>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów: Grupa G

Status
Zamknięty.
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
spotkanie: Fenerbahce - PSV
typ: Fenerbahce
kurs:1,95
expekt
analiza: Spotkanie w Stambule przy fanatycznej publicznosci to pierwszy wielki plus dla Fenerbahce. Aktualna sytuacja w LM w grupie jest ciekawa - PSV jak i Fenerbahce jesli chca myslec realnie o awansie musza ten mecz wygrac - co napewno sprawi ze walka bedzie zacieta o kazdy metr boiska. W poprzednim meczu miedzy tymi druzynami padl remis 0-0 i w tym meczu nalezy spodziewac sie wyniku underowego. W Stambule PSV gralo raz w 2005 i poleglo az 3-0. Fenerbahce u siebie poleglo faworyta grupy Inter a w ostatnim meczu wygralo dervy z Besiktasem 2-1 co na pewno swiadczy o tym, ze z nimi trzeba sie liczyc. Kolejnym argumentem za Fenerbahce jest rezygnacja z funkcji trenera Koelmana i jego przejscie do Valencii [chyba...] W zespole gospodarzy nie zagra De Souza, Serdar Kulbilge i podstawowy obrońca Lugano. PSV zagra bez Erica Addo. Uwazam ze Fenerbahce wygra ten mecz ale tez ze bedzie malo bramek :grin:
 
matty07 0

matty07

Użytkownik
Spotkanie: Fenerbahce - PSV
Typ: 1/1
Kurs: 3.15
Bukmacher: Expekt
Fenerbahce wyrsata na faworyta tego spotkania gdyz słabo spisujące się ostatnio PSV gra zle, stracili swego trenera i przegrali mecz w lidze z Heerenen, są w rozsypce. Natomiast gospodarze ostatnio wygrali z Besiktasem i są w lepszej formie, graja swietnie na swoim stadione, przy słabo spisujacych się gościach na wyjeżdzie mysle że gospodarze juz w pierwszej połowie strzela gola i wyjdą na prowadzenie którego nie oddadzą juz do konca spotkania:grin:
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Fenerbache-PSV /typ: over2,5 kurs:2.10/
W fazie grupowej dwa lata temu równiez grały ze sobą te zespoły w pierwszym meczu padł under co prawda 2-0 w rewanzu Fenerbache wygrał 3-0.Pomijając to mysle ze skoro w pierwszym meczu nie bylo bramek malo prawdopodobne jest aby znów byl wynik bezbramkowy,gdy juz padnie gol,sądząc po charakterach obu druzyn dojdzie raczej do wymianu ciosów
 
A 0

agent51

Użytkownik
Spotkanie: Inter vs CSKA
Typ: HANDICAP (0:1) 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet-at-home

Inter występuje bez kilku podstawowych zawodnikow, do zkładu CSKA wraca Wagner Low. Bardziej na zwycięstwie będzie zależało napewno CSKA gdyż jest w o wiele trudniejszej sytuacji. Za rok również nie będzie występować już w LM dlatego tym bardziej przyłożą się do tego meczu. Według mnie w Moskwie również nie byli drużyną gorszą. Inter jak zwykle wyjdzie na mecz w defensywie, jak CSKA coś strzeli, Włosi tego meczu już nie wygrają. Remis również jest bardzo prawdopodobny dlatego proponuje przedstawiony przeze mnie handicap.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Inter Mailand - Fenerbahce - 1-1,40 X-4,00 2-8,50
Jeżeli Inter wygra spotkanie na własnym obiekcie będzie mógł już być pewny awansu do dalszej fazy albowiem już tylko Fenerbahce może im zagrozić w rywalizacji o 1 miejsce w tabelii sytuacja wygląda następująco : Inter 9 pkt , Fenerbahce 8 pkt. , PSV 4 pkt. i CSKA 1 pkt. Widać spotkanie Interu nie będzie najciekawsze ponieważ PSV powalczy o 3 miejsce a nawet o matematyczny awans.
CSKA Moscow - PSV Eindhoven - 1-2,25 X-3,15 2-3,10
CSKA musi dzisiejsze spotkanie wygrać jeżeli chce walczyć o Puchar Uefa , PSV jeżeli chce mieć matematyczne szanse na awans musi to spotkanie również wygrać. Obie ekipy mają oco walczyć więc mecz na pewno będzie zacięty i będzie w nim sporo walki. Więcej opisane powyżej.
Moje Typy :
Inter - Fenerbahce - 1
CKSA - PSV -x2
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Spotkanie : Inter Milan vs. Fenerbahçe Istanbul
Typ : Inter Milan -1✅
Kurs: 2.00
BET-AT-HOME

Analiza :
Na podgrzanie emocji trener Fenerbache Stanbul Zico powiedzial ze chetni widzial by w swojej kadrze brazylijczyka Adriano ktory nie moze wywalczyc miejsca w podstawowym skladzie Interu , ktorego chca sprzedac do innego klubu , twierdzac ze w Fenerbache mogl by odbudowac swoja &quot;wielkosc&quot; . Lecz sadze ze jednak nie dojdzie do tego transferu poniewaz Adriano jak sam oswiadczal mowi , ze woli zostac we Wloszech . Ale przejdzmy do meczu . Napewno Inter bedzie chcial odegrac sie na gosciach z ktorymi przegral w pierwszej kolejce LM na wyjezdzie 0:1 po golu Deivid w 43 min. Ogladajac ostanti mecz Interu z Atalanto mialem wrazenie ze chca wygrac ten mecz jak najmniejsza iloscia straconych sil , po dwoch golach rozluznili sie dajac strzelic sobie jednego gola. Co do Fenerbache w sotanich trzech meczach : wygrali 4:2 z BB Ankaraspor, przegrali 1:2 z Kayserispor i wygrali 2:0 z PSV Eindhoween w Lidze Mistrzow.Na Giuseppe Meazza nie powinno dojsc juz do niespodzianki i Inter powinien wygrac gladka ten mecz , chco LM jest nieprzewidywalna i wszystko moze sie zdarzyc . Przypomnijmy ze w tamtym meczu gdzie przegrali 0:1 z Goscmi nie gralo kilku podstawowych obroncow a jutro jzu takich brakow kadrowych nie bedzie. Chodć pilakrze zapowaidaja w prasie ze powalcza moim zdaniem kadra Interu jest o jeden poziom lepsza od Fenerbache , w tym sezonie do druzyny przyjezdnych doszedl Roberto Carlos ktory naprawde zaklimatyzowal sie w tej druzynie i zawsze moze uderzyc z wolnego . W Interze moze nie zagrac Ibrahimovic i Samuel choc mysle ze razem wyjda na murawa a mzdyskwalfikowane jest Burdisso .Obecnie Inter na czele tabeli z 9 pkt. Fenerbache z 8 pkt , natomaist PSV 4 pkt i CSK 1 pkt czyli jezeli jutro wygra zapewni sobie pewny awans przed ciezkim meczem na wyjezdzie z PSV. Napewn obedzie to ciekawy mecz lecz licze na pokazne zwyciestwo gospodarzy .
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Inter Milan vs. Fenerbahçe Istanbul ✅
Mecz mozna nazwać walką o wyjście z grupy z pierwszego miejsca bo raczej mało prawdopodobną sytuacją będzie gdy która z podanych ekip nie awansuje do kolejnej rundy.Sądze ze obie druzyny naszpikowane gwiazdami zagrają offensywnie grając o zwycięztwo.Spodziewam się ładnego widowiska z dużą ilością goli.
il goli +2,5/kurs:1.8✅


Inter nie po raz pierwszy pokazał ze jest zespołemlepiej grającym po przerwie
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
^^ ja również spodziewam się ładnego widowiska ale uważam że Inter wygra i padnie mało bramek :p mój typ na to spotkanie 1 lub under 2,5 ???? pozdro
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Inter Mailand - Fenerbahce - 1-1,40 X-4,00 2-8,50
Jeżeli Inter wygra spotkanie na własnym obiekcie będzie mógł już być pewny awansu do dalszej fazy albowiem już tylko Fenerbahce może im zagrozić w rywalizacji o 1 miejsce w tabelii sytuacja wygląda następująco : Inter 9 pkt , Fenerbahce 8 pkt. , PSV 4 pkt. i CSKA 1 pkt. Widać spotkanie Interu nie będzie najciekawsze ponieważ PSV powalczy o 3 miejsce a nawet o matematyczny awans.
CSKA Moscow - PSV Eindhoven - 1-2,25 X-3,15 2-3,10
CSKA musi dzisiejsze spotkanie wygrać jeżeli chce walczyć o Puchar Uefa , PSV jeżeli chce mieć matematyczne szanse na awans musi to spotkanie również wygrać. Obie ekipy mają oco walczyć więc mecz na pewno będzie zacięty i będzie w nim sporo walki. Więcej opisane powyżej.
Moje Typy :
Inter - Fenerbahce - 1 ✅
CKSA - PSV -x2 ✅
Kto skorzystał z tej grupy i Kursy PSV który był w moim temacie gołą 2 , Pewnie teraz się bardzo cieszy. Ta grupa poszła mi najlepiej i myślę że już raczej Awans zapenwni sobie Inter i PSV które ma duże szanse na awans.
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
FENERBAHCE (-1) - CSKA || typ 1 || kurs: 1.85 ✅ ✅ ✅

Fener gra o awans z CSKA, które można śmiało powiedzieć rozczarowało w tej edycji LM. Nawet Vagner Love dzisiaj powiedział, że chce odejśc do innego klubu, bo nie widzi możliwości grania o najwyższe cele. Turcy są u siebie baaardzo mocni. Wygrana z Interem, PSV to pokazuje a wg mnie jutro będą chcieli wygrać pewnie i wysoko. Aha i jeszcze jedna sparawa... kibice ???? . Otóz w Turcji są tak fanatyczni kibice, że są oni 12 i 13 zawodnikiem swojego teamu. Dla mnie to wszystko wystarczy by ze spokojem grac tu HC.
Pzdr.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
W drużynie CSKA nie dzieje się nic dobrego Vagner Love który zamiast grać skupia się już na nowym klubie JO też nie jest w wyśmienitej formie a Jańczyk jest nie ograny i wątpie aby on zmienił oblicze meczu , Tak prezentuje się atak CSKA ewidętnie wygra dziś Fenerbahce.
 
dj-kriss 0

dj-kriss

Użytkownik
Jak napisał doberman90 atak CSKA nie prezentuje się ciekawie, a chociaż na wyjeździe, gdy gra sie z równorzędnym zespołem, należy koncentrować się raczej na defensywie, to bramki też jednak trzeba strzelać. Ja korzystam z dosyć wysokiego kursu na Fenerbahce i stawiam, ze dzisiaj turcy wygrają.
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
W CSKA nie zgrają dzisiaj na 100 %:
-Love
-Jo
-Carvalho
-Rahimic
-Dudu
-Krasic
czyli połowa pierwszego składu. CSKA skończyło sezon miesiąc temu, co bardzo negatywnie wpływa na formę graczy pierwszego składu jaki rezerwowych. Dodatkowo gracze są napewno zdołowani sytułacją w klubie z uwagi na dwa fakty: CSKA zakończyło sezon na miejscu premiownym tylko grą w Pucharze UEFA oraz wolę opuszczenia klubu wyraził najlepszy snajper, Vagner Love. W drużynie Fenerbahce nie ma większych osłabień. Teraz dopiero zobaczyłem jakie są składy pierwszych 11. W CSKA zagra Janczyk, ale wątpie, żeby cokolwiek zdziałał, ale najlepsze jest to, że Rosjanie grają systemem 3-6-1 :-? . Fenerbahce tradycyjnie 4-4-2. Turcy są bardzo podbudowani psychicznie gdyż ostatnio pokonali w klasyku ligi tureckiej Galatasaray 2-0. Mój typ to pewne zwycięstwo gospodarzy, stawiam na Fenerbahce (-1). :spokodfhgfh:

Pozdrawiam
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Spotkanie: Fenerbahce - CSKA Moskwa (Połowa/wynik końcowy)
Typ: 1/1
Kurs:
1.61
Bukmacher: Bwin

Fenerbahce jest w bardzo wysokiej formie. Ostatnie ligowe spotkanie wygrali z obecnym wiceliderem Galatasaray. Myślę że ligę mistrzów potraktują z taką samą powagą. CSKA Moskwa tak jak wyżej przypomniał pacek09 zakończyło sezon miesiąc temu. Tak więc zawodnicy nie są w optymalnej formie. Po za ty w Rosyjskim zespole zabraknie wielu czołowych graczy. Myślę ze to spotkanie będzie bardzo nierówne i zakończy sie wysokim zwycięstwem gospodarzy. Ja osobiście typuję wynik 3:0 ,ale wszystko okaże sie na boisku.
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Spotkanie: Fenerbahce - CSKA Moskwa (Połowa/wynik końcowy)
Typ: 1/1
Kurs:
1.61
Bukmacher: Bwin

Fenerbahce jest w bardzo wysokiej formie. Ostatnie ligowe spotkanie wygrali z obecnym wiceliderem Galatasaray. Myślę że ligę mistrzów potraktują z taką samą powagą. CSKA Moskwa tak jak wyżej przypomniał pacek09 zakończyło sezon miesiąc temu. Tak więc zawodnicy nie są w optymalnej formie. Po za ty w Rosyjskim zespole zabraknie wielu czołowych graczy. Myślę ze to spotkanie będzie bardzo nierówne i zakończy sie wysokim zwycięstwem gospodarzy. Ja osobiście typuję wynik 3:0 ,ale wszystko okaże sie na boisku.
pierwsza polowa 2:1 a wynik koncowy 3:1 ! ladnie weszlo !
✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom