>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzyń 2015/2016

Status
Zamknięty.
macio106 155,8K

macio106

Znawca - MMA
Chemik Police - Fenerbahce ✅ 0:3 (20:25, 18:25, 23:25)
Typy:
- 2 @ 1.40 Unibet✅
- 2(-1,5 seta) @ 1.86 Unibet✅

Chemik może i ostatnio ograł gładko Legioniowie, ale tak to lipa z Sopotem, lipa z Wrocławiem, a i Dąbrowa nadpsuła mu krwi. Chemik jest niepokonany w Polsce i ma dobrą markę w Europie, ale Fenerbahce to absolutny TOP światowy. W tym sezonie przegrały tylko raz 2-3 z również mocnym Vakifbankiem, któremu de facto zrewanżował się dwa dni temu wyrywając 3-2. Może jak by to był zespól z innego kraju to bym powiedział o zmęczeniu ciężkim meczem i podróżą, ale nie powiem tak o zespole z Turcji. Gdzie jest krótka piłka płacimy wymagamy mają być wyniki. Skład naszpikowany gwiazdami. Między innymi Lucia Bosetti czy Kim Yeon-Koung. Tutaj nie ma co kombinować, Chemik ma teraz moment lekkiej zwiechy i Turczynki wykorzystają to pewnie i spokojnie. Gdyż jak wiadomo w najsilniejszym zestawieniu Fenerbahce może zagrać tylko w Europejskich Pucharach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Zgadzam się absolutnie z typem powyżej. Fenarbahce powinno przeorać Chemika aż miło. Police ostatnio grają kupe, nawet na krajowym podwórku, gdzie poziom jest komiczny w porównaniu do pucharów europejskich. Sorry, ale jeśli Policzanki toczą równe boje z Sopotem to startu do Turczynek nie mają żadnych, nie oszukujmy się. Fener to drużyna kompletna, na problemy jest zawsze kończąca wszystko Kim + cała reszta kosmicznych zawodniczek. Będzie rozjazd jak dla mnie
Fener -1.5 (1.72) marathon ✅ formalność
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Mistrzów kobiety
Godzina:18:00
Spotkanie: Eczacibasi Stambuł - Vakifbank Stambuł
Typ: over 3,5 seta
Kurs: 1.51
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Kolejne spotkanie o awans do final six Ligi Mistrzyń w siatkówce i bratobójczy pojedynek dwóch tureckich zespołów Eczacibasi i Vakifbanku. Obecnie wyżej notowaną drużyną jest Vakifbank i to własnie ta drużyna jest faworytem tego spotkania. Ale nie tak dawno temu (26.01) zespoły te spotkały się w lidze i Eczacibasi wygrało 3:1 po bardzo wyrównanym w poszczególnych setach pojedynku. Było to już drugie ligowe spotkanie pomiędzy tymi drużynami, pierwsze odbyło się na początku sezonu i tam górą był Vakifbank 3:1. Patrząc na ostatnie występy Eczacibasi jakby rozkręcało się z tygodnia na tydzień. Choćby w spotkaniach grupowych z Chemikiem Police nie prezentowały się zawodniczki Eczacibasi tak jak przystało na ten zespół i właśnie od ostatniej porażki z naszymi zawodniczkami Eczacibasi notuje serię 7 zwycięstw z rzędu zarówno w lidze jak i pucharach. Co ciekawe żadne z tych pojedynków nie potrafiły rozstrzygnąć na swoją korzyść w trzech setach. Vakifbank po serii 17 wygranych na początku sezonu w tym roku przegrały już dwa spotkania ligowe z Fenerbahce i wcześniej wspominane z Eczacibasi co może świadczyć o lekkim kryzysie w tym zespole. Dlatego też dzisiaj daję minimalną szansę na wygraną gospodyń w tym derbowym pojedynku, który nie powinien być jednostronny stąd mój typ na powyżej 3,5 seta w meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Eczacibasi - Vakifbank 1 3.40 1/10 b e t 365 ⛔
Eczacibasi +1.5 seta 2.20 2.5/10 b e t 365 ✅
2-3

Grały 23.01. i 3-1 wygrało Eczacibasi, które nie przegrało od przerwy reprezentacyjnej, ani w lidze, ani w CL.
Mocniej zagłębiłem się w staty tego wygranego 3-1 meczu.
http://www.tvf.org.tr/icerik/216/
Eczaci to wzięło mimo sporo większej liczby błędów na zagrywce (10-3) i porażki w asach 8-12 i przy przyjęcia na identycznym w zasadzie poziomie (60%-59% pozytywne, 29%-30% perfekcyjne). W blokach też były gorsze (9-16).
Poprawa któregoś z tych elementów może być dziś tylko dodatkowym atutem, a jak nie trudno się domyślić mecz wygrały lepszym atakiem i defensywą. Jeśli poprawią się w zagrywce i bloku to w teorii powinno byc dziś jeszcze łatwiej?

Dlaczego więc buki dają im poniżej 30% szans? Nie wiem. Dla mnie tu kursy powyżej 2.50 to value.

HH
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Uralochka - Dynamo Kazań
Z racji skromnej oferty na czwartek, wziąłem pod lupę spotkanie siatkarskiej Ligi Mistrzyń, gdzie Uralochka podejmie zespół Dynama Kazań.
Dokładny wynik - 0:3. Dlaczego?
Pojedynki bezpośrednie: URALOCHKA - DYNAMO KAZAŃ
24.10.2015, Uralochka - Dynamo Kazań 0:3
06.02.2015, Uralochka - Dynamo Kazań 1:3 *
* Pierwszy set wygrała Uralochka 25:21. Kolejne trzy partie gładko padły łupem zawodniczek z Kazania.
01.12.2014, Dynamo Kazań - Uralochka 3:0
14.04.2014, Uralochka - Dynamo Kazań 0:3
27.01.2014, Dynamo Kazań - Uralochka 3:0
W H2H pięć spotkań bezpośrednich i cztery razy dokładny wynik 0:3 dla Dynama Kazań.

Pojedynki bezpośrednie: URALOCHKA - DYNAMO KAZAŃ - Uralochka gospodarz
24.10.2015, Uralochka - Dynamo Kazań 0:3
06.02.2015, Uralochka - Dynamo Kazań 1:3 *
* Pierwszy set wygrała Uralochka 25:21. Kolejne trzy partie gładko padły łupem zawodniczek z Kazania.
14.04.2014, Uralochka - Dynamo Kazań 0:3
12.01.2013, Uralochka - Dynamo Kazań 2:3
05.02.2012, Uralochka - Dynamo Kazań 0:3
W H2H, gdzie Uralochka była gospodarzem pięć spotkań bezpośrednich i trzy razy dokładny wynik 0:3 dla Dynama Kazań.

Podsumowując, jeżeli nie będzie żadnego lekceważenia przeciwnika ze strony zawodniczek z Kazania to spotkanie powinno zakończyć się szybkim 0:3.
Uralochka - Dynamo Kazań: dokładny wynik 0:3 1.80 ⛔ Bet365
21:25, 18:25, 25:20, 10:25 - tego się właśnie obawiałem...
 
macio106 155,8K

macio106

Znawca - MMA
Piacenza - Atom Trefl Sopot⛔ 3:1 (25:23, 16:25, 25:21, 25:20)
Typ: 2 @3.30 Betsafe ⛔i Trefl awansuje dalej @2.62 Bet365⛔

Po raz pierwszy w historii PGE Atom Trefl może znaleźć się w najlepszej siódemce klubów w Europie. Wystarczy, że wygra w środę trzy sety w rewanżowym meczu. Jeśli będzie 2:3, to wówczas o awansie przesądzi tzw. złoty set. Nie oszukujmy się jeżeli nie teraz to kiedy? W pierwszym meczu w Ergo mogło być spokojnie 3-1 dla Atomu i już było by bez tylu nerwów. Wiadomo ciężka podróż bo Sopot-Łódź-Warszawa-Włochy. Męczy męczy, szkoda że związek nie pomaga o czym wspominał Micelli, ale nie ma płakania. Formą jaką prezentuje Balkestein to kosmos, ta laska jest niesamowita! Trochę gorzej w Łodzi zagrała Zaroślińska, ale znowu nie grała tragicznie. Tak cały zespól zagrał trochę słabiej, ale znowu jak przyszedł krytyczny moment to się spięły i wygrały. Martwią też kontuzje bo jeżeli nie zagra Kaczorowska, a to oznacza że zagra Djerisilo lub Damaske. Nie oszukujmy się to się &quot;dobre&quot; zawodniczki. Wiadomo że po meczu z Budowlanymi kilka zawodniczek drużyny Lorenzo Micellego trafiło do warszawskiego szpitala z wysoką gorączką. Jednak tam postawiono je na nogi i już wszystko jest w porządku, ok organizm może być osłabiony, ale mają jeszcze jeden dzień na dojście do siebie. Włoszki są mega mocne na środku. Christina Bauer oraz Yvon Belien to solidnie zawodniczki. Libero Giulia Leonardi też w Sopocie grała świetnie, ale znowu po powrocie do ojczyzny dwie przegrane w lidze. Najpierw z Modeną a później z Conegliano. Obie przegrane w końcówkach, widać że Włoszki mają problem z nerwami i psychiką bo przegrywają nerwowe końcówki. Co robi przewagę dla Polek. Widać że Włoszki obecnie nie są tak mocne jak by się to mogło wydawać. Atomówki jak zagrają na 100%, a jestem tego pewien. To mają realne szanse na zwycięstwo. Wiedzą jak grać z Włoskimi zespołami, martwi mnie tylko ta kontuzja. Jednam mimo wszystko nastawiam się tutaj na ciężki mecz i walkę z oby dwu stron, i zwycięstwo Atomówek po nerwowych końcówkach, gdzie Włoszki są słabe psychicznie.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dynamo Kazań - Uralochka Ekaterinburg
Kazań potrzebuje dwóch setów do zapewnienia sobie awansu.
Gospodynie nie są ostatnio w najlepszej formie. Wymuszona gra Isaevej na przyjęciu ewidentnie rzutuje na poziom odbioru piłki, zawodniczki szukają jej na zagrywce gdyż jest łatwym celem. Gra jest uproszczona i dość czytelna, choć tak często bywało nawet przy dokładnym dograniu.
Uralochka to strasznie nierówna drużyna. Brakuje tam klasowych skrzydłowych, przez co Karpol i Babeshina starają się grać bardzo dużo przez środek, czyli Zaryazhko i Jack. Przy słabszych rywalach przynosi to pozytywne efekty, co lepsze drużyny jednak potrafią powstrzymywać taki styl gry i dość często widuje się potrójny blok, który skacze do środkowej, co wygląda interesująco.
Ostatni mecz w lidze widziałem, Uralochka mogła tam spokojnie wygrać. Kazań potrzebuje tylko dwóch setów, mogą spasować po wywalczeniu awansu. Nawet bez tego drużyna przyjezdna ma spore szanse zdobycie choćby honorowego seta. Bardzo ważnym elementem w tym meczu będzie na pewno zagrywka.
Moje propozycje:
Uralochka +2.5 --- 1.80 @ Bet365 ✅
Uralochka wygra --- 6.00 @ Bet365, PinnacleSports ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Dynamo Kazań - Uralochka Ekaterinburg
Kazań potrzebuje dwóch setów do zapewnienia sobie awansu.

Gospodynie nie są ostatnio w najlepszej formie. Wymuszona gra Isaevej na przyjęciu ewidentnie rzutuje na poziom odbioru piłki, zawodniczki szukają jej na zagrywce gdyż jest łatwym celem. Gra jest uproszczona i dość czytelna, choć tak często bywało nawet przy dokładnym dograniu.

Uralochka to strasznie nierówna drużyna. Brakuje tam klasowych skrzydłowych, przez co Karpol i Babeshina starają się grać bardzo dużo przez środek, czyli Zaryazhko i Jack. Przy słabszych rywalach przynosi to pozytywne efekty, co lepsze drużyny jednak potrafią powstrzymywać taki styl gry i dość często widuje się potrójny blok, który skacze do środkowej, co wygląda interesująco.

Ostatni mecz w lidze widziałem, Uralochka mogła tam spokojnie wygrać. Kazań potrzebuje tylko dwóch setów, mogą spasować po wywalczeniu awansu. Nawet bez tego drużyna przyjezdna ma spore szanse zdobycie choćby honorowego seta. Bardzo ważnym elementem w tym meczu będzie na pewno zagrywka.

Moje propozycje:
Uralochka +2.5 --- 1.80 @ Bet365
Uralochka wygra --- 6.00 @ Bet365, PinnacleSports
Pytanie tylko czy Uralochka, która ma nikłe szanse na wygranie meczu + ewentualnie złotego seta, zagra podstawowym składem?
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Pytanie tylko czy Uralochka, która ma nikłe szanse na wygranie meczu + ewentualnie złotego seta, zagra podstawowym składem?
Czemu nikłe? Parę dni temu prowadziły 2-0 i mogły równie dobrze wygrać 3-1, a nie przegrać 2-3. Na pewno nie jest to niemożliwe. Wątpię, żeby Karpol odpuścił taki mecz w Lidze Mistrzyń. Jak nie masz przekonania to zawsze możesz poczekać do LIVE, według mnie wyjdzie najmocniejsza szóstka, która będzie chciała sprawić niespodziankę.

Poza tym gram jeszcze:
Eczacibasi +1.5 ⛔ i wygrana ⛔ - dla mnie kurs przesadzony (znowu), tureckie mecze na szczycie w ostatnich sezonach to bardzo specyficzne zjawisko, ciężko pisać do tego analizę, bo tutaj może się wszystko wydarzyć. Należy pamiętać, że mecze Eczacibasi i Vakifbanku rozgrywane są na tej samej hali.
ATOM Trefl Sopot +1.5 ⛔ - wszystko w głowach zawodniczek z Sopotu, Piacenza jest zdecydowanie w ich zasięgu, jak głowa będzie funkcjonowała to przynajmniej doprowadzą do złotego seta.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Czemu nikłe? Parę dni temu prowadziły 2-0 i mogły równie dobrze wygrać 3-1, a nie przegrać 2-3. Na pewno nie jest to niemożliwe. Wątpię, żeby Karpol odpuścił taki mecz w Lidze Mistrzyń. Jak nie masz przekonania to zawsze możesz poczekać do LIVE, według mnie wyjdzie najmocniejsza szóstka, która będzie chciała sprawić niespodziankę.


Poza tym gram jeszcze:
Eczacibasi +1.5 i wygrana - dla mnie kurs przesadzony (znowu), tureckie mecze na szczycie w ostatnich sezonach to bardzo specyficzne zjawisko, ciężko pisać do tego analizę, bo tutaj może się wszystko wydarzyć. Należy pamiętać, że mecze Eczacibasi i Vakifbanku rozgrywane są na tej samej hali.

ATOM Trefl Sopot +1.5 - wszystko w głowach zawodniczek z Sopotu, Piacenza jest zdecydowanie w ich zasięgu, jak głowa będzie funkcjonowała to przynajmniej doprowadzą do złotego seta.

Oglądałeś mecz ligowy? To Uralochka tak dobrze zagrała dwa pierwsze sety czy Kazań je zlekceważył?

Jeśli chodzi o ATOM, obawiam się że mogą niestety polec na ciężkim włoskim terenie. Powiedzcie tylko, bo nie pamiętam jak to jest w Lidze Mistrzów. Każda porażka sopocianek jest równa złotemu setu?
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Oglądałeś mecz ligowy? To Uralochka tak dobrze zagrała dwa pierwsze sety czy Kazań je zlekceważył?
Oglądałem. Pierwsze dwa sety bardzo dobre w wykonaniu Uralochki, przede wszystkim trzymały przyjęcie na dobrym procencie i Babeshina rozgrywała tak, że momentami Kazan nie wiedział co się dzieje, a do tego słabe przyjęcie Kazanek, które ciągnęło się przez praktycznie całe spotkanie. Od 3 seta Gamova dostawała furii i na momentami pokazywała błysk sprzed lat, 4 set grany na przewagi to jej ogromna zasługa. Co do lekceważenia - nie wydaje mi się by miały w głowach to, że spotkanie się samo wygra.
Jeśli chodzi o ATOM, obawiam się że mogą niestety polec na ciężkim włoskim terenie. Powiedzcie tylko, bo nie pamiętam jak to jest w Lidze Mistrzów. Każda porażka sopocianek jest równa złotemu setu?
Złoty set będzie jeśli ATOM przegra 2-3. Porażka 0-3 lub 1-3 eliminuje polski zespół z LM.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wawo 7K

wawo

Użytkownik
Volero Zurych - Lokomotiv Baku

Co tu dużo pisać, faworyt jest jeden. Volero! Niespodziewana porazka na wyjezdzie stawia Volero w sytuacji ze nie moga sobie pozwolic na przegrana we własnej hali. Ba! Nie powinny nawet pozwolic rywalkom na wywalczenie II setow gdyż wtedy beda potrzebowaly wygrania w meczu oraz decydujacej rozgrywki w złotym secie, ktory nierzadko jest loteria, wystarczy kilka błedów i set wymyka się z rąk. Ale poki co to fikcja, marzenia przyjezdnych.
Volero dominuje u siebie w lidze, wygralo wszystkie mecze, przegraly tylko 1 seta. W LM podobnie wygraly wszystkie mecze w fazie grupowej.
Przeciwniczki z Baku zajmuja 3 miejsce w lidze, gdzie licza sie tylko 3 druzyny. W LM przegraly wyjazdowe mecze z Kazaniem oraz Stuttgartem.

Kadrowo rownież Volero wyglada lepiej, duzo lepiej. Dodatkowym pozytywem jest zeszlotygodniowa wygrana 4-0 w spraingu z wloskim Cassalmagiore oraz przegrana Lokomotivu z Azzerail. Jakie moga byc scenariusze. Szybkie zwyciestwo Volero, ewentualnie oddany jeden set.
Nie wierze ze Lokomotiv po raz kolejny sie postawi i to na wyjezdzie.

Volero 1.1 bet365 LOKOMOTYWA ✅
Volero DW 3-1 3.25 bet365
✅
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Volero - Lokomotiv Baku 2 9.90 0.5/10 MaratonBet/1xbet
Baku +17.5 pkt 1.95 1.5/10 MarathonBet
Baku +2.5 seta 2.10 1.5/10 Pinnacle
Nie mogę przejść obojętnie obok takich kursów jakie nam rynek dziś dał na Azerki.
Volero owszem b solidne u siebie, ale meczów z fazy grupowej nie da się wymiernie ocenić, bo obecny Cannesa, czy Vizura to po protsu łachy, a Urałoczka co najwyżej przeciętniak.
Lok Baku potrafił w LM urwać seta w Kazaniu (rewanżu nie ma co analizować, bo Rosjanki przyjechały bez gwiazd), a jedyna wpadka to porażka w Stuttgarcie.
Typ w zasadzie opieram głównie na obserwacji 1 spotkania, które oglądałem prawie w całości. Wniosek tam nasuwał sie jeden. Jak azerki trafiały zagrywką Mammadovą, to Volero miało bardzo duże problemy.
Jakoś zresztą specjalnie takie nazwiska mnie nie przekonują jak Rychliuk, Rabadzieva, czy nawet ta starzejąca się po mału Mammadova. Niby rozegranie solidne, środek też fajny w Volero, ale ogólnie to dla mnie konstelacja gwiazd nie jest. Ot solidnie zbudowana i zbilansowana drużyna.
50% na urwanie seta Loko spokojnie daję, jakaś udane seria w którymś z setów powinna się trafić.
@9.90 też trochę grzech nie dać za drobne w mojej ocenie, bo przecięż ponad 10% powinny mieć, skoro wygrały w domu po meczu walki, w którym nie było wyraźnej dominacji ani w zagrywce, ani w bloku, ani w przyjęciu.
http://www.cev.lu/Competi...s.aspx?ID=28084
Powodzenia
HH
 
M 101

mistrzgry

Użytkownik
Vakifbank-Volero 1@1,30

Kurs nie wysoki ale moim zdaniem naprawde warty gry Volero dominuje w swojej lidze co jest zrozumialem poniewaz reszta ekip to prawie amatorki w lidze mistrzow osiagaly solidne wyniki ale mysle ze daje to troszeczke przeklamany obraz tej druzyny kultura gry i obrona nieporownywalne w obu ekipach Volero mimo fajnego skladu gra kiepsko w moim odczuciu za sprawa rozgrywajacej ktora w wiekszosci poprostu podrzuca pilki na wysokie swiece fatalnie to wygladalo w spotkaniu z Lokomotivem i myle ze w Turcji zostana zmiazdzone przez top 3 druzyn na swiecie dodatkowo do skladu Vakifbanku wreszcie wraca najlepsza atakujaca Brazylijska Sheilla Castro co bedzie ogromnym wzmocnieniem!
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Casalmaggiore 4.00 Bet365 ✅✅✅
Casalmaggiore +1.5 seta 2.62 Bet365 ✅✅✅

Casalmaggiore było skazywane na porażkę już w meczu półfinałowym, a zawodniczkom Dynama nie dały zdobyć nawet 20 marnych punktów w żadnym secie i wygrały 3:0, Vakifbank to faworyt wiadomo, ale to jest finał i zdarzyć się może wszystko, tym bardziej, że to są kobiety. Casalmaggiore stoi być może przed jedyną szansą na wygranie Ligi Mistrzyń, są w finale a co najważniejsze to grają u siebie! W półfinale wygrały gładziutko 3:0 z dużo wyżej notowanym Dynamem, czemu w finale nie mogły by sprawić niespodzianki? Dla mnie kursy nie adekwatne do ryzyka i można spokojnie to próbować, to finał, jeden mecz, a włoszki graja u siebie. Vakifbank już rok temu miał wygrać LM, a uległy w półfinale Eczacibasi, jak widać to tylko sport i nie wygrywają wszystkiego, jestem bardzo ciekawy tego meczu, procentowo dawał bym 60-40% dla Turczynek , jednak kursy 4.00 przy 1.22 na Stambuł, jest dla mnie nie adekwatny i warty naprawde zaryzykowania i zagrania, kiedy jak nie teraz? Powodzenia.
__________________

IZI
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Casalmaggiore 4.00 Bet365
Casalmaggiore +1.5 seta 2.62 Bet365

Casalmaggiore było skazywane na porażkę już w meczu półfinałowym, a zawodniczkom Dynama nie dały zdobyć nawet 20 marnych punktów w żadnym secie i wygrały 3:0, Vakifbank to faworyt wiadomo, ale to jest finał i zdarzyć się może wszystko, tym bardziej, że to są kobiety. Casalmaggiore stoi być może przed jedyną szansą na wygranie Ligi Mistrzyń, są w finale a co najważniejsze to grają u siebie! W półfinale wygrały gładziutko 3:0 z dużo wyżej notowanym Dynamem, czemu w finale nie mogły by sprawić niespodzianki? Dla mnie kursy nie adekwatne do ryzyka i można spokojnie to próbować, to finał, jeden mecz, a włoszki graja u siebie. Vakifbank już rok temu miał wygrać LM, a uległy w półfinale Eczacibasi, jak widać to tylko sport i nie wygrywają wszystkiego, jestem bardzo ciekawy tego meczu, procentowo dawał bym 60-40% dla Turczynek , jednak kursy 4.00 przy 1.22 na Stambuł, jest dla mnie nie adekwatny i warty naprawde zaryzykowania i zagrania, kiedy jak nie teraz? Powodzenia.
__________________
Wszystko super ale zobacz kto nie grał w Kazaniu... Kazań nie miał prawa z ta rezerwową sypaczką i bez Gamovej. Pal sześć czy to było zatrucie czy strach przed kontrolą antydopingową, bo nie ma co gdybać. Dzisiaj inny mecz. Turczynki troche szybciej skończyły także więcej czasu na odpoczynek i ogólnie one troche poza zasięgiem są... Drugi mecz o 3 miejsce powinno być 3-0 dla Fenerbahce. Ruskie wyglądały jak dziewczynki z gimnazjum, a jeśli Gamova i Startseva nie zagrają to ich Fener zbije jeszcze bardziej niż włoszki wczoraj.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Fenerbahce -1.5 seta + Vakifbank w dubelku ?? Co sądzicie? ????
Poczekaj na składy Kazania. Ale jeśli będą grały tym co wczoraj to nie widze ich w dzisiejszym meczu. Tak czytelna sypa to będzie samobójstwo jak Kim wystawi ręce ... ;) Co do drugiego meczu Włoszki wczoraj wykorzystały szanse ale Vakifbank jest zdecydowanym faworytem i będzie wielką sensacją jak wtopią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom