>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Narodów 2022 - kobiet

C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Spotkanie: Bułgaria - Polska (-1,5 seta)
Typ: POLSKA kurs @ 2.21


Ostatnie spotkanie dla obu ekip w tegorocznej edycji Ligi Narodów. Zespoły już pogodzone z brakiem szans na awans do fazy play-off.
O Polkach można powiedzieć, że grają słabo, jednak jeszcze gorszą siatkówkę prezentują Bułgarki. Osłabione brakiem swoich liderek spadły na doły tabeli. Brak lepszej z sióstr Dimitrovych + Vasilevy to niesamowita strata. Polki mimo wszystko stać na lepszą grę. Pomimo braku Stysiak to nadal Polski są zespołem z większymi możliwościami. Asia Wołosz, Czyrniańska czy też Różański zdecydowanie powinny wystarczyć na mizerne Bułgarki. Pomimo tego, że spotkanie nie ma większej wagi to jestem pewny, że Polki będą zdeterminowane, żeby tą edycję zakończyć miłym akcentem.
 
G 434

gdzziemojnick

Użytkownik
Składy można znaleźć choćby na profilu VNL na Facebooku.

Chinki od tego sezonu mają przebudowę składu. Nowy trener chyba też od tego roku, wcześniej była Jenny Ping, choć tu możecie mnie poprawić. Także na wyniki historyczne trzeba brać poprawkę. W tym roku też wygrały Chinki, ale Włoszki grały wtedy rezerwami bez Bosetti, Sylli, czy Egonu.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Włoszki wygrają VNL @1,83 - Unibet

Od początku fazy finałowej myślałem nad Wloszkami, ale wtedy grało jeszcze USA. Teraz najtrudniejszym rywalem moim zdaniem są Turczynki. Kurs na wygraną Włoszek jeszcze znośny, więc biorę.

Druga strona drabinki nie jest szkodliwa. Serbki bez Ognjenovic i Boskovic nie mają prawa nawet podjąć walki z Wloszkami. Brazylijki są w przebudowie i tak naprawdę cała gra jest zależna od Gabi, która jednak miała wyczerpujący sezon, a VNL to nie jest priorytet. Skład opierają na młodzieży, która nie postawi się Italii.

Zostaje Turcja, czyli gospodynie. I tutaj to co zawsze. Karakurt trzyma poziom, środek bardzo dobry, ale przyjęcie powinno zostać rozstrzelane. Moim zdaniem tak naprawdę jutro się wyjaśni czy Włoszki wygrają VNL w tym roku. Jednak ciężko będzie zatrzymać Egonu. Włoszki mają słabszy punkt w przyjęciu, ale mają bardzo szeroki skład więc na przestrzeni całego meczu nie powinno to sprawiać problemu. Osobiście widziałbym 1,60 w tym momencie na wygranie VNL przez Egonu i spółkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1719
T 26K

trynek85

Użytkownik
Włoszki wygrają VNL @1,83 - Unibet

Od początku fazy finałowej myślałem nad Wloszkami, ale wtedy grało jeszcze USA. Teraz najtrudniejszym rywalem moim zdaniem są Turczynki. Kurs na wygraną Włoszek jeszcze znośny, więc biorę.

Druga strona drabinki nie jest szkodliwa. Serbki bez Ognjenovic i Boskovic nie mają prawa nawet podjąć walki z Wloszkami. Brazylijki są w przebudowie i tak naprawdę cała gra jest zależna od Gabi, która jednak miała wyczerpujący sezon, a VNL to nie jest priorytet. Skład opierają na młodzieży, która nie postawi się Italii.

Zostaje Turcja, czyli gospodynie. I tutaj to co zawsze. Karakurt trzyma poziom, środek bardzo dobry, ale przyjęcie powinno zostać rozstrzelane. Moim zdaniem tak naprawdę jutro się wyjaśni czy Włoszki wygrają VNL w tym roku. Jednak ciężko będzie zatrzymać Egonu. Włoszki mają słabszy punkt w przyjęciu, ale mają bardzo szeroki skład więc na przestrzeni całego meczu nie powinno to sprawiać problemu. Osobiście widziałbym 1,60 w tym momencie na wygranie VNL przez Egonu i spółkę.
W Fortunie jest 2,3 na to
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Chwilę temu
Nowy
Dodaj zakładkę
#16
Włochy - TURCJA
Typ: TURCJA Kurs @ 3.35 Fortuna


Drugi półfinał zmagań rozgrywanych w Turcji w ramach Ligi Narodów. Fakt, że spotkanie rozegrane zostanie na gorącym tureckim terenie jest niebywałym handicapem Turczynek. Hala będzie wypełniona po brzegi, a atmosfera niezwykle gorąca. W ćwierćfinale po dosyć zaciekłym spotkaniu Wloszki okazały się lepsze od Chinek. Tradycyjnie 70%procent piłek kierowanych było do Pauli Egonu, która nabila ponad 30 punktów. Pozostałe zawodniczki tylko Jej asystowały. W Turcji, która pokonała Tajlandię rozkład ataku jest zdecydowanie bardziej rozłożony. Atakująca Karakurt, najlepszy środek reprezentacyjny Eda Erdem i Gunues plus zawsze któraś ze skrzydłowych potrafi dołożyć swoje. Egonu w końcu będzie miała spory problem, bo turecki środek działa fantastycznie. Gorąca atmosfera poniesie do zwycięstwa Turczynki
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Jak pisałem wyżej, Włoszki są dla mnie bardzo klarownym faworytem do zwycięstwa w VNL. Powyższy zakład można już zamykać ze sporym zyskiem, ale ja dołożę sobie na mecz, bo mnie Unibet trochę zlimitowal i nie jestem zadowolony z tego ile położyłem na zwycięstwo w turnieju.

Włoszki -1,5 seta @1,75 - Unibet

Nie widzę za bardzo płaszczyzny w której Brazylia mogłaby nawiązać walkę. Nie powstrzymają Egonu, więc ta pozycja zdecydowanie na korzyść Włoszek. Przyjęcie na korzyść Włoszek. Środek na korzyść Włoszek. Rozegranie na korzyść Włoszek. Gabi to nie typ zawodniczki, która pociągnie bandę dzieci do wygranej z tak doświadczonymi rywalkami. Jeśli Egonu nie zacznie strzelać po autach (co jej się zdarza) to powinien mecz się zamknąć w dwóch setach. Że Brazylia doprowadza do tiebreaka? Nie mogę sobie wyobrazić. Jak mówiłem. Dla mnie Turcja to był dużo trudniejszy rywal niż Brazylia :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1197
Do góry Bottom