>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Dyskusja o Ligue 1- w sezonie 2021/2022- Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
OFICJALNIE: Karol Fila przeszedł z Lechii Gdańsk do RC Strasbourg. Francuski klub podzielił się w mediach społecznościowych informacją o pozyskaniu polskiego piłkarza. 23-latek podpisał z nowym zespołem czteroletnią umowę.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Przemysław Frankowski został nowym graczem francuskiego RC Lens. Reprezentant Polski podpisał pięcioletni kontrakt.

26-letni pomocnik w obecnym sezonie amerykańskiej MLS rozegrał 13 meczów i zdobył dwie bramki w barwach Chicago Fire.



Marcin Bułka został wypożyczony na rok z Paris Saint-Germain FC do francuskiego OGC Nice-Côte d'Azur. Umowa zawiera opcję transferu definitywnego.

21-letni bramkarz w ostatnim sezonie rozegrał dziewięć spotkań w barwach drugoligowego La Berrichonne de Châteauroux.
 
Otrzymane punkty reputacji: +327
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Neymar, Mbappe, Messi, Wijnaldum, Ramos, Donnaruma.

PSG poważnym kandydatem do zdobycia potrójnej korony. Ale co roku są kandydatem i jednak na koniec sezonu czegoś brakuje..
Jak będzie tym razem?. Mam nadzieję że podobnie!!!

A wy jakie macie zdanie?

Napisałem Messi, bowiem brat właściciela PSG napisał na Twitterze że negocjacje zakończone sukcesem.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Di Maria kapitalnie z Messim wspolpracuje w reprezentacji a teraz beda mieli okazje robic to codziennie :) Sa gdzies kursy, oprocz betfan... na to ze Mbappe zostanie w PSG do konca okienka transferowego?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Neymar, Mbappe, Messi, Wijnaldum, Ramos, Donnaruma.

PSG poważnym kandydatem do zdobycia potrójnej korony. Ale co roku są kandydatem i jednak na koniec sezonu czegoś brakuje..
Jak będzie tym razem?. Mam nadzieję że podobnie!!!

A wy jakie macie zdanie?

Napisałem Messi, bowiem brat właściciela PSG napisał na Twitterze że negocjacje zakończone sukcesem.
Ligę zapewne wygrają. Bo nie dość że skład mają dwa - trzy razy lepszy od największych rywali to jeszcze brak mistrzostwa w poprzednim sezonie powinien zrobić swoje.
Jeżeli chodzi o LM to bym poczekał na wyjaśnienie sytuacji z ich najlepszym zawodnikiem bo strata Mbappe może być sporą wartością ujemną.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Co do ligi to się zgadzam. Choć w poprzednim sezonie Lille utarło im nosa i liczę, że w tym sezonie będzie podobnie, że ktoś zaskoczy.
Co do samego składu to przypomina mi się słynne swego czasu Galacticos Realu Madryt, które było nabite gwiazdami. Jaki był tego efekt?. Chyba każdy z nas pamięta...;)
Liczę, że i tym razem PSG obejdzie się smakiem jeśli chodzi o LM.
To powinna być kara za to, że inni muszą przestrzegać płac itd. A innych to nie obowiązuje. Tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +330
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Panowie nie od dziś wiadomo ze nie sztuka mieć same gwiazdy w drużynie. Sztuką jest znaleźć dla tych gwiazd miejsce na boisku a jak wiemy ta sztuka udaje się bardzo rzadko. We Francji może być trudno o zatrzymanie PSG ale LM?! Szczerze wątpię żeby to odpalilo
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Jesteś fanem Leo Messiego oraz drużyny PSG?
Bukmacher
Betfan przygotował ciekawą ofertę odnośnie statystyk Leo Messiego w sezonie 2021 / 2022

Zrzut ekranu 2021-08-11 o 15.55.41.png
Zrzut ekranu 2021-08-11 o 15.55.49.png


Dlatego jeśli jeszcze nie masz konta u bukmachera Betfan, wejdź w baner poniżej i załóż je już dziś.

Zapraszamy.


Magical Snap - 2021.03.15 22.04 - 002.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +330
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Xherdan Shaqiri podpisal kontrakt z Olympique'u Lyon do 30 czerwca 2024 roku z gwarantowaną pulą zarobków przekraczającą 4 miliony euro na sezon. Francuski klub zgodził się przelać 9,5 miliona funtów (10,9 miliona euro) na konto Liverpoolu za szwajcarskiego piłkarza.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
The Telegraph: Paris Saint-Germain zastanawia się nad złożeniem oferty za Erlinga Brauta Haalanda. Norweg miałby zająć miejsce Kyliana Mbappé.

Sky Sports: Richarlison jest pierwszą opcją Paris Saint-Germain w kontekście zastąpienia Kyliana Mbappé.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Jak oceniacie zachowanie Messiego?

Oczywiście Pochettino zachowuje spokój mówić, że jest wszystko ok, a ściągnął Leo aby go oszczędzać.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Za duża zbieranina tam jest, 3mam kciuki, aby nie wyszli z grupy LM, to będzie największa kara.
To ofensywne trio nic nie będzie broniło, tzn pomagało bronić więc ja tego nie widzę. Samo zachowanie słabe.
Ja do brata (kibica Barcy od lat ) od razu powiedziałem: "nie zdzwię się jak Messi w tej Francjii nie za bardzo się odnajdzie". Na razie człapie bez efektów :)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zgodzę się, że gdy PSG trafi na silniejszego rywala w LM to może mieć kłopoty w obronie. Trójka Mbappe, Neymar, Messi raczej nie będą mieli wpojone żeby się za każdym razem wracać, i to może być wielki problem ekipy z Paryża

Wracając do zachowania Leo, to uwaga...

– Leo Messi został uderzony w lewe kolano podczas meczu z Olympique Lyon. Badanie rezonansem magnetycznym, które przeszedł we wtorek rano, potwierdziły stłuczenie kości. Kolejna diagnoza zostanie postawiona za 48 godzin – napisano w oświadczeniu.

Teraz zmiana, której dokonał Pochettino wydaje się uzasadniona. Szkoleniowiec paryżan, zapytany na konferencji o kontuzję 34-latka potwierdził informacje klubu.

– Klub już to ogłosił, więc jest to pewne. Byłem zadowolony z tego, co pokazał przez 75 minut, ale musieliśmy podjąć decyzję o zmianie. Messi to ambitny sportowiec, więc zrozumiałe, że nie mógł pogodzić się z taką decyzją – przyznał.
Messi na pewno nie zagra jutro przeciwko Metz.
 
S 3,8K

siasia12

Użytkownik
Witam czy ktoś zna stronę na której są oficjalne statystyki z meczów ligi francuskiej? Chodzi o wyrzuty z autu, bukmacher upiera się że rozlicza zakłady na podstawie whoscored, a tam pokazuje mniejsza ilość wyrzutów niż na flashscore oraz na stronach bukmacherów. Z góry dziękuję
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Bramkarz Stali Mielec, Rafał Strączek nowym piłkarzem Girondins de Bordeaux. Rafał dołączy do nowego klubu po zakończonym sezonie. Kontrakt do 2026 roku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom