>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Włoska 2006/2007 (M)

Status
Zamknięty.
daimler 14

daimler

Forum VIP
Witam :wink:

Jutro rusza Włoska Liga Siatkówki (Mężczyzni) Przedstawie Terminarz spotkań 1-wszej kolejki 8)

1. kolejka - 10.09.2006

Sempre Volley Padova - RPA Perugia
Tonno Valentia - Cimone Modena
A.S. Volley Lube - M. Roma Volley
Maggiora Latina - Sisley Treviso
Brebanca Lannutti Cuneo - Marmi Lanza Verona
Itas Diatec Trento Volley - Prisma Taranto
Copra Berni Piacenza - Acqua Paradiso Montichiari


Zapraszam do komentowania spotkań :wink:

Przypomne :!:
Punktacja:
za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 3 pkt
za zwycięstwo 3:2 2 pkt
za porażkę 2:3 1 pkt
za porażkę 1:3 lub 0:3 0 pkt
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Maggiora Latina - Sisley Treviso typ: 2 ⛔ ????

Jak dla mnie bedzie to mecz mający jedno rozwiązanie &quot;zwyciestwo Sisley&#39;a&quot; Treviso to bardzo dobry zespoł w ubiegłym roku w rundzie zasadniczej był wiceliderem Ligi (2) Uległ tylko Świetnemu zespołowi Lube Banca Marche Macerata(1) Latina być moze coś powalczy 1 set,no góra 2 ???? ale gdyby wygrali ten mecz to bedzie niespodzianka :) .Szanse na zwyciestwo Sisleya oceniam na 98% wiec warto zagrać.


A.S. Volley Lube - M. Roma Volley typ: 1 ✅

Tak samo jak wyżej, Macerata jest zespołem lepszym o 2-wie klasy od Roma Volley wiec sa faworytem tego meczu i nie zawioda ! maja same gwazdy w swoich szeregach np. Milijkovic,Dennis,Geric,Corsano i jeszcze paru :p W ubiegłym roku wygrali wiec w tym tez beda chceli powalczyc :] Warto zagrać :wink:

Jutro reszta meczy !

pozdro :wink:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Itas Diatec Trento Volley - Prisma Taranto typ: 1 ⛔ 2-3 ????

Tutaj jak dla mnie pewna 1 w tym meczu :] Itas ma bardzo dobra i zgraną pake m.in debiutujacy w A1 Michał Winiarski 8) Andre Nascimento ,Andre Heller tych 3-ech zawodników bedzie stanowiło o sile Itasu no i jeszcze rozgrywajacy Marco Meoni :) W ostatnich sparingach wypadali bardzo dobrze wiec dzis takze powinni wygrac . Warto zagrac :wink:

pozdro :wink:
 
rammstein 0

rammstein

Użytkownik
jest pewna ciekawostka w expekcie można dawac na mecz jutrzejszy na modene tymczasem on trwa teraz jest w setach 2-1 4 set prowadzenie modeny 11-5 ja nie moge tego grac bo mam 0 na koncie 2 mecze sie tocza,ciekawe co sie stanie gdy sie da na modene i ona wygra wypłaca kaske...?
 
M 0

mojo

Użytkownik
jest pewna ciekawostka w Expekcie można dawac na mecz jutrzejszy na modene tymczasem on trwa teraz jest w setach 2-1 4 set prowadzenie modeny 11-5 ja nie moge tego grac bo mam 0 na koncie 2 mecze sie tocza,ciekawe co sie stanie gdy sie da na modene i ona wygra wypłaca kaske...?
jeżeli byś zrobił coś takiego na kuponie to po zakończeniu meczu będziesz miał zakład unieważniony

Dzisiejszy Puchar Włoch
Bre Banca Lannutti Cuneo - Prisma Taranto typ 1 ⛔ (1:3)

Bre
✅ 2 krotnie wygrywał w tym sezonie z Prisma
✅ 10 pkt. różnicy w tabeli
✅ aktualny lider tylko z 4 porażkami w lidze przy 9 Prismo
⛔ puchar Włoch i w sumie tylko tyle widzę minusów

Niejednokrotnie widać że pucharu rządzą się swoimi prawami. Mecz bardzo zacięty zwłaszcza w 2 i 3 secie wygrane na przewagi 28:26 oraz 32:30 dla Prisma.
 
F 0

fat_bart

Użytkownik
Macerata v Latina 1 1.30 ✅

Padova v Montichiari 2 1.70 ⛔

Roma Volley v Verona 1 1.15 ✅

Treviso v Taranto Volley 1 1.15 ✅

Vibo Valentia v Cuneo 2 1.34 ✅

AKO: 3.92

/edit wyniki typowane na podstawie tabeli, bezpośredniej konfrontacji drużyn oraz ostatnich wyników...

/edit Dziś proponuje postawić na Modene w meczu z Perugia... stawka 1.45 ⛔ (ale wtope dali... :zy3ou:

pozdrawiam
 
K 0

kuba89nh

Użytkownik
Nie wiem czy ktos sie tu zna na siatce Włoskiej ale mam pytanie za warto grac na gospodarzy w meczu Bossini Gabeca Montichiari - Cimone Modena ??
 
F 0

fat_bart

Użytkownik
Ciężka kolejka... można spodziewać się niespodzianek.


Latina v Vibo Valentia 1 1.36 ⛔
Taranto Volley v Padova 1 1.25 ✅
Trentino v Cuneo 2 1.7 ✅ (w tym typie właściwie toto lotek - wszystko może się zdarzyć) [o dziwo wygrali gładko 0-3!!]
Treviso v Roma Volley 1 1.48 ⛔ (porażka w złym stylu vice-lidera - zawiodłem się, tym bardziej, że to pierwsza porażka u siebie od dłuższego czasu...choć to można było przewidzieć po ciężkiej przeprawie u siebie z Prisma Taranto, w przedostatniej kolejsce [3-2])
Verona v Macerata 1 2.25 ✅ ✅ ✅ [świetny typ!!](strasznie ciężki typ, ale myślę, że warto zaryzykować - Modena ostatni mecz na wyjeździe wygrała 17 stycznia, a Verona u siebie w prawdzie przegrała ze słabym Vibo Valenta, ale wcześniej potrafiła rozprawić się też u siebie z liderem tabeli - Cuneo...)

pozdrawiam[/b]
 
F 0

fat_bart

Użytkownik
✅ (3-0 ???? ) Cuneo v Perugia 1 1.22 (polecam umiarkowanie ???? )

✅ (3-2 UFFFFF ???? ) Macerata v Treviso 1 1.70 (treviso jakieś załamanie formy - przegrali w ostatniej kolejce u siebie z Romą... ) ciężki mecz

✅ (3-0 ???? ) Padova v Latina 1 1.55 (padova w ostatnich meczach chyba gra lepiej i powinni sobie poradzić...)

✅ (3-0 ???? ) Piacenza v Verona 1 1.25 (polecam)

✅ (3-0 ???? ) Roma Volley v Montichiari 1 1.25 (polecam)

⛔ (3-2 no cóż - wszystkiego mieć nie można, choć jestem zadowolony - kupon wszedł, ten mecz pominąlem na szczescie...)Vibo Valentia v Trentino X ???? ???? preferowałbym 2 1.70 pozdrawiam


⛔ (niestety gładkie 3-0) Modena v Taranto Volley 2 2.35 (cieżki mecz, trudny typ, ale obstawiam dobrze spisujące się w ostatnich kolejkach Taranto)
 
F 0

fat_bart

Użytkownik
✅ (0-3 ???? końcówka emocjonująca - 5 piłek meczowych obronionych przez Latine) Latina v Roma Volley 2 1.25 (polecam - drużyna Romy, vice lider tabeli, spokojnie powinien sobie poradzić z Latiną , która nie wygrała ostatnich 4 spotkań i jest na dole tabeli. [w 1 rundzie 3-0 dla Romy] Nie ma się co rozpisywać - oni to po prostu wygrają ???? )

⛔ (2-3 ???? ... w 3 secie pogromiona Macerata 25-12, decydujący set wygrywa do 17 - zawiodłem się) Perugia v Macerata 1 1.7 fajny mecz, ale ciężki... mimo ⛔ to pewne 1! Perugia z Sebastianem Świderskim na czele, wygra moim zdaniem 3-1, mimo że w zespole gości gra Ivan Milijkovic... Macerata nie wygrywa generalnie w włoskiej lidze spotkań na wyjazdach...Ulegli ostatnio nawet Veronie...W pierwszym meczu między drużynami wynik 3-1 dla gospodarzy z Maceraty. Perugia ostatnie mecze u siebie wygrywa, więc i tym razem nie powinno być niespodzianki...Przemawia za nimi nie tylko własne boisko, ale również lepsze miejsce w tabeli, lepszy współczynnik zdobywanych setów i punktów. Fajny kurs - myślę, że warto postawić na ten mecz.

✅ (3-1 ???? ) Taranto Volley v Vibo Valentia 1 1.2 polecam - Taranto, ligowy średniak, gra z przed ostatnią drużyną tabeli. W 1 rundzie Vibo przegrało u siebie 0-3, mimo, że w ostatnich kolejkach spisuje się dość dobrze, nie powinno stanowić zagrożenia dla Taranto, które ostatni i jedyny mecz u siebie w ciągu 3 miesięcy przegrało na początku lutego z Cuneo, po ciężkim boju 2-3

⛔ (2-3 :/ mówiłem, że to loteria...) Trentino v Modena X ???? a jak już to chyba 1 1.75 (chyba najcięższy mecz kolejki... nie obstawiałbym tego na wyczucie, bo wynik trudny do przewidzenia... Dlaczego 1? Własne boisko i tylko to za nimi przemawia... nie polecam!

✅ (3-1 ???? ) Verona v Padova 1 1.6 polecam umiarkowanie - kurs jakoś mnie odstrasza. Ostatnia drużyna, powinna sobie poradzić z Padova (mimo, że pierwszy mecz Padova u siebie wygrała 3-0). Verona - w ostatnich kolejkach wygrywa tylko mecze u siebie, a rozprawiła się z takimi zespołami jak Macerata czy Sisley Treviso, a ostatnia porażka przed własna publicznością miała miejsce 4 lutego... tymczasem Padova nie wygrywa na wyjazdach, a ostatni taki ewenement miał miejsce 1 października ubiegłego roku ???? ... mimo to byłbym ostrożny, bo w ostatnich 3 kolejkach spisują się nieźle...

⛔ (3-2 ???? )Montichiari v Cuneo 2 1.55 hmmm raczej umiarkowanie polecam, poniedziałkowy mecz może przynieść różny wynik... faworytem zdecydowanie Cuneo, lider tabeli z Brazylijczykiem Giba na czele... Zapewne wygrana Romy w niedziele ich zmobilizuje, w pierwszym meczu między drużynami 3-0 dla Cuneo co uspokaja stawiając na ten mecz...

Pozdrawiam

/edit za te kolejkę ???? dla mnie
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
&quot; KUPON 36
:siata: LATINA - ROMA 2 1.25
:siata: PERUGIA - MACERATA 1 1.65


STAWKA: 50
KURS: 2.06
DO WYGRANIA: 103ZŁ


Kupon 36 tradycyjnie za większa stawke na włoską siatkówkę, liga raczej przewidywalna a do tego jedna akcja nie decyduje w tym sporcie. W środe na włoskiej siatce ✅ 156zł jak będzie dziś? zobaczymy&quot;

Pozostałe mecze:
Montichiari v Cuneo 2
Verona v Padova (nie jestem pewien więc nie typuje chyba że typ 12 :p)
Taranto Volley v Vibo Valentia 1
Trentino v Modena 1
 
F 0

fat_bart

Użytkownik
&quot; KUPON 36
:siata: LATINA - ROMA 2 1.25
:siata: PERUGIA - MACERATA 1 1.65
to chyba najlepsze zestawienie na dzisiaj, grając dużą kwotę - sam mam zamiar puścić taki kuponik...

ew. dla tych o mniejszym zasobie konta a chęci wygrania większej kwoty proponuję

Latina - M. Roma 2 1.25
Perugia - Macerata 1 1.7
Montichiari - Cuneo 2 1.55
Verona - Padova 1 1.6

Kurs: 5.27
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
&quot; KUPON 36
:siata: LATINA - ROMA 2 1.25
:siata: PERUGIA - MACERATA 1 1.65

Dorzuciłbym do tego jeszcze Taranto, które nie powinno mieć problemów z przedostatnim Vibo Valentia. Wtedy wyjdzie już całkiem niezły kurs - prawie 2,5.


Powodzenia :spokodfhgfh:
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
fat_bart, ulas, zauważcie że w tym temacie mało kto się wypowiada co oznacza raczej małe zainteresowanie serią A siatkówki, a to daje nawet dobre kursy. Przykład wyżej mój kupon gdzie kursy po 1.25 a mecze po 3-0. Już np. w PLS kursy na skre sa 1.15 a na włoskiej siatce można sporo zarobić ???? zachęcam do grania na włoską SERIE A.

Pozdrawiam was i licze na wspólne wygrane ????
 
F 0

fat_bart

Użytkownik
No dokładnie - kursy są zachęcające, a wystarczy porównać parę statystyk i nie jest ciężko przewidzieć kto wygra... Oczywiście pewniaków nie ma, w końcu to ponoć najsilniejsza liga świata ;-) ale można zarobić... Btw. jak ktoś ma kablówke, to na nowym kanale Sport Klub, dzisiaj o 18.15 leci na żywo Latina - M. Roma... kuponik pójdzie to napewno będe oglądał..jutro bodajże leci mecz Mantichiori z Cuneo... wiec zapraszam do oglądania jak ktoś ma możliwości ;]

Pozdrawiam i wysokich wygranych na dziś życze, ja jeszcze nic nie puściłem, bo czekam na wynik finału ligi mistrzyń i 2 mecze ligi niemieckiej kobiet i mężczyzn... ;-)
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Zdecydowanie popieram współpracę w tym temacie, bo naprawdę kursy są ciekawe i można na tym zarobić.

Jeśli chodzi np o jutrzejszy mecz Bossini Gabeca Montichiari - BRE Banca Lannutti Cuneo , to skłaniałbym się do postawienia na lidera Cuneo. W tabeli dzieli te zespoły różnica 18 pkt , a więc przepaść. Cuneo gra w tym sezonie naprawdę dobrze ( bilans 18-4), a w jedenastu meczach wyjazdowych wygrało az 8 razy. Montichiari gra u siebie naprawdę dobrze (8-3), ale skoro Sisley potrafił tam wygrać 3-0 , to czemu nie Cuneo. Na zwycięstwo gości jest dosyć ciekawy kurs w bet-at-home , bo aż 1,55. Co o tym myślicie?? Ja bym się skusił :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom