>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga PokerStars - dyskusje

X 41

xradzix

Użytkownik
Obcokrajowiec nawet posiadajac haslo nie zagralby w tym turnieje gdyz jest restrykcja ze tylko osoby zarejestrowane na PS jako Polak moze grac ????
 
maciek90 306

maciek90

Użytkownik
Co do samego hasła jak chcecie żeby grały osoby zarejestrowane tylko z listy to hasło powinno być wysyłane na PW 1- 5min przed turniejem tylko dla osób zapisanych na liście.
wiadomo, że to było by najlepsze rozwiązanie ale trochę czasochłonne, a chłopaki pewnie nie mają aż tyle czasu, żeby poświecic go na wysyłanie każdemu hasła ;) szkoda bo zapisanych na liście było 60 osób, a grało o ponad 20 więcej... I nie piszę tego dlatego, że było mi trudniej wygrac, bo wcale się na to nie napalam. Do tego jeszcze brak kultury i niektórych graczy, ciągłe wyzwiska i wulgaryzmy na czacie, tutaj szczególnie pod tym względem zapadł mi w pamięci gracz o nicku mikebialas ????
Trudno, raczej zwalczyć tego nie zwalczymy, cieszmy się tym co jest ???? Fajnie, że jest ta liga i, że możemy spotkać się raz w tygodniu, pograć sobie we własnym gronie i zaprezentować swoje umiejetności ????
Powodzenia wszystkim życzę i do zobaczenia za tydzień ????
 
X 41

xradzix

Użytkownik
Na drugi raz jak ktos wyzywa to poprostu wzywa sie moderatora na PS wystarcza dwa przyciski i taki delikwent ma zbanowany czat na PS naminimum tydzien
 
3mil 0

3mil

Użytkownik
Wedlug mnie niepowinno sie brac bo jezeli nawet niechce im sie przeczytac na forum warunkow uczestnictwa to im natym niezalezy. I tak bez wpisu udalo sie zdobyc kase to im wystarcza. Jednak jezeli ktos napisalby wytlumaczenie to bym uznal bo niema co sie czepiac. Ale jezeli ktos nic nie odpowie to sprawa jest jasna.
Kurcze wczoraj poszalalem drugie miejsce. Niedalem rady w heads up ale wyszlo super. Widac jak moje obstawianie wynikow jest bez zadnego systemu tylko na czutke to tak niektorzy gracze prezentowali poziom w turnieju.
 
B 25

bacius93

Użytkownik
Dzieki wszystkim za gre ???? 7 miejsce troche pechowo , troche z głupich zagrań , ale miło było poznać pare osób przy stole ????
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
A ja ponownie 15 ???? Tabela po drugiej kolejce zrobiona.
Marcin co do turniejów. Proponuję:
- rejestracja turniejowa otwarta tylko do rozpoczęcia ( a nie jak jest 30 minut po rozpoczęciu)
- rebuy przez godzinę... moim zdaniem bezsens, all in i rebuy all in i rebuy, nudna gra przez godzinę, szkoda czasu
- zagadaj do supportu niech zrobią turniej następny na zaproszenie, listę otworzyć powiedzmy dzisiaj zamknąć w sobotę, niech wyślą każdemu ticket do turnieju i po sprawie.
 
maciek90 306

maciek90

Użytkownik
Co do proponowanych zmian zgadzam się z kolegą maciekpoland ???? Odnośnie rebuyów to może zróbmy poprostu (jeżeli jest taka możliwość oczywiście) opcje: 1 rebuy + 1 add on? Myśle, że było by to dobre rozwiązanie, tylko jedna opcja dokupienia spowodowała by bardziej rozważną gre i mniej głupich all inów... no chyba, że ktoś będzie chciał się szybko pożeganać z turniejem ;)
 
jakubbb 29

jakubbb

Użytkownik
Również uważam, że ten re-buy przez godzine jest bezsensowny. Taka gra niewiele ma wspólnego z pokerem. Najlepsza była by zmiana tak jak wspomniał maciek90 1 rebuy + add on.
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
ale przecież tak jest w turniejach z rebay o niskim wpisowym, grając np nie raz ten turniej poniżej na PS to tak samo wygląda bardzo częste all iny i podwojenia ;)
Pokerstars
Nazwa turnieju: $1,10+R NL Hold&#39;em [3x Turbo, $60K Gtd]
Wpisowe: 1,10$ (1$ + 0,10$)
Data i godzina turnieju: codziennie o 20:15
Gwarantowana lub dodana pula nagród: 60,000$ gwarantowane
Typ turnieju: R/A
Początkowy stack i szybkość blindów: 3000, blindy 5min
Niestety sporo graczy startuje (często w granicach 10tys.),ale i wygrywa sporo bo przeważnie ponad 1000 osób (uzaleznione od ilosci startujących oczywiscie). Warto próbować bo buy-in niewielki a dużo można wygrać :smile:
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
Też jestem za strukturą 1R1A, można nawet zwiększyć wpisowe do 1$-2$ i tak samo koszt R/A,
pula pewnie będzie na podobnym poziomie a nie będzie tylu żetonów przy stole.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
wlasnie... z tym wpisowym to jest smiech na sali jak otrzymuje kilka wiadomosci, zebym komus wspomogl drobnymi dolarami... hahaha zenada... niech bedzie pulap 1-2 dolarow i bedzie spokoj
 
Do góry Bottom