>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów [12.08 - 15.08.2020]

Status
Zamknięty.
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Awans Bayern 1.65 pinnacle
Awans PSG 1.67 Betsson
Dubel.

Zacznę od Bayernu. Niemiecka maszynka jedzie dosc dobrze po kilku problemach swego czasu. Lewy w formie widać, że mu zalezy. Barcelona z kolei po drugiej stronie formy. Słaby sezon, przegrane mistrzostwo na własne życzenie. Problemy wewnątrz kadrowe... Czego chcieć więcej ?
Na dodatek pojawia się znak zapytania nad Messim.
Bayern marzy o LM tak jak PSG, pytanie kiedy mają pokonać Barcelonę jak nie teraz ?
Mamy jeden mecz, jedna szansę a decydować może forma dnia. Dla mnie Bawarczycy będący w formie z pełnym składem są jak najbardziej w stanie awansować dalej.

Paryżanie grają z dobrą Atalanta. Ekipa z Włoch ma niesamowicie strzelecki sezon. Lądują ogromną ilość bramek. Tutaj tak samo podejdę do typu od strony Paryżan. Liga mistrzów to także ich marzenie, mają spoko drabinkę do finału. Wygrywają co mogą w lidze francuskiej lecz na pewno na minus mamy już dawno zamknięty sezon we w francji. Grali kilka pojedynczych meczy, czy to wystarczy na Atalante? Wydaje mi się że najlepszy typ to typ na awans. Tutaj może być kanonada strzelecka a równie dobrze trochę szachów i 1-1 do 90min. Ilicicia brak po stronie Atalany a po stronie Francuzów może brakować Mbappe choć są przecieki że jednak będzie gotowy na mecz. Podejrzewam że jak wejdzie to gdzies w drugiej połowie.

Chodził mi po głowie typ na Awans Atletico z racji nieobecności Timo Wernera po stronie RB Lipsk. To bardzo duże osłabienie. Atletico gra bardzo zachowawcza piłkę ile to już meczy konczylo się 1-0. Niby wszystko ładnie wygląda że faworyci maja przejść ale zazwyczaj ktoś dale plamę i pytanie kto tym razem będzie. Atletico , City , Psg czy Bayern.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +91
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Atalanta - PSG 1:2 (1:0)
obie strzelą w obu połowach, @7,60 Fortuna


Pierwsze spotkanie 1/4 finału Ligi Mistrzów, wiadomo, że w obecnej sytuacji dogranie fazy pucharowej jest nowej formule, nie ma atutu własnego boiska, nie ma rewanżu, tu już nie ma przypadkowych drużyn i o awansie zdecyduje pewnie dyspozycja dnia. Pierwszy typ jaki mi przyszedł na myśl, gdy zobaczyłem tą parę to obie strzelą w obu połowach, obie ekipy ultra ofensywne, ale też tracące bramki. Atalanta w obecnym sezonie w samej lidze zdobyła 98 goli i na prawdę niewiele brakło, żeby magiczna bariera 100 goli została osiągnięta, w końcówce sezonu było już widać zmęczenie i trudy dogrania sezonu, stąd kilka underowych wyników tej ekipy, jednak od zakończenia sezonu we Włoszech minęło 11 dni, więc był czas na regenerację i liczę, że dziś zobaczymy tą właściwą Atalantę, którą zachwycała się cała piłkarska Europa, po drugiej stronie PSG, o ich sile ofensywnej nie trzeba nikogo przekonywać, tu jednak problem może być długa przerwa, ponieważ jak wiadomo Ligue 1 nie wznowiła sezonu, PSG zagrali tylko kilka sparingów i dwa finały krajowych pucharów, oba wygrali, ale uważam, że myślami byli już dzisiejszym meczu, Liga Mistrzów jest jak narazie dla nich nie osiągalna, w tym roku ze względu na obecną formułę mają szansę, chociaż wcale bym się nie ździwił, gdyby to Włosi zameldowali się w kolejnej rundzie. Podsumowując mam nadzieję, że już któraś drużyna otworzy w 1 połowie wynik co sprawi, że mecz się otworzy i zobaczymy niesamowite widowisko z hokejowym wynikiem i bramkami jednych jak i drugich zarówno w pierwszej jak i drugiej odsłonie, a może również w dogrywce...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +162
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Przeglądając ofertę natknąłem się na ciekawy zakład gdzie moim zdaniem kurs to gruba przesada. O samym meczu można pisać wiele- nie ma wyraźnego faworyta, zwłaszcza z powodu braku w składzie tak istotnych graczy w drużynie PSG jak Veratti, Mbappe (nie jest gotowy na 90 minut, zacznie z ławki) czy nawet Di Maria albo Cavani i Meunier których nie ma już w klubie. Jedno jest pewne- spotykają się tutaj drużyny grające ultra ofensywny i skuteczny futbol- Atalanta w tym sezonie 115 goli w 47 meczach, PSG 131 w 46 meczach. Bukmacherzy wystawili stosunkową wysoką linie bo 5.5 na ilość żółtych kartek, ale wydaje się że możemy się spodziewać że próg będzie przekroczony, sędziuje anglik Taylor który daje tych kartek całkiem sporo (średnia w LM z tego sezonu blisko 5.5). Oczywiście w pierwszej kolejności kartki zazwyczaj dostają zawodnicy od tzw czarnej roboty- czyli defensywni. Dlatego kurs na Kimpembe (nawet ledwo 2,10 w STS) czy obrońców Atalanty w okolicach 2,50 jest jak najbardziej zrozumiały. Ale dlaczego mamy kurs na Thiago Silve aż 6,00 to kompletnie nie rozumiem. Brazylijczyk ma już niemal 36 lat i najlepsze lata za sobą, bardzo możliwe że jeśli PSG odpadnie to rozgrywa dziś ostatni mecz w ich barwach. Nawet jakby był to najczyściej grający zawodnik na świecie to i tak wysoki kurs na stopera nie ma prawa bytu- zwłaszcza w takim meczu gdzie rywale mają zabójczą ofensywę i pewnie często będzie trzeba ratować się faulami, na gracza który jest już wiekowy i raczej szybkościowo już nie ta forma. Oczywiście to jest zawodnik który dostaje naprawde mało kartek- w tym sezonie w lidze w 21 meczach ledwo jedną kartke, a w Lidze Mistrzów w 7 też jedną. Ale w takim meczu, biorąc pod uwagę klasę rywala i stawkę o jaką toczy się gra szanse na kartke moim zdaniem sa dużo wyższe niż kurs sugeruje.

Thiago Silva otrzyma kartkę @6,00 Etoto / 1xbet
 
typer86 3,8K

typer86

Użytkownik
Witam ponownie dziś przed nami kolejne spotkanie ligi mistrzów ☺. O godzinie 21 dojdzie do pojedynku ATALANTY z PSG. W tym pojedynku pobieram typ bezpieczniejszy ale można będzie pograć odważniej o tym napiszę. Do rzeczy , w tym pojedynku nie widzę innej możliwości jak awans drużyny PSG która na takim etapie rozgrywek będzie zmobilizowana na maxa i jej największa gwiazda Neymar dzisiaj będzie kierował grą, chłopak ma coś do udowodnienia ☺. Nie ujmując klasy Bergamo bo dla mnie mają fantastyczny sezon ale to juz nie jest dla nich ta półka. Jeszcze na ich nieszczęście stracili największy kaliber Ilicica którego nikt tam nie zastąpi , niestety wyleciał im jeszcze podstawowy bramkarz Gollini plus obrońca Palomino. Natomiast w drużynie Paryża wątpliwy jest występ Verrattigo , Kurzawy. Najważniejszą informacją jest to ze wrócił do pełni zdrowia Mbappe a ten młody fenomen będzie ogromnym wzmocnieniem i tak bardzo mocnej ofensywy Paryżan. Więc tutaj pobieram z pocalowaniem ręki awans PSG a dla bardziej odważnych polecam zagranie czystej 2 i + 1.5 gola. Awans Paryża Forbet : 1.55. Udanego oglądania Pozdrawiam ☺ Masakra inaczej nie można tego ocenić. Po tym meczu Neymar stracił u mnie jako piłkarz już definitywnie , pieniądze go strasznie zniszczyły. Po takim ogromnym szczęściu Paryżan znając życie zawitają w finale 😁 . Do usłyszenia ponownie 🍺😊
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +95
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Przed nami decydująca faza tegorocznej Ligi Mistrzów! Przed nami 4 ekscytujące ćwierćfinały. My na naszym kuponie wybieramy 3 z nich i tworzymy potężnego trebelka. W grze kurs @3.51 i ponad 600zł do wygrania!

Zaczynamy od środowego spotkania, które w moim odczuciu może być najlepszym wśród ćwierćfinałów mimo, że mówi się o nim bardzo mało. Włosi są największą rewelacją minionego sezonu. 3 miejsce w Serie A, 98 bramek w lidze (19 więcej od kolejnego Lazio) oraz mnóstwo widowiskowych spotkań na swoim koncie. Po drugiej stronie PSG, które ma szansę na to żeby w końcu awansować do półfinału LM i być jeszcze bliżej sukcesu, do którego dążą czyli triumfu w Europie.

My w tym meczu idziemy w minimum 3 bramki w całym spotkaniu, ponieważ w naszym odczuciu kurs 1.48 na to zdarzenie wydaję się bardzo dobrą okazją. Obie drużyny preferują bardzo ofensywny futbol, który przynosi mnóstwo bramek. Przykładem może być średnia 4 bramek na mecz w spotkaniach Atalanty podczas aktualnej edycji LM! Ofensywna obrona Włochów może być wodą na młyn dla Neymara i spółki. Warto wspomnieć, że obie drużyny straciły przed tym spotkaniem ważne układanki swojej defensywy – Gollini (podstawowy bramkarz drużyny z Bergamo) oraz Verratti (podstawowy defensywny pomocnik PSG). W swojej analizie biorę pod uwagę brak gry Mbappe, bo z nim ten over jest jeszcze pewniejszy.

Powyżej 2.5 gola - 1.48/ewinner
Neymar strzeli gola - 2.5/fortuma


Szczerze to jestem zaskoczony tak wysokim kursem na awans Atletico Madryt. W moim odczuciu mają oni autostradę do finału Ligi Mistrzów, jednak żeby to osiągnąć muszą po drodze wyeliminować RB Lipsk, który musi sobie radzić bez Wernera. Niemiec trenuje już na Stamford Bridge, a jego brak mocno skreśla szansę drużyny z Niemiec na awans do kolejnej rundy. Mimo, że Atletico ma za sobą dość średni sezon to wyeliminowanie Liverpoolu dało im dodatkową moc. Od tego momentu rozegrali oni 11 spotkań z czego wygrali osiem i zremisowali trzykrotnie. Lipsk po pandemii mocno w kratkę, a ich obrona jest mocno dziurawa co może być idealne dla Atletico, które raczej będzie broniło się jak to zwykle bywa żeby wyprowadzić 1, 2 akcje, które zadecydują ekipy Simeone do półfinału.

Atletico awans - 1.67/ewinner


Na koniec dorzucam wygraną City oraz minimum 2 bramki w meczu. Nie będę się rozpisywał, Lyon awansował dość słusznie jednak to jak pewnie w rewanżu zagrało City powoduje, że w moim odczuciu zobaczymy tutaj jednostronne spotkanie z pewną wygraną podopiecznych Guardioli. Kurs dość przyjemny, który miejmy nadzieję będzie nam kończył ten trebelek i pozwoli zarobić przyzwoite pieniążki.

City i powyżej 1.5 gola - 1.42/ewinner
 
kacper-stawiarz 177

kacper-stawiarz

Użytkownik
Siemanko mam ciekawą propozycje na dzisiejsze spotkanie Ligi Mistrzów między Atalantą a PSG. Jak wiemy jest to mecz 1/4 Lm, dlatego nie trzeba nikomu tłumaczyć, że stawka jest ogromna. Tym bardziej że dzisiejszego b wieczoru na Estado Da Luz odbędzie się tylko jeden mecz między tymi drużynami w tegorocznej edycji LM. Nikt tu nie będzie odstawiał nogi a w szczególności Rafael Toloi i właśnie jego żółtą kartkę typuje w tym meczu po kursie 2.7. Kurs odpowiedni jak na Brazylijczyka, który w meczach z "lepszymi" zespołami często znajduje się w notesie sędziego. Było tak między innymi z Interem,milanem, juve, wcześniej w fazie grupowej z City, szachtarem co pokazuje, że typ na kartke może być dobrym wyborem na dzisiejszy wieczór. Powodzonka :)

Rafael Toloi otrzyma kartkę @2.7 FORTUNA
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +175
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ja w wielu kwestiach się zgodzę z przedmówcami ale nie do końca mi się chce wieżyć że to będzie gra na hura do przodu,pamiętam jeszcze mecz przed pandemią gdzie z Dortmundem w rewanżu też miałybyć fajerwerki a jak się okazało wiele osób potraciło dużo pieniądzy .Dzisiaj zagrałbym odwrotnie i pewnie tak zrobię ,PSG bez Mbappe najlepszego strzelca ligi fancuskiej, Naymar sam może wygrać mecz jednak nie sądzę by się mu to udało bez francuza. Więc zagram coś takiego za grosze.

Atalanta vs PSG typ:Under 2,5,Kurs:2,3->Etoto (1-2) Blisko do 89 minuty było zielono.W koncu Chupo-Moting się w PSG spłacił.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Najważniejszą informacją jest to ze wrócił do pełni zdrowia Mbappe a ten młody fenomen będzie ogromnym wzmocnieniem i tak bardzo mocnej ofensywy Paryżan.
Post automatycznie złączony:

,PSG bez Mbappe najlepszego strzelca ligi fancuskiej,
Panowie to gra on w końcu czy nie ? Ja przez brak Dybali w Juve już straciłem swoje... To naprawdę ważne... :)
 
R 961

rabatko

Użytkownik
W fortunie jest O,5 faula T. Silva!!! kurs 1,8 ciekawy zakład wystarczy 1 faul, ryzyko że T. Silva jest po kontuzji i może 45 minut nie wytrzymać???jeszcze siè wacham czy grać to grubo....
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W przerwie gram awans PSG @2,75 ✅ STS i PSG(DNB) @3,30 STS ✅

Pytanie techniczne: myślałem, że ten doping z trybun to jest na stadionach a chyba są tylko dla telewidzów bo jak puszczali powtórki w studio to nie było... A ja się zastanawiałem kto i co puszcza, czy można tu jakoś dopingować drużyny... :D Ale chyba jednak piłkarze grają bez takiego dopingu... Prawda ?

Jakby Dybala nie był tak kontuzjowany, że wytzrymał 15min. też by odwrócił losy spotkania jak dzisiaj Mbape i Neymar... Może w końcu PSG będzie miało mistrza... Czuję, że finał będzie: City vs PSG...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Witam. Co sądzicie o meczu Lipsk - Atletico?
Chętnie skierowałbym się w stronę karnego lub czerwonej kartki, ponieważ sędziuje Marciniak, który jak wiadomo nie szczędzi kartek i często dyktuje jedenastki.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lipsk - Atletico
Typ: awans Atletico
Kurs:
1.72
Bukmacher: STS
Analiza:
Atletico jest głodne sukcesu w LM i w tym sezonie mają na nią po raz kolejny szanse. Lipsk jest mocno osłabiony, bo nie zagra przede wszystkim lider ofensywy - Werner, który postanowił iść do Chelsea. Atletico ma przewagę w postaci doświadczenia - oni uwielbiają grać z ekipami, które chcą grać ofensywnie, bo świetnie się bronią i są zabójczo skuteczni z kontry. Myślę, że Atletico zamelduje się w półfinale tych rozgrywek, gdzie czeka już PSG.
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Barcelona - Bayern
Nie padnie gol w minutach 1-15
1.45
Fortuna
Często jak brakuje mi czegoś do dubla to lubię grać tego typu zakłady w meczach Bayernu, gdyż kursy są zazwyczaj trochę wyższe niż w innych spotkaniach. Mam problem ze wskazaniem kto tutaj wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku, dlatego próbuję tego nietypowego dość zakładu. Ciężko powoływać się tu też na jakieś statystyki, bo oba zespoły grały ze sobą kilka lat temu, a normalnie w lidze nie mierzą się z tak wymagającymi rywalami na co dzień i często te bramki wcześnie padają. Natomiast jutro powinno być inaczej. Waga tego spotkania będzie duża. Barcelona chciałaby coś poważnego wygrać w tym sezonie, a Bayern wiecznie czeka na choćby finał LM. Wbrew pozorom nie spodziewam się tu ani dużej liczby goli ani otwartej gry na początku meczu, więc próbuję taki zakład.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom