>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów kobiet i mężczyzn

fromage 446

fromage

Użytkownik
W Brazylii Isak był kontuzjowany, Lucas jest daleki od swojej najlepszej formy, to widać, Flavio jest gorszy od każdego z tercetu polskich centrów - Nowakovskiego, Kohanovskiego i Benka. Kurek wchodzi na swój wysoki poziom, w porównaniu do Wallace'a możemy przyjąć tutaj remis. Ale polscy piłkarze są lepsi od Brazylijczyków z Kubiakiem, Slivką i Semeniukiem na czele, Polacy mają lepszą ławkę rezerwowych, Heinen jest bardziej doświadczony od brazylijskiego trenera, polska drużyna czeka na zwycięstwo w pierwszym meczu i bardzo go pragnie.

Polska @1.75
 
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
W Brazylii Isak był kontuzjowany, Lucas jest daleki od swojej najlepszej formy, to widać, Flavio jest gorszy od każdego z tercetu polskich centrów - Nowakovskiego, Kohanovskiego i Benka. Kurek wchodzi na swój wysoki poziom, w porównaniu do Wallace'a możemy przyjąć tutaj remis. Ale polscy piłkarze są lepsi od Brazylijczyków z Kubiakiem, Slivką i Semeniukiem na czele, Polacy mają lepszą ławkę rezerwowych, Heinen jest bardziej doświadczony od brazylijskiego trenera, polska drużyna czeka na zwycięstwo w pierwszym meczu i bardzo go pragnie.

Polska @1.75
Bardzo dużo będzie zależeć od zagrywki. Mam nadzieję że będziemy serwować tak jak w półfinale z Słowenią gdzie ich rozgrywający musiał latać po boisku. Przy piłkach wystawianych za trzeciego metra powinniśmy ustawić blok, a w tym elemencie potrafimy punktować. Z tego co pamiętam najlepiej punktowaliśmy w bloku i zagrywce z wszystkich zespołów po rozegranych 15 meczów. Do tego Leon powinien lepiej radzić sobie w ataku w końcu jest uznawanym najlepszym siatkarzem na świecie. W Brazyli Leal już odpalił w półfinale to ciągnął grę swojego zespołu w ważnych momentach, z tego co pamiętam to miał 80% skuteczności w ataku po dwóch setach i jeszcze męczył zagrywką Francję.
Dobry serwis plus słabszy dzień Leala i możemy to wygrać nawet w 3 setach. Jeszcze jakby Heynen zrobiłby niespodziankę i usadził Kubiaka, a w jego miejsce Semeniuka, który przeciwko Brazyli zagrał bardzo dobry mecz, to byłbym spokojny o zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ogólnie co Kubiak gra to jest totalne dno. Jego ataki bronią nawet środkowi. Techniczne zagrania mu nie wychodzą, mentalnie to wprowadza nerwówkę jak mu nie idzie to widać gołym okiem. Cieszy mnie, ze kurek zaczyna odpalać. :) Heynen już sam się irytuje, ze postawił na Kubiaka .. haha
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Przecież jeszcze wtedy grał Kubiak, z tego co pamiętam. Chłop jest do odstawienia. Semeniuk powinien grać z Leonem na przyjęciu. No ale Heynen ma swój świat i tego uparcie trzyma się.
Ogólnie co Kubiak gra to jest totalne dno. Jego ataki bronią nawet środkowi. Techniczne zagrania mu nie wychodzą, mentalnie to wprowadza nerwówkę jak mu nie idzie to widać gołym okiem. Cieszy mnie, ze kurek zaczyna odpalać. :) Heynen już sam się irytuje, ze postawił na Kubiaka .. haha
Kubiak może sobie grać teraz co chce. On, razem z Kurkiem jest przygotowywany z formą na ćwierćfinał Igrzysk, czyli miej wiecej za miesiąc. Na faze grupową w Tokio Semen z Leonem przy pomocy Zatora w przyjęciu plus Kaczmarek na ataku wystarczy aż nadto. Ale na najważniejsze mecze Kubiak musi być, w jakiejkolwiek roli. Nawet jako zmiennik jak Semen się rozkręci w fazie grupowej. I po to Heynen gra Kubiakiem, żeby przepalić nogę po cięzkich treningach. W Tokio to będzie wyglądało dużo lepiej, choć i tak to złota nie zapewni, bo Brazylia wygląda bardzo mocno i tam będzie szło na żyletki. Innych rywali nie widzę.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Po pierwsze należy wziąć pod uwagę jakim składem graliśmy w rundzie zasadniczej. Po drugie - nie robiono zmian o czym już wcześniej wspominałem - dzisiaj jak nie będzie szło to Belg będzie reagowal. Co jednak nie zmienia faktu że dzisiaj lepiej po prostu usiasc i obejrzeć bez stresu dobry mecz. Ja nie widzę nic godnego zagrania - spotykają się dwie w tej chwili zdecydowanie najlepsze drużyny na swiecie.

P.s. a czy Zator będzie trzymał przyjęcie w Tokio nie postawiłbym dużych pieniędzy. Uważam że bliżej składu w tej chwili jest Wojtaszek
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Zator musi jechac, bo jest po prostu lepszy. Wojtaszek to poziom plusligi i wcale nie byl lepszy od Popiwczaka ktory nie został powołany. Zator w formie to jeden z najlepszych libero na świecie :) byl Gacek, jest Zator zaraz będzie Popiwczak!
 
fromage 446

fromage

Użytkownik
Dzień dobry chłopaki, proponuję rozgrzewkę przed meczem w Pucharze Narodów pomiędzy Francją a Słowenią, który odbędzie się o 12.30. Chciałem wam dać zakład, że mecz zostanie rozegrany w 5 meczach, ale niestety tutaj takich nie oferują, więc biorę sumę więcej pkt w meczu za taki niezły kurs. Te dwie drużyny rozegrały wiele spotkań na turnieju gdzie było 5 spotkań (i to bez względu na to jak zakreślić statystyki), drużyny są mniej więcej równe w sile, a wytypowanie faworyta też jest trudne, no cóż, mecz nie jest meczem grupowym a jednak o 3 miejsce, spodziewam się tutaj walki!

Over 188.5 @2.09 1xbet
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
P
Dzień dobry chłopaki, proponuję rozgrzewkę przed meczem w Pucharze Narodów pomiędzy Francją a Słowenią, który odbędzie się o 12.30. Chciałem wam dać zakład, że mecz zostanie rozegrany w 5 meczach, ale niestety tutaj takich nie oferują, więc biorę sumę więcej pkt w meczu za taki niezły kurs. Te dwie drużyny rozegrały wiele spotkań na turnieju gdzie było 5 spotkań (i to bez względu na to jak zakreślić statystyki), drużyny są mniej więcej równe w sile, a wytypowanie faworyta też jest trudne, no cóż, mecz nie jest meczem grupowym a jednak o 3 miejsce, spodziewam się tutaj walki!

Over 188.5 @2.09 1xbet
Przeciez masz over 4.5 setow po 2.90
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Dla mnie też Zator lepszy. Ale coś w trawie musi piszczec skoro jest to jedyna pozycja ze znakiem zapytania. I jeszcze to uzasadnienie ze dylemat istnieje dlatego ze Damian wyjechał na kilka dni i stracił pare jednostek treningowych
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Ja dziś gram na 1 set dla Brazylii, jeśli Kubiak wyjdzie w 1 składzie i zagra z takimi statystykami jak wczoraj w ataku i przyjęciu, to gramy w 6, potem Heynen zacznie rotować, ale to już po 1 secie, do tego Brazylia wczoraj po prostu egzekucja na Francji, Wallace i Lucarelli klasa w ataku a Bruno sypie mega szybkie piłki, z bukmacherskiego punktu widzenia tak gram, ale wiadomo, że serce mówi inaczej, a może Michał zamknie mi dziób :p
Brazylia 1 set @1.9 Fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Wojtaszek w pluslidze ma problem być w top3. To porównanie jest naprawdę bez sensu, bo zator zjada go pod każdym względem .. to jak porównać Pawlickiego do Zmarzlika
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 1

lamiee

Użytkownik
Słowenia @2.38
Motywacja większa po stronie Słowenii. Dla nich jest to kluczowy mecz w sezonie. Po nim kolejne 2 miesiące przerwy od siatkówki. Wczoraj obiecujący mecz z Polską, pomimo niekorzystnego wyniku. Polacy mieli niesamowita zagrywkę, która mimo wszystko była nieźle odbierana. A nawet jeśli nie, to sytuacyjne piłki kończyli, utrzymując się w grze. Gdyby nie genialny Kurek, który kończył praktycznie wszystko, to wynik mógł być odwrotny.
Francja mierzy wysoko i mecz o 3 miejsce to nie jest dla nich szczyt motywacji. Myślami już pewnie przy IO i przygotowaniach do nich. Wczoraj dużo błędów, słabe przyjęcie i słaba gra liderów. Przy dobrym nastawieniu Francuzów będzie to wyrównany mecz, ale przy lekkim braku koncentracji Słoweńcy wygrają bez problemów.
Dla mnie value po stronie Słowenii i tak też obstawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Typy:
Polska wygra z Brazylią: 1.90 Noblebet Bez podjazdu dzisiaj.
Yoandy Leal powyżej 16.5 punktu 1.85 Noblebet/LVBET Leal kompletny zawodnik

Biorę jednak naszych - Brazylia w formie - tutaj nie ma wątpliwości ale porównując dwa wczorajsze półfinały to...

Brazylia zagrała bardzo dobrze vs Francja zagrała poniżej średniej. Polska zagrała swoje vs Słowenia zagrała swoje.

Patrzę też na skład Brazylijczyków - ok, Leala moim zdaniem nie powstrzymamy bo to jest Potwór, ale Wallace w ataku możemy powstrzymać - Lucarelli z Lealem w przyjęciu - przy naszej bardzo dobrej zagrywce też są do odrzucenia. Nie mają środka, wypadł im wczoraj Isac i nie wygląda żeby był gotowy do gry dzisiaj (Kochanowskiego też bym zostawił na ławce) więc zostaje im świetny w bloku wczoraj Mauricio Souza (5 bloków) i Lucas który doleciał w połowie VNL i gra słabo po prostu + jeszcze Flavio (ex Zawiercie) ale ten to już kompletnie blady jak i większość sezonu w Polsce.



A My jednak mamy czy to Semena za Kubiaka czy Śliwkę, który jest w stanie uspokoić grę, Kaczmar też może dać pełnoprawną zmianę na kilka ustawień - mamy możliwości aby dać chwilę odpocząć naszym szóstkowym zawodnikom gdyby była taka potrzeba.

Noblebet widzę ma najwyżej w Polsce + do tego gram jeszcze over Leala bo wczoraj w 3 sety zrobił 20 punktów - a dzisiaj na 3 sety się nie zapowiada - 17 punktów powinien przemielić - nawet grając zauważalnie gorzej niż wczoraj (bo wczoraj to była platyna)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +507
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Patrząc na to, jaką popierdółką jest Słowenia, zaczynam się martwić, czy dziś nawiążemy walkę z Brazylią. Wczoraj mieliśmy pewne problemy w niektórych momentach, ale ogarnęliśmy temat. Brazylia rozjechała dużo lepszą Francje jak juniorów. Wydaje się, że over 3,5 seta jest pewny, ale patrząc, jak często kończą się takie mecze, to nie zdziwię się, jak będzie 3-0 i obawiam się, że dla Brazylii. Podajecie tu poprzedni mecz, że nie był w najmocniejszym składzie. A ja tu podam argument, że Brazylia zagra dziś na zupełnie innej motywacji. Może znawca nie jestem, ale uderzam w naszych przeciwników.

Brazylia 1.95 Totalbet niestety nie mieliśmy podjazdu
dla zabawy poniżej 3,5 seta 2.7
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Patrząc na to, jaką popierdółką jest Słowenia, zaczynam się martwić, czy dziś nawiążemy walkę z Brazylią. Wczoraj mieliśmy pewne problemy w niektórych momentach, ale ogarnęliśmy temat. Brazylia rozjechała dużo lepszą Francje jak juniorów. Wydaje się, że over 3,5 seta jest pewny, ale patrząc, jak często kończą się takie mecze, to nie zdziwię się, jak będzie 3-0 i obawiam się, że dla Brazylii. Podajecie tu poprzedni mecz, że nie był w najmocniejszym składzie. A ja tu podam argument, że Brazylia zagra dziś na zupełnie innej motywacji. Może znawca nie jestem, ale uderzam w naszych przeciwników.

Brazylia 1.95 Totalbet
dla zabawy poniżej 3,5 seta 2.7
To nie lepiej brazylie 3-0 po 6.00 zamiast under 3.5 seta:)
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
To nie lepiej brazylie 3-0 po 6.00 zamiast under 3.5 seta:)
No właśnie nie, bo te rozgrywki są tak niedorzeczne, że równie dobrze może być 3-0 dla nas. Dla mnie to takie trochę WTA. Każdy z każdym może wygrać 3-0. Szczególnie było to widać w meczach Brazylia - Francja, Brazylia - Rosja czy Polska - Brazylia. Niby mecze mega wyrównane, a skończyło się do 0. Jak na razie 3 mecze fazy pucharowej i wszystko do 0. Chociaż dla mnie Słowenia w tej fazie to jest kompromitacja. Nic nie znacząca ekipa w meczu o 3 miejsce tylko świadczy, jak trzeciorzędnymi rozgrywkami w roku Igrzysk Olimpijskich jest Liga Narodów. Dlatego poniżej 3,5 za drobne dla zabawy, bo równie dobrze może być 3-2.
 
Do góry Bottom