się zdarzyć w ich spotkaniach, jeśli już musiałbym coś koniecznie podać to:

GFCO Ajaccio - Dijon
1 DNB @ 1.67, 1x @ 1.36 ⛔ ⛔ 0:2
Goście wyglądają katastrofalnie na wyjazdach, w dodatku są mocno osłabieni, co sprawia, że w mojej ocenie nie mają szans na wygraną. Remis całkiem prawdopodobny, zważywszy na to, że gospodarze mają osłabioną ofensywę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Francja - Francuska 2. Liga
Spotkanie.Auxerre - Tours
Typ.obie druzyny strzela gola
Kurs.1,80
Bukmacher.Bet365
Data.08.02.2013 g.20.00
Analiza.

Dzisiaj swoje sppotkania rozgrywa francuska Ligue 2,a ja na rozklad biore dzidsiaj spotkanie pomiedzy ekipami Auxerre - Tours i typuje,ze w tym meczu kazda z druzyn cos ustrzeli.Spotykaja sie tutaj dwie wyrownane druzyny,sasiedzi z ligowej tabeli,gospodarze miejsce 11 a goscie miejsce 12,obie ekipy maja taka sama ilosc punktow po 28...Tak wiec zapowiada sie wyrownane spotkanie,a zatem pare bramek powinnysmy tutaj zobaczyc,bowiem obie ekipy maja najgorsze defensywy w lidze tracac po 35 i 36 goli na mecz...To nawet ekipy zamykajace tabele traca mniej goli bo w granicach 30...Jesli do tego dodamy fakt,ze Auxerre bardzo duzo goli strzela bo 31 na 22 mecze,to widzimy,ze dzisiaj bramek troche powinno pasc.Obie ekipy w ostatnich 5 spotkaniach zawsze cos strzelaly,tak wiec forma strzelecka jest.Niby liga francuska wydaje sie bardzo underowa,ale w tym przypadku to sie nie sprawdza...W ostatnim spotkaniu ekipa Auxerre strzelila 5 goli wygrywajac na wyjezdzie z Lawal az 5-4,a ekipa Tours w ostatnich 5 spotkaniach mecze konczyla wynikiem 3-1 wygrywajac lub przegrywajac.Tak wiec obie ekipy strzelaja ostatnio na potege i dzisiaj powinno byc podobnie.Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roan79 456

roan79

Użytkownik
08.02.2013 20:00
Auxerre-Tours
Typ:1
Kurs:1.91
Will Hill
Auxerre po imponującym zwycięstwie na wyjeżdzie z Laval 5-4,grają z Tours które ma mizerny bilans meczy wyjazdowych 1-4-7.Teraz po wzmocnieniach dalej będą chcieli kontynuować zwycięską passe zwłaszcza grając w domu ,w którym w 2 ostatnbich meczach nie zdolali odnieść zwycięstwa.Dodatkowo w świetnej formie jest ich napastnik Sanogu ,któryu strzlil w ostatnim meczu 4 bramki.dodatkowo drużyna gości będzie osłabiona braki to:Oniangue MF (19/7), Tritz DF (19/0) i Blayac A (17/5)plus mniej znaczący Maubleu, Seguin, Mieite.tym bardziej prawdopodobne wydaje mi sie zwycięstwo Auxerre.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
troglak 312

troglak

Użytkownik
Nantes - Arles 1 @ 1.5 Bet365 ⛔ 1:1
Miałem sobie odpuścić ten typ, jednak 1.5 piechotą nie chodzi ???? Śledząc historie ich spotkań to najczęściej wygrywał gospodarz. Nantes wciąż depcze po piętach Monaco i jestem wręcz pewien, że kwestia 1 miejsca, rozstrzygnie się między tymi dwoma zespołami. Dzisiejsi rywale lepiej wyglądają u siebie, niż w meczach wyjazdowych, a po niezłym początku 2013 roku ponownie wrócili do optymalnej (czyt. słabej) formy i zaczęli przegrywać. Gdy spojrzymy na składy to lepiej wygląda Nantes, których trener pozwolił odpocząć zawodnikom powracającym z PNA, zaś u przeciwników jest nieco gorzej, gdyż na niektórych podstawowych zawodnikach postawiono już kreskę, a nowi wcale nie muszą prezentować lepszej formy, a przede wszystkim umiejętności. W każdym razie, teraz plasują się pkt nad strefą spadkową i w tej kolejce na pewno nie spadną niżej, co pozwala myśleć o korzystnym i przewidywalnym wyniku dzisiejszego spotkania, gdyż znajdą się jeszcze spotkania pozwalające zdobyć punkty w sposób łatwiejszy niż z wiceliderem.
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Francja 2 liga
Spotkanie: Angers- Lens
Typ: Remis
Kurs: 3,20
Bukmacher: bwin
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:30 dojdzie do pojedynku w ramach 24 kolejki francuskiej Ligue 2 w którym to zespół Angers na własnym stadionie podejmie zespół Lens. Jeśli chodzi o sytuację w tabeli, to zespół gospodarzy tego pojedynku zajmuje obecnie 5 lokatę w lidze z 37 pkt, natomiast przyjezdni plasują się o 4 lokaty niżej i w dorobku jak na razie zgromadzili 33 pkt. Dlaczego typ na remis w tym spotkaniu? Po pierwsze zespół gości to najlepiej remisujący zespół w tym sezonie w lidze. Po 23 kolejkach, wynikiem remisowym kończyło się aż 12 spotkań z udziałem tego zespołu. Jeśli chodzi o wyjazdy to na 11 spotkań 6 razy padały remisy. Zespół gospodarzy wprawdzie nie remisuje tyle ile goście i w tym sezonie jedynie 4 mecze kończyły się wynikiem nierozstrzygniętym. Jednak jak widać po formie, zespół Lens gra obecnie naprawdę solidnie, o czym świadczy bilans ostatnich 17 spotkań zespołu gości w którym to przegrali jedynie jedno spotkanie. Do tego dochodzi jeszcze bilans ostatnich meczy h2h w których w ostatnich 4 spotkaniach pomiędzy oboma ekipami padał aż 3 razy remis i w tym na 2 spotkania rozegranych na dzisiejszym stadionie wszystkie dwa kończyły się remisami. Jak dla mnie typ warty gry.
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Francja 3 liga
Spotkanie: Paris FC - Frejus
Typ: X
Kurs: 3,10
Bukmacher: betsafe
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20 rozegrane zostanie spotkanie w 3 lidze francuskiej pomiędzy ekipami Paris FC i Frejus. Ciężko wskazać zdecydowanego faworyta tego pojedynku, a ja skłonny jestem w tym pojedynku postawić na remis. Dlaczego? Zacznijmy od sytuacji w tabeli. Obie ekipy zajmują obecnie miejsce spadkowe. W lepszej sytuacji są goście, którzy z dorobkiem 24 pkt w 20 spotkaniach zajmują 15 lokatę w ligowej tabeli, ostatnie spadkowe. Gospodarze tego pojedynku w 21 spotkaniach zgromadzili jedynie 16 pkt, co daje im plasować się na 18 miejscu. A więc na pewno spotkanie będzie bardzo zacięte. Zespół gości na pewno z remisu się ucieszy, gdyż pozwoli im to wyjść ze strefy spadkowej. Jeśli chodzi o bilans spotkań w tym sezonie, to ekipa Paris FC w 21 spotkaniach zanotowało 2 zwycięstwa, aż 10 remisów i 9 porażek. Goście mają bilans 6-6-8. Paris FC na własnym stadionie w 10 spotkaniach 5 remisów i jedynie 1` zwycięstwo, natomiast goście na wyjazdach w 10 spotkaniach 3 remisy i jedynie 2 zwycięstwa. W pierwszej rundzie w spotkaniu pomiędzy oboma ekipami padł wynik 1-1. Natomiast jeśli chodzi o spotkania na stadionie na którym zostanie rozegrane dzisiaj to spotkanie to w ostatnich trzech, dwa razy padał remis i raz zwyciężali gospodarze. Jak dla mnie wszystkie znaki na niebie wskazują, że po zaciętym spotkaniu, mecz ten zakończy się remisem.
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
2 liga Francja: Le Mans - Caen || typ: 2 || 2,56 Pinnacle ⛔ Mimo przewagi Caen tylko remisuje 1:1.
W lidze Caen jak na razie 3, Le Mans 15. Obie drużyny potrzebują punktów. Caen tylko o punkt wyprzedza Guingamp, a szóstej Dijon o trzy. Le mans ma trzy punkty przewagi nad strefą spadkową (18 w lidze Laval). Goście to drugi zespół w tabeli wyjazdowej w tym sezonie (bilans 5-4-3), ustępują jedynie ekipie Monaco. W wyjazdowych spotkaniach legitymują się bilansem 15:8 (trzecia ofensywa i druga defensywa wyjazdowa). Le Mans w tabeli u siebie zajmuje przeciętne 13 miejsce z bilansem 6-1-4. Ostatnio u siebie w kratkę notują zwycięstwa (2:0 z Chateauroux i 1:0 z Ajaccio) i porażki (3:0 z Nantes, 3:2 z Monaco i 2:0 z Guingamp). Jak widać zespołu z czołówki wyjeżdżały stamtąd z kompletem punktów. Duhamel (7 goli) i koledzy na pewno będą chcieli utrzymać ten trend.
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Nareszcie skończył się PNA 2013, który to najbardziej ciążył na francuskich ligach, więc czas na porządną dawkę typów:
Le Havre - Angers Over 2.5 @ 2.20 Sportingbet | BTS @ 1.91 WH ✅ ✅ 2:1
Obydwa zespoły walczą o awans do 1 ligi. Gospodarze mają o wiele mniejsze szanse, lecz wydaję mi się, że to ostatni dzwonek, aby złapać dobrą formę, która pozwoli zdobyć cenne pkty. Goście po świetnym początku sezonu nieco zwolnili, i ten stan póki co się utrzymuje, aczkolwiek dzięki zdobytym pktom wciąż mają bliski kontakt z czołówką.
Na ostatnie 5 spotkań były 3 btsy i 4 overy. Zdecydowanie częściej wygrywali gospodarze, lecz ja nie zamierzam się dziś bawić w typowanie zwycięzcy. Gospodarze i goście zagrają bez zawieszonych, podstawowych obrońców. Jeśli chodzi o kontuzjowanych, to o wiele gorzej wygląda sytuacja gości, którzy przyjeżdżają bez 3 dość mocnych zawodników, lecz niektórzy pauzują już jakiś czas.
Le Mans - Caen BTS @ 2.10 bwin WH | Over 2.5 @ 2.76 Pinnek ✅ ⛔ 1:1
Tutaj także historia skłania mnie do obstawienia tych typów. Dodatkowy fakt to ostatni wynik, gdzie dzisiejsi gospodarze wygrali w Caen 2:0. Osłabienia są większe po stronie gospodarzy, szczególnie w ofensywie wygląda to źle stąd zapewne tak wysokie kursy, ale sądzę, że warte zachodu.
Arles - Niort 1 @ 2.50 Bet365 ⛔ 0:1
Spotkanie o tzw. 6 pktów. Oba zespoły muszą walczyć o utrzymanie. Zespoły maja po 25 pktów i sa 2 pkty nad strefą spadkową. W ostatnim czasie lepiej radzą sobie goście, lecz dzisiaj liczę na przełamanie gospodarzy, którzy lepiej radzą sobie na własnym boisku
GFCO Ajaccio - Nimes X @ 3.00 B365 ⛔ 2:3
2 zupełnie różne zespoły walczące o inne cele - gospodarze o utrzymanie, goście o awans do L1. W 2012 i 2011 to gospodarze lepiej radzili sobie z Nimes, przez co uważam, że stać ich na remis, ponieważ wobec słabej ofensywy, nie liczę na zwycięstwo.
Lens - Chateauroux X @ 3.40 B365 ⛔ 4:3
Spotykają się ze sobą 2 najczęściej remisujące drużyny w Ligue 2 i trudno oczekiwać innego rozstrzygnięcia niż remis. W najnowszej historii 2 razy wygrali goście, a raz był remis. Dziś optuję za drugim rozwiązaniem, ponieważ obydwa zespoły są osłabione (o wiele mocniej goście), posprzedawali dobrych i co ważne strzelających graczy, więc tym bardziej widzę remis.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
To i ja dorzucę coś do siebie.
Lens - Chatearoux 1 @1,75 ✅ 4:3 bet365 i dużo lżej X/1 @4,60 bwin 3:2/4:3 ⛔
Chatearoux ma poważne osłabienia i haniebną pasję spotkań na wyjeździe. Żyją po prostu z gier, które grają u siebie, bo na wyjeździe totalna padaka. Zacznę od osłabień. Na pewno wiem, że w szeregach gości zabraknie:
- Loic Nestor (20/2 obrońca)
- Yohan Haucoteur (21/0 pomocnik)
- Massamba Lo Sambou (12/0 obrońca)
- Alexis Allart (12/1 napastnik)
- Claudio Beauvue (21/6 pomocnik, transfer)

W zespole Lens zabraknie jedynie Napastnika Polleta (18/4) który odszedł z zespołu, no także gospodarze optymalnie dzisiaj.
Lens w tym sezonie gra dobrze, choć wiadomo zawsze może być lepiej. Jak na razie 9 miejsce i 33 punkty na koncie. Do strefy, która zapewnia awans do Ligue 1 tracą 10 punktów, czeka ich trudne zadanie, bo na pewno taki mają cel, ale nic nie jest niemożliwe. Goście w tym sezonie zajmują obecnie 12 miejsce z 28 punktami. Od strefy spadkowej dzieli ich pięć punktów. Lens stanie przed szansą kontynuacji swojej dobrej passy, czyli 9 kolejnych spotkań bez porażki u siebie (dzisiaj może być 10). Chatearoux natomiast nie wygrała na wyjeździe w tym sezonie jako jedyna drużyna z Ligue 2. Ogólnie ich straszliwa passa trwa od 9 marca, gdzie wygrali ostatnio (z Troyes 1:0). Jak dla mnie wynik to sprawa otwarta, bo oczywiście nigdy nic nie wiadomo, ale bliżej mi do postawienia na Lens patrząc na formę i osłabienia.
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Dijon - Monako BTS @ 1.91 WH ⛔ 0:2
Zbyt wiele razy zawiodłem się na Monaco w tym sezonie, więc nie zaryzykuję zagrania czystej dwójki. Natomiast BTS uznaję za ciekawą i prawdopodobną opcję. Dlaczego?
- Na ostatnie 10 spotkań tylko 2 razy Dijon nie strzelił bramki, identyczny bilans ma Monako;
- Gdy spotykała się czołówka to zawsze padały conajmniej 2 bramki, zazwyczaj także był BTS (w tym sezonie);
- Osłabienia nie są nowe, a zawodnicy obu drużyn, którzy zagrali dużą ilość spotkań, a nie zostali zabrani za trenera, zostali zastąpieni przez nowych zawodników (wystąpią w najmocniejszych składach);
- Obydwa zespoły prezentują w ostatnim czasie dobrą formę.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Francja Ligue 2 – 18.02.2013. godz. 20:30
Spotkanie: Dijon – Monako
Typ: BTS
Kurs: 1.85
Bukmacher: bwin
Analiza:
Spotkanie kończące 25-tą kolejkę francuskiej Ligue 2 w której to zmierzy się najlepsza drużyna grająca w domu z najlepszą drużyną grającą na wyjeździe.
Ekipa Dijon to ubiegłoroczny spadkowicz z najwyższej klasy rozgrywkowej, w niższej klasie rozgrywkowej aktualnie są na siódmym miejscu i cały czas zachowują szanse na powrót do elity. Po 24 kolejkach mają na koncie 40 punktów bilans 11-7-6, bramki 31:29 (z czołowej siódemki jest to najgorszy wynik w defensywie). Strata do lider a zarazem dzisiejszego rywala to siedem punktów, jednak strata do trzeciego zespołu (podium daje bezpośredni awans do Ligue 1) to tylko pięć punktów plus dzisiejszy mecz w kolejce, czyli przy dzisiejszym zwycięstwa zbliżą się do czołówki. Dijon tak jak wspomniałem jest najlepiej radzącą sobie ekipą w domu w dwunastu potyczkach uzbierali 27 punktów wygrywając osiem spotkań, trzy remisując i tylko raz przegrywając, zdobywając przy tym 18 bramek a tracąc zaledwie 8 (co jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę wszystkie dotychczas bramki stracone). Ostatnie pięć pojedynków to trzy zwycięstwa i dwie porażki, ogrywali dwie najsłabsze zespoły ligi a także dziewiąte Lens, przegrali z Le Havre i Tours (czyli nie z czołówką ). Warto zaznaczyć że tylko raz z ostatnich pojedynków grali u siebie i po trzech wyjazdach z rzędu wracają jak to się mówi na własne śmieci. W dzisiejszym spotkaniu zabraknie ważnego ogniwa w defensywie Varraulta który w tym sezonie wystąpił w 19 pojedynkach, jest to najbardziej doświadczony gracz zespołu, także trener nie będzie mógł skorzystać z rezerwowego obrońcy Remyiego i napastnika Jovial. Siłę ataku stanowią Tavares osiem trafień na koncie i Kone.
Monako to lider rozgrywek(który nie ma co ukrywać musi awansować) jak na razie zgromadził 47 punktów i o dwa oczka wyprzedza wicelidera i trzecią ekipę przy dzisiejszym zwycięstwie odskoczą na pięć punktów co już w miarę będzie komfortową sytuacją. Jak dotychczas wygrali 13 spotkań, 8 razy dzielili się punktami i trzykrotnie przegrywali, strzelając przy tym najwięcej bramek w lidze 42 a tracąc 23. Są najlepszą ekipą wyjazdową z bilansem 7-2-2 co daje 23 punkty zdobyte, strzelili 18 bramek a stracili 10. Od pięciu spotkań nie doznali porażki wygrywając trzy spotkania a remisując dwa. Rywale też nie należeli do czołówki z wyjątkiem Guingamp z którym zremisowali u siebie 2:2. Podobnie jak u gospodarzy dziś zabraknie najbardziej doświadczonego obrońcy Niemca Wolfa (17 występów) a także dwójki ważnych pomocników defensywnego Poulsena i Carrasco. Goście mają świetną dwójkę napastników aktualnego lidera klasyfikacji strzelców z 16 trafieniami już na koncie Toure i asystującego go Germaina z 8 bramkami.
Trudno wskazać faworyta tej konfrontacji choć nieznacznym wydają się być goście. Pierwsze spotkanie tego sezonu zakończyło się bramkowym remisem 1:1 i dziś wobec braku kluczowych obrońców i świetnej ofensywie powinno być to znowu wyrównane spotkanie z bramkami po obu stronach.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Francja - Francuska 3 Liga
Spotkanie.Bourg Péronnas - Le Poire
Typ.under 2,5 gola
Kurs.1,50
Bukmacher.Betsson
Data.19.02.2013 g.19.30
Analiza.
Odpowiednik naszej 2 ligi we Francji i spotkanie pomiedzy zespolami Bourg Péronnas - Le Poire .Najpewniejszym typem wydaje sie tutaj ,ze nie padnie wiecej niz 2,5 bramki w meczu.Statystyki ze tym typem wrecz idealne.Gospodarze to najlepsza ekipa w tej lidze pod wzgledem defensywy-straconych 16 goli w 22 meczach-taki sam wynik ma jeszcze Colmar.A by bylo smieszniej jest to takze najgorsza ekipa pod wzgledem strzelonych bramek!Nawet ekipy zamykajace tabele maja strzelone wiecej bramek,a oni tylko 15 strzelonych goli.Tak wiec bardzo malo bramek strzelaja i maja najlepszaa obrone w lidze.Natomiast ich dzisiejszy rywal to 3 ekipa tabeli walczaca o awans,strela dosc sporo bramek i ma niezla obrone.W ostatnich swoich meczach za kazdym razem notowali under 2,5 gola w meczu.Gospodarze na ostatnie 5 meczy,4 razy under i jeden over z 2-1 ze slabiutkim Epinal u siebie...W jedynym meczu pomiedzy tymi zespolami w tamtej rundzie na terenie Le Poire padl remis 0-0.Obie ekipy lepszy maja wskaznik underow 2,5 gola...Gospodarze na 22 mecze 19 niskich wynikow i 86,4% underow,a goscie na 23 mecze 13 underow przy 10 overach co daje nam 56,5% underow.Mysle,ze przy tak underowej ekipie jak gospodarze wynik nie bedzie wysoki w tym meczu.Polecam.
 
M 0

matip93

Użytkownik
Panowie co powiecie o dzisiejszym meczu Ligue 2, mianowicie Nimes - Istres. Gospodarze są w dobrej formie, szczególnie grając u siebie, a Istres wszystko na wyjazdach w plecy. Zapowiada się, że Nimes będzie walczyło o awans do Ligue 1, a więc powinni to wygrać. Co sądzicie?
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Zgadzam się co do typu na Nimes. Dosłownie 10 min temu obstawiłem ich zwycięstwo a teraz wchodzę na ten temat. Myślę , że jest to dość pewny typ i można spokojnie zagrać jakieś pieniążki , co do statystyk gospodarze bardzo dobrze spisują się na własnym stadionie. Pozdrawiam
 
borys_91 1

borys_91

Użytkownik
Ja pograłem nawet Nimes -1 po kursie 3,75 w Unibecie. Nie śledzę jakoś szczególnie zaplecza francuskiej ekstraklasy, ale prawda jest taka, że gospodarze są w formie i liczę, że pokażą ją w konfrontacji Istres.
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Wszystkie typy z WilliamHill

Angers - GFCO Ajaccio
1 @ 1.80 ✅ 1:0
Dzisiejsze spotkanie powinno być jednostronnym widowiskiem. W poprzednich spotkaniach jakoś wierzyłem w Ajaccio, w to że mogą sprawić niespodziankę, lecz ich osłabienia wydają się być na tyle poważne, że nie są w stanie konstruować skutecznych akcji.
Gospodarze 3, 4 ludzi w podstawie, jednak najlepszy strzelec jest dostępny. W nim upatruję tutaj zwycięstwa, ponieważ po ostatnich słabszych wyjazdach perspektywa zostania zespołem nr 3 (awans) się oddala. Aby utrzymać się w czołówce muszą gonić, a z kim jak nie z beniaminkiem, który prawdopodobnie spadnie. Angers u siebie przegrywało dotychczas 3 razy i to z silnymi przeciwnikami, więc goście nie mają czego szukać.
Nimes - Istres 1 @ 1.75 ✅ 1:0
Tutaj kurs w pełni nie zadowala, lecz trzeba brać co dają. Gospodarze w 2013 roku wyglądają naprawdę świetnie, a u siebie regularnie zdobywają 3 pkty. Po takim &quot;wystrzale&quot; mają realne szanse na zajęcie miejsca na pudle, tak jak 8 drużyn z czołówki tabeli. Dziś powinni spokojnie wygrać, osłabieni zaledwie 1 istotnym pomocnikiem. H2H wskazuje na najczęstsze zwycięstwa drużyn grających u siebie, co niewątpliwie sprzyja Nimes. Istres w 2013 to katastrofa. Nie wygrali nawet spotkania, a na wyjeździe baaardzo rzadko zdarza się im zwycięstwo.
Auxerre - Guingamp BTS @ 1.80 ✅ 2:1
Guingamp osłabiony 3ma podstawowymi zawodnikami może mieć problem ze zwycięstwem z drużyną, która równie wiele bramek traci, co strzela. Jestem pewien, że Auxerre u siebie ukuje. Goście natomiast dużo strzelają, więc suma rachunków powinna wynosić BTS ????
Sedan - Tours 1 @ 2.05 ⛔ 1:1
Gospodarze bez ligowego zwycięstwa w 2013, Tours punktujące tylko na własnym boisku. H2H działające na korzyść drużyny, która gra na własnym stadionie (dziś Sedan).
Niort - Le Mans BTS @ 2.15 ✅ 2:3
Tutaj mam najmniej argumentów. Niort nie strzelił u siebie od 2 spotkań. Zespoły na podobnym poziomie. Niort tylko 2 porażki u siebie, jedna z najczęściej remisujących drużyn, śmierdzi mi tu remisem, ale ostatnio nie chciały wpadać, więc rezygnuję z typowania. Le Mans na 13 spotkań wyjazdowych, tylko w 5 zdobyło co najmniej punkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom