>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet 2020/2021

zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Mlodziaki z Lube sie zagotują i taki ten kurs miodzio :D Oby Jastrzębski wytrzymał i ugrał te dwa sety. Wtedy mamy swojego reprezentanta w finale :)
Ricardo Lucarelli. Robertlady Simon. Osmany Juantorena. Luciano De Cecco. Ivan Zaytsev ktory z tych młodziaków się zagotuje?
W pierwszym meczu wyszli mieszanym składem, później już nie potrafili się podnieść na rozgrzanych JSW którzy mieli dzień konia.
Dziś obydwie drużyny zmotywowane w 120% a składem to LUBE ich gniecie.
 
R 3K

rocky18

Użytkownik
Ricardo Lucarelli. Robertlady Simon. Osmany Juantorena. Luciano De Cecco. Ivan Zaytsev ktory z tych młodziaków się zagotuje?
W pierwszym meczu wyszli mieszanym składem, później już nie potrafili się podnieść na rozgrzanych JSW którzy mieli dzień konia.
Dziś obydwie drużyny zmotywowane w 120% a składem to LUBE ich gniecie.
Zgnietli ich tak, ze odpadli sami. I to prowadząc 2:0 w setach. :)
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Mam nadzieje ze mu glupio :) Clevenot nie zagral dobrego spotkania,ale Szymurek dal piekna zmianę. Super mecz, fajnie sie oglądało. Jako wieloletni fan Jastrzębskiego jestem mega szczęśliwy z wczorajszego zwycięstwa. Czas na Zakse.
 
A 397

adam1890

Użytkownik
Mam nadzieje ze mu glupio :) Clevenot nie zagral dobrego spotkania,ale Szymurek dal piekna zmianę. Super mecz, fajnie sie oglądało. Jako wieloletni fan Jastrzębskiego jestem mega szczęśliwy z wczorajszego zwycięstwa. Czas na Zakse.
W końcówce 3 seta gdyby grał do zaytseva a nie do osmanego byll by zloty set więc takie gadanie ze mu głupio duzo szczęścia miał jsw i tyle.... zlekcewazyli w 1meczu. Moze francuz 2 raz z rzędu wygra.. chociaż w tym sezonie po mojemu perugia poza zasięgiem
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
No no pierdu pierdu, uwielbiam to gdyby, pamietajmy ze JSW dwumecz gral bez swojego kapitana Gladyra to na pewno wartosc na minus jego absencja. :) bylo troche bledow po stronie Lube w pierwszych setach nie gwizdnietych typu 4 odbicia, niesiona Lucarelliego. Oba zespoly mialy szczęście, szkoda ataku Bena trochę sie podpalil w pierwszym secie. Ważne ze wygrali.
Pozdro :)
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0:3
Jastrzębski Węgiel
1,75 Beznadziejny mecz Jastrzębskiego Węgla

Mamy Polski półfinał w Lidze mistrzów i na 100% po raz drugi z rzędu zobaczymy w finale Ligi mistrzów Polską drużynę. W poprzednim sezonie ZAKSA okazała się najlepsza wygrywając cały turniej. Przed sezonem pożegnało się kilku zawodników przede wszystkim Zatorski, Toniutti czy Kochanowski - pomimo tych osłabień ZAKSA nadal wygląda bardzo dobrze, w lidze 2 miejsce tuż za Jastrzębskim i półfinał w lidze mistrzów - oczywiście należy wspomnieć, że do półfinału awansowali po walkowerze z drużyną Rosyjską.

Jastrzębski Węgiel w tym sezonie wygląda dużo lepiej niż sezon poprzedni a już w poprzednim sezonie mówiło się, że w końcu zdetronizują ZAKSE jednak to się nie udało. Ten sezon ma być zupełnie inny i póki co jest inny.
Szkoda, że w najważniejszych meczach sezonu pomóc nie może J. Gładyr, który nadal bardzo przeżywa wojnę na Ukrainie a jego zastępca Macyra wygląda dobrze jednak zawsze może się "spalić" w tak ważnych meczach.

Jastrzębski Węgiel ma dużo szerszy skład i to może pomóc w wygraniu gdyby pierwszy skład nie grał najlepiej zawsze ma na ławce zastępców którzy mogą godnie zastąpić. ZAKSA tego gwarantu bezpieczeństwa w tym sezonie nie ma.


Jest to pierwszy z dwumeczu i liczę, że gospodarze pokonają u siebie ZAKSę.
 
Ostatnia edycja:
K 14K

kubaion

Użytkownik
Bardzo ciekawe spotkanie w dzisiejszej LM. Vakifbank - w poprzedniej rundzie mam wrażenie że zbyt lekceważaco zagrał z drużyną z Rzeszowa. Teraz zawodniczki Vakifbanku czeka pojedynek z odwiecznym rywalem - Fenerbache. H2h zdecydowanie po stronie Vakifbanku. Coś gracie z tego spotkania?
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Linette dziś udowodniła, że nie warto grać przeciwko swoim, co też nie znaczy, że trzeba swoich grać. Ale Zaksę stać na wygraną z Trentino. Szanse oceniam 50-50. To pomogłem.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Linette dziś udowodniła, że nie warto grać przeciwko swoim, co też nie znaczy, że trzeba swoich grać. Ale Zaksę stać na wygraną z Trentino. Szanse oceniam 50-50. To pomogłem.
A co tu ma tenis do siatkówki? Przed rokiem Kędzierzyn ograł mocniejsze wówczas Trentino, to dlaczego dzisiaj mieli by ponownie nie wygrać?
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zwycięzcą siatkarskiej Ligi Mistrzów!
Kędzierzynianie w finale pokonali Trentino 3-0.
 
Do góry Bottom