>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Temat z analizami Liga Mistrzów, Liga Europejska oraz Puchar Europejski Mężczyzn i Kobiet - Sezon 2024/2025

lukas88 446,9K

lukas88

Forum VIP
Kolstad- Industria Kielce
Typ: Kielce wygrają różnicą 1-5 bramek
Kurs: 2,56

Fortuna

Kielczanie nadal mocno osłabieni ale wrócił przynajmniej Karacić co daje nieco więcej możliwości na rozegraniu. Kielczanie w niemal tym samy składzie poradzili sobie na trudnym terenie w Magdeburgu, więc uważam że z przeciętnymi Norwegami też sobie poradzą. Kolstad u siebie co prawda nieobliczalne ale to samo można powiedzieć o Kielczanach. Zespół gospodarzy w tym sezonie:
- porażka z Barcą -5 (D)
- porażka z Magdeburgiem -8 (W)
- zwycięstwo z Zagrzebiem + 4 (D)
- porażka z Nantes -17 (W)

Kielczanie jak dotąd porażka z Nantes i Barcą oraz wygrana z Zagrzebiem i Magdeburgiem.
Przed rokiem oba zespoły potykały się również w fazie grupowej i dwukrotnie górą byli Kielczanie, w Norwegii wygrali 32-30, w Kielcach 31-23.
Dziś idę w zwycięstwo gości różnicą max 5 bramek bo Norwegowie u siebie się zapewne mocno postawią, ale liczę na wyższość klasy i doświadczenia, które jest bez wątpienia po stronie zespołu Industrii.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1659
lukas88 446,9K

lukas88

Forum VIP
Veszprem- Frederica
Typ: 2 (+11,5)
Kurs: 1,90
Fortuna

lub

Typ: Frederica over 26,5

Kurs: 1,76 Fortuna


Faworyt w tym spotkaniu jest jeden i są nim gospodarze, którzy jak co roku maja aspiracje na Final 4 i w końcu wygraną w Lidze Mistrzów jednak do tej pory bezskutecznie. Goście to kopciuszek w tych rozgrywkach, natomiast Veszprem jest nieobliczalne i potrafią zlekceważyć takiego rywala. Uważam że Frederica nieźle spisała się m.in w meczu z Fusche gdzie po prostu zabrakło im pomocy bramkarza do osiągnięcia dobrego wyniku, -8 na ciężkim terenie w Paryżu (mimo przeciętnego już składu zespołu ze stolicy Francji) też wstydu nie przynosi.
W mojej ocenie Veszprem tego meczu przegrać nie powinien, wręcz nie może ale czy zbuduje 12 bramkową przewagę? Tutaj mam wątpliwości co do nastawienia gospodarzy, czy będą grać na 100% czy wykorzystają nieco "łatwiejszy" mecz aby porotować składem, bo przez KMŚ mieli mocno napięte ostatnie 3 tygodnie.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1599
chamberlain 574,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Kolstad - Kielce
Under 58.5 bramek @ 1.91 Fortuna

Nie spodziewam się dużej ilości bramek w tym spotkaniu, Kielce w tym sezonie starają się grać mocno defensywnie i przynosi to efekty, bo do tej pory stracili najmniej bramek w całych rozgrywkach, jak przekłada się to na wyniki? Jak na razie mogą mieć mieszane uczucia, bo bilans 2-0-2, ale od samego początku sezonu muszą radzić sobie ze sporymi absencjami, więc wstydu nie ma, tym bardziej, że przegrali z Nantes i Barceloną po wyrównanych spotkaniach, a ostatnio byli w stanie ograć Magdeburg. Przez wspomniane osłabienia, Kielce również nie są aż tak wyniosłe w grze ofensywnej, bo mniej bramek od nich rzuciły tylko Wisła i Eurofarm. Kolstad podobnie jak w poprzednim sezonie radzi sobie słabiutko, raptem jedno zwycięstwo z Zagrzebiem, choć to dla nich i tak duży plus, bo w poprzednim dwa razy z nimi przegrywali, poza tym porażki z Barceloną, Magdeburgiem i bardzo wysoka porażka w ostatniej kolejce z Nantes, które rzuciło aż 44 bramki, jednak nie brałbym tego meczu aż tak pod uwagę, bo Kolstad grało i bez Sagosena, oraz bez swojego pierwszego bramkarza Bergeruda, w pozostałych meczach Kolstad padały 54 bramki z Zagrzebiem, 58 bramek z Magdeburgiem i 65 bramek z Barceloną, dwie ostatnie drużyny rzuciły odpowiednio 33 i 35 bramek, czego nie spodziewałbym się dzisiaj po Kielcach. Dla porównania w meczach gości padały 53 bramki z Zagrzebiem, 43 bramki z mocno ofensywnym Nantes, 60 bramek z Barceloną i ostatnio 53 bramki z Magdeburgiem. W poprzednim sezonie oglądaliśmy już starcia pomiędzy tymi dwiema drużynami, raz mieliśmy over, za drugim razem under, tu bliżej mi ku underowi, tym bardziej, że do bramki Kolstad wraca Bergerud, którego strata była bardzo bolesna dla Kolstad w meczu z Nantes.
 
chamberlain 574,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Wisła Płock - Eurofarm Pelister
Under 54.5 bramek @ 2.02 Fortuna

W drugim meczu z udziałem drużyny z Polski również szukam underu, choć tu linie już nie tak wygórowane jak w przypadku spotkania Kielc. Ważne spotkanie dla obu drużyn, które na ten moment nie zaznały jeszcze smaku zwycięstwa, bliżej ku temu był Eurofarm, który zremisował w ostatniej kolejce ze Sportingiem, Wisła ma zaś komplet 4 porażek i na pierwszy rzut oka ta statystyka wygląda dla nich bardzo krzywdząca, a w rzeczywistości zawsze brakuje odrobiny szczęścia, ich porażki to w końcu -1 z Fuechse Berlin, -1 z PSG, -2 z Dinamem Bukareszt i -5 ze Sportingiem w pierwszej kolejce, Wisła zasługuje tu na zwycięstwo i mam nadzieję, że w końcu się go doczekają w tym spotkaniu. Eurofarm pomimo wspomnianego sensacyjnego remisu ze Sportigniem, pozostałe mecze również przegrał, tyle, że przegrywał -9 bramkami z Dinamem, -8 bramkami z Fuechse i -2 bramkami z PSG. Obie drużyny rzucają najmniej bramek w tych rozgrywkach LM, tracą również podobną ilość. Spodziewam się więc dzisiaj mocno defensywnego spotkania, Wisła potrafiła u siebie zatrzymać Dinamo na 28 bramkach, czy PSG na 24 bramkach, a Eurofarm ma problemy ze zdobywaniem bramek, bo pomimo 29 bramek trafionych PSG w pierwszej kolejce, to później już tylko 22 bramki z Fuechse, 25 bramek z Dinamem i 24 bramki ze Sportingiem. Spodziewam się dzisiaj piłki wygodnej dla jednej, jak i drugiej drużyny, a więc mocno defensywnego spotkania, na dodatek jest tu spora szansa na pierwsze zwycięstwo obu ekip, a w przypadku Wisły nawet szansa na pierwsze punkty, kolejny aspekt to fakt, że zapewne pomiędzy tymi dwiema drużynami rozstrzygnie się kwestia awansu, bo Fredericia na ten moment mocno odstaje i niewiadomo czy to się zmieni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +605
lukas88 446,9K

lukas88

Forum VIP
Sporting- Fusche
Typ: under 65,5
Kurs: 1,84
Fortuna


Kogoś poniosło z ta linią, rozumiem że Sporting mocno overowy w dotychczasowych meczach ale dziś będzie w mojej ocenie twarde spotkanie bez wielkich fajerwerków bramkowych. Fusche to nie Veszprem czy Frederica że nie mają defensywy. Już Eurofarm pokazał że Portugalczyków da się zatrzymać, meczu z Wisłą nie liczę bo to był pierwszy mecz sezonu w LM i w mojej ocenie nafciarzom ten mecz nie wyszedł.

Fusche potrafi bronić, mają fenomenalnego bramkarza, nawet overovy Veszprem rzucił tylko 32 bramki, co na ich możliwości to wcale nie jest dużo.

Oba zespoły spotkały się przed rokiem w lidze europy i dwa razy przy obecnej linii był under.​
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 574,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
PSG - Dinamo Bukareszt
Dinamo Bukareszt Handicap +5.5 bramek @ 1.87
Dinamo Bukareszt @ 8.00
Fortuna

Konsekwentnie przeciwko PSG, choć w ostatniej kolejce akurat wybrałem ich under z Fredericią, co okazało się złym wyborem, tak dzisiaj atakuje już handicap w stronę gości, a także for fun czysty win. Francuzi mnie nie przekonują, ich zwycięstwa, oprócz tej zdecydowanej wygranej z Fredericią 8 bramkami, która co by nie mówić mocno odstaje od grupy, to wygrane 2 bramkami z Eurofarmem i 1 bramką z Wisłą Płock, a gdy trafił się już wiele lepszy przeciwnik Veszprem, to polegli aż 13 bramkami. Dinamo radzi sobie jak na razie bardzo dobrze, bilans 3-0-1, choć co prawda wygrane zrobione na Fredericii, Wiśle i Eurofarmie, zaś zdecydowana porażka z Veszprem, jestem ciekawy jak zagrają ze Sportingiem czy Fuechse, a przede wszystkim jak poradzą sobie dzisiaj z PSG, które formą jakoś nie imponuje. Jestem mimo wszystko dobrej myśli, obie drużyny zagrały ze sobą ostatnio w LM dwa sezony temu, oba mecze wygrało PSG różnicami dwukrotnie 7 bramek, ale mieliśmy wtedy inne okoliczności, PSG w końcu wygrało wtedy grupę. Dobrą wiadomością dla Dinama jest fakt powrotu Cupary do bramki, który nie grał w meczu z Veszprem i jak się to skończyło wszystko wiemy, chciałem dokopać się do statystyk w tamtym meczu i sprawdzić % obron bramkarzy Dinama, jednak kilka źródeł podaje 100% skuteczność rzutową Veszprem i Dinama, co jest raczej niemożliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
paga 48,3K

paga

Użytkownik
Nie oglądam spotkania, więc grzecznie pytam. Kielczanie zeszli z boiska po 40 minucie? Nie wiem czy będą w stanie utrzymać 6 bramkową przewagę zostawiając puste pole do gry.
 
lukas88 446,9K

lukas88

Forum VIP
Wisła Płock- Eurofarm
Typ: Eurofarm (+5,5)
Kurs: 1,83
Fortuna


Ciekawy pojedynek czeka Nas dziś w Płocku, Nafciarze będą podejmować Macedoński Eurofarm, zatem zapowiada się twarda walka w defensywie po obu strona bo zmierzą się dwa mocno grające w obronie zespoły. Nie spodziewałbym się tutaj jakiejś ostrej wymiany ciosów jak to ma obecnie miejsce w Kolstad. Wisła ma szansę tutaj na pierwsze punkty bo Eurofarm wydaje się być słabszym zespołem od drużyny Sabate, ale na pewno trzeb być czujnym bo przegrana -2 w Paryżu, czy remis z Berlinem to są wyniki które poszły w świat i nie są przypadkiem. Zatem spodziewam się trudnej przeprawydla Nafciarzy i próbuję handi na gości oraz undery bramkowe.
Wisła w dodatku bez Fazekasa oraz Krajewskiego także under Wisły jak najbardziej do gry.
Wisła under 29,5 @ 1,97
under 52,5 @ 2,34
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +493
lukas88 446,9K

lukas88

Forum VIP
PSG- Dinamo
Typ: over 63,5
Kurs: 1,79

Fortuna

Dinamo to bardzo ofensywna drużyna, ja dotąd trafiali na mocne defensywy z Wisłą i Eurofarmem i tam nie udało się postrzelać, a ostatnio w Veszprem mecz im nie wyszedł i swoje wyjął Corales. Dziś zagrają z szybko grającym PSG, którym nawet Eurofarm rzucił 29 bramek więc uważam że Dinamo może przekroczyć 30. Paryżanie mają kilka jednostek strzeleckich które są w dobrej formie bo Syprzak gra świetny sezon, jest dynamiczny Stein oraz armata Prandhi czy solidne skrzydła. Kuleje nieco prawe rozegranie ale myślę że pozostałe ekipa swoje narzuca.
W mojej ocenie może to być overowy rekord dnia.

over 31,5 HT@ 1,92 Fortuna
Dinamo over 29,5 @ 2,05 Fortuna

over 67,5 @ 3,15 Fortuna 67 bramek :cautious:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +493
Do góry Bottom