>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ligue 2, National, CFA - 2012/2013 (temat zbiorczy)

Status
Zamknięty.
K 0

kibic2309

Użytkownik
Monaco - Nimes
(piątek godzina 19.00)
Cztery dni po wielkiej wpadce w pucharze Francji z trzecio ligowym zespołem Bourg Peronnas, Monaco doznało kolejnej porażki. Tym razem w lidze z Caen 0-3. Jeżeli do tej pory nie wywierano jakiejś wielkiej presji na Claudio Ranierim, ale teraz się to już zmienia. Coraz głośniej słychać o wewnętrznych problemach drużyny. Myślę, ze jeszcze jedna dwie porażki i czas Włocha dobiegnie końca.
Nimes gra jak na razie bardzo e. Po wygraniu w tygodniu z Chateauroux 2-0 awansowali na dziewiąte miejsce w tabeli i jest to najwyższa ich pozycja w lidze od początku sezonu. Mają kilka problemów w zespole z kontuzjami (Steve Haguy, Habib-Jean Balde ,Vincent Carlier ,Emmanuel Correze) ale ogólnie przystępują pełni optymizmu do tego spotkania. Mimo trudności Monaco w dalszym ciągu pozostaje bardzo silna drużyna, a Ranierii nie z takich tarapatów wychodził w życiu. Takie mecze jak ten po prostu muszą wygrywać.
Typ: 1
Kurs: 1.57 (pinnacle)
Stawka: 7/10
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Kilka spraw co do tego meczu. po pierwsze Ranieri naklada duza presje na swoich zawodnikow przed tym meczem ( teksty a ka &quot;zabije ich, jesli tego nie wygraja&quot; )

Po drugie jest dwoch zawodnikow kontuzjowanych przed tym meczem - glowny bramkarz oraz kapitan druzyny.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Chatearoux - Clemont
14.12.2012r. godz. 18:45
Na dziś wybrałem mecz dwóch zespołów, które (nie oszukujmy się) będą walczyły o utrzymanie, mimo, że różnice punktowe w środkowej części tabeli są niewielkie. Drużyna Chatearoux to ekipa własnego boiska, w tym sezonie (3-5-0), ostatnie pięć spotkań u siebie (1-4-0) a więc większość dotychczasowych punktów zgromadzili właśnie w spotkaniach u siebie, zaś drużyna Clermont więcej punktów zdobywa w meczach wyjazdowych, a ich ostatnie pięć wyjazdów, to wyjazdy, w których nie zaznali goryczy porażki (3-2-0). Do tego meczu podchodzę bardziej opierając się na statystykach aniżeli analizując grę obu zespołów na boisku. Co do absencji i zawieszeń to nie dopatrzyłem się większych strat w obu zespołach, acz nie wiem jaką rolę w zespole odgrywają dzisiaj nieobecni. Chatearoux - Hautcoeur (17/0), Clermont - Lacombe (14/1), Salze (5/0). Wracając do czystych statystyk, Obie drużyny strzelają dość regularnie, niezależnie od wyniku możemy być niemal pewni bramki którejś ze stron, myślę, że dziś będzie tak samo. W 8 meczach u siebie gospodarze zawsze strzelali bramkę, niemal taki sam bilans ma Clermont w spotkaniach na wyjeździe (Z ośmiu spotkań, goście tylko raz nie trafili do siatki rywala [mecz z Caen 4:0])
Kurs zadowalający, więc pobieram BTS 1,90 Bet365
E: Kadry na mecz + nieobecni.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Niort-Sedan 1
Lubie takie typy! ???? Niort - totalnie remisowa ekipa 11 remisow w 16 czy 17 spotkaniach ligowych - MASAKRA. Ale trzeba spojrzec na to w ten sposob, ze remis to jest kwestia szczescia, ktore musi sie skonczyc (lub tez pecha). Nie mam pojecia zielonego kto gra w Niort, kto w Sedan itd, po prostu wykluczam tu remis, a patrzac na ostatnie remisy Niort z np Nantes na wyjezdzie przypuszczam, ze zespol cos grac potrafi. Sedan ostatnie miejsce w lidze mysle ze kurs 2,2 jest super do gry. Pewnie wiekszosc popuka sie po glowie myslac: co on wygaduje... dlatego nie namawiam do gry tego, bo jak widac brak mi konkretnych argumentow, jednak takie typy najczesciej wchodza. POLECAM JAK KTOS LUBI WYGRYWAC ????
 
wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
Luzenac - Bastia 1 [2,30] 1:1 ⛔
Do dzisiejszej gry wybrałem mecz Luzenac - Bastia, o godzinie 20:00.
Gospodarze dzisiejszego meczu zajmują 15, spadkową już pozycję. Bastia plasuje się 5 miejsc wyżej. Luzenac, od sześciu meczów u siebie nie zaznali porażki remisując dwa razy i cztery razy wygrali.
Bastia natomiast, na wyjedzie spisuje się wręcz fatalnie, w dziewięciu meczach wygrali raz, zremisowali trzy razy i przegrali pięć razy. Swoją pozycję w środku tabeli zawdzięczają niemalże wyłącznie grze na swoim obiekcie, gdzie zdobili 16 z 22 punktów (5-1-1), które mają.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Guingamp-Ajaccio FT 0:0
Guingamp 1.65 Betclic 4/10
⛔
Kurs bez szału, ale jak na okoliczności związane z meczem wygląda sympatycznie.
A to dlatego, że Ajaccio przyjeżdża bez dwóch z trzech najlepszych strzelców, nie zagrają dzisiaj napastnicy Colloredo (18/4), Verdier (14/4) i Mandrichi (9/0) oraz pomocnicy Dufau (9/0) i Seymand (10/0).
W Guingamp nie zagra kilku obrońców, ale w zasadzie tylko Argelier (5/0) w ostatnim czasie grał regularnie, pozostali to Martins-Pereira (14/0, od ponad miesiąca poza składem), Babiloni (7/0), Sankoh (5/0) i Camara (3/0).
Guingamp walczy o awans, obecnie trzecie miejsce, u siebie jak do tej pory bilans 4-4-1, bramki 14:10.
Ajaccio na drugim biegunie, broni się przed spadkiem, w tej chwili 19 pozycja, bilans na wyjeździe 1-2-6, bramki 8:15.

Creteil-Rouen FT 1:0
Creteil 1.65 Betclic 3/10
✅:spokodfhgfh:
Poważne osłabienia po stronie Rouen w obronie, nie zagrają dzisiaj Da Silva (16/0), Fontaine (14/1), Soubervie (15/0) i Louiron (7/0). Do tego zabraknie podstawowego w poprzednich dwóch meczach pomocnika Zerdaba (4/1) oraz innego pomocnika M&#39;Boupa (9/1) i napastnika Vincenta (9/0).
Creteil bez trzeciego strzelca Andriatsimy (17/6), bramkarza Kerboriou (10/0), obrońcy Diedhiou (13/1) i rezerwowego napastnika Gache (11/0), więc osłabienia także są, ale uważam, że dziura w obronie Rouen może okazać się zbyt trudna to załatania.
Creteil obecnie jest zdecydowanym liderem, u siebie bardzo dobrze 8-0-1, bramki 21:8.
Rouen z szansami na włączenie się do walki o awans, 8 pozycja, na wyjeździe jednak słabo, bilans 2-1-6, bramki 13:19.
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
11.01.2013 godz 20:00
Angers - Clermont
Typ - 2DNB
kurs - 3,05 MarathonBet wynik 1-2 ✅✅✅✅✅✅✅
1/10
Druzyna gospodarzy bedzie bez :
M. Couturier obronca 663min 8wystepow 8 w 1 skldzie 1 bramka
Diallo obronca 1473min 17 wystepow 17 w 1 skladzie
Frikeche pomocnik 976min 14 wystepow 11 w 1 skldzie 2 bramki
Auriac pomocnik 1576min 18 wystepow 18 w 1 skldzie
Henin obronca 1034min 12 wystepow 11 w 1 skldzie
W druzynie gosci nie zagra Touncara napastnik bez stat w tym sezonie , Imrou obronca 878min 12wystepow 11 w 1 skldzie wraca do skldu oraz fakt ze Dembele napastnik 1630min 19 wystepow 18 w 1 skldzie 7 bramek ich najlepszy snajper nie jedzie na Puchar Narodow Afryki .
Bardzo ciekawe H2H teraz to Clermont potrzebuje punktow , mozna grac czysta 2 lecz ja zagram bezpieczniej w razie remisu zwrot stawki . GL -----&gt;&gt;AWAY [email protected]
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bdn 3

bdn

Użytkownik
LE HAVRE AC - EA GUINGAMP

9. w tabeli Le Havre zmierzy sie u siebie z 5. Guingamp. Goście nie przegrali od 10 spotkan, ale ostatnio zlapali lekka zadyszke remisujac 3spotkania z rzedu. Ekipa gospodarzy ostatnio zlapala wiatru w zagle zdobywajac w ostatnich 5meczach 12punktow, co jest najlepszym wynikiem w lidze.
Bardzo istotna rzacza, ktora przemawia za wygrana gospodarzy sa bezposrednie mecze miedzy zainteresowanymi druzynami, gdzie Guingamp krotko mowiac nie idzie na terenie rywali. Nie wygrali na Stade Océane od ponad 10lat, notujac 2remisy i 4porazki (ostatnie 4mecze z rzedu).
Druga ważna sprawa to absencje na ten mecz, w ktorym nie zagra dwoch bardzo istotnych zawodnikow gosci, a mianowicie kontuzjowany najlepszy napastnik druzyny Yatabara (10goli w 17meczach) oraz podstawowy bramkarz Samassa (18 puszczonych bramek w 19meczach, co jest trzecim najlepszym wynikiem w lidze), ktory wyjechal z reprezentacja Mali na PNA. Dodatkowo zabraknie obroncy Pereiry (14/0) oraz 5rezerwowych, ktorych nie bede juz wymienial, gdyz malo graja. Ciezko wiec bedzie o bramki, a rezerwowy bramkarz jest wielka niewiadoma, gdyz w obecnym sezonie nie zagral jeszcze ani minuty.. W druzynie gospodarzy zabraknie Louvion&#39;a (DF, 8meczy/0goli), Fontaine&#39;a (MF, 7/0) oraz Koity (FW, 11/2), a wiec malo istotnych pilkarzy, ktorzy glownie wchodza z lawki i to nie zawsze.
Mysle, ze atut wlasnego boiska (dla przyjezdnych niczym twierdza ) oraz brak kluczowych zawodników Guingamp wystarczy aby zespol Le Havre zgarnął w tym spotkaniu 3punkty i przerwał swietna passe gosci, zblizajac sie na 3punkty do strefy gwarantujacej awans do najwyzszej klasy rozgrywkowej we Francji.

Typ: Le Havre; Kurs: 2.3
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Ja napiszę krótko o kilku spotkaniach.
Chateauroux - Sedan X ✅ 1;1
Gospodarze mocno osłabieni, w dodatku jest to drużyna najczęściej (12) remisująca w tym sezonie Ligue 2. Goście także bez kilku graczy, ale to nie nowość, nie są zabierani przez trenera, bądź od jakiegoś czasu są kontuzjowani.
Dijon - Le Mans 1, Over 2.5 ✅ ✅ 3:0
Tutaj widzę, pewną 1-kę, pomimo drobnych braków ze względu na PNA. Dijon u siebie gra skutecznie. Biorąc pod uwagę historię spotkań obu zespołów overy dość częste.
Nantes - Nimes 1 ⛔ 1:2
Tutaj, podobnie jak wyżej, świetny gospodarz, faworyt do awansu do L1, osłabiony brakiem podstawowego obrońcy, ale mimo tego problemu nie widzę tutaj innego wyniku niż zwycięstwo Nantes.
GFCO Ajaccio - Istres X ⛔ 3:2
W tym spotkaniu widzę remis, ale nie poprę go niczym, poza własnym nosem.
Przychylam się także do typu użyt. zdolak, i też asekuracyjnie postawił bym 2 DNB ✅ 1:2
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Francja Ligue 2 – 11.01.2013. godz. 20.00
Spotkanie: Le Havre - Guingamp - wynik 0:1 ⛔
Typ: over 2.20
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po przerwie świątecznie wznawiamy rozgrywki w Ligue 2.
Gospodarze ekipa Le Havre aktualnie na 9 pozycji z 27 punktami na koncie po 19 kolejkach, bilans spotkań bardzo wyrównany 7-6-6, bramki 25:27 – średnia 2.7 (drugi wynik w lidze). U siebie wyglądają dość dobrze 5 zwycięstw 2 remisy i 2 porażki, bramki 14:10 – średnia 2.7. Przed przerwą prezentowali się bardzo dobrze.
Goście o cztery pozycję wyżej w tabeli. Po 19 kolejkach mają na koncie 32 punkty i strata do lidera to tylko 5 punktów. Bilans bramkowy mają na plusie 25 strzelonych 11 straconych – średnia 2.3. Po za własnym boiskiem radzą sobie bardzo dobrze bilans 4-3-2, bramki 11:8.
Przejdźmy do głównej sprawy czyli overa. Guingamp ma na koncie 8 spotkań z overem 2.5 i 11 poniżej czyli w miarę równo przy czym mają serię sześciu underów w lidze wiec chyba najwyższa pora na przełamanie, a przeciwnik do spełnienia takiego wariantu chyba idealny. Jeden z najbardziej overowych, ostatnie pojedynki w Le Havre overowe 3:1, 2:1 i 2:1, pierwsze spotkanie w tym sezonie obu ekip zakończone z 6 bramkami 3:3. Jeszcze braki w formacjach obronnych w Le Havre brak Louvion 8 spotkań , u gości większe braki: pierwszy bramkarz Samassa który bronił we wszystkich spotkaniach w tym sezonie a więc ktoś na tej pozycji będzie miał debiut, brak bardzo ważnego obrońcy Pereira 14 występów i Babiloni 7 spotkań. Dodatkowo po przerwie może brakować troszeczkę tego czucia boisk i błędy mogą się zdarzać
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Monaco-Laval FT 1:1
Monaco 1.50 Sportingbet 4/10
⛔
Jak na spotkanie trzeciej drużyny z trzecią drużyną od końca kurs wygląda całkiem przyzwoicie.
Tym bardziej, że Laval przyjeżdża poważnie osłabiony brakiem podstawowego bramkarza Balijona (17/0), obrońcy Rose (17/0), pomocnika Belauda (17/0) i napastnika Lebouca (10/2).
Do tego warto dodać beznadziejną formę Laval w ostatnim czasie, cztery porażki z rzędu oraz przeciętny bilans na wyjazdach 2-3-5 (11:14).
Zwycięstwo dzisiaj pozwoli Monaco wrócić na pierwsze miejsce w tabeli. Dzisiaj zabraknie kilku zawodników wykorzystywanych często w rotacji, a dokładniej pomocników Dumonta (6/0), Dingome (6/0) i Ndingi (13/0) oraz obrońców Kurzawy (5/0) i Marestera (8/0). Monaco u siebie nie najgorzej, bilans 5-4-1 (19:9).
Myślę, że warto spróbować.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
FrancjaLigue 2 14.01.2013. godz. 20.30
Spotkanie: Monako- Laval - wynik 1:1 ✅
Typ: Czy drużyna 2 strzeli bramkę - TAK
Kurs: 1.83
Bukmacher: bwin
Analiza:
Idzie niesamowita masówka na Monako dlatego nie ma co ruszać 1X2 ale zagram tutaj coś całkiem innego a mianowicie że goście strzelą bramkę, a powody poniżej.
Monako musi nie może tylko musi awansować, taki cel postawiony został przez niezwykle bogatego właściciela który wpompuje tutaj duże pieniądze. Jak mi idzie realizacja tego zadnia nie najgorzej, chociaż wiele osób oczekiwało że będzie to łatwe zadanie i spokojnie wygrają ligę i tym samym awansują. Jak na razie Monako jest na trzecim miejscu ale mają właśnie dzisiejszy spotkanie mniej rozegrane a w przypadku zwycięstwa wskakują na pozycję lidera. Walka o pierwszą trójkę jak na razie jest tam bardzo wyrównana nawet 10 Le Havre nie traci tak dużo bo tylko 10 punktów do lidera. Gospodarze mogą pochwalić się najlepszą ofensywą 33 bramki na koncie tylko jeszcze jedna drużyna przekroczyła linię 30 bramek. W defensywie z czołowej piątki są za to najgorsi. U siebie jak do tej pory tylko raz przegrali cztery razy zremisowali i pięć razy zdobywali komplet punktów, bramki 19:9.
Gośćcie aktualnie w strefie spadkowej na 18 pozycji ale dziś grają dopiero swój mecz i w przypadku remisu awans na 15 miejsce, trzy punkty awans na 13 jest naprawdę o co walczyć w tym pojedynku. Mają nie najgorszą ofensywę 22 bramki strzelone to dobry wynik. Jak na ligę francuską dobrze wyglądają na wyjazdach w tej klasyfikacji w lidze są na 11 miejscu, bilans 2-3-5, bramki strzelone 11 stracone 14 też dobrze.
Tak szybko spadający kurs i tak niski jak na warunki francuskie pewnie stąd że wiadomo Monako kadrowo silniejsze goście też jakieś bramki kadrowe (pierwszy bramkarz, obrońca)ale na boisku gra się 11 na 11 no i faktycznie Laval ostatnie pojedynki tragedia cztery porażki z rzędu ale było to przed świętami a od tego czasu minęły ponad 3 tygodnie a więc dyspozycja obu ekip jest do końca niewiadomą. Teraz główne argumenty za bramką gości w tym spotkaniu.
Monako aż tak mocno w obronnie nie wygląda o czym świadczy największa ilość bramek straconych z czołówki o czym pisałem powyżej. Bramki na ich terenie wbijały takie zespoły jak ostatni Sedan przedostatni GFCO Ajaccio, trzecioligowiec w Pucharze a także silniejsze zespoły od tych. Dodatkowo Monako każde spotkanie gra pod jakąś tam presją bo od nich się oczekuje serii zwycięstw a Laval przyjeżdża dzisiaj bez zbędne presji to nie oni muszą tu atakować , będą czekali na kontry w których czują się dobrze co potwierdzają w meczach wyjazdowych strzelając 11 bramek. Na wyjazdach tylko w 3 spotkaniach nie zdobyli bramki. Dziś wiedzą o co walczą jakiekolwiek punkty pozwolą im uciec ze strefy spadkowej. W poprzednim sezonie Laval u siebie wygrywa z Monako 1:0 w rewanżu przegrywa ale zdobywa bramkę. W tym sezonie u siebie znowu nie przegrali remis 0:0. Widać że jest to niewygodny rywal dla gospodarzy. Mogą przegrać to spotkanie ale moim zdaniem tą bramkę tutaj wpakują. I na koniec jeszcze moje takie przemyślenia, druga liga Francuzka o czym się przekonałem niejednokrotnie jest strasznie nieobliczalna zdarza się tutaj że każdy może wygrać z każdym, zresztą pierwsza liga Francuzka ma tak samo choćby nie daleko szukać remis PSG u siebie z przetrzebionym kontuzjami Ajaccio. Może dziś znowu jakaś niespodzianka.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Francuska, godz 20
Caen - Niort
TYP: over 2
KURS: 1,61
BUK: Pinnacle Sport
Analiza:

Jutro o godzinie 20 rozpocznie się spotkanie w 21 kolejki drugiej ligi Francuskiej. Ja wybrałem mecz pomiędzy zespołem Caen a zespołem Niort. Faworytem według bukmacherów są gospodarze tego meczu i ja również uważam że gospodarze powinni bez większych problemów wygrać ten mecz. Ja jednak będę typował over 2 goli. Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na trzeciej pozycji z dorobkiem 36 oczek i do pierwszego miejsca mają jeden punkt straty. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 9 meczy w których to sześć spotkań wygrali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 15 goli i stracili sześć bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 11 meczów w których to pięć meczy wygrali, trzy mecze zremisowali i również trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 15 goli i stracili osiem bramek. A więc jak widać w tym sezonie spisują się bardzo dobrze i liczą na pewno na awans w tym sezonie. Natomiast goście tego meczu w lidze znajdują się na 18 pozycji z dorobkiem 20 oczek. Są oni w strefie spadkowej i muszą liczyć na punkty aby nie spaść z ligi. Na własnym stadionie rozegrali oni 10 meczy w których to trzy mecze wygrali, sześć meczy zremisowali i jeden mecz przegrają. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i stracili 10 bramek. Na wyjeździe również rozegrali 10 meczów w których to pięć meczy zremisowali i pięć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 9 goli a stracili ich aż 16. A więc jak widać w tym meczu sądzę że padnie over 2 goli. W ostatnich pięciu meczach pomiędzy oboma zespołami cztery razy padł over 2 goli a raz padł under 2 goli. Również w ostatnich pięciu meczach gospodarze kończyli cztery mecze overem i jeden mecz Ungerem a goście aż pięć meczy overem. A więc wszystko przemawia na over i ja tak właśnie postawię a mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy 3:1
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Przychylam się do powyższego typu. Nie polecam czystego zwycięstwa, ponieważ w 2 lidze, co było widać w ost. kolejce, kurs poniżej 1,8 na gospodarza wcale nie gwarantuje zwycięstwa (mam na myśli Monaco, Nantes).
Z tego powodu dziś decyduję się na następujące typowanie.
Istres - Monaco 2 ✅ 0:2
Goście we wszystkich dotychczasowych spotkaniach z gospodarzem radzili sobie przyzwoicie. Każde zwycięstwo różnicą jednej bramki dawało 3 punkty. W historii zawsze byli górą. Bilans 5/5. W dzisiejszym spotkaniu ponownie spodziewam się takiego obrotu sprawy. Goście wystąpią bez filara obrony A. Wolfa, który ma pauzować przez najbliższy miesiąc, lecz pozostałych osłabień nie udało mi się znaleźć (za wcześnie ;/). Istres w poprzedniej kolejce uległo walczącemu o utrzymanie beniaminkowi GFCO Ajaccio, co dla mnie było zaskoczeniem, spodziewałem się innego rozstrzygnięcia i bliżej mi było stawiania na dzisiejszych gospodarzy z podpórką, a zdecydowałem się na remis. Na PNA nie pojechał nikt z obydwu zespołów. Bezpośredni rywal Monaco do awansu z 1 miejsca (Nantes) zagra z Laval na wyjeździe, które ostatnio z Monaco zremisowało. Wg mnie możemy się spodziewać podobnego rezultatu, a to stwarza zespołowi z księstwa świetną okazję do odskoczenia na conajmniej 2 oczka. W tej chwili Nantes prowadzi dzięki lepszemu bilansowi.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Ligue 2 – 21.01.2013. godz. 20.30
Spotkanie: Guingamp - Angers
Typ: over 2 azjan
Kurs: 1.81
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Poniedziałkowe dokończenie kolejki francuskiej Ligue 2. Walka zarówno o utrzymanie jak i miejsce premiowane awansem jest bardzo zacięta. Dziś pojedynek sąsiadów w tabeli i ekip które walczą o ten drugi cel czyli awans.
Ekipa gospodarzy Guingamp aktualnie na czwartej pozycji w dorobku po 20 kolejkach 35 punktów. Dzisiejsze zwycięstwo pozwoli im zrównać się punktami z drugim Nantes. Drużyna jak do tej pory może pochwalić się bilansem 9-8-3, bramki na plusie 26:18 – średnia 2.2. Na własnym terenie przegrali tylko raz zanotowali cztery zwycięstwa i pięć remisów, bramki 14:10 – średnia 2.4
Goście jedną lokatę niżej od dzisiejszego rywala i dwa punkty mniej na koncie. W przypadku ich zwycięstwa wskakują na trzecią pozycję. Bilans spotkań 10-3-7, bramki również na plusie z taką średnią jak gospodarze 2.2 – 26:17. Na wyjazdach są jedną z lepszych ekip w lidze 5-1-3, bramki 12:8 – średnia 2.2.
Przejdźmy do sprawy najważniejsze a więc overa. Pierwsza sprawa to gospodarze którzy aż tak do underowych ekip nie należą od 7 spotkań czyli od ponad miesiąca bez spotkania overowego – oczywiście zdaję sobie sprawę z tego że to underowa Francja i tutaj takie serie się zdarzają ale dziś kilka kontuzji w obu ekipach w formacjach defensywnych. I tak u gospodarzy brakuje podstawowego bramkarza Samassa - 19 spotkań w tym sezonie, obrońców Cerdana - 15 występów, Babiloni - 7 spotkań, a także pomocnika Charrier – 16 występów. Jest tez świetna wiadomość wraca najlepszych strzelec do składu Yatabarre - 17 spotkań 10 trafień. Goście dziś również bez pierwszego bramkarza który bronił we wszystkich spotkaniach w tym sezonie Malicki, ponad to nie ma trójki obrońców Henin – 12 występów, Djallo – 17 spotkań i Couturier – 8 spotkań. W składzie również mają lidera w zdobywaniu bramek Keseru autora 11 trafień dla ekipy.
Ekipa gospodarzy nowy rok rozpoczęła od skromnego zwycięstwa z Le Havre na wyjeździe 0:1, goście natomiast ponieśli porażkę u siebie 1:2 z Clermont, dziś będą chcieli zdobyć swoje pierwsze punkty w tym sezonie. Pierwszy mecz obu ekip w tym sezonie zakończył się zwycięstwem ekipy Guingamp 1:2. Dziś wobec braków w szeregach obronnych liczę na pokazanie swoich umiejętności przez napastników obu ekip i przełamanie serii underowej gospodarzy.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Francuska, godz 20
Nantes - Tours
TYP: over 2
KURS: 1,69
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:
Jutro o godzinie 20 rozpoczną się mecze 22 kolejki drugiej ligi francuskiej a ja wybrałem mecz pomiędzy zespołem Nantes a zespołem Tours. Oba zespoły w lidze mają inne cele. Gospodarze mają awansować do pierwszej ligi natomiast goście tego meczu mają spokojnie utrzymać się w lidze. Gospodarze tego meczu w lidze są na drugiej pozycji z dorobkiem 38 oczek. Na własnym stadionie w tym sezonie rozegrali oni 11 meczy w których to sześć meczy wygrali, cztery mecze zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 18 goli i stracili siedem bramek. A więc jak widać na własnym boisku dosyć dobrze się spisują w tym sezonie. Na wyjeździe natomiast rozegrali oni 10 meczy w których to cztery mecze wygrali i zremisowali oraz dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 10 goli i stracili sześć bramek. A i jak widać dobrze sobie również na wyjeździe radzą dlatego też tak wysoko są w tabeli. Natomiast goście tego meczu znajdują się w tabeli na 11 pozycji z dorobkiem 25 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 10 meczy w których to pięc meczy wygrali, trzy mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i 9 bramek stracili. A więc na własnym boisku bardzo dobrze sobie poczynają ale jak zaraz zobaczycie jedynie na własnym boisku. Na wyjeździe rozegrali oni 11 meczy w których to jedynie jeden mecz wygrali, cztery mecze zremisowali i sześć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach osiem goli i stracili 23 bramki. A więc na wyjeździe bardzo słabo się prezentują więc na pewno faworytem w tym meczu nie są. Gospodarze ostatni mecz ligowy zakończyli remisem na wyjeździe 0:0 z zespołem Laval. Natomiast goście tego meczu na własnym boisku pokonali Dijon 3:1. W ostatnich pięciu meczach pomiędzy oboma zespołami dwa razy wygrywali gospodarze, dwa razy goście oraz raz pał remis. Ostatnie dwa mecze wygrali Nantes 2:0 i 1:0. W tym meczu również uważam że będzie wygrana gospodarzy a do tego warto postawić over 2 goli bo trzy bramki mogą spokojnie wpaść w tym meczu ;)
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Lique 2 : Dijon - Lens (Absencje)
Legenda:
Ap - występy
Gl - gole
As - asysty
Min - minuty
Ps - poprzedni sezon w barwach tej samej drużyny
Dijon:
Powołani na Puchar Narodów Afryki:
Julio Tavares (FW/10Ap/6Gl/1As/732Min)
Daniel Yeobah (GK/0/0/0/0)
Baba Tchagouni (GK/0/0/0/0)
Niepowołani na mecz:
William Remy (DF/10Ap/0Gl/1As/760Min) Ps: (16Ap/1Gl/0As/1025Min)
Koro Kone (FW/14Ap/3Gl/1As/620Min) Ps: (16Ap/2Gl/1As/916Min)
Lesly Malouda (DF/8Ap/0Gl/0As/530Min)
Gregory Thil (FW/4Ap/1Gl/0As/156Min) Ps: (26Ap/2Gl/1As/1250Min)
El Hamel Hakkal (MF/1Ap/0Gl/0As/24Min)
Sanaa Altama (MF/1Ap/0Gl/0As/18Min) Ps: (17Ap/0Gl/0As/960Min)
Hakeem Achour (MF/1Ap/0Gl/0As/5Min)
Enoch N&#39;Dengila (FW/1Ap/0Gl/0As/2Min)
Zie Diabate (DF/1Ap/0Gl/0As/1Min) Ps: (14Ap/0Gl/1As/1010Min)
Mehdi Courgnaud (FW/0/0/0/0) Ps: (11Ap/0Gl/2As/477Min)
Zakaria Diallo (DF/0/0/0/0)
Odeszli:
Raphael Caceres (FW/18Ap/5Gl/0As/1241Min)
Younousse Sankhare (MF/7Ap/0Gl/2As/569Min) Ps: (33Ap/4Gl/2743Min)
Christopher Joufreau (MF/3Ap/0Gl/0As/14Min)
Florent Ogier (DF/0/0/0/0)

Lens:
Powołani na Puchar Narodów Afryki:
Samba Sow (MF/15Ap/0Gl/0As/965Min) Ps: (23Ap/0Gl/0As/1353Min)
Zakarya Bargdich (DF/9Ap/0Gl/1As/810Min) Ps: (25Ap/0Gl/2As/2020Min)
Niepowołani na mecz:

Pierre Ducasse (MF/12Ap/0Gl/0As/723Min) Ps: (23Ap/3Gl/0As/1316Min)
Nicolas Saint-Ruf (DF/7Ap/0Gl/0As/207Min) Ps: (1Ap/0Gl/0As/90Min)
Adama Diakite (MF/8Ap/0Gl/0As/199Min)
Patrick Fradj (DF/1Ap/0Gl/0As/90Min)
Julien Leghait (FW/5Ap/0Gl/0As/65Min)
Anthony Rogie (MF/1Ap/0Gl/0As/56Min)
Odeszli:
David Pollet (FW/18Ap/4Gl/1As/1066Min) Ps: (38Ap/11Gl/0As/2489Min)
Firas Mugrabi (MF/1Ap/0Gl/0As/31Min)
Hamdi Kasraoui (GK/0Ap/0Gl/0As/0Min) Ps: (14Ap/0Gl/0As/90Min)

Nudziło mi się. Może komuś się przyda.
Większość danych z transfermarkt i pozagra (nie daję gwarancji, że są w 100% poprawne).
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Tours - Chatearoux

Stade de la Vallée du Cher, Tours.
Dziś o godzinie 20 wystąpią ekipy, które bądź co bądź będą walczyły o utrzymanie. Między 11 a 18 miejscem (czyli już spadkowym) różnica punktów wynosi 2, więc jest to bardzo mała liczba. W tym meczu zdecyduje się zagrać na over, podam 3 argumenty, które logicznie patrząc są wystarczające do zagrania tego typu i po takim kursie jaki oferuje nam bukmacher. Pierwszy z nich to sytuacja obu zespołów, są one bardzo blisko strefy spadkowej, więc punkty trzeba zdobywać, jeśli nie z górą tabeli, to analogicznie trzeba chomikować punkty z zespołami mniej ambitnymi, słabszymi z dołu tabeli. Takimi właśnie zespołami są Tours i Chatearoux. Punkty do utrzymania ważne, lecz nie będzie ich gdy nie będą padały bramki, także myślę, że to dobre wytłumaczenie. Jedziemy dalej, kolejna sprawa to H2H, z tego co widziałem, to na 11 spotkań oba zespoły tylko raz nie pokryły overa 2,5 (w obu przypadkach brakowało jednej bramki. 1:1 na stadionie gości i 2:0 u gospodarzy), także H2H naprawdę napawa optymizmem. Następna rzecz to osłabienia (szczególnie gości) -
Chatearoux bez:
- Loic Nestor (Obrońca 20/2 - kontuzja)
- Yohan Haucoteur (Pomocnik 21/0 - kontuzja)
- Massamba Lo Sambou (Obrońca 12/0 - pauza)
- Clement Tainmont (Pomocnik 22/2 - pauza)
- Fernando Neves (Obrońca 18/1 - PNA)
- Alexis Allart (Napastnik 12/1 - nie zmieścił się w kadrze)
- Claudio Beavue (Pomocnik 21/6 - transfer)
Tours bez:
- Stephane Tritz (Obrońca 19/0 - nie dostał powołania)
- Xavier Tomas (Obrońca 17/1 - to samo co Tritz)
- Jeremy Blayac (Napastnik 17/5 - też brak powołania)
- Jean Bryan Boukaka (Napastnik 12/1 - transfer)
Na &#39;załączonym obrazku&#39; widać, że są ogromne braki w liniach obrony, także tutaj liczę na otwartą grę, dużo akcji podbramkowych i oczywiście samych bramek.
Over 2,5 bet365 @2,50 ✅ 3:1
Pewność: 6/10
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Caen - Nimes 1 @ 1.75 Bet365 ✅ 1:0
Drużyna gospodarzy w nowym roku nie odniosła zwycięstwa na własnym boisku. Dzisiejszy mecz będzie o przysłowiowe 6 pktów, ponieważ oba zespoły mają realne szanse na awans do L1. Nie można jednoznacznie stwierdzić, że gospodarze są zespołem własnego podwórka, jednakże dziś czuję w kościach, że wygrają tę potyczkę. Jeśli miałbym oceniać osłabienia obydwu zespołów, to stwierdzam, że braki rozkładają się mniej więcej po równo. Historia działa na korzyść gospodarzy, którzy mają lepszy bilans z dzisiejszymi przeciwnikami.
Nimes świetnie zaczęło ten rok mając szanse na wyeliminowanie z pucharu Francji Lille. Potem wygrali 3 spotkania i styczeń się skończył. Goście prezentują nieco wyższą formę na wyjazdach, co może niepokoić, w dodatku ich najlepszy strzelec ma więcej zdobytych goli niż najlepszy strzelec Caen, bo posiada już 10 bramek (w Caen 7). Goście zaś mają o wiele słabszą defensywę od dzisiejszych przeciwników bo stracili 24 bramki, gdzie Caen 15. Można się zastanowić nad overem, lub btsem, ale ja osobiście odpuszczam.
Guingamp - Niort X @ 3.50 B365 98 minuta... ⛔ 4:3
Kurs na gospodarzy jest relatywnie niski, co do aktualnie prezentowanego poziomu zespołu w lidze. Kurs wystawiony wyłącznie po miejscu w tabeli. Jeśli prześledzimy wyniki osiągane przez zespół gospodarzy po zimowej przerwie to zwycięstwo wyda nam się mniej prawdopodobne. Drużyny, które ciułają punkty potrzebne do utrzymania z łatwością osiągają korzystne rezultaty z Guingamp. Obydwu drużynom często zdarzają się remisowe spotkania, i w mojej ocenie czeka nas nudny mecz.

Inne propozycje:
Laval - Auxerre 2
@ 3.10, Over 2.5 @ 2.35, BTS B365 ✅ ✅ ✅ 4:5
Lens - GFCO Ajaccio 1 @ 1.8 B365 ✅ 2:0
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Guingamp - Angers
Bardzo zaciekawił mnie ten mecz ze względu na statystykę i braki w obu zespołach. Obydwie ekipy mają osłabione defensywy, dlatego będą starały się grać przede wszystkim na 0 z tyłu. Oba kluby wysoko w tabeli, gospodarze oczko wyżej (4 miejsce), na pewno będą walczyć o awans do Ligue1. Przejdźmy szybko do braków, można je zobaczyć tutaj, gdyż nie chce mi się przepisywać wszystkiego. Przetoczę natomiast historię spotkań, gdy Guingamp grało u siebie.
Guingamp - Angers 1:0 (0:0)
Guingamp - Angers 0:0 (0:0)
Guingamp - Angers 0:0 (0:0)
Guingamp - Angers 1:0 (0:0)
Guingamp - Angers 1:0 (0:0)
Dodam jeszcze, że na stadionie Angers jest podobnie (6 spotkań, dwa wyniki 2:1, i reszta to 1:0 w jedną lub drugą stronę).
Czas na bety, patrząc na tą ciekawą statystykę postanawiam pograć takie cuda:
X do przerwy @2 5/10 ✅ 0:0
under 2,5 5/10
bet365

i trochę lżej:

under 0,5 do przerwy @2,50 1/10 ✅ 0:0
DW 1:0 dla Guingamp @6 0,5/10 ⛔
bet365

powodzenia ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom