>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liga Mistrzów: Grupa D

Status
Zamknięty.
A 3

adamk1988

Użytkownik
Szachtar-Milan: Szachtar strzeli bramkę 8/10⛔
Szachtar-Milan 1x 6/10⛔

Szachtar Donieck jest drużyna bramkostrzelną.W lidze w 15 meczach zdobyli 34 bramki z czego na własnym stadionie 21 w 8 spotkaniach co daje nam wysoką średnią na mecz 2.63.Oczywiście większość zespołów ukraińskich nie dorasta do klasy AC Milanu, jednak jak wiemy zespół z Mediolanu nadal ma niestabilną formę i potrafi zaskakiwać.Myślę, że Lucarelli czy Brandao zdobędą chociaż jedną bramkę i możliwe nawet, że to wystarczy by wygrać z Milanem.Remis jest wielce prawdopodobny.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Zapraszam do typowania i analizowania spotkań grupy D ;)

Sam odpuszczam spotkania w tej grupie, ale podrzucam kilka przydatnych informacji:

Przypuszczalne składy w meczu Szachtar - Milan:
Szachtar: (4-4-2): Pyatov; Srna, Kucher, Chygrynskiy, Raţ; Ilsinho, Lewandowski, Fernandinho, Jadson; Brand&amp;atilde;o, Lucarelli
Milan: (4-3-2-1): Dida; Oddo, Nesta, Bonera, Jankulovski; Gattuso, Pirlo, Ambrosini; Kak&amp;agrave;, Seedorf; Inzaghi

Trener Ancelotti prawdopodobnie usadzi więc na ławie rażącego nieskutecznością w rozgrywkach ligowych Gilardino. Do składu powraca Ronaldo, ktory nie będzie jednak wstanie zagrać pełnego spotkania, ale kto wie.. może okazać się swego rodzaju jokerem. Ogólnie jednak Milan bez poważniejszych absencji.


Celtic - Benfica

W składzie Celticu nie ujrzymy natomiast naszego rodaka Macieja Żurawskiego, ale i tak największym osłabieniem Celtów będzie brak Shunsuke Nakamury. Nie zagra również Scott Brown.

Kadra Celticu na mecz z Benficą:
Boruc, Caldwell, Naylor, Kennedy, McManus, Jarosik, Hartley, Scott Brown, McGeady, McDonald, Vennegoor of Hesselink, Mark Brown, Sno, O&#39;Dea, O&#39;Brien, Killen, Donati, Riordan.

Do składu Benfici powraca pauzujący w pierwszym meczu Nuno Gomes. Nie zagra natomiast Oscar Cardozo pauzujący za kartki.

Kadra Benfici na mecz z Celticiem:
Quim, Pereira, Luisao, Katsouranis, Leo, Nuno Assis, Di Maria, Binya, Rui Costa, Rodriguez, Luis Felipe, Bergessio, Adu, Cardozo, Butt, Edcarlos, Zoro, Ribeiro.
Racja Nakamura jest napewno ważnym zawodnikiem. Jednak chciałem zauważyć, że dzisiaj Celtic obchodzi 120 urodziny. Więc piłkarze pewnie staną na głowie aby wygrać, a kibice napewno zgotują gorący doping. ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Benfica Lissabon - AC Milan 1-2,90 X-3,40 2-2,40
Spotkanie dla Milanu jest bardzo ważne gdy odniosą zwycięstwo w tej konfrontacji mają już praktycznie pewny awans. Sytuacja w tej grupie wygląda : Milan 9pkt. , Celtic 6pkt, Szachtar 6 pkt i Benfica 3 pkt. Jeżeli Benfica chce się włączyć o awans musi to spotkanie wygrać.

Celtic Glasgow - Shakhtar Donetsk
- 1-1,90 X-3,30 2-3.95
Walka dwóch drużyn którę powalczą o drugą lokatę w tej grupie drużyna która wygra będzie znacznie bliżej tego upragnionego awansu.
Moje Typy :
Benfica - Milan - 2
Celtic - Szachtar - 1
 
daredevil 0

daredevil

Użytkownik
Ja stawiam na Celtic bo u siebie potrafia wygrać z kazdym,nawet z Milanem ???? a Szachtar to znowu nie zadna jakas wielka potęga.. ????
 
pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
Typ na Celtic jest dobry. Tylko trochę boję się, że po dobrym występie w lidze mogąbyćzmęczeni....;/ Ale miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze
 
feever 5

feever

Użytkownik
Jakiej lidze? Dla nich to byla rozgrzewka przed meczem LM :eek: Poza tym Boruc nie gral i chyba pare zawodnikow.. Celtic do boju!
 
pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
Co do Boruca to jjest przed znakiem zapytania jego jutrzejszy występ. Wiadomo, że Artur będzie chciał wystąpic ale nic na siłe i kiedy rana na nodze będzie go wciąż boleć to raczej będzie musiał odpuścićten mecz. Typem na to spotkanie byłoby +2,5 gola(kurs 1,90)
 
bosskii 0

bosskii

Użytkownik
Moim zdaniem nawet bez Boruca Celtic jest w stanie pokonć Szachtar przeciez to nie mecz o &quot; pietruszke &quot; ale o dalsza gre w LM
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
Ja myśle ze szahtar bedzie dążył do remisu w tym meczu,dzieki któremu beda w dość korzystnej sytuacji przed ostatnia kolejka i myśle ze sa w stanie taki rezultat wywiez z celtik prak
 
D 0

dorian27

Użytkownik
Myślę że Celtic pewnie pokona szakhtar, a na boisku brylował będzie mcdonald.
Co do drugiego meczu Milanu z Benfica to mysle ze nie padnie duzo bramek w tym meczu..
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Milan - Celtic -- &gt; X
Kurs: 1.90

Jutro dojdzie do pojedynku na San Siro pomiedzy Milanem a Celtic&#39;kiem. Obie druzyny zajmuja odpowiednio 1 i 2 miejsce w swojej grupie. Mecz rozgrywany jest jutro poniewaz Milan ma niedlugo turniej miedzyklubowy. Moim zdaniem remis w tym meczu bedzie na 99.9 % poniewaz da awans obu zespolom a przy tym Milan wyjdzie z pierwszego miejsca co na pewno ich usatysfakcjonuje, Celtic nie bedzie mial tez nic przeciwko, zeby wyjsc z grupy. Dla mnie remis murowany i lepiej grac jak najszybciej, bo kurs moze jeszcze spasc ...
 
S 0

slepy16ns

Użytkownik
Milan - Celtic
Spotkanie: Milan - Celtic
Typ: X
kurs: 1.90
Bukmacher: StS

Analiza:

Wtorek 3 grudnia 20:45 . Ostatnie spotkania grupy D tegorocznej ligi mistrzów.San Siro - stadion AC Mila, Gospodarze zmierza się z liderem szkockiej Premier League Celtic Glasgow. AC Milan jest liderem tej grupy a zaraz za nim z jednym punktem straty jest drożyna ze Szkocji. Oba zespoły do awansu potrzebują jednego oczka.Dlatego uważam ze na stadionie we wloszech padnie remis..

Wynik 1 meczu tych drożyn:
Celtic Glasgow 2:1 (0:0) AC Milan - do polowy remis

Wyniki ostatniej kolejki tej grupy :

Benfica Lizbona 1:1 (1:1) AC Milan - do polowy remis
Celtic Glasgow 2:1 (1:1) Szachtar Donieck- do polowy remis

Wynik ostatniego meczu Celticu w Lidze szkockiej:
Hearts 1 - 1 Celtic - 1 polowa (0:0)

Wynik ostatniego meczu Ac milanu w Lidze włoskiej:
AC Milan 0 - 0 Juventus
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
Trochę mnie przeraża tak &quot;oczywisty&quot; remis ale faktycznie wszystko wskazuje na to że będzie polubowny podział punktów. Kurs @1.90 jest troche za niski wiec może spróbuję na livebetting? Idealnie by było gdyby któraś z drużyn szybko strzeliła bramke wtedy po dobrym kursie bym dał na remis. Moim zdaniem skończy się wynikiem 1-1.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Zawsze w tego typu starciach firmy bukmacherskie stawiały na remis i kursy również były identyczne do tych... i co ? I zawsze ten remis był.
Moim skromnym zdaniem w tym meczu to się nie sprawdzi...
Celtic prezentuje sie bardzo dobrze, potrafi strzelac na prawdę ładne bramki i dużo tych bramek, jednak to będzie rewanż i czuje w &#39;&#39;srodku&#39;&#39;... moja dusza mówi ze MILAN TO WYGRA!
Modlę się aby tylko zagrał Inzaghi, Gattuso, Kaka i jeszcze trzech starych dobrych wyjadaczy a buki zaczną płakać za swoje błędy, a &#39;&#39;ja&#39;&#39; już księguje pieniądze. Jak dla mnie to tylko formalności ???? ...
Wszyscy myślą, że Celtic wygra czy zremisuje, ja myślę jak już mówiłem, że celtic za pomocą milanu nie awansuje. Awansuje ale za pomocą Benfici bo ona doprowadzi do remisu... ????
Podoba mi się gra celticu i to bardzo, z milane również gra wygląda bajecznie. ja zaryzykowałem, dałem czystą 1!

Co do remisu... to po kursie 2 nie ma co ryzykować, lepiej kupić dwie Perełki i wypić do meczu.
perełka to takie piwo ???? Tylko na lubelszczyznie...
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
Remis wydaje sie wygodny dla obu ekip i dosć prawdopodobny,ale po takim kursie to se buki moga w sadzić gdzieś ten X,już bardziej sie skłaniam na Milan po kursie 2.60 Celtic gra tragicznie na wyjazdach w LM i Milan nawet grajac acekuracyjnie i na 90% swoich możliwości i tak może otrzymać od Celticu jakiś prezent i bedzie po meczu,tym bardziej że Celtik napewno nie bedzie atakował w tym meczu tylko sie skupi sie na obronie i wywiezieniu 1 punktu,a jak wiadomo taka gra jeszcze przy takiej obronie celtiku do niczego dobrego nie prowadzi
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
a ja zapewne mam inne zdanie niz wszyscy, wg mnie Celtic ma duze szanse na zwyciestwo a dlaczego? jeśli Milan bedzie chcial grac na remis wszyscy wiedza jak to sie konczy zwykle - porażką, wg mnie Celtic bedzie miał duza chrapke zeby wyjsc z pierwszego miejsca i byc rozstawionym przy losowaniu. wszystko zalezy od nastawienia Milanu jesli zlekcewaz Celtic i beda grali na remis widze tu zwyciestwo Celticu ktory w pilke grac przeciez potrafi, na wyjazdach nie zachwyca ale kiedys trzeba sie przelamac, gdyby kurs na remis byl &quot;normalny&quot; postawilbym na x2 ale gdy kirs na remis wynosi okolo 1.85 nie warto tylko lepiej zaryzykowac czysta 2 za mniejsza kase
 
G 3

grassssss

Użytkownik
Spotkanie:Szachtar Donieck - Benfica
Typ: 1 (połowa czasu)
Kurs:2,25
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Ostatnia kolejka zmagań Ligi Mistrzów w grupie D.Ukraiński Szachtar Donieck 6 pkt w tabeli podejmuje Benfice Lizbone 4 pkt w tabeli.W pierwszym meczu tych druzyn klub Mariusza Lewandowskiego wygrał na trudnym terenie w Lizbonie 1-0 ,co stawia Benfice w trudnej sytuacji.Jeśli marzą o dalszej grze &quot;tylko&quot; w pucharze UEFA muszą wygrać ,co będzie bardzo trudne bo dwa poprzednie mecze przegrali.Szachtar do awansu do 1/8 finału LM potrzebuje zwycięstwa i przegranej Celticu na Sansiro.W innym wypadku czyli remis lub wygrana Szkockiego klubu to Celtic awansuje .Szachtar w tym sezonie skompletował ciekawy skład ,który mam nadzieje sprawi niespodzianke.Gracze typu Lewandowski,chorwacki pomocnik Srna ,czy też niebiezpieczny duet napastników Brandao-Lucarrelli i atut włąsnego boiska sprawi żę wygrają ten mecz.
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
MILAN - CELTIC
Zastanawiam się nad czystym X, bo tak naprawde bedzie to dla obu drużyn zadowalające. W takim przypadku Milan awansuje z 1 miejsca co daje możliwośc grania rewanżu u siebie w kolejnej rundzie, a Celtic po prostu ma awans. Ale jest też druga opcja, a mianowicie Milan bedzie chciał wygrać dla kibiców. Taki mały prezent za niepowodzenia w lidze.
Typki na ten mecz jakie moga wejsc wg mnie to:
▶ under
▶ &quot;czysty&quot; remis
▶ dokładny wynik 0-0 lub 1-0
▶ Kaka strzeli bramkę, gdyż ma patent na Celtic, a fakt, że wygrał w France Football tylko go motywuje do jeszcze lepszej gry :spokodfhgfh:
Pozdrawiam
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Mi sie przypomina ostatnia kolejka LM w tamtym roku i mecz Porto Arsenal. Kurs na Porto ponad 3.00, kurs na Arsenal ponad 4.00, Kurs na remis 1.90 ... i kto wygral? Nikt oczywiscie. Byla to taka sama sytuacja jak ta dzisiaj.

Jak bym mial gdzie to bym zagral DW: 0:0 ... np w sts&#39;ach nie ma kursow na to czy Milan/Celtic strzela gola ... ja ryzykuje i stawiam remis, mam nadzieje, ze nie pozaluje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom