>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów: Grupa G

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
W tym temacie typujemy, analizujemy i dyskutujemy na temat spotkań Grupy G ;)

Grupa G
Inter Mediolan
PSV Eindhoven
CSKA Moskwa
Fenerbahce Stambuł



Oto pary pierwszej serii spotkań wraz z notowaniami u bukmachera Bwin ;)

Fenerbahce - Inter Mediolan 4,00 - 3,20 - 1,85
PSV Eindhoven - CSKA Moskwa 1,75 - 3,30 - 4,35


Na Sukru Saracoglu w Stambule atmosfera będzie na pewno gorąca, czy piłkarze Interu z nią oraz z piłkarzami Fenerbahce sobie poradzą? Na papierze wydają się być faworytem.

PSV już nie jest tą samą drużyną co przed rokiem, ale nowe przecież nie musi znaczyć gorsze, ba... może nawet będzie lepiej?

A co Wy sądzicie o tych spotkaniach? Zapraszam do dyskusji ;)
 
lfc_1892 0

lfc_1892

Użytkownik
Liga Mistrzów Grupa G
W tej grupie, pomimo dużej różnicy w kursach mecze będą dość wyrównane, dobrze spisujące się w lidze Fenerbache, grające na własnym boisku łatwo nie odpuszczą, chociaż nie wiadomo czy powstrzymają inter i wygrają ten mecz. Moim typem w tym meczu jest remis, sądzę że żadna z drużyn nie zagra na tyle dobrze żeby wygrać ten mecz.

Drugi mecz gdzie PSV podejmie CSKA jest równierz bardzo wyrównany, PSV nie zaskakuje w tym sezonie, CSKA wręcz przeciwnie, grają bardzo dobrą piłkę i sądzę że to oni przejmą inicjatywe w tym spotkaniu, a PSV nie zniesie presji własnych kibiców którzy liczą na wygraną i powrót do formy tej drużyny. Mecz bardzo wyrównany typuje tutaj równierz remis.
 
aragass1 0

aragass1

Użytkownik
Wydaje m się że mecze nie będą jednostronne. W Turcji i Rosji zawsze gra się ciężko (głównie w Rosji). PSV powinno pokonać CSKA, w lidze nie stracli bramki, a na ligę mistrzów powinn jeszcze bardziej się zmobilizować. Co do CSKA myślę że ma szanse wygrywać tylko gdy gra u siebie. Ostatecznością jest remis, ale to nie sądzę.


Ciężko będzie miał Inter. W serie A dobrze sobie radzi, ale w lidze mistrzów jest co roku niewiadomą-mogą wygrać z każdym ale i przegrać nawet ze średnim zespołem. Tucy u siebie raczej urwą punkty Interowi, chociaż w życiowej formie nie są.
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Inter może mieć spory problem z pokonaniem Fenerbahce na ich stadionie. Inter często sprawiał niespodzianki i to nie zawsze te pozytywne. Moim zdaniem na boisku przewage będzie miał Inter lecz nie będzie to odzwierciedlone w ilości bramek.Stawiam na bezbramkowy remis,choć nie uwzględniam tego spotkania w kuponie ????

PSV jesli mysli o awansie musi pokonać CSKA.Z pewnością holendrzy będą chcieli jak najlepiej zaprezentować się na własnym boisku, jednak CSKA napewno im tego nie uławti.Całą grupa prezentuje się się na w miare równym poziomie i wszystkie mecze będą bardzo zaciekłe :]
 
lfc_1892 0

lfc_1892

Użytkownik
LM
Inter może mieć spory problem z pokonaniem Fenerbahce na ich stadionie. Inter często sprawiał niespodzianki i to nie zawsze te pozytywne. Moim zdaniem na boisku przewage będzie miał Inter lecz nie będzie to odzwierciedlone w ilości bramek.Stawiam na bezbramkowy remis,choć nie uwzględniam tego spotkania w kuponie ????
Racja, ale ja raczej postawiłbym tutaj jednak na Fenerbahce, grają u siebie i jestem pewien ze strelą przynajmniej jednąbramkę.
 
E 0

escolate

Użytkownik
Spotkanie: PSV Eindhoven vs CSKA Moskwa
Typ: Under
Kurs: 1,68

O setne zwycięstwo w historii występów w Europejskich pucharach zagra w środowy wieczór prowadzone przez Ronalda Koemana, PSV Eindhoven. Rywalem grającego na własnym obiekcie 20-krotnego mistrza Holandii będzie CSKA Moskwa, z Dawidem Janczykiem w składzie. W meczach obu zespołów padają średnio 2 bramki,(PSV 2, CSKA 2,17). W składzie gospodarzy na pewno zabraknie Otmana Bakkala, który odniósł kontuzję w ostatnim meczu ligowym z Vitesse, Fina Miki Väyrynena, Mike Zonnevelda, a pod znakiem zapytania stoi występ najlepszego strzelca ostatnich lat w zespole - Jeffersona Farfána.Największą gwiazdą przyjezdnych jest Vagner Silva de Sousa Nascimento znany jako Vagner Love. Filigranowy napastnik zdobył w ostatnich ośmiu meczach sześć goli i Ronald Koeman powinien specjalnie uczulić swoich piłkarzy właśnie na niego. CSKA bez kłopotów kadrowych. Bramek za wiele nie padnie, można się pokusić o nieznaczną wygraną gości, ale wiadomo, że nawet osłabione PSV przed własną publicznością tanio skóry nie sprzeda.
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Spotkanie: PSV Eindhoven vs CSKA Moskwa
typ remis

prawdopodobnie nie będzie roztrzygnięcia tego spotkania, obie drużyny co do spotkan ligowych w innych fazach sezonu za tym idzie przygotowanie zgranie zespołów itd,
ostatni mecz Rosjan to mecz derbowy zakończony remisem u odwiecznego rywala Spartaka , ale od tego czasu długa przerwa (mecz grany 02.09) ,
PSV 15.09 skromne zwycięstwo z Vitesse , spodziewam się raczej wiecej taktyki i typowego rzemiosła piłki niż porywających akcji i nieustających ataków, dlatego też raczej under.
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Bez siedmiu czołowych piłkarzy przystąpi w środę Inter Mediolan do pierwszego meczu Ligi Mistrzów w tym sezonie. Sytuacja podopiecznych Roberto Manciniego jest krytyczna. A Fenerbahce Stambuł tylko czeka aby pożreć wielkiego rywala - pisze &quot;Przegląd Sportowy&quot;.
Co prawda w ekipie ze Stambułu także zabraknie dwóch czołowych piłkarzy, ale w tym sezonie mistrz Turcji ma odpowiednie rezerwy i podporządkowuje wszystko europejskim pucharom. Brazylijska kolonia zapowiada ostry test dla Interu. A najbardziej wyczekiwany jest występ w Lidze Mistrzów w nowych barwach Roberto Carlosa. Tym bardziej że piłkarz ten na Starym Kontynencie debiutował w barwach... Interu właśnie.

Fenerbahce zagra dopiero pierwszy raz z Interem, ale grało już 11 razy z innymi włoskimi klubami. Przegrało aż 9 razy i dlatego ma wielki respekt dla dzisiejszych rywali.

Żródło: wp.pl
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Spotkanie : Inter Mailand - PSV Eindhoven
Typ : Inter Mailand✅
Kurs : 1.40
BAH

Wynik 2:0 (2:0)
Analiza :
Dosc duzy kurs na Inter patrzac na inne druzyny . We wtorkowym spotkaniu napewno nie zagra kontuzjowany w mecz z AS Roma ( wygranym 4-1) Zlatan Ibrahimovic który nabawił się kontuzji i jego szanse na występ we wtorkowym meczu z PSV Eindhoven sa minimalne .Ponadto w składzie na Ligę Mistrzów pominięto Adriano, a Julio Cruz jest zawieszony za kartki. Stąd też do dyspozycji trenera Roberto Manciniego są tylko dwaj napastnicy - Hernan Crespo i David Suazo. Za bójkę w meczu z Valencią zawieszeni są wciąż Nicolas Burdisso, Ivan Cordoba i Maicon, a Marco Materazzi i Patrick Vieira nie zagrają z powodu kontuzji. Wyłączony z gry jest także Nelson Rivas, który ma problem z sercem.Inter obecnie lider Serie A z 4 meczami wygranymi i 2 remisami lideruje z bilansem goli 14-4 . Mysle ze w tym meczu Inter nie przegra lecz wygra conajmniej dwoma bramkami na co bardzo licze .. patrzac na gra PSV nie bedzie to najlatwiejsze zadanie poniewaz Holendrzy w 6 meczach Erdivisie maja taki sam bilans jak Inter przy czym strzelajac 13 goli i tracac tylko 1 , lecz to sie zmein ipo tym meczu mysle ze goli padnie dosc duzo zapewniajac under. A wiadomo ze Inter u siebie gra bardz odobrze i nie wypada przegrac w LM na wlasny mstadionie z PSV ktory powinno szukac pkt. na wlasnym stadionie tak jak 2 tygodnie temu pokonujac CSK .
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Popieram twój typ easy.Inter na swoim stadionie nie pwoinnien miec problemow z roku na rok słabszym zespołem PSV.Inter pogromił w ostatniej kolejce Rome zaś PSV zremisowało w meczu wyjazdowym z NAC Breda 1:1 wyrównujacą bramke w 76 minucie strzelił Perez.Mysle ze Inter podrażniony jest także porażka w peirwszej kolejce z Fenerbache i ten emcz wygra musi wygrać... ????
 
rzuk_4 0

rzuk_4

Użytkownik
ja bym nie był taki pewien zwycięztwa Interu. PSV w eredivisie straciło tylko jedną bramke więc nie tak łatwo będzie im cos strzelić, jeśli interowi uda sie zdobyc w tym meczu 3 pkt to wydaje mi sie ze bedzie to skromne zwyciżtzwo 1:0 . ja bym bardziej w tym meczu grał under
 
M 0

macmal

Użytkownik
Wydaje mi się że Inter powinien dać sobie radę (jeśli zagra Ibrahimowic) ale PSV nie jest takim słabym zespołem. dlatego raczej widzę tu remis lub skromne zwycięstwo Interu LM nigdy szegulnie im nie pasowała i nie grali rewelacyjnie
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
CSKA Moskwa - Inter Mediolan
Co prawda CSKA nie ma już szans na mistrza kraju, a w Lidze Mistrzów dotychczas zdobyło tylko 1 punkt to wcale nie stoi na straconej pozycji w pojedynku z Interem Mediolan. Włochom nie leżą tereny na wschodzie i nie zdziwię się jak Inter straci w Moskwie punkty. A poza tym kurs 1,85 na Inter skutecznie zniechęca mnie do grania na dwójkę. Prawdopodobne wydaje mi się 1x ;)
 
beau 1

beau

Forum VIP
Dla mnie w tym meczu under jest najbardziej prawdopodobny.Już kiedyś Inter grał w Moskwie i też się męczył żeby wygrać.Nie wiem czy Ibrahimovic zagra ale Włosi nie strzelają dużo goli a w mroźnej już Rosji nie będzie to dodatkowo utrudnione.
 
B 0

berbecziomus

Użytkownik
Moim zdaniem Inter będzie się męczył, tak jak z Regginą, warto postawić x2 po kursie 1,22, lub ryzykować under, choć on jest bardzo prawdopodobny zakładając, że Inter będzie atakował, ale nie będzie skuteczny. Wynik typu 0:1 0:0 0:2
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Ja prawdopodobnie postawie na remisik w tym meczu. Jak juz wpomnieliscie Inter jak i inne druzyny z cieplejszych krajow nie lubia grac na terenach jak ten w Moskwie, poza tym jakos nie jestem do konca przekonany do Interu w tym sezonie. A CSKA zawsze gralo przyzwoicie u siebie, wiec czemu mieli by nie zainkasowac jakis pktow. Jakos w ogole nie obawiam sie wygranej gosci, wrecz przeciwnie tak jak mowi TBM jak cos to wolalbym grac 1X
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Moim zdaniem Inter będzie się męczył, tak jak z Regginą, warto postawić x2 po kursie 1,22, lub ryzykować under, choć on jest bardzo prawdopodobny zakładając, że Inter będzie atakował, ale nie będzie skuteczny. Wynik typu 0:1 0:0 0:2
Moim zdaniem zamiast tego x2 po 1,22 lepiej już zagrać tego undera po wyższym kursie ;) Ale ja nadal pozostaję przy swoim, że Inter tego meczu nie wygra, najbardziej prawdopodobny jest remis, ale ze wskazaniem na gospodarzy ;)
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
A ja przeciw wszystkim gram overa. Pogadamy po meczu, mam nadzieję, że szalonym meczu... I CSKA i Inter umieją grać ultraofensywnie. Oba teamy potrzebują 3 pkt... Jak dla mnie over.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
A ja przeciw wszystkim gram overa. Pogadamy po meczu, mam nadzieję, że szalonym meczu... I CSKA i Inter umieją grać ultraofensywnie. Oba teamy potrzebują 3 pkt... Jak dla mnie over.
W sumie też coś w tym może być... :p Przed chwilą przeglądając przypuszczalne składy też doszedłem do wniosku, ze tak na przekór może być over ;) Ale... ja tam zostaje przy swoim typie... 1x ;) ale na jakimś osobnym kuponie i nie za grubo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom