>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Ligue 1 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe, dyskusja - sezon 2020/2021

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-06-21 o 09.08.30.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania ciekawostek, transferów i ważnych informacji dotyczących Ligue 1 na sezon 2020/2021

Zrzut ekranu 2020-06-21 o 09.10.07.png

Ligue 1 zadecydowała, że nowy sezon 2020/21 rozpocznie się 22 sierpnia. Wybór tego terminu ma być jednak uzależniony od obwieszczenia UEFA
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Chorwat Niko Kovac został oficjalnie trenerem AS Monaco - poinformował klub w niedzielny wieczór. Zastąpił Hiszpana Roberta Moreno, z którym rozstano się po siedmiu miesiącach.

Zrzut ekranu 2020-07-21 o 19.46.49.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Koronawirus atakuje PSG. 3 zawodników zostało zakażonych klub oficjalnie nie podaje nazwisk ale media twierdzą że chodzi o Neymara, di Marie oraz Paredesa. Zagrożeni da jeszcze trzej inni którzy z kolegami bawili się na Ibizie ( Navas,Herrera i Icardi)
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Koronawirus atakuje PSG. 3 zawodników zostało zakażonych klub oficjalnie nie podaje nazwisk ale media twierdzą że chodzi o Neymara, di Marie oraz Paredesa. Zagrożeni da jeszcze trzej inni którzy z kolegami bawili się na Ibizie ( Navas,Herrera i Icardi)
Kolejni zawodnicy PSG z koronawirusem. Jak informuje L'Equipe, są nimi Marquinhos, Keylor Navas i Mauro Icardi.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Rafinha przechodzi z Barcelony do PSG.
27-latek ma dołączyć do paryżan za trzy miliony euro w formie bonusów, a Katalończycy będą mogli w przyszłości otrzymać 35% od sumy następnej operacji z udziałem gracza.


Mattia De Sciglio będzie kontynuował swoją przygodę z futbolem w barwach Olympique'u Lyon. Francuzi wypożyczyli obrońcę z Juventusu.
Przedstawiciele „Starej Damy” poinformowali o tymczasowym zakończeniu współpracy z 27-letnim zawodnikiem, który spędzi rozpoczęty już sezon na zasadzie wypożyczenia w Olympique'u Lyon.
Boczny obrońca jest czwartym pozyskanym graczem przez „Les Gones” w trakcie letniego okna transferowego. Przed nim klub z Ligue 1 wykupił Karla Toko Ekambiego z Villarrealu oraz pozyskał Lucasa Paquetę z Milanu, Cenka Özkacara z Altay SK oraz Juliana Pollersbecka z HSV.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Z kronikarskiego obowiązku, bo widzę, że nikt tego nie odnotował Arkadiusz Milik przeszedł z Napoli do Olympique Marsylia i możliwe, że już dziś zadebiutuje w Monaco. Jest to bardzo dobra wiadomość w kontekście zbliżającego się EURO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Monaco - Marsylia
Marsylia strzeli dokładnie jednego gola @2.39 Fortuna 3-1

Nie jestem ani wielkim fachowcem Ligue 1, ani wielkim fanem tej ligi, więc mój dzisiejszy wybór raczej jest jednorazowym wybrykiem głównie z dwóch powodów. Pierwszy to fakt, że liczę na debiut Milika w ekipie gości. Drugi powód jest równie prosty, po prostu ze wszystkich francuskich drużyn Monaco oglądam jakoś najczęściej, wynika to głównie z czystego przypadku.
Obie drużyny na przeciwległych biegunach, gospodarze ostatnio notują dobry czas, cztery wygrane w pięciu ostatnich meczach. Przyjezdni w dużym kryzysie, na osiem ostatnich meczów wygrali zaledwie raz, stąd mocno przyspieszony transfer Arka, na którego bardzo liczą w tym klubie. Monaco zazwyczaj gra ofensywnie i raczej liczą, że więcej strzelą niż stracą, bo rzadko zdarza się im zagrać na "zero z tyłu". Goście na pewno przyjechali bardzo zmobilizowani po tak słabym okresie do jakby nie było jednej z najlepszych drużyn we Francji. Podopieczni Villasa-Boasa zrobią wszystko, aby zmazać plamę po ostatnich meczach. Nie wierzę niestety, aby zdołali ugrać punkty na Stade Louis II. Typuję, że uda im się strzelić gola, ale jedno trafienie wydaje mi się tu maksem ich możliwości, najważniejsza więc kwestia w obronie i to jak zaprezentują się w tyłach. Być może uda się ugrać jakieś 1-1, jednak bliżej mi do wygranej Monaco, niemniej ustaję przy tym, że goście jednego gola zdobędą. Nie będę się rozpisywał i tworzył niestworzonych analiz, bo po prostu nie znam na tyle ligi francuskiej. Jest to bardziej tym na tzw. czutkę i chyba najrozsądniejsze rozwiązanie na ten mecz z niezłym kursem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +119
N 301,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Monaco mistrzem Francji @10,00 Unibet

Myślę, że typ po takim kursie jak najbardziej do grania i wart ryzyka. Do końca Lugue 1 zostało zaledwie 6 kolejek. Monaco jest obecnie na 3. pozycji w tabeli i tracą 1 pkt do PSG i 4 pkt do liderującego Lille. W mojej ocenie Monaco jest ostatnio w najlepszej formie i może się już skupić głównie na lidze, poza tym grają jeszcze ćwierćfinał pucharu Francji z Lyonem. Widać, że Kovac dobrze poukładał tę drużynę i wszystko jest na swoim miejscu. Obecnie nie mają większych absencji i całkiem łatwy terminarz do końca sezonu. Jeśli patrzeć na formę w ostatnich 10-15 meczach to są liderem Ligue 1.
Bordeaux (W)
Angers (W)
Lyon (D)
Reims (W)
Rennes (D)
Lens (W)

Jedyny wymagający rywal to Lyon ale grają z nim u siebie, więc przy dobrych wiatrach komplet pkt jak najbardziej w zasięgu.

Obsesją Paryżan jest LM i będąc już w półfinale tych rozgrywek mogą w którymś meczu ligowym zaliczyć po prostu wpadkę. Zresztą zdarzało im się to nie raz. Dwa razy po meczach z Barcelona i bezpośrednio przed pierwszym meczem z Bayernem przegrali w Ligue 1. Terminarz jak na ich możliwości łatwy, ale grając na trzech frontach - jest jescze ćwierćfinał w pucharze Francji - łatwo o potknięcie. Dodatkowo obecnie sporo kontuzji i zawieszeń, a nie wiadomo co odwali Neymarowi bo lubi złąpać czerwoną kartkę. W trudnym i długim sezonie mogą się też pojawić kolejne kontuzje.
St. Etienne (D)
Metz (W)
Lens (D)
Rennes (W)
Reims (D)
Brest (W)

Lille wg mnie słabnie i nie dźwignie tego, na ostanie 10 ligowych meczów raptem 6 zwycięstw, jak na ich możliwości terminarz dość trudny i jest gdzie pogubić pkt. Fajna, młoda ekipa ale tego doświadczenia może zabraknąć w koncówce sezonu. Niby tylko liga ale prz jakijs kontuzji bądź zawieszeniach za kartki, kołderka może okazać się za krótka.
Montpellier (D)
Lyon (W)
Nice (D)
Lens (W)
St. Etienne (D)
Angers (W)

Po takim kursie myślę że warto spróbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom