>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Włoska 2006/2007 (M)

Status
Zamknięty.
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
witajcie
szkoda że ostatnio perugia dostała lanie od maceraty, ten tie-break był dla mnie horrorem
co do Montichiari - Lannutti Cuneo - to daję na cuneo ???? -pewniak na 200%
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
[center:6910a9299f]Bossini Gabeca Montichiari-Bre Banca Lannutti Cuneo 2 1.55 [/center:6910a9299f]

Zgadzam sie z przedmówcami i równiez stawiam na Cuneo ;-)
Fakt faktem Montichiari maja szanse na awans do pierwszej 8-smki,ale przypomne że Cuneo zajmuje obecnie 2 miejsce majac 51pkt tyle samo co obecny lider Roma Volley,mając 1 mecz mniej ,więc gdyby dzis Cuneo wygrało to powraca na fotel lidera i myśle że dziś tak sie stanie !
Mam nadzieje że Dzis popularny &quot;Giba&quot; poprowadzi swój zespół do gładkiego zwycięstwa.Cuneo ma bardzo dobry procent ataków skutecznych ,jeden z najwyższych w Serie A1 wynosi on 53,4% (2 miejsce)Cuneo w 22 meczach zaservowało 136 asów ,co daje średnia 1,6 asa na seta ;-)Cuneo także ma lepsze przyjecie niż Montichiarii
Cuneo - 49,3%
Montichiari - 46,1%

myśle ze warto zagrac ten typ !


PS. Panowie piszcie konkretne analizy a nie suche typy.. pzdr
 
F 0

fat_bart

Użytkownik
Szkoda gadać ???? (( oglądałem ten mecz na Sport Klubie... słabe przyjęcie Cuneo. Prowadzili w pierwszych 2 setach, żeby ich końcówki przegrywać, moim zdaniem głównie wina podstawowego rozgrywającego... Wszedł rezerwowy pociągnał zespół i doprowadzili do tie-breaka, by przy przewadze na początku i w końcówce seta - przegrać 2-3 ???? na dodatek po autowym ataku Giby z szóstej strefy.. Brak mi słów...

pozdrawiam

ps. w niedziele odrobimy straty ;-)
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
postawiłem dużą kasę na cuneo..ale nie to mnie wkurza.. najbardziej mnie zadziwil fakt, jak druzyna pretendujaca do tronu moze stracic w tie-breaku 5 pkt pod rzad ???? no jak?!
byl to mecz zaciety w pierwszym i drugim secie niemal punkt za punkt jednak koncowki setow nalezaly do gospodarzy, mimo iz w secie 2, cuneo mialo 3 pilki setowe echh :cry:
 
F 0

fat_bart

Użytkownik
też mnie to dziwi...a wręcz żenuje...i jeszcze ta kłótnia po 2 secie - zła atmosfera w drużynie ;/
A przed meczem chciałem napisać Ci, że nie ma czegoś takiego jak nawet 999% pewniaki, ale nie chciałem zapeszyć :]
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
moje typy na week to
piacenza - latina 1 (1000%)
roma - perugia 1 (mysle warto zagrać lecz nie za wielka kase)
macerata - taranto 1 (90%)

Analize podam okolo piatku, i dokladnie za jaka sumke gram bo narazie brak kursów
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
01.04.2007 mecz: Lube Banca Marche Macerata : Prisma Taranto typ 1 ✅

Do końca fazy zasadniczej pozostały 3 kolejki. Drużyna z Maceraty traci do 8 w tabeli 6 punktów więc wszytsko jest jeszcze możliwe. Napewno Lube ten mecz będzie chciało wygrać za wszelką cenę alby grac w Play offach. Aktualny mistrz włoch w tym sezonie nie radzi sobie zbyt dobrze. Najpierw kontuzja Ivana Milijkovicia lidera drużyny później słaba postawa Dennisa Angela to wszytsko sprawiło że jest taka sytuacja.Myslę że tez zawiedli kibiców nowo nabycizawodnicy Bartoletti czy Raymaekers. Ale sądzę że przed własną publicznoścą czerwono-biali się nie dadzą. Wynik: 3:1 Pozdrawiam wszystkich fanów siatkówki. Szczególnie Maceraty ????
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
01.04.2007 mecz: Lube Banca Marche Macerata : Prisma Taranto typ 1

Do końca fazy zasadniczej pozostały 3 kolejki. Drużyna z Maceraty traci do 8 w tabeli 6 punktów więc wszytsko jest jeszcze możliwe. Napewno Lube ten mecz będzie chciało wygrać za wszelką cenę alby grac w Play offach. Aktualny mistrz włoch w tym sezonie nie radzi sobie zbyt dobrze. Najpierw kontuzja Ivana Milijkovicia lidera drużyny później słaba postawa Dennisa Angela to wszytsko sprawiło że jest taka sytuacja.Myslę że tez zawiedli kibiców nowo nabycizawodnicy Bartoletti czy Raymaekers. Ale sądzę że przed własną publicznoścą czerwono-biali się nie dadzą. Wynik: 3:1 Pozdrawiam wszystkich fanów siatkówki. Szczególnie Maceraty ????

Tytułem sprostowania - mecz Maceraty z Taranto odbędzie się 4/4/2007 o 20:30 z powodu uczestnictwa mistrza Włoch w Final Four Ligi Mistrzów w Moskwie w ten weekend

pozdro
 
F 0

fat_bart

Użytkownik
[center:bb68ae7f11]11 kolejka Serie A[/center:bb68ae7f11]

Witam ;) Oto moje typy na nadchodzaca kolejke:

(wynik podany w środku, to mój typ na dokładny wynik ;) )

✅ (3-2 ufff ???? ) Roma Volley 3-1 Perugia 1 1.18 - polecam... w ostatniej kolejce gładka wygrana vicelidera tabeli - Romy, oraz niespodziewana porażka Perugii na własnym boisku z Macerata... IMO Sebastian Świderski i spółka wiele w tym meczu nie osiągną... Roma nie przegrywa meczy u siebie, goni lidera Cuneo, do którego ma 1 punkt straty więc na pewno beda zmobilizowani aby zdobyć 3 punkty...W meczu 1 fazy w Perugii - 1-3 wygrała Roma...

✅ (3-1 :jupi: ) Bre Banca Lannutti Cuneo 3-1 Sisley Treviso 1 1.60 - polecam umiarkowanie. Mecz na szczycie... Ciężko o jakieś mocne argumenty w takim meczu, ale Giba, mimo że z kolegami ostatnio nie popisał sie na wyjeździe przegrywając z Montichiari 2-3, wygra raczej z Treviso - tez bedzie im zalezalo na 3 punktach, i ucieczka przed Roma, a Treviso raczej nie ma nic do zyskania.. jak również do stracenia - 3 pozycja jest już raczej pewna przed faza Playoffów, dodatkowo wyjazdy nie są ich mocną strona...W meczu 1 fazy 3-1 dla Treviso

✅ (1-3 :jupi: ) Antonveneta Padova 1-3 Itas Diatec Trentino 2 1.85 - (heh typuje 2... z rozsądku, ale puściłem kupon stawiając na Padove :p coś mnie przeczucie tak kieruje...) jeden z ciężkich meczy kolejki, za który nie ręcze ;) Zajmująca ostatnie miejsce Padova podejmuje Trentino, które w ostatniej kolejce przegrało u siebie z Modena... Trentino walczy z Montichiari o miejsce w Playoffach, wiec wygrana za 3 punkty będzie dla nich priorytetem...Przepaść dzieli obydwa kluby w tabeli, ale własne boisko dla Padovy jest kluczowe - wygrała u siebie 2 ostatnie mecze, wiec Trentino bedzie mialo ciezka przeprawe... /edit - no i przeczucie zawiodło jak na złość...

✅ (3-1 ???? ) Copra Berni Piacenza 3-0 Maggiora Latina 1 1.15 - polecam, Latina nie da rady z tak mocną drużyna na wyjeździe..Nie ma sie co rozkminiać ???? te drużyny dzieli przepaść w tabeli...w 1 fazie rozgrywek 2-3 Latina przegrała na własnym boisku...

⛔ (3-1 ???? ) Tonno Callipo Vibo Valentia 2-3 Acqua Paradiso Gabeca Montichiari 2 1.9 - hmm kolejny ciężki mecz... Kurs odstrasza trochę. Montichiari wygrało w prawdzie z liderem Cuneo w ostatniej kolejce, po cięzkim boju 3-2, ogladałem ten mecz i musze przyznać ze pokazali kawał dobrej siaty, ale Vibo u siebie może być groźne... Statystyki przemawiają za drużyna gości, ale własne boisko to może być spory atut dla Vibo... Bądz co badz, Montichiari walczy o utrzymanie 8 lokaty i walczy o miejsce w Playoffach...

✅ (3-0 :jupi: ) Cimone Modena 3-0 Marmi Lanza Verona 1 1.20 - polecam... Kolejny mecz w którym drużyny dzieli przepaść punktowa... Nie mam co do tego meczu większych wątpliwości i nie ma sie co rozpisywać - Modena wygra! W 1 fazie 1-3 Verona przegrywa na własnym boisku...

✅ (3-2 :jupi: ) Lube Banca Marche Macerata 3-2 Prisma Taranto 1 1.83 - nie polecam, kurs zmienił się z 1.45 bodajże na 1.83 dzisiaj ???? Atut boiska powinien Maceracie pomóc, ale drużyna może być zmęczona po finałowym turnieju Ligi Mistrzów, jak również podłamana psychicznie dwoma porażkami i zajęciem 4 miejsca... Mimo wszystko liczę na nich...

/edit - ???? wow jestem sam pod wrażeniem tej kolejki i moich typów.... pozdrawiam :mrgreen:
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
moje typy na week to
piacenza - latina 1 (1000%)
roma - perugia 1 (mysle warto zagrać lecz nie za wielka kase)
macerata - taranto 1 (90%)

Analize podam okolo piatku, i dokladnie za jaka sumke gram bo narazie brak kursów
Piacenza - Latina typ: 1 1.15
Oba zespoły uległy w ostatniej kolejce 3-0. Piacenza przegrała wyjazdowy mecz z Treviso, natomiast Latina doznała domowej porażki z Romą. Piacenza w domu wygrywa prawie wszystko (8-0-0-3) natomiast Latina gra fatalnie poza własnym parkietem (1-1-0-9). Cofając się dwie kolejki wstecz mamy następujące wyniki: Piacenza - Verona 3-0, Padova - Latina 3-0. Dlatego w takim meczu faworyt jest tylko jeden - PIACENZA

Macerata - Taranto typ: 1
Macerata która w tamtym sezonie prezentowała się świetnie ma jeszcze szanse n gre w play off.Przegrana w lidze mistrzów powinna ich zmobilizować do wygrania z dosyć słabo grającym na wyjazdach przeciwnikiem (2-1-4-4)

Roma - Perugia typ: 1
wynik: 3-2 ✅

Modena - Varona typ: 1 15
Modena ostatnio zaczeła grać, Verona gra tak samo, jej wyjazdy to ciągłe przegrane (0-0-1-10). W tym typie nie ma co się długo zastanawiać stawiam jeden bez wątpienia.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Ja gram dziś następujące mecze:

Sisley Treviso - Cimone Modena
M Roma Volley - Tonno Callipo Vibo Valentia
Copra Piacenza - Antonveneta Padova

i wiem, że zdecydowani faworyci mnie nie zawiodą. Mam te mecze na kuponie razem ze zwycięstwem Jastrzębskiego.

Ostatni typ jaki dziś zagram, zagram jako singla, myślę że warto:

Maggiora Latina - Itas Diatec Trentino

Stawiam na zwycięstwo druzyny &quot;Winiara&quot; i to po całkiem fajnym kursie
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
NAJBLIŻSZA KOLEJKA:
Antonveneta Padova - M Roma Volley 11-04-07 20:30 2,75 1,30
Bre Banca Lannutti Cuneo - Copra Piacenza 11-04-07 20:30 1,25 3,00
Itas Diatec Trentino - Bossini Gabeca Montichiari 11-04-07 20:30 1,40 2,35
RPA Caffe Maxim Perugia - Sisley Treviso 11-04-07 20:30 2,00 1,55
Taranto Volley - Marmi Lanza Verona 11-04-07 20:30 1,40 2,35

kursy z BAH

Moje typy:
We wtorek.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Myślę że warto obstawiać tą kolejkę, gdyż są bardzo ciekawe mecze po baaardzo fajnych kursach :] . Ja osobiście widzę to tak( w nawiasach kursy w bet at home i milenium):

:siata: Antonveneta Padova - M Roma Volley (1,30 i 1,35) ⛔
:siata: Bre Banca Lannutti Cuneo - Copra Piacenza (1,25 i 1,25) ✅
:siata: Itas Diatec Trentino - Bossini Gabeca Montichiari (1,40 i 1,45) ⛔
:siata: Taranto Volley - Marmi Lanza Verona (1,40 i 1,45) ✅


Puściłem to za 50zł w bet-at-home ale jeszcze za dnia wybiorę się i powtórzę te typy w Milenium. W każdym meczu drużyna pogrubiona jest zdecydowanym faworytem i ma o co grać. Roma i Cuneo będą korespondencyjnie rywlizować o pierwsze miejsce przed play-off. Jeśli chodzi o dwa pozostałe mecze to zarówno 7 aktualnie Trentino jak i 8 Taranto mają realne szanse przeskoczenia w tabeli Perugii Świderskiego ( która podejmuje Sisley i raczej tego spotkania nie wygra) i poprawienia pozycji przed play-off. Dużo łatwiej powinno mieć Taranto podejmujące ostatnią w tabeli Veronę , ale zespół &quot;Winiara&quot; też walczy z nie grającym już o nic 9 w tabeli Montichiari. Największe emocje bedą chyba jednak w Padwie , bo Roma jako jedyny z moich faworytów nie gra na swojej sali,ale uważam że pozycja w tabeli obu tych zespołów odzwierciedla ich faktyczne możliwości i lider z Rzymu wygra ten mecz.

A wy Panowie ( fat_bart , Sparta) jak typujecie ostatnią kolejkę??

Pozdrawiam
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Mam takie pytanie ... Kiedy zaczyna się faza PO :?: ???? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź ????


Pierwsze mecze fazy play-off rozgrywane będą już 14 i 15 kwietnia , a więc w najbliższy weekend. Uczestniczy w nich pierwsza ósemka fazy zasadniczej.


Pozdrawiam
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Antonveneta Padova - M Roma Volley - ▶ 2 ⛔ 3-1 ▶ Roma prowadzi jednym punktem, zakonczyć runde zasadnicza na 1 miejscu to zawsze cos. Cuneo swój mecz wygra i zdobedzie 3pkt. Padova jest juz za play off wiec nie gra o nic. Roma powinna wygrać dość pewnie. Myśle że wynik 0-3

Bre Banca Lannutti Cuneo - Copra Piacenza ▶ 1 ✅ 3-2 ▶ Cuneo tak jak wyzej napisalem walczy o 1 miejsce wiec wygra spotkanie takie jak te musi.

Itas Diatec Trentino - Bossini Gabeca Montichiari ▶ 1 ⛔ 0-3 ▶ Montichiari jest za play off, Trentino chce miec dobra pozycje przed play off wiec mecz powinna wygrac.

RPA Caffe Maxim Perugia - Sisley Treviso 3-2 ▶ nie typuje

Taranto Volley - Marmi Lanza Verona ▶ 1 3-1 ✅ ▶ Teranto gra dobrze we wlasnej hali wiec i teraz powinna wygrac z slabą Verona.

na jednym kuponie ktory mam za 43.14 zostal mi prokom i taranto ale skusilem sie i pusilem na taranto singla za 100 po kursie 1.4 moim zdaniem mega pewniak. ✅ ✅

jeszcze po poludniu w odpowiedzi na pw od dario13 :
taranto to mega pewniak, ✅
cuneo u siebie powinno wygrac spokojnie ✅ moze nie spokojnie ale plus
roma musi wygrac i wygra ⛔ i nie wygrala
i ostatni podany mecz jak dla mnie najmniej pewny chociaz pewny ale nie tak jak reszta ⛔ czułem że ten mecz może zawalić :/

Polecam moje typy: http://forum.bukmacherskie.com/temat11966.htm?start=45#182958
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom