>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga PokerStars - dyskusje

tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Nie będę gorszy, graty dla zwycięzców i szacun dla organizatorów za ogarniecie tego tematu ????
pzdr i do zobaczenia przy stolikach :spokodfhgfh:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gratuluję osiągnięć w turnieju.
Osoby, które zajęły 1,2,3,4 i 6 miejsce proszę podać na PW swoje ID z pokerstars oraz telefon kontaktowy dla kuriera.
Następna liga może już w kwietniu. W połowie marca będzie turniej &quot;testowy&quot; w ComeOn.
Pozdrawiam
 
jakubbb 29

jakubbb

Użytkownik
Marcin-Odra doszła do Ciebie wiadomość z moimi danymi ? Bo wysłałem ją wczoraj ale w wysłanych nic nie mam.
 
W 0

wymiotek

Użytkownik
chodzi mi o instalacje ???? czy wam sie bez problemu instaluje oprogramowanie ????
Było o tym na forum. Ja tez jakiś czas temu miałem problem z instalacją pokerromu z tej sieci. Tam chyba chodziło o reczne pobranie net framework i potem powinno śmigać. Poszukaj na forum w postach o Comeon albo Cake poker. Jak Ci nie pojdzie to daj znac.
 
jakubbb 29

jakubbb

Użytkownik
Jakaś paczka dzisiaj do mnie dotarła ale nie jestem jeszcze pewien czy to to czy inny przedmiot, na który czekam. Sprawdzę dopiero za tydzień jak wrócę do domu. Ale podejrzewam, że dotarły skoro dwie osoby dzisiaj otrzymały ???? Nadawca z Warszawy jakieś golden goal czy coś takiego ?
 
Do góry Bottom