>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ligi Pozostałe 2014/2015

Status
Zamknięty.
jozzy22 668,5K

jozzy22

Użytkownik
SEABL Australia
Frankston Blues - Sandringham Sabres
Typ: 2(-6) 1.85 Sportingbet
W moim mniemaniu kolejna promocja którą trzeba brać z pocałowaniem ręki. Gospodarze to zdecydowany outsider ligi który nie bardzo może cokolwiek ugrać niezależnie od miejsca rozgrywania spotkania z kolei goście walczą o czołówke tabeli. Po ostatniej porażce(dla mnie niespodziewanej) z Ballarat tym razem to się już na pewno nie powtórzy. Każdy inny wynik poniżej +10 będzie mega zaskoczeniem dlatego ja gram tak samo śmiało jak dziś na Gambier
Wynik: 79:66 ⛔⛔⛔

e: miałem racje było +10 tylko .... nie w tą stronę :;/:
Znów Sandringham mnie zawiodło
NBL Nowa Zelandia
Southland Sharks - Wellington Saints
Typ: 1(-5) Kurs: 1.85 Sportingbet
Tym razem Nowa Zelandia i pojedynek na szczycie tabeli. Lider tabeli Southland ostatnio w mega gazie. Wygrywają wszystko jak leci nie dając zbytnich szans rywalom stąd wydaje mi się,że handi proponowane jest o wiele za małe zważywszy,że grają u siebie. Wellington dziś doznało porażki więc tym bardziej nie widze ich w spotkaniu z faworytem. Ja gram choć już nie tak ostro jak mecz wyżej!
Wynik: 89:81 ✅✅✅
 
jozzy22 668,5K

jozzy22

Użytkownik
NBL Nowa Zelandia

Augusta Mountainairs - Super City Rangers

Typ: 2(-7) Kurs: 1.85 Sportingbet

Mecze dzisiejsze w Nowej Zelandii już za nami więc pora zainteresować się dniem jutrzejszym. Na parkiecie zdecydowany outsider tabeli który kompletnie sobie nie radzi z rywalami(choć od święta potrafi zaskoczyć) dlatego skoro mają mecz u siebie to tym ze stawką nie szaleje ;-) Dziś gospodarze dostali sromotne lanie ze zdecydowanie słabszą drużyną niż Super City dlatego skusze się i polecam wszystkim. Goście czują na plecach oddech Canterbury Rams dlatego zwycięstwo dla nich musi być zwłaszcza w pojedynku z czerwoną latarnią tabeli.

Wynik: 108:110 ⛔⛔⛔
e: tego się obawiałem,że sie postawią
 
jozzy22 668,5K

jozzy22

Użytkownik
SEABL Australia
Mt Gambier Pioneers - Dandenong Rangers
Typ: 1(-7) Kurs: 1.85 Sportingbet
Przed nami weekend a więc wpadamy do Australii. Mecz lidera rozgrywek Z 5 w tabeli Dandenong i od razu w moim mniemaniu promocja od buków. Jak już wcześniej pisałem o Gambier; miażdżą rywali w każdym spotkaniu. W dodatku mecz na własnym parkiecie więc te +10 to tak naluzie więc handi biore i nie czekam bo może oś jeszcze wzrosnąć. Szczerze POLECAM
Wynik: 98:90 ✅✅✅

e: oj emocji co niemiara ale koniec szczęśliwy :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jozzy22 668,5K

jozzy22

Użytkownik
SEABL Australia Kobiety
Sandringham Sabres - Bendigo Braves
Typ: 2(-10) Kurs: 1.85 Sportingbet
Wracamy do Australii.Tym razem na tapecie pojedynek kobiecy. Outsider tabeli zagra na własnym parkiecie z 8 ekipą. Goście w walce o czołową lokate nie mogą sobie pozwolić na porażke. Handi dość wysokie stąd bez szaleństw ze stawką ale patrząc na mecze gospodyń to raczej nie mają zbytnio szans na wyrównane spotkanie. Być może Bendigo nie jest jakąś wybitną ekipą ligii aczkolwiek z drużynami słabszymi radzą sobie świetnie. Ja próbuje szczęścia. Mam nadzieje,że nie będę żałował
Wynik: 65:77 ✅✅✅
NBL NOwa Zelandia
Southland Sharks - Super City Rangers
Typ: 1(-5) Kurs: 1.85 Sportingbet
No i drugi mecz na jutro.Lecimy do Nowej Zelandii, a tam już rozgrywki play-off. Lider po rundzie zasadniczej Southland podejmuje na własnym parkiecie 4 Super City Rangers i znów ide w kierunku faworyta. Kurs na czystą 1 dość marny bo 1.35( choć do dubla idealny) więc zaryzykuje zagrać handi które nie jest zbyt wygórowane. Gospodarze ostatnio w niezłym gazie;wygrywają wszystko jak leci. Ich tegoroczne pojedynki padły łupem właśnie ekipy Southland( dom i wyjazd) więc kolejny powód aby grać właśnie ten typ.
Wynik: 95:80 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
jozzy22 668,5K

jozzy22

Użytkownik
NBL Nowa Zelandia
Southland Sharks - Wellington Saints
Typ: 1(-1) Kurs: 1.875 Sportingbet
Kolejny pojedynek w Nowej Zelandii. Zwycięzcy dzisiejszych spotkań tym razem grają przeciw sobie. 1 z 3 ekipą sezonu zasadniczego i znów pójde w strone Southland. Do tej pory mnie nie zawodzili i na to licze w dalszym ciągu. Tegoroczny bilans H2H to 2 zwycięstwa Southland i 1 zwycięstwo Wellington. Kursy wyrównane stąd i handi dość małe które ja pobieram bez wahania. Po prostu w moim mniemaniu ekipa Sharks jest zdecydowanie lepszą drużyną i mecz rozstrzygną na własną strone!
Wynik: 73:68 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jozzy22 668,5K

jozzy22

Użytkownik
SEABL Australia
Mt Gambier Pioneers - Sandringham Sabres
Typ: 1(-15) Kurs: 1.85 Sportingbet
Przed nami weekend,a więc powrót do Australii. Na jutro mecz lidera Gambier z 12 Sandringham. O liderze już wcześniej wiele pisałem tak więc nie ma sensu nic dodawać. Praktycznie wszystko na korzyść gospodarzy. Jeśli tylko będzie cały mecz koncentracja to +20 będzie najmniejszym wymiarem kary. Ostatni mecz z maja Sandrigham na własnym parkiecie skończył się +30 dla Gambier więc i tym razem wcale mnie nie zdziwi takowy wynik. Podstawa to koncentracja przez cały mecz,a o wynik będę spokojny.
Wynik: 101:85 ✅✅✅
Frankston Blues - Albury Wodonga Bandits
Typ: 2(-8) Kurs: 1.85 Sportingbet
Kolejne spotkanie tejże ligi. Handi wystawione poniżej 10,a więc wchodzę to. Frankston-ostatnia ekipa ligi podejmuje Albury 4 drużynę. No i właśnie aby zachować tą pozycje i mieć nadzieje na cś więcej trzeba to spotkanie wygrać. Z Frankston zbytnio problemów nie powinno być. Niedawno Albury wygrało 19 pkt więc i tym razem +10 powinno się pojawić na liczniku. Ja w to wchodzę choć nie tak zdecydowanie jak w mecz powyżej!
Wynik: 75:86 ✅✅✅
Póki co to tyle.Mam jeszcze na oku mecz z kobiecej ligii ale póki co jeszcze go nie ma ofercie!
 
jozzy22 668,5K

jozzy22

Użytkownik
Dziś na lekkim farcie :) ale najważniejsze,że na plus. Jedziemy z dniem jutrzejszym
SEABL Australia
Brisbane Spartans - Geelong Supercats
Typ: 2(-5) Kurs: 1.85 Sportingbet
W moim mniemaniu super promocja więc gram. Gospodarze to jedna z gorszych ekip natomiast goście są na drugim miejscu. Dziś porażka więc aby nie skomplikować sobie zbyt sytuacji takie spotkanie powinni wygrać, a że handi nie jest wygórowane to powinno wejść na luzie.
Wynik: 77:84 ✅✅✅
SEABL Australia Kobiety
Canberra Capitals v Brisbane Spartans
Typ: 2 Kurs: 1.60 Sportingbet
Drugi mecz to pojedynek kobiecej ligii. Brisbane ciągle w walce o czołową ósemkę tak więc na porażke nie mogą sobie pozwolić. Kurs na czysta 2 bardzo przyjemny dlatego tym razem handi odpuszczam choć też wydaje się spokojnie do gry(-3). Canberra dołuje i raczej własny parkiet nawet nie pomoże. Brisbane ma swój cel i w tym spotkaniu będą do niego usilnie dążyć!
Wynik: 53:64 ✅✅✅
 
jozzy22 668,5K

jozzy22

Użytkownik
SEABL Australia
Hobart Chargers - Mt Gambier Pioneers
Typ: 2(-9) Kurs: 1.85 Sportingbet
Gra Gambier a więc pojawia się typ. Goście: wiadomo najlepsza ekipa ligii nie mająca sobie równych. Więcej nie ma sensu pisać wystarczy wrócić do postów powyżej. Gospodarze: 11 ekipa ligii raczej bez szansna awans do czołowej ósemki tak więc nie widze ich w tych spotkaniu. W zeszłym tygodniu polegli na własnym parkiecie z nie najmocniejszym zespołem Bendigo 22 pkt tak więc &quot;skromne&quot; +10 na korzyść gości jest w miare &quot;pewne&quot;. Ja gram bez wahania!
Wynik: 51:86 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
jozzy22 668,5K

jozzy22

Użytkownik
Jedziemy z kolejnymi meczami z dalekiej Australii
SEABL Australia
Brisbane Spartans - Kilsyth Cobras
Typ: 2 Kurs: 1.60 Sportingbet
Tym razem handi zostawiam w spokoju i daje czystą 2. Kurs jak dla mnie do dubla wystarczający. Brisbane: jedna z najgorszych ekip ligii. praktycznie zapewnione 14 miejsce więc nie widze aby się tu mieli jakoś wspinać na wyżyny umiejętności. Z kolei Kilsyth przy odrobinie szczęścia mają jeszcze szanse na czołową 8 tak więc w takim meczu trzeba zrobić wszystko aby wygrać.
Wynik: 89:71 ⛔⛔⛔
NW Tasmania Thunder - Mt Gambier Pioneers
Typ: 2 Kurs: 1.66 Sportingbet
No i drugie spotkanie do wspomnianego wyżej dubla. Znów handi zostawiam choć to -2 jest kuszące ale zostaje przy &quot;czyściochu&quot;. Gambier jak gra wszyscy widzą. Pewnie w tym meczu nie będzie jak dziś pogromu?! ale nadal będę uparcie szedł w stronę lidera. Nie widze drużyny która byłaby w stanie im zagrozić choć gospodarze w całkiem niezłej formie ale mecze z czołówką zawsze przegrywają. Wiadomo każda passa kiedyś się kończy. Oby .... nie w tym meczu. Ja w to wchodzę!
Wynik: 79:79 ⛔⛔⛔
SEABL Australia Kobiety
Geelong Supercats - Dandenong Rangers
Typ: 2 Kurs: 1.60 Sportingbet
Jeszcze jedna propozycja do gry. Mecz 5 drużyny ligii z liderem. Dandenong to w dużym przybliżeniu taki kobiecy odpowiednik męskiej ekipy Mt Gambier. Zgarniają wszystko nie zostawiając nic do zbierania i tak też w moim mniemaniu będzie w tym spotkaniu choć gospodynie do słabeuszy nie należą to trzeba głośno powiedzieć. Ostatnio coś trochę pod formą i z liderem ciężko będzie im zdobyć komplet pkt. Ja ide w stronę liderek!
Wynik: 59:96 ✅✅✅
 
jozzy22 668,5K

jozzy22

Użytkownik
SEABL Australia
Mt. Gambier Pioneers - NW Tasmania Thunder
Typ: 1(-7) Kurs: 1.85 Sportingbet
Wraca Australia więc gramy. Na jutro szykuje nam się mecz rewanżowy za pojedynej z ubiegłego weekendu. Tasmania wówczas jako gospodarz mocno napsuła krwi liderowi przegrywając dopiero po dogrywce. Tym razem spotykamy się na parkiecie Gambier i tym razem zdaje się,że przebieg meczu będzie całkiem inny. Gospodarze na własnym parkiecie nie zwykli tracić punktów. Rywali raczej odprawiają ze sporym bagażem tak więc to 7 pkt nie powinno być dla nich problemem.
Wynik: 83:80 ⛔⛔⛔

e: dziwne rzeczy się działy w Q4
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jozzy22 668,5K

jozzy22

Użytkownik
SEABL Australia
Albury Wodonga Bandits - Frankston Blues
Typ: 1(-13) Kurs: 1.85 Sportingbet
Może i jakiś wielki pewniak to nie jest bo handi dość wysokie ale w pojedynku drugiego Albury z czerwoną latarnią tabeli zaryzykuje. Goście na obcych parkietach delikatnie mówiąc nie błyszczą. Jeszcze gdyby to było w domu to bym się zastanowił,a tak to gram bo pewnie jeszcze o pkt lub dwa wzrośnie. Gospodarze wiadomo zdecydowany faworyt i +10 powinno być na luzie. Ja w to wchodzę!
Wynik: 86:70 ✅✅✅

SEABL Australia Kobiety
Sandringham Sabres - Hobart Chargers
Typ: 1(19) Kurs: 1.85 Sportingbet
Mecz podobny jak wyżej: Gospodynie czerwona latarnia tabeli przegrywają wszystko jak leci(choć ostatnio ta zła passa przełamana) ale z drugim w tabeli raczej szans wielkich nie mają. Koszykarki z Hobart są na pewno lepsze ale żeby miał być pogrom?! Nie moim zdaniem aż tak dużej różnicy nie będzie. Za jakies drobne zagram na Sandringham. Gdyby mecz odbywał się w Hobart to czemu nie ale nawyjazdach dziewczyny aż tak nie szaleją i to handi jak dla mnie sporo przesadzone!
Wynik: 68:84 ✅✅✅

e: no i pięknie; księgujemy kasiorke :cool:
 
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
Spotkanie Towarzyskie
Słowenia - Australia 1 @ 1.90 Expekt ⛔ 51:66
O 20:05 zostanie rozegrane spotkanie towarzyskie pomiędzy reprezentacjami Słowenii i Australii, w tym meczu będę typował zwycięstwo Słowenii. Słowenia od zakończonych MŚ rozegrała 4 spotkania towarzyskie, wszystkie wygrała z drugą drużyną Chin, Danią, Nową Zelandią i właśnie wczoraj z Australią. Buki wczoraj zdecydowanymi faworytami spotkania wystawiali Australię, żałuję, że nie znalazłem tego spotkania wczoraj, bo kurs 2.95 na Słowenię było dużym value. Słowenia wygrała zdecydowanie 79:70, do zwycięstwa poprowadził ich Dragić, znany z parkietów NBA, który zdobył 22 pkt, jednak Słowenia wygrała dzięki rzutom za łuku, w tej skuteczności górowali zdecydowanie nad swoimi rywalami, uzyskali 50% skuteczności, przy tylko 22% Australii. Australia od zakończenia MŚ rozegrała 3 sparingi, choć partnerów wybrali sobie ciężkich, 2-krotnie przegrywali z Litwą, i właśnie ta wczorajsza porażka ze Słowenią. Wydaje mi się, że dzisiaj również ujrzymy zwycięstwo Słowenii, mają lepszy skład, lepiej poukładany zespół i jeśli dzisiaj powtórzą swoją świetną skuteczność rzutów za 3 punkty, możemy się spodziewać kolejnej wygranej.
 
jozzy22 668,5K

jozzy22

Użytkownik
SEABL Australia Kobiety
Dandenong Rangers - Albury Wodonga Bandits
Typ: 1(-29) Kurs: 1.85 Sportingbet
Cóz powiedzieć o spotkaniu. Faworyt jest jeden jak wskazują kursy. GOspodynie tu wygrają na luzie kwestia tylko jaką różnicą punktów. Handi wysokie i wielce ryzykowne biorąc pod uwagę możliwość rozluźnienia w ostatniej kwarcie z racji wysokiego wyniku ale ja tu licze na pełen profesjonalizm u liderek rozgrywek. Miesiąc temu ekipy spotkały się na parkiecie Albury i wynik był +40 na korzyść Dandenong więc i tym razem proszę o to samo,a jak będzie to musimy poczkeać do jutra!
Wynik: 85:55 ✅✅✅
 
jozzy22 668,5K

jozzy22

Użytkownik
Pojawiły się kursy na jutro więc gramy
SEABL Australia
Canberra Gunners - Dandenong Rangers
Typ: 2(-10) Kurs: 1.85 Sportingbet
W moim mniemaniu śmiesznie niskie handi jak na to spotkanie. Gospodarze to przedostatnia ekipa ligi. Zasadniczo nie powinni być groźni dla gości Którzy dziś udowodnili,że ciągle walczą o jak najwyższą lokate w lidze. Mecz na spokojnie powinien zostać zaliczony na zielono. Canberra w ostatnich spotkaniach nie byli wstanie nikomu zagrozić i raczej nie pomoże im własny parkiet. Ja w to wchodzę!
Wynik: 78:77 po dogr. ⛔⛔⛔
Frankston Blues - Bendigo Braves
Typ: 2(-10) Kurs: 1.85 Sportingbet
Drugi mecz na jutro już trochę mniej odważniej ale sądze,że można zaryzykować. Goście walczą z Dandenong o 4 miejsce w tabeli. Póki co idą łeb w łeb więc zakładając spokojne zwycięstwo rywali to i oni muszą to spotkanie wygrać,a z kim tego nie dokonać jak nie z outsiderem rozgrywek. Gospodarze przegrywają wszystko jak leci ale można powiedzieć,że tanio skóry nie sprzedają zwłaszcza jeśli występują w roli gospodarzy dlatego właśnie ze stawką nie szaleje ale oczywiście wchodzę w to handi bez wątpliwości!
Wynik: 78:90 ✅✅✅
 
A 8

adekwa5

Użytkownik
Canberra Gunners - Dandenong Rangers
W drużynie gości to chyba jacyś juniorzy grali, bo skuteczność na dramatycznym poziomie.
Do tego pozwolili sobie rzucić 9 trójek na 3 minuty przed końcem spotkania.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Canberra Gunners - Dandenong Rangers
W drużynie gości to chyba jacyś juniorzy grali, bo skuteczność na dramatycznym poziomie.
Do tego pozwolili sobie rzucić 9 trójek na 3 minuty przed końcem spotkania.
Strasznie dziwne rzeczy piszesz.....
Składy normalne full ... ilość 3-ek celnych gospodarzy w OT to sztuk 1 a w 4qw -2 całej ...10 celnych 3-ek Canberry w całym spotkaniu ...chyba Ci się mecze pomyliły
http://www.fibalivestats.com/u/SEAB/90316/index.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
jozzy22 668,5K

jozzy22

Użytkownik
Mistrzostwa Ameryki Kobiet
Kanada - Brazylia
Typ: 1(-17) Kurs: 1.85 Sportingbet
No cóż... tak jak pisałem w swoim temacie KAnada to ekipa zdecydowanie poza zasięgiem reszty. To 17 pkt to dziewczyny z Ameryki Północnej zapewne ogarną w pierwszej połowie,a wynik końcowy będzie o wiele wyższy. Brazylijki raczej nie postraszą rywalek. Ja w to wchodzę grubo bo jak dla mnie pewniak jakich mało.
Poza tym adrenalina w trakcie oglądania. Ja gram, a decyzja i tak należy do każdego z osobna
Wynik: 83:66 ⛔⛔⛔

e: shit.... jeden pkt ????
Zagram jeszcze jeden mecz z tegoż turnieju ale tu już nie tak ostro
Argentyna - Kuba
Typ: 2 Kurs: 2.30
Nie bardzo czaje skąd taki rozkład kursów ale oglądając poczynania obu ekip na tym turnieju to dla mnie faworytem są Kubanki. Poza MECZEM z Kanadą w którym &quot;dziewczyny Fidela&quot; poległy z kretesem to cały turniej prezentowały fajny basket pokonując każdego kto stanął na swojej drodze. Wiadomo,że najlepsze ekipy tego turnieju to tak jak wyżej pisałem Kanada i USA ale Kuba jak dla mnie jest trzecią siłą. Pogromu pewnie nie będzie ale typuje zwycięstwo Kuby
Wynik: 79:89 ✅✅✅

e: tragiczna Q3 no i klops,a tak ładnie żarło do przerwy
e2: jednak się pomyliłem w rozliczeniu. Typ trafiony;dobrze,że sprawdziłem
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jozzy22 668,5K

jozzy22

Użytkownik
Mistrzostwa Afryki
Nigeria - Republika Środkowo Afrykańska
Typ: 1(-27) Kurs: 1.85 Sportingbet
NO i rozpoczynamy Afrobasket 2015. Na dziś mecz niewątpliwie jednego z faworytów czyli Nigerii. W awizowanym składzie znane nazwiska z parkietów koszykarskich: Chambarlain Oguchi,Olaseni Lawal, Michael Umeh czxy też Al. Farouq-Aminu.Wszystko wskazuje na to,że będą chcieli powalczyć o zdetronizowanie Angoli z pierwszego miejsca(11 tytułów w ciągu ostatnich 26 lat) tak więc zdecydowanie najlepsza ekipa kontynentu na przestrzeni ostatnich wielu lat. O rywalach zasadniczo nie wiem nic. Przypuszczam,że dla ekip pokroju Nigerii mogą być chłopcami do bicia.
Na początek próbuje zobczymy co z tego wyjdzie
Wynik: 88:63 ⛔⛔⛔
 
jozzy22 668,5K

jozzy22

Użytkownik
Mistrzostwa Afryki

Mali - KAmerun

Typ: 2(-17) Kurs: 1.85 Sportingbet

No cóż pierwszym wtopa choć było bardzo blisko. Pograłem jeszcze jedno spotkanie. Również pojedynek Dawida z Goliatem. Kamerun zdecydowany faworyt jak wskazują kursy i kwestia tylko jaką różnicą punktową wygrają. Handi trochę mniejsze niż dla Nigerii więc spróbowałem. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mecz już tuż tuż

Wynik: 56:70 ⛔⛔⛔
e: znów niewiele brakło :-(. Trzeba przeczekać pierwsze mecze i zobaczyć co poszczególne ekipy reprezentują
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom