>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Włoska 2006/2007 (M)

Status
Zamknięty.
daimler 14

daimler

Forum VIP
Witam :wink:

Jutro rusza Włoska Liga Siatkówki (Mężczyzni) Przedstawie Terminarz spotkań 1-wszej kolejki 8)

1. kolejka - 10.09.2006

Sempre Volley Padova - RPA Perugia
Tonno Valentia - Cimone Modena
A.S. Volley Lube - M. Roma Volley
Maggiora Latina - Sisley Treviso
Brebanca Lannutti Cuneo - Marmi Lanza Verona
Itas Diatec Trento Volley - Prisma Taranto
Copra Berni Piacenza - Acqua Paradiso Montichiari


Zapraszam do komentowania spotkań :wink:

Przypomne :!:
Punktacja:
za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 3 pkt
za zwycięstwo 3:2 2 pkt
za porażkę 2:3 1 pkt
za porażkę 1:3 lub 0:3 0 pkt
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Maggiora Latina - Sisley Treviso typ: 2 ⛔ ????

Jak dla mnie bedzie to mecz mający jedno rozwiązanie &quot;zwyciestwo Sisley&#39;a&quot; Treviso to bardzo dobry zespoł w ubiegłym roku w rundzie zasadniczej był wiceliderem Ligi (2) Uległ tylko Świetnemu zespołowi Lube Banca Marche Macerata(1) Latina być moze coś powalczy 1 set,no góra 2 ???? ale gdyby wygrali ten mecz to bedzie niespodzianka :) .Szanse na zwyciestwo Sisleya oceniam na 98% wiec warto zagrać.


A.S. Volley Lube - M. Roma Volley typ: 1 ✅

Tak samo jak wyżej, Macerata jest zespołem lepszym o 2-wie klasy od Roma Volley wiec sa faworytem tego meczu i nie zawioda ! maja same gwazdy w swoich szeregach np. Milijkovic,Dennis,Geric,Corsano i jeszcze paru :p W ubiegłym roku wygrali wiec w tym tez beda chceli powalczyc :] Warto zagrać :wink:

Jutro reszta meczy !

pozdro :wink:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Itas Diatec Trento Volley - Prisma Taranto typ: 1 ⛔ 2-3 ????

Tutaj jak dla mnie pewna 1 w tym meczu :] Itas ma bardzo dobra i zgraną pake m.in debiutujacy w A1 Michał Winiarski 8) Andre Nascimento ,Andre Heller tych 3-ech zawodników bedzie stanowiło o sile Itasu no i jeszcze rozgrywajacy Marco Meoni :) W ostatnich sparingach wypadali bardzo dobrze wiec dzis takze powinni wygrac . Warto zagrac :wink:

pozdro :wink:
 
rammstein 0

rammstein

Użytkownik
jest pewna ciekawostka w expekcie można dawac na mecz jutrzejszy na modene tymczasem on trwa teraz jest w setach 2-1 4 set prowadzenie modeny 11-5 ja nie moge tego grac bo mam 0 na koncie 2 mecze sie tocza,ciekawe co sie stanie gdy sie da na modene i ona wygra wypłaca kaske...?
 
M 0

mojo

Użytkownik
jest pewna ciekawostka w Expekcie można dawac na mecz jutrzejszy na modene tymczasem on trwa teraz jest w setach 2-1 4 set prowadzenie modeny 11-5 ja nie moge tego grac bo mam 0 na koncie 2 mecze sie tocza,ciekawe co sie stanie gdy sie da na modene i ona wygra wypłaca kaske...?
jeżeli byś zrobił coś takiego na kuponie to po zakończeniu meczu będziesz miał zakład unieważniony

Dzisiejszy Puchar Włoch
Bre Banca Lannutti Cuneo - Prisma Taranto typ 1 ⛔ (1:3)

Bre
✅ 2 krotnie wygrywał w tym sezonie z Prisma
✅ 10 pkt. różnicy w tabeli
✅ aktualny lider tylko z 4 porażkami w lidze przy 9 Prismo
⛔ puchar Włoch i w sumie tylko tyle widzę minusów

Niejednokrotnie widać że pucharu rządzą się swoimi prawami. Mecz bardzo zacięty zwłaszcza w 2 i 3 secie wygrane na przewagi 28:26 oraz 32:30 dla Prisma.
 
F 0

fat_bart

Użytkownik
Macerata v Latina 1 1.30 ✅

Padova v Montichiari 2 1.70 ⛔

Roma Volley v Verona 1 1.15 ✅

Treviso v Taranto Volley 1 1.15 ✅

Vibo Valentia v Cuneo 2 1.34 ✅

AKO: 3.92

/edit wyniki typowane na podstawie tabeli, bezpośredniej konfrontacji drużyn oraz ostatnich wyników...

/edit Dziś proponuje postawić na Modene w meczu z Perugia... stawka 1.45 ⛔ (ale wtope dali... :zy3ou:

pozdrawiam
 
K 0

kuba89nh

Użytkownik
Nie wiem czy ktos sie tu zna na siatce Włoskiej ale mam pytanie za warto grac na gospodarzy w meczu Bossini Gabeca Montichiari - Cimone Modena ??
 
F 0

fat_bart

Użytkownik
Ciężka kolejka... można spodziewać się niespodzianek.


Latina v Vibo Valentia 1 1.36 ⛔
Taranto Volley v Padova 1 1.25 ✅
Trentino v Cuneo 2 1.7 ✅ (w tym typie właściwie toto lotek - wszystko może się zdarzyć) [o dziwo wygrali gładko 0-3!!]
Treviso v Roma Volley 1 1.48 ⛔ (porażka w złym stylu vice-lidera - zawiodłem się, tym bardziej, że to pierwsza porażka u siebie od dłuższego czasu...choć to można było przewidzieć po ciężkiej przeprawie u siebie z Prisma Taranto, w przedostatniej kolejsce [3-2])
Verona v Macerata 1 2.25 ✅ ✅ ✅ [świetny typ!!](strasznie ciężki typ, ale myślę, że warto zaryzykować - Modena ostatni mecz na wyjeździe wygrała 17 stycznia, a Verona u siebie w prawdzie przegrała ze słabym Vibo Valenta, ale wcześniej potrafiła rozprawić się też u siebie z liderem tabeli - Cuneo...)

pozdrawiam[/b]
 
F 0

fat_bart

Użytkownik
✅ (3-0 ???? ) Cuneo v Perugia 1 1.22 (polecam umiarkowanie ???? )

✅ (3-2 UFFFFF ???? ) Macerata v Treviso 1 1.70 (treviso jakieś załamanie formy - przegrali w ostatniej kolejce u siebie z Romą... ) ciężki mecz

✅ (3-0 ???? ) Padova v Latina 1 1.55 (padova w ostatnich meczach chyba gra lepiej i powinni sobie poradzić...)

✅ (3-0 ???? ) Piacenza v Verona 1 1.25 (polecam)

✅ (3-0 ???? ) Roma Volley v Montichiari 1 1.25 (polecam)

⛔ (3-2 no cóż - wszystkiego mieć nie można, choć jestem zadowolony - kupon wszedł, ten mecz pominąlem na szczescie...)Vibo Valentia v Trentino X ???? ???? preferowałbym 2 1.70 pozdrawiam


⛔ (niestety gładkie 3-0) Modena v Taranto Volley 2 2.35 (cieżki mecz, trudny typ, ale obstawiam dobrze spisujące się w ostatnich kolejkach Taranto)
 
F 0

fat_bart

Użytkownik
✅ (0-3 ???? końcówka emocjonująca - 5 piłek meczowych obronionych przez Latine) Latina v Roma Volley 2 1.25 (polecam - drużyna Romy, vice lider tabeli, spokojnie powinien sobie poradzić z Latiną , która nie wygrała ostatnich 4 spotkań i jest na dole tabeli. [w 1 rundzie 3-0 dla Romy] Nie ma się co rozpisywać - oni to po prostu wygrają ???? )

⛔ (2-3 ???? ... w 3 secie pogromiona Macerata 25-12, decydujący set wygrywa do 17 - zawiodłem się) Perugia v Macerata 1 1.7 fajny mecz, ale ciężki... mimo ⛔ to pewne 1! Perugia z Sebastianem Świderskim na czele, wygra moim zdaniem 3-1, mimo że w zespole gości gra Ivan Milijkovic... Macerata nie wygrywa generalnie w włoskiej lidze spotkań na wyjazdach...Ulegli ostatnio nawet Veronie...W pierwszym meczu między drużynami wynik 3-1 dla gospodarzy z Maceraty. Perugia ostatnie mecze u siebie wygrywa, więc i tym razem nie powinno być niespodzianki...Przemawia za nimi nie tylko własne boisko, ale również lepsze miejsce w tabeli, lepszy współczynnik zdobywanych setów i punktów. Fajny kurs - myślę, że warto postawić na ten mecz.

✅ (3-1 ???? ) Taranto Volley v Vibo Valentia 1 1.2 polecam - Taranto, ligowy średniak, gra z przed ostatnią drużyną tabeli. W 1 rundzie Vibo przegrało u siebie 0-3, mimo, że w ostatnich kolejkach spisuje się dość dobrze, nie powinno stanowić zagrożenia dla Taranto, które ostatni i jedyny mecz u siebie w ciągu 3 miesięcy przegrało na początku lutego z Cuneo, po ciężkim boju 2-3

⛔ (2-3 :/ mówiłem, że to loteria...) Trentino v Modena X ???? a jak już to chyba 1 1.75 (chyba najcięższy mecz kolejki... nie obstawiałbym tego na wyczucie, bo wynik trudny do przewidzenia... Dlaczego 1? Własne boisko i tylko to za nimi przemawia... nie polecam!

✅ (3-1 ???? ) Verona v Padova 1 1.6 polecam umiarkowanie - kurs jakoś mnie odstrasza. Ostatnia drużyna, powinna sobie poradzić z Padova (mimo, że pierwszy mecz Padova u siebie wygrała 3-0). Verona - w ostatnich kolejkach wygrywa tylko mecze u siebie, a rozprawiła się z takimi zespołami jak Macerata czy Sisley Treviso, a ostatnia porażka przed własna publicznością miała miejsce 4 lutego... tymczasem Padova nie wygrywa na wyjazdach, a ostatni taki ewenement miał miejsce 1 października ubiegłego roku ???? ... mimo to byłbym ostrożny, bo w ostatnich 3 kolejkach spisują się nieźle...

⛔ (3-2 ???? )Montichiari v Cuneo 2 1.55 hmmm raczej umiarkowanie polecam, poniedziałkowy mecz może przynieść różny wynik... faworytem zdecydowanie Cuneo, lider tabeli z Brazylijczykiem Giba na czele... Zapewne wygrana Romy w niedziele ich zmobilizuje, w pierwszym meczu między drużynami 3-0 dla Cuneo co uspokaja stawiając na ten mecz...

Pozdrawiam

/edit za te kolejkę ???? dla mnie
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
&quot; KUPON 36
:siata: LATINA - ROMA 2 1.25
:siata: PERUGIA - MACERATA 1 1.65


STAWKA: 50
KURS: 2.06
DO WYGRANIA: 103ZŁ


Kupon 36 tradycyjnie za większa stawke na włoską siatkówkę, liga raczej przewidywalna a do tego jedna akcja nie decyduje w tym sporcie. W środe na włoskiej siatce ✅ 156zł jak będzie dziś? zobaczymy&quot;

Pozostałe mecze:
Montichiari v Cuneo 2
Verona v Padova (nie jestem pewien więc nie typuje chyba że typ 12 :p)
Taranto Volley v Vibo Valentia 1
Trentino v Modena 1
 
F 0

fat_bart

Użytkownik
&quot; KUPON 36
:siata: LATINA - ROMA 2 1.25
:siata: PERUGIA - MACERATA 1 1.65
to chyba najlepsze zestawienie na dzisiaj, grając dużą kwotę - sam mam zamiar puścić taki kuponik...

ew. dla tych o mniejszym zasobie konta a chęci wygrania większej kwoty proponuję

Latina - M. Roma 2 1.25
Perugia - Macerata 1 1.7
Montichiari - Cuneo 2 1.55
Verona - Padova 1 1.6

Kurs: 5.27
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
&quot; KUPON 36
:siata: LATINA - ROMA 2 1.25
:siata: PERUGIA - MACERATA 1 1.65

Dorzuciłbym do tego jeszcze Taranto, które nie powinno mieć problemów z przedostatnim Vibo Valentia. Wtedy wyjdzie już całkiem niezły kurs - prawie 2,5.


Powodzenia :spokodfhgfh:
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
fat_bart, ulas, zauważcie że w tym temacie mało kto się wypowiada co oznacza raczej małe zainteresowanie serią A siatkówki, a to daje nawet dobre kursy. Przykład wyżej mój kupon gdzie kursy po 1.25 a mecze po 3-0. Już np. w PLS kursy na skre sa 1.15 a na włoskiej siatce można sporo zarobić ???? zachęcam do grania na włoską SERIE A.

Pozdrawiam was i licze na wspólne wygrane ????
 
F 0

fat_bart

Użytkownik
No dokładnie - kursy są zachęcające, a wystarczy porównać parę statystyk i nie jest ciężko przewidzieć kto wygra... Oczywiście pewniaków nie ma, w końcu to ponoć najsilniejsza liga świata ;-) ale można zarobić... Btw. jak ktoś ma kablówke, to na nowym kanale Sport Klub, dzisiaj o 18.15 leci na żywo Latina - M. Roma... kuponik pójdzie to napewno będe oglądał..jutro bodajże leci mecz Mantichiori z Cuneo... wiec zapraszam do oglądania jak ktoś ma możliwości ;]

Pozdrawiam i wysokich wygranych na dziś życze, ja jeszcze nic nie puściłem, bo czekam na wynik finału ligi mistrzyń i 2 mecze ligi niemieckiej kobiet i mężczyzn... ;-)
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Zdecydowanie popieram współpracę w tym temacie, bo naprawdę kursy są ciekawe i można na tym zarobić.

Jeśli chodzi np o jutrzejszy mecz Bossini Gabeca Montichiari - BRE Banca Lannutti Cuneo , to skłaniałbym się do postawienia na lidera Cuneo. W tabeli dzieli te zespoły różnica 18 pkt , a więc przepaść. Cuneo gra w tym sezonie naprawdę dobrze ( bilans 18-4), a w jedenastu meczach wyjazdowych wygrało az 8 razy. Montichiari gra u siebie naprawdę dobrze (8-3), ale skoro Sisley potrafił tam wygrać 3-0 , to czemu nie Cuneo. Na zwycięstwo gości jest dosyć ciekawy kurs w bet-at-home , bo aż 1,55. Co o tym myślicie?? Ja bym się skusił :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom