>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ligi Pozostałe (Niemcy, Francja, Turcja, Ukraina, Belgia, Izrael, Rosja)

Status
Zamknięty.
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Gmunden-Wels 1 1.50 1.5/10 Betsson 19:00 ⛔ 81-82 AOT
Austria
Hit w Gmunden . Gmunden ma zapewnione 1 miejsce przed PO . Ostatnio zespół Łabędzi w swietnej formie . Swans wygrywa mecz za meczem . Gospodarze zapowiadają ze mimo pewnego 1 miejsca dzis nie ma mowy o zadnym odpuszczaniu . Do gry zostaną posłani najlepsi gracze w tym bardzo prestiżowym meczu . Dzis w ekipie Gmunden nie zagra Poiger (10.4ppg) .
Wels ekipa z czwartego miejsca . Maja szanse jeszcze nawet na drugie miejsce jednak zeby tak sie stalo musza wygrac pozostale dwa mecze sezonu zasadniczego oraz liczyc na korzystne roztrzygniecia w meczach przeciwnikow . Dodatkowo dzis nie zagra jeden z kluczowych graczy . Amerykanin Pryor(14ppg) ma zlamana kość śródręcza . Także pierwszy rezerwowy center Kohlmaier (7.7ppg) ma kontuzjowany bark .
H2H
10/26/2011 Gmunden-Wels 73-66
1/8/2012 Wels-Gmunden 81-79
2/26/2012 Wels-Gmunden 83-92
GL
Edit:Na 2min do konca 66-76 ,potem przestoj Wels i robi sie 81-80 ! 5 sek i faul Gmunden , wolne 2 trafia Wels 81-82 , nastepnie faul Wels i dwa wolne Gmunden . Oczywiscie Arnold zadnego nie trafia ale zbiera pilke w ataku i takze nie trafia...
 
psm 921

psm

Użytkownik
VS

Francja-Pro A
Wt 2012-03-27 20:00
Hyeres Toulon - Roanne
typ-2(-10,5)✅✅✅(60-85)
kurs 1,87
expekt
Zajrzałem tylko do dzisiejszej oferty i od razu wiedziałem jaki będzie mój typ dnia.Szukałem jakiegoś ciekawego handi u williama ale zbyt wygórowane,lepiej poznali się na rzeczy widać od Expekta no ale nic,1,87 też mnie satysfakcjonuje.
Do rzeczy,Toulon to najsłabszy zespół Pro A,wygrali w tym sezonie tylko 2 razy,ostatni raz 26 listopada.Od tamtej pory 14 porażek pod rząd,najnizsza 10 punktami z Asvelem u siebie,najwyższa 48 pkt z Choletem także u siebie.Jednym słowem jadą ich wszyscy bez skrupułów i nie ważne czy we własnej hali czy na wyjeździe.To tyle na temat gospodarzy bo o czym tu niby pisać...SAOS jeżeli wygra ten mecz wskoczy na 6 pozycję w lidze.O play-off w Pro-A będzie rywalizacja do końca i to zacięta,nie można sobie pozwalać na wpadki z ogórkami.Roanne dodatkowo w wybornej formie,wygrali 4 z ostatnich 5 spotkań w tym wyjazdowe z wiceliderem,co przełamało trochę stereotyp że Roanne to zespół tylko własnej hali,sądzę że dziś potwierdzą wyższość nad rywalem.​
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Triumph Lyubertsy-Krasnye Krylia Samara

Gospodarze,którzy zajmują 6 miejsce w rosyjskiej PBL podejmą jutro czwartą Samarę ale różnica między tymi drużynami to ledwie 1pkt.
Triumph w ostatnim czasie gra zadziwiająco dobrze,jak już przegrywają to z lepszymi ekipami jak CSKA czy Samara,potrafili jednak ograć np.Unics u siebie czy też na wyjeździe co już jest nie lada wyczynem.U siebie ostatnie 5 spotkań to 5 wygranych a pokonali w/w Unics,Primorje,Nizhny,Enisey oraz Lokomotiv Rostov tak więc forma w domu ostatnio niezła.Samara na wyjeździe nie gra słabo,bilans 4-2 uważam za niezły,zwłaszcza,że potrafili ograć na wyjeździe Unics czy też Niznhnyia.Spróbuje tutaj w stronę gości,do Triumphu w końcu dotrą słabsze dni a na lepsze ekipy(zwłaszcza grając na ich parkiecie) wydaje mi się,że Krylia mocno się mobilizuje i myślę,że warto na nich zagrać.

Krasnye Krylia Samara 2,60 Bet365 ⛔
Krasnye Krylia Samara+5 1,83 Bet365 zwrot

Przegrali 5-pkt pod dogrywce,szkoda
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Le Havre-Dijon

Tutaj w stronę gości.Le Havre broni się przed spadkiem a Dijon walczy o play-offy.Ekipa gospodarzy nie poraża bilansem (7W16L),goście prezentują się lepiej (11W12L) i kurs na Dijon według mnie zawyżony.Owszem goście na wyjazdach tylko 2W9L i ostatnie 5 meczy na wyjazdach to porażki,ale licze tutaj na ich przełamanie.Le Havre do słaby zespół,u siebie tylko 5-6 i nie widzie ich w tym spotkaniu.Gosćie walczą o play-offy,u siebie bardzo dobrze się spisują (9W3L) i jeśli chcą myśleć o najlepszej ósemce we Francji takie spotkania muszą wygrywać.Dijon wygrał w tym sezonie u siebie z Le Haver 84-75.

Dijon 2,25 (zwycięstwo) Milenium ⛔
Dijon+6,5 1,65 Milenium ✅

Cholet-Nancy

Wyżej w tabeli jest Nancy ale to ekipa gospodarzy jest minimalnym faworytem,głównie pewnie przez ostatnie niepowodzenia gości na wyjazdach (ostatnie 4 mecze to 4 porażki).Zapowiada się bardzo interesujące spotkanie ale do końca nie rozumieniem takiego faworyzowania gospodarzy,w sezonie nieco zawodzą bo ósme miejsce to na pewno nie jest szczyt ich możliwości a i u siebie słabo grają bo 4-7 wrażenia chyba na nikim nie robi.Goście mają doskonałą okazję by się przełamać (w ostatniej kolejce Cholet przegrał u siebie z Poitiers więc Nancy też tu może wygrać).Ja jednak stawiam na defensywę,która według mnie będzie kluczem ,licze,że zwłaszcza goście zwrócą uwagę na grę w obronie bo w tych w/w 4 porażkach na wyjeździe tracili conajmniej 80pkt.Dodatkowo na 10 ostatnich mecze pomiędzy tymi zespołami na terenie Cholet linia ta pękła tylko 2 razy i myśle,że warto.

under 155,5 1,85 Milenium ✅

Alba B.-Bayern M. 1 1,30 (zwycięstwo) Milenium ✅

Na podbitkę raczej jak znalazł.Ekipa z Berlina w gazie,10 kolejnych wygranych,u siebie 13-1 i nic nie zapowiada by miała tutaj przegrać.Bayern na wyjazdach cienko tylko 4-10 choć niby ostatnio 3L ale ze wygrali z Giessen,Ludwigsburgiem oraz Phoenix Hagen czyli ekipami,które walczą o utrzymanie.Nie ma co się rozpisywać Alba zdecydowany faworyt tego spotkania.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Austria ABL 17:00
Spotkanie: Swans Gmunden - Güssing Knights
Typ: Swans Gmunden -13.5pkt
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 17:00 rozpocznie się mecz Austriackiej Bundesligi Koszykówki pomiędzy Swans Gmunden i Gussing Knights. Gospodarze to liderzy ligi z kolei goście zajmują 6 miejsce, ja stawiam iż Gmunden wygra minimum 14pkt. Analizę zacznę od gości. Jest to ekipa, która weszła jako ostatnia do fazy mistrzów z bilansem 12-17- co ciekawe jest to jedyny bilans w fazie mistrzów z większą ilością porażek niż zwycięstw a więc to pokazuje że Gussing to zdecydowanie najsłabsza drużyna pierwszej 6-stki ligi. W 29 meczach zdobyli 24pkt a przykładowo 5 drużyna ma ich aż o 10 więcej więc raczej wyżej nie zajdą. Jeśli chodzi o mecze na wyjeździe to wygrali 4 mecze z 14. Bilans punktowy także bardzo zły, co oznacza że porażki były wysokie 1007-1173. Przegrali ostatnie 4 mecze na wyjazdach, i to wyraźnie bowiem 20punktami z Wels, aż 24 z Klosterneuburg, 11pkt z Kapfenberg i 18punktami ulegli Oberwart. Nie wskazuje to na ich siłe wyjazdową ale i również obecną forme. Ogółem wygrali tylko 2 z ostatnich 10 meczy. Jeśli chodzi o Gmunden to najbardziej równa drużyna, ponieśli tylko 7 porażek w 29 meczach. Co ważne u Siebie przegrali tylko 3 razy i to w ostatnich 5 meczach aż 2 razy, ale to pewnie dlatego że się za bardzo wyluzowali bo mają przewagę 4pkt nad następną drużyną. Dzisiaj rywal z niższej pułki więc myślę że będą chcieli odbić sobie porażkę. Jeśli chodzi o H2H to Gmunden wygrało ostatnie 8 meczy w tym 3 u Siebie i aż 5 na wyjeździe. I co ważne to był zazwyczaj wyraźne porażki, ostatnia miesiąc temu na parkiecie Gussing aż 23punktami. Myślę że nie ma innej opcji jak wyraźne zwycięstwo Gmunden.
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Swans Gmunden-Gussing(+11,5) 1.83 2 2/10 Bet365 16:00 ⛔ 78-60
Austria
Ostatnia kolejka przed PO . Pojedynek 1 druzyny z 6 . Gospodarze pewne 1 miejsce w tabeli . Goscie pewne 6 miejsce . W Swans w ostatnim czasie troche urazow . Murati 9ppg ma kłopoty z sercem i ma zakaz gry . Poiger 10ppg po kontuzji , dopiero ostatnio wznowil treningi . Pierwszy center Dan Oppland 13ppg takze zmaga sie z urazem i nie wiadomo czy dzis zagra . W Gmunden podkreslaja ze chca dzis tak zagrac zeby nie nabawic sie kolejnych urazow przed PO . To ma byc taki troche treningowy mecz . Trener gospodarzy wypowiada sie ze dzis wiecej minut maja dostac :
Stezler 7.5min 1.1 ppg
Rados 8.0min 2.0ppg
Egelkraut 2.3min 0.7ppg
Brkic 0.8min 0.7ppg
Gussing wiadomo sredniej klasy zespol . Jednak jak dzis Gmunden ma zagrac na 50% to szansa ze hcp obronia jest duza .
W Gussing nie zagra : T. Klepeisz 11ppg . Koch 8.1ppg pod znakiem zapytania , Scott 14ppg pod znakiem zapytania .
Trener Gussing podkresla ze dzis chca sie pokazac w Gmunden z bardzo dobrej strony i powalczyc o korzystny wynik .
GL
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Unics Kazan-Khimki BK

Obie ekipy ostatnio w zupełnie innej formie,gospodarze ostatnio 4 porażki w lidze z Tryumphem,Nizhnym,CSKA oraz w niedziele aż 24 puntkami przegrali na wyjeździe z St.Petersburgiem.Forma więc fatalna zespołu z Kazania,a Khimki niewątpliwie w gazie.Goście dzisiejszego spotkania na ostatnie 8 spotkań odnieśli aż 8 zwycięstw i w tej chwili liderują w rosyjskiej lidze (CSKA ma zaległy mecz i jak wygra będzie liderem ;) ).Unics kiedyś musi się przełamać i drużyna Khimki też kiedyś przecież w końcu wygra,ale czy to będzie dziś?Osobiście uważam,że tak ale nie jestem do tego aż tak mocno przekonany.Liczę dzisiaj na dobry difens ze strony zespołu gospodarzy,bo na wymianę ciosów z Khimki nie ma ją za bardzo co liczyć.

Ostatnie mecze:

Unics Kazan-Khimki BK 54:61
Khimki BK-Unics Kazan 70:69
Khimki BK-Unics Kazan 77:56
Unics Kazan-Khimki BK 62:57
Unics Kazan-Khimki BK 70:59
Unics Kazan-Khimki BK 75:64
Unics Kazan-Khimki BK 75-66 OT
Khimki BK-Unics Kazan 83:88

Typ:
under 147,5 Milenium ✅

oraz lżej można pograć zwycięstwo Unicsu po 1,85 ⛔


E:

W pierwszym zdaniu napisałem,że obie w zupełnie innej formie,chodziło oczywiście o zwycięstwa Khimki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 103

dolcegibony

Użytkownik
Goście dzisiejszego spotkania na ostatnie 8 spotkań odnieśli aż 8 porażek i w tej chwili liderują w rosyjskiej lidze (CSKA ma zaległy mecz i jak wygra będzie liderem ).
8 porażek z rzedu i liderują?? co Ty piszesz. Khimki sa wlasnie w gazie i na 10 meczy przegrali tylko 2 razy.
i ja osobiście gram win Khimki po kursie 2,20✅ w bet365
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Eisbaren Bremerhaven-BBC Bayreuth


Eisbaren od 6 spotkań nie może wygrać,kolejny ulegali Albie(A),Oldenburgowi(A),Telekomowi(H),Tubingen(A),Bambergowi(H) oraz ostatnio po dogrywce Wurzburgowi(A).Dzisiaj staną przed dużą szansą przełamania tej złej passy,ich rywalem bowiem będzie sąsiad w tabeli-BBC Bayreuth.Goście podobnie jak Bremerhaven ostatnio bez rewelacji w ostatnich 10 spotkaniach 7L i tylko 3W.Gram tutaj głównie na przełamanie ekipy gospodarzy bo szanse na play-offy wciąż mają i powinni w końcu ruszyć do przodu.W domu mają 8-6 ale BBC na wyjazdach słabe bo tylko 4W10L.W zeszłym sezonie oba spotkania pomiędzy tymi drużynami wygral dzisiejszy gospodarz-Eisbaren,w tym sezonie na wyjeździe nieznacznie (4 punktami) na terenie BBC wygrał Bayreuth i czas dzisiaj na rewanż.Ostatnio Bremerhaven pokazał pazur,ulegając dopiero po dogrywce wyżej notonowanemu Olivierowi Wurzburg i jest to dobry prognostyk przed dzisiejszym spotkaniem.


Eisbaren Bremerhaven 1,22 ✅
Eisbaren Bremerhaven(-4,5) 1,50 ✅
Eisbaren Bremerhaven (-8) 1,90 ✅
Eisbaren Bremerhaven (-11,5) 2,40 ✅

Bet365


98-74 FT
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
BK Khimki-Unics Kazan

Tutaj głównie na przełamanie gości.Już 6 porażek z rzędu na koncie a przecież to drużyna z dużym potencjałem i mocno mnie ta seria dziwi.Khimki już 9W pod rząd i liderują w lidze (CSKA zaległy mecz).Bilans 14-1 robi wrażenie ale ciągle czekam na zryw ekipy z Kazania,być może ślepo ale wierze...Poza tym w weekend Eurocupu gra drużyna Khimki i to jest ich główny cel na ten tydzień i wątpie,że dzisiaj będa się jakoś specjalnie wysilać ;)

Kazań+7 1,83 ⛔
Kazan 3,30 ⛔

Nigdy więcej Unicsu????
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Turcja:

Galatasaray-Fenerbahce

Bardzo ciekawe spotkanie się nam jutro zapowiada.Liderująca w lidze Galatasaray(22W4L) podejmie na własnym parkiecie czwarte Fenerbahce (19W7L).Tutaj spróbuje coś w stronę gości,zapewne hc (linia 6,5).Galata w ostatnim czasie bardzo dobrze radzi sobie z czołówką,+11 z Besiktasem,+9 z Banviteem away czy też +9 z Efesem away to wyniki,które robią naprawdę dobre wrażenie.Fener w tym sezonie słabiej gra,nic nadzwyczajnego ale ostatnie pojedynki między tymi drużynami zacięte i na korzyść jutrzejszych gości,ostatnie 9 spotkań to 6 zwycięstw Fener,w tym dwa na terenie Galaty.Gospodarze ciągle nie będą pewnie wygrywać z czołówką,musi nadejść ten słabszy moment i mimo iż Galata sezon ma bardzo dobry to z Fener będzie im ciężko i szykuję się close game,handicap do pobrania.

Fenerbahce+5,5 1,83 Bet365

Banvit-Mersin
Tutaj grałbym jakiś under gości.Linia na obie drużyny 161,5 w Pinnacle,hc11,5 to linia na Mersin będzie jakieś 75 punktów,do przyjęcia ;)
Mersin ostatnio rzucał 91,80,98,79,81,96,84 oraz 77 właśnie z Banvitem tyle,że w domu.Ogólnie trzeba podkreślić,że goście to raczej overowa druzna,ale Banvit na wyjeździe zatrzymał ich na 77,w domu powinno być dużo lepiej,teraz gospodarze walczą o przynajmniej top 3 w sezonie zasadniczym a mają i szanse na pierwszą pozycję.Na pewno chcą rewanżu za tamtą porażkę i szczerze mówiąc wątpie by goście wyszli z 70,zobacze jeszcze jaka będzie linia ale conajmniej 73 zaatakuje ;)

Mersin under ?

Hacettepe University - Ankara Telecom 2 1,53 Bwin

Tutaj zdecydowanie na gości.Obie ekipy mają szanse na play offy ale gospodarze dużo mniejsze aniżeli goście.Ankara chcąc awansować do play-off takie mecze po prostu musi wygrywać.Goście ostatnio 2 porażki ale z Banvitem i Galatą więc wpadki nie było.Hacettepe ostatnio w domu dwie wygrana ale z ostatnią i przed-ostatnią drużyną ligi.Kurs całkiem przyzwoity,kolejek już tylko cztery pozostały więc wygrywać trzeba.

Niemcy:

Ulm-Alba Berlin 1 1,87 Bwin

Goście z Berlina 12W pod rząd i 13 według mnie nie będzie.Jutro przyjdzie im się zmierzyć z bardzo mocnym u siebie Ulmem 13W1L,gospodarze na własnym parkiecie ulegli tylko liderującemu Bambergowi.W pierwszym spotkaniu tych drużyn co prawda goście z Berlina gładko ograli Ulm na własnym parkiecie,ale Ulm w domu a na wyjeździe to dwie inne ekipy.Poza tym Alba na wyjazdach nie gra jakoś rewelacyjnie,potrafili przegrać z BBC czy też Phoenix Hagen więc i Ulm powinno dać rade.Z pewnością gospodarze są żądni rewanżu za spotkanie w Berlinie a ewentualna wygrana pozwoli wskoczyć na drugie miejsce,tak więc jest o co grać.

Avitos Giessen - HERZOG Trier 2 2,25 Bwin

Jak dla mnie spotkanie podobne do meczu z weekendu Phoenix Hagen-Ludwigsburg czyli obie ekipy na ogonie tabeli i obie ekipy gospodarzy słabe w domu a ekipy gości fatalne na wyjeździe,kursy też na gospodarzy podobne i podobnie spadają na ekipę z przewagą własnego parkietu ale do rzeczy:

Giessen obecnie tuż nad strefą spadkową i punktów potrzebują dużo bardziej niż goście ale czy jutro wygrają?Osobiście w to wątpie.Trier co prawda fatalnie na wyjazdach tylko 2 zwycięstwa i aż 13 porażek w tym 10 ostatnich wyjazdów to 10 porażek ale przewaga nad spadkiem nie duża a jeszcze 4 kolejki i HERZOG zagra oprócz meczu z Giessen,u siebie z Frankfurtem,na wyjeździe z Ulm oraz w ostatniej kolejce u siebie z Gottingen.Z Frankfurtem nie sądze by ugrali za wiele,z Ulm mają jeszcze mniejsze szanse niż ze Skyliners.To zostają dwa mecze właśnie jutrzejszy z Giessen i później w 34-tej kolecje z Gottingen w domu ale po co robić sobie niepotrzebną,nerwową atmosferę skoro można wygrać już jutro i zapewnić sobie utrzymanie?Rok temu wygrali goście i tym razem warto spróbować według mnie,zwłaszcza po takim kursie ;)

Telekom Bonn-Tubingen(+8,5) 2 1,80 Bwin

Bonn wciąż walczy o play-offy,goście już chyba tylko czysto matematyczne szanse na nie lub w ogóle już nie mają szans na najlepszą ósemkę więc grają już na luzie.Ostatnio Tubingen mocno powalczyło z silnym Ulmem na wyjeździe i jutro też powinni powalczyć.Bonn mnie jakoś nie przekonuje,obecnie jest ósme,do zakończenia 4 kolejki a na rozkładzie zostali: Tubingen w domu,Gottingen w domu,Giessen na wyjeździe oraz Frankfurt w domu,wygrywają 3z4 ostatnich spotkań i według mnie na 99% są w play-offach,spinać więc się za bardzo nie muszą bo z każdym z tych rywali będą faworytami.Bonn u siebie 8-6 więc bez rewelacji,ostatnio wygrali z Trierem,Phoenix Hagen w domu ale to ekipy z dolnej półki.Tubingen to taki ligowy średniak,wystarczający na utrzymanie za słaby na play-offy ale jutro myśle,że powalczą.Ostatnio powalczyli z mocnym Ulmem więc czemu nie mają powalczyć z Telekomem?Poza tym nie wierze jakoś specjalnie w motywację gospodarzy,jutr nawet jak przegrają to tragedii jakiejś mocnej nie będzie bo zostanie Gottingen,Giessen i Frankurt i z każdą z tych ekip będą z pewnością faworytami.


E:Linii na Mersin nie znalazłem.
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Barreirense-CAB 1 1.55 1.5/10 Bet365 17:00
Portugalia ,PO pierwszy mecz
Czwarta ekipa podejmuje piata .
Gospodarze w ostatnim czasie w swietnej dyspozycji . Z kim grali to wygrywali . Ostatniego meczu z Porto nie wliczam gdzie zostali rozbici z tego powodu ze to byl mecz o nic wiec trzeba bylo go zagrac i tyle .
CAB w ostatnim czasie w kratke , zwyciestwo przeplatane porazka .
Troche druzyne przesladuja urazy . Kontuzjowany jest Amerykanin Gunter (8.9ppg ) . Dzis watpie aby zagral . W ostatnim meczu ligowym nie gral takze Mario Fernandes (11.5ppg) z powodu kontuzji . Dzis jednak raczej zagra ale na 100 % tego byc pewnym nie mozna .
Freitas trener CAB wypowiada sie zespół na poczatku PO nie bedzie taki jaki by chcial zeby byl z powodu tych urazów .
H2H:
Nov. 13, 2011 Round 5 (Regular Season ) CAB Madeira-Barreirense 76-82
Feb. 12, 2012 Round 16 (Regular Season ) Barreirense-CAB Madeira 75-77 ( 4q 10-25 )
GL
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Niemcy, godz. 17.00
Zdarzenie: TBB Trier - Fraport Skyliners
Typ: under 138,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betsafe
Gospodarze walczą o uniknięcie spadku. Mają w tej chwili 10 wygranych na koncie i 3 mecze do końca ligi. Zespół Hagen, który jest na miejscu spadkowym (17poz., Gottingen już spadło) ma 9 wygranych więc gospodarze jakiś zapas jeszcze mają. Ale dzisiaj mecz z Fraport, który ma znakomitą serię wygranych (bilans 7-2) i jest już na miejscu, dającym grę w playoffach. Bilans 16-15 i pozycja nr 7 jednak nie daje gwarancji, bo zespoły z miejsc 8-10 są bardzo blisko z tylko 1 wygraną mniej. I gospodarze i goście to zespoły o znakomitej defensywie, lepsze pod tym względem są tylko zespoły Brose i Wurzburg. Dodatkowo obie ekipy bardzo mało rzucają, bo Fraport ma średnią z całego sezonu zaledwie 68pkt./mecz, a Trier 67pkt./mecz, co jest najgorszym wynikiem w lidze. W pierwszej rundzie było 64:54 dla Trier, tym razem należy się spodziewać podobnego wyniku, ale dla Fraportu.
 
K 31

krystian0016

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,Filipiny
Data: 16.04.2012 12:45
Spotkanie: Text Texters - Barako E.C. Masters
Typ: text -6,5
Kurs: 1,98
Bukmacher: Pinnacle sport


Juz zachwile rozpocznie sieczwarte spotkanie rundy play off poniedzy Text Texters które w sezonie zasadniczym zajeło pierwsze miejsce a ich rywalem bedzie Barako E.C. Masters plasujace si na piatej pozycjii Barako E.C. Masters .Obecnym liderem po trzech meczach jest druzyna gosci która prowadzi 2-1 .Zespoł ten oby dwa pojedynki wygrał dosc nieznaczna liczba punktow .Dzis zdecydowałem si postawic na wygrana gospodazy w tym meczu gdyz dla Text texters jest to mecz o zycie i jakakolwiek porazka niewchodzi w gre .text w tym pojedynku rozegrał tylko jedno spotkanie nokautujac rywala 123 : 98 mało tego Text u siebie jest praktycznie nie do pokonania w tym sezonie tylko jedna porazka a w zeszłym niespełna 3 na lekko ponad 20 rozegranych meczy.Szczegolnie dobre wrazenie robi bilans H@H pomiedzy tymi zespołami na parkiecie Text jest to 7-1 A co jeszcz ciekawsze w ogolnym bilanicie prowadzi Taxt 10-3 w tym te dwie porazk t z tych play offów . |Ewidentnie widziny ze gospodarze maja jakis sposób na wygryanie z Barako E.C. Masters. Porównujac dzisiejszy handicap do ostaniego meczu i doadjac fakt ze Taxt niemoze dzis przegrac zapowiada sie niezwykle emojconujacy mecz i przekonany jestem ze wypracownaie nawet 10 punktowej przewagi w dzisiejszym meczu nie sprawi temu zespołowi zadnego problemu.polecam
 
K 31

krystian0016

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,Filipiny
Data: 18.04.2012 12:45
Spotkanie: Barako E.C. Masters- Text Texters -
Typ: 1
Kurs: 3.50
Bukmacher:William Hill


Juz a niecała godizne rozpocznie sie niezwykle ciekawe i wazne spotkanie w Filipinskiej lidze koszykówki .W decydujacym starciu przy stanie 2-2 w Play -offach faworutem jest zespół gosci lecz jego wygrana moim zdaniem niejest taka oczywista.Ale do rzeczy .|Zespół Barako E.C. Masters w ostanim czasie wygrał oba spotkania przed własna publicznosci co prawda róznica srednio 5 punktów ale liczy sie ze wygrał .Dzis po wyjazdowej porazce i zrównaniu stanu w rywalizacjii przychodzi im grac o byc albo nie byc w finale Commissioners Cup.Przypomne jeszcze ze Text w rywalizacjii H2H jest bezwatpeinia zdecydowanym liderem prowadzac 11-3 .Patrzac na sezon zasadniczy oba zespoły dzieli ogromna róznica lecz jak wiem z doswiadczenia czesto w PO te słabsze druzyny graja całkiem inna koszykówke .problem Barako polega na tym zeniezdyt dobrze braja oni na wyjazach o czym miedzy innymi swiadczy porazka 123-98 z przed trzech meczu lecz jak widac wysoka dyspozycja nadrabiaja to u siebie. mam nadzieje na skromna ale wygrana zespołu gosci który jak juz wiadomo w finale zmierza sie z B-Meg Llamados.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Panathinaikos-Aris under 157,5 1,50 Bet365 ✅

Na ostatnie 10 spotkań między tymi ekipami kiedy gospodarzem była Panata tylko raz ta linia została przekoroczona i jutro również obie ekipy nie powinny jej przekroczyć.Gospodarze zapewne rzucą jakieś 80-90 punktów i wątpie by nawet Aris wyszedł z 60 więc linia realna.Goście dopiero po dobrej końcówce sezonu zdołali się dostać do play-offów,to nie jest tam sama ekipa co choćby rok temu i nie ma argumentów w starciu z koniczynkami,defensywa gospodarzy powinna skutecznie powstrzymać gości,hc nawet spory 27,5 ale i tak powinien zostać pokryty ;)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Puchar Francji

Limoges-Le Havre 1 ok 1,50 ✅✅✅ 78-68

Półfinałowe spotkanie między liderem Pro B-Limoges oraz 13-tą drużyną Pro A-Le Havre.Faworytem są gospodarze i słusznie.Limoges w tej chwili jest liderem Pro B i zmierza do Pro A,w pucharze Francji też im się powodzi,wcześniejsze wyniki (wygrane z Le Mans oraz Lyonem) robią wrażenie.Goście w tej chwili tylko 2 punkty nad spadkiem a kolejek pozostało sześć i zamiast na pucharze powinni raczej się skupić nad walką o utrzymanie w Pro A aniżeli grą w pucharze kraju.Limoges w Pro B u siebie mocne 13 zwycięstw i tylko jedna porażka a biorąc pod uwagę,że pokonali ostatnio Le Mans u siebie to Le Havre też powinni ograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Gmunden-Wels(+3) 2 1.82 3/10 Betsson 19:30
Wels win 2.15 0.5/10

Gralem to w Bet365 wczoraj gdzie linia byla +4,5 i win 2.5 ale mimo ze juz hcp spadl mysle za nadal warto pograc w strone Wels.
Austria
Pierwszy mecz półfinałowy . Po sezonie zasadniczym Gmunden 1 miejsce bilans 23-7 , Wels 4 miejsce 20-10 .
Wels w cwiercfinale pokonalo mocny Oberwart 3-0 . Gmunden wygralo z BC Vienna 3-1 . Vienna to jednak bardzo słaby zespół ( po kontuzji Toromana w meczu nr2 zespół miał w składzie 3 zawodników których mozna było określić jako koszykarze ) .
Dziś zespół Gmunden zagra bez dwoch zawodników :
-Poiger 10.4ppg
-Arnold 13.4ppg
Poiger juz nie gra od jakiegos czasu . Arnold to swieza sprawa . Nie grał w ostatnim meczu ze słabym BC Vienna . Gmunden wygrało ten mecz 93-76 . Jednak ta przewaga zostala osiagnieta dopiero w 4 kwarcie gdzie zesół z Wiednia opadł z sił ( 3 najlepszych graczy bez przerwy grało nie schodzac z parkietu ) .
Dzis bez Poigera i Arnolda rotacja bedzie bardzo ograniczona . Oto kto został wartościowy do gry :
-Curry 17ppg
-Oppland 13.6 ppg
-Murati 9.9 ppg
-Mayer 8.9 ppg
-Schoeninger 4.7 ppg
-Oppland 5.5 ppg
-reszta to paralitycy
Jak widac rotacja bardzo ograniczona a z mocnym zespołem Wels to moze byc spory problem . W Wels wszyscy zdrowi . Druzyna gości oparta na S5 gdzie jest 4 solidnych Amerykanów jak na lige austryjacka oraz bosniacki center Lamesic . W tym sezonie druzyny grały ze soba 4 razy .
Oct. 26, 2011 Round 5 (Regular Season ) Gmunden-Wels 73-66
Arnold 38min 17pkt
Poiger 25min 7pkt
Jan. 8, 2012 Round 17 (Regular Season ) Wels-Gmunden 81-79
Arnold 31min 14pkt
Poiger 22min 13pkt
Feb. 26, 2012 Round 3 (Second Stage ) Wels-Gmunden 83-92
Arnold 36min 26pkt
Poiger 27min 13pkt
Mar. 26, 2012 Round 9 (Second Stage ) Gmunden-Wels 81-82 OT
Arnold 41min 20pkt
Poiger nie grał

GL
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Prostejov-Decin 3.s. Koszykowka Czechy
under 149 punktow ⛔
bukmacher fortuna
kurs 1.67
Ostatnie H2H miedzy tymi zespolami to 78-74 na korzysc druzyny Decin, ktora grala wtedy u siebie...
Sledzilem tamte spotkanie od pocztaku do polowy 4 kwarty... na 5 minut przed koncem wynik 55-55 i moj over 147 pts byl juz &quot;jakby&quot; nieosiagalny...
Pozniej nastapil zwrot akcji i druzyny w ostatnich 5 minutach rzucily lacznie 42 punkty, trafiajac 24/31 wszystkich rzutow...
Ostatnia minuta to 18 punktow, gdzie na 53 sekundy przed koncem DEcin prowadzil juz 72-64...
Dzis linia jaka jest wystawiona, jest wg mnie zdecydowanie za wysoka...
To mecz numer 3 polfinalowej serii jest 1-1 i kluczem do zwyciestwa wg mnie bedzie dobra obrona, ktora obydwie druzyny potrafia grac...
:EDIT: Slow brak.... 4 kwarta z kosmosu... Decin musial trafic az 5 rzutow za 3 pts.... a byl taki piekny kupon..... ???? 149 pts ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Prostejov - Decin over 143.5 1.83 2/10✅

Moim zdaniem tutaj over, oczywiscie linia 149 wysoka ale ta z bet365 juz nie a przeciez na 4 mecze byly 3 overy miedzy nimi. Jeden mecz wyjatkowo underowy. Rywalizacja w Czechach czesto jest bez nadmiernej taktyki i obrony a jak juz ktos ją stawia to najczesciej konczy sie faulami.

Decin Prostejov 78:74 04.05.2012
Prostejov Decin 93:60 01.05.2012
Decin Prostejov 77:71 04.04.2012
Prostejov Decin 61:52 07.03.2012

152, 153, 148 i 113. Mysle, ze mecz bedzie podobny jak te pierwsze trzy a wiec over powinien wejsc. Decin jak nie nawala za trzy i gra rozwaznie blizej kosza to moga sprawic niespodzianke.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom