>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga PokerStars - dyskusje

alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Możesz się zapisać, ale osoby zarejestrowane po starcie ligi nie będą brane pod uwagę w tabeli.
dlaczego, skąd takie info ? w regulaminie nic o tym nie pisze
8.. Do ligi można dołączyć w każdym momencie
a po za tym na pewno znajdzie się jakiś użytkownik który nie gra od pierwszego turnieju jak chociaż by
pawczak9 i jest normalnie uwzględniony w tabeli ;)

/ źle zrozumiałem myślałem że chodzi Ci o zarejestrowanych do ligi, okej sorry za zamieszanie ;)
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Źle mnie zrozumiałeś, albo źle to napisałem. Osoby, które założą konto na forum po rozpoczęciu ligi i zapiszą się tylko i wyłącznie w celu zarobkowym do turnieju nie będą brane pod uwagę w tabeli. Akurat jak się pytał bomba to nie ma problemu, chodzi o nowych użytkowników.
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
Widzę że kolejne turnieje już wystawione w lobby.
Niestety ale nie ma żadnych zmian w ich formule.
Rozumiem że tak już zostanie i nie ma co liczyć na zmiany ?
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
W niedzielę jest turniej otwarty, tzn. wszyscy, którzy zapiszą się w temacie otrzymają hasło ( lub w razie problemów organizacyjnych hasło zostanie umieszczone w temacie z hasłami), ale postaram się to ogarnąć i rozesłać do wszystkich.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Ciężko powiedzieć. Zobacz poprzednie edycje... trochę czasu minęło, aż udało się z zorganizować nową ligę. Ale Marcin na pewno się postara o coś fajnego ;)
 
3mil 0

3mil

Użytkownik
Przez piersza godzinke nic nieszlo chwile po wzieciu addona dostaje AA i jeden gracz mnie przebuja i stawia na allinie. Mysle w koncu cos wpadnie i zaczne sie wspinac niestety pokazal KK i river pechowy K zakonczyl dzisiaj moja zabawe. Za tydzien jeszcze jedna szansa na poprawienie sie w klasyfikacji.
 
B 25

bacius93

Użytkownik
ja wgl nie zauwazylem że jest liga i mineła mnie 1 kolejka ???? Co do samych turniejow może to moje odczucie , ale za każdym razem jakby poziom szybowal w dół ???? przynajmniej takie moje odczucia , no ale to chyba kwestia wpisowego ????
 
U 0

uwegensheimer

Użytkownik
2 gry i praktycznie 2 wygrane bo 2 razy po 20 pkt , strasznie zaluje ze nie gralem od poczatku , bo widze ze pierwsze 3 miejsca w rankingu dostają zestaw pokerstars. :/ trzeba bedzie wygrac 3ci raz ;)
 
Do góry Bottom