>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów: Grupa D

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
W tym temacie typujemy, analizujemy i dyskutujemy na temat spotkań Grupy D ;)

Grupa D
AC Milan
Benfica Lizbona
Celtic Glasgow
Szachtar Donieck



Oto pary pierwszej serii spotkań wraz z notowaniami u bukmachera Bwin ;)

AC Milan - Benfica Lizbona 1,30 - 4,65 - 8,50
Szachtar Donieck - Celtic Glasgow 1,85 - 3,20 - 4,00


Obrońcy trofeum Ligi Mistrzów, piłkarze AC Milan w pierwszej serii spotkań podejmują Benficę Lizbona. Nie ma wątpliwości, że są zdecydowanymi faworytami, ale czy aby na pewno nie zawiodą?

Celtic z Borucem i miejmy nadzieję Żurawskim w składzie kontra Szachtar z Mariuszem Lewandowskim. Niech będzie, że mecz pomiędzy Szachtarem a Celticiem nazwiemy polskim pojedynkiem :p W każdym bądź razie mecz ten nie ma zdecydowanego faworyta choć atut własnego boiska może okazać się tutaj tym kluczowym.

A co Wy sądzicie o tych spotkaniach? Zapraszam do dyskusji ;)
 
lfc_1892 0

lfc_1892

Użytkownik
Liga Mistrzów Grupa D
W pierwszym meczu zdecydowanym faworytem jest AC Milan, po pierwsze mają bardzo dobrych piłkarzy, są potencjalnie typowani na Mistrza włoch w tym sezonie i obrońcami tytułu w lidze mistrzów. Benfica nie przegrała jeszcze w lidze, ale myślę że tym razem łatwo polegną. Dodatkowo Milan gra na własnym boisku i nic nie wskazuje na to by Benfica miała wyjechać z włoch z kompletem punktów. Mój zdecydowany typ to Milan.

Celtic jest bardzo nieprzywidywalną drużyną, do ostatniej minuty meczu wszystko może się zdarzyć, w lidze spisują sie bardzo dobrze, już po paru kolejkach pewne pierwsze miejsce, raczej tak łatwo go nie oddadzą. Szachtar może jednak zrobić niespodziankę i pewnie wygrać na własnym boisku. Moim typem jest wygrana Szachtaru.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Oto moje szersze przemyślenia na temat spotkania Milan - Benfica ;)

AC Milan - Benfica Lizbona
Już na starcie tego sezonu Milaniści do swojej kolekcji dołożyli kolejne trofeum, a mianowicie Superpuchar Europy. Wszędzie słyszy się narzekania, że Milan to drużyna &quot;dziadków&quot;, ale patrząc na wyniki osiągane przez tą drużynę trzeba oddać tym właśnie &quot;dziadkom&quot; szacunek. Milan w ostatnich latach najczęściej sięgał po trofeum Ligi Mistrzów, a i na krajowym podwórku radził sobie bardzo dobrze. We wtorkowy wieczór na San Siro piłkarze Milanu już z rewelacyjnym Kaką w składzie (zabrakło go w ligowym meczu ze Sieną 1:1), podejmą Benficę Lizbona, której grę prowadził będzie Rui Costa pamiętający doskonale grę w Milanie. Ważnym faktem jest ten iż w składzie Benfici prawdopodobnie zabraknie jednego z kluczowych zawodników - defensywnego pomocnika Petita, którego będzie ciężko zastąpić. Podsumowując, uważam, że w tym spotkaniu Milan nie zawiedzie swoich fanów i sięgnie po pierwsze trzy punkty w tegorocznej edycji Champions League
Mój typ: AC Milan - 1,30 w Expekt
Stawka: 9/10
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Oba spotkanie to ciężki orzech do zgryzienia :-? Niby Milan zdecydowanym faworytem, ale nie jestem jakoś do końca pewien jego wygranej,to chyba przez te dwa ostatnie spotkania ligowe zakończone remisem.Jeśli Kaka i Inzaghi zagrają od pierwszej minuty może być dobrze, ale zobaczymy. Mój typ !

Ostatnie czasy pokazują że Celtic ma problemy z zespołami ze wschodu (cały czas Spartak chodzi mi po głowie).Przewaga własnego terytorium może okazać się dla Szachtaru bardzo znaczące.mój typ X2
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
spotkanie: Szachtar - Celtic
typ: 1
kurs: 1.9
✅ eh uwielbiam LM ????
analiza: Obie drużyny prezentują bardzo wysoką formę w swojej lidze. Szachtar to 8 zwycięstw w lidze a ostatnio uległo jedynie w LM RedBull Salzburg 1-0 by zrewanżować się 3-1. W praktycznie każdym meczu Szachtar tracił bramkę co napewno nie jest korzystne dla tego zespołu. Celtic ostatnio w lidze lubuje się w liczbie 5 ???? 5-0, 5-1 i 5-0 ale z zespołami o kilka klas niższych od Szachtaru. Z Spartakiem w LM Celtic męczył się strasznie i wymęczył po karnych [w sumie też 5-4 ]. Szachtar to zespół napewno niegorszy, wzmocniony Lucarellim. W składzie Celticu ujrzymy Żurawskiego co tylko utwierdza mnie w typie na Szachtar bo jakoś nie mogę się przekonać do jego gry ani w reprezentacji ani w klubie. W ostatnim meczu w Doniecku Celtic został rozgromiony 3-0 i uważam że tu będzie podobnie chociaż patrząc na statystyki zastanawiałbym się nad typem: &quot;obie drużyny strzelą - tak&quot; - chociaż to pierwsze mecze LM i zapewne dużo bramek nie ujrzymy. A więc do boju Szachtar!
 
E 0

escolate

Użytkownik
Spotkanie: Donetsk Shakhtar - Celtic Glasgow
Typ: Under ✅
Kurs: 1,75

W pierwszej kolejce grupowej fazy Ligi Mistrzów, Celtic Glasgow zmierzy się na wyjeździe z Szachtarem Donieck. Faworytem meczu są gospodarze, którzy nie przegrali u siebie od pięciu spotkań LM. Celtic Glasgow szuka natomiast swojej pierwszej wygranej na obcym boisku. Dotychczas, w 13 wyjazdowych meczach LM, Celtic tylko 1 raz zremisował, a 12 razy schodził pokonany. Oba zespoły spotkały sie ze sobą tylko raz w fazie grupowej. Oto wyniki:

Donetsk Shakhtar - Celtic Glasgow 3:0
Celtic Glasgow - Donetsk Shakhtar 1:0

Obie drużyny są niepokonane w obecnym sezonie w swoich ligach i przewodzą w tabelach, co sugeruje iż są w dobrej formie. Bilans gospodarzy w Ukr. Vyscha Liga to 21 goli strzelonych, 5 straconych, a to wszystko w przeciągu 9 kolejek ligowych. Celtic w lidze zagrał następująco: 22 bramki zdobyte, 3 stracone, w 6 spotkaniach. W ekipie Gordona Strachana nie ma żadnych nowych kontuzji. Do Ukrainy poleciała kadra z sobotniego pojedynku z Inverness (5:0), w składzie gospodarzy zabraknie zawieszonego Dmytro Chygrynskiego. Celtic, po ubiegłorocznym bardzo dobrym występie w LM, na pewno będzie chciał sie dobrze zaprezentować. Gospodarze, jak na Ukraińskie warunki, dysponują porównywalna kadrą. Mecz będzie ciekawy, ale bramek mało. Nie zdziwię się jak zakończy sie wynikiem 0:0.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
AC Milan - Benfica Lizbona
Typ : over 2.5 ✅ 2-1
Kurs : 1.95
BAH

Analiza :
Lohoho ale kurs az milo grac . Tak wiec na San Siro spotkaja sie druzyny Ac Milanu i Portugalskiej Benficy . Tak jak wiemy Milan narazie nie najlepiej radzi sobie w tym sezonie Serie A ale to co roku powtarza sie ze Milan skupia sie na LM i potem goni Serie A , w SA nie skuteczni a w LM graja przepieknie i mysle ze bedzie to tak jak we wczesniejszej edycji LM . Z Kaka Inzaghim i Gilardino oraz Pirlo to naprawde niezla ekipa Dodac do tego Gatuso czy Sedorfa albo takze Nesta patrzac ze w bramce coraz bardziej broniacy Dida to naprawde mozna spodziewac sie wysokiego wyniku .W składzie Benfici prawdopodobnie zabraknie jednego z kluczowych zawodników - defensywnego pomocnika Petita lecz chyba jednym z najslyniejsych pilkarzy Portugali o ktorym mowa czyli Rui Costa ktory przed latami grywal i ti bardzo dobrze w Milanie bedzie musial sie zmierzyc ze swoimi klubowymi kolegami , a czy to im sie uda ? Mysle ze nie choc napewno Benfica bedzie ustawiona bardziej pod defensywe mysle ze padna te trzy gole w meczu , a przeciez kaka czy pirlo lub Sedorf umieja uderzyc.
 
snajp 561,8K

snajp

Użytkownik
SHAKHTAR ma imponujące wyniki w lidze nie przegrali od 21-go lipca,CELTIC od pięciu kolejek nie pokonany i tu wielki znak :?: Oba zespoły strzelają dużo bramek.

TYP OVER 2.5
 
W 0

widzewiak1910

Użytkownik
Spotkanie Szachtar – Celtic
Typ 1
Celtic jest druzyna wlasnej ligi. w Lidze Mistrzow nic wielkiego nie osiagnal. W zeszlym sezonie piewszy raz w historii wyszli z grupy. igdy nie wygrali wyjazdowego meczu Ligi Mistrzow!!! Zdecydowana większość tych meczy przegral. A Szachtar jest u siebie mocny. Nawet kreowany przez polskie media na bramkarza klasy swiatowej (wedlug mnie na sile) Boruc Szkotom nie pomoze. Uwazam ze zainkasuje wieczorem 3pkt.
 
kuki77 0

kuki77

Użytkownik
AC Milan - Benfica Lizbona
Typ : over 2.5
Kurs : 1.95
Bet-at-home

Analiza :
(...) Mysle ze nie choc napewno Benfica bedzie ustawiona bardziej pod defensywe mysle ze padna te trzy gole w meczu , a przeciez kaka czy pirlo lub Sedorf umieja uderzyc.
gratuluje typu. sam obstawilem under 2.5 , bramka dla benfiki wpadla juz w doliczonym czasie gry, ale tym samym benfika pokazala pazur i dala przyklad jak powinno grac sie do konca. (tego pazura zabrakło chelsea ???? .

w drugim meczu bez niespodzianek. szachtar szybko obejmuje prowadzenie, dokłada jedna bramke i nie oddaje inicjatywy juz do konca.

mysle ze te pierwsze mecze bardzo ulatwia typowanie w nastepnej kolejce ????
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
(tego pazura zabrakło chelsea ???? .
chelsea zremisowała pechowo - walczyli do samego końca ale co zrobić jak w 100% akcjach nie trafia się w bramkę albo jak trafia to w słupek. przewaga była ogromna ale piłka to piłka

w drugim meczu bez niespodzianek. szachtar szybko obejmuje prowadzenie, dokłada jedna bramke i nie oddaje inicjatywy juz do konca.
tak jak typowałem łatwa jedyneczka. na skrótach było pokazane że prowadzenie powinno być wyższe [kontrowersyjna bramka na 3-0 po spalonym] szachtar pokazał się z bardzo dobrej strony ale jak będzie na wyjeździe - zobaczymy.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Myślę, że ważna informacja przed środowym spotkaniem Celtic - Milan:
Brazylijski bramkarz Milanu, 33- letni Dida nie wystąpi w środowym spotkaniu Ligi Mistrzów przeciwko Celticowi Glasgow. Powodem jest kontuzja ramienia.
W bramce mediolańskiej drużyny zastąpi go Australijczyk Zeljko Kalac.
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
Mala to pociecha dla Boruca i s-ki..., jak to bylo ? Powiedzial, ze gdy pusci 7 goli, to konczy kariere ? Oby dzis nasz Artur nie skonczyl, bo szkoda tak dobrego goakeeper&#39;a;), a na powaznie: nie widze zadnych szans dla Celtow i handicap na na Milanistow jest najlepszym rozwiazaniem moim zdaniem. Prawda, ze poprzednio Szkoci toczyli bardzo wyrownane boje z obronca trofeum, ale na dzis nie widze innej opcji, jak przekonujace zwyciestwo Wlochow, Milan (-1, a moze nawet -1,75) jak dla mnie !
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Celtic Glasgow – AC Milan
Typ: X ⛔ /2:1/
Kurs: 3.10
Analiza:

W środę bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie pomiędzy Celtic&#39;iem a Milanem. W pierwszych spotkaniach fazy grupowej Ligi Mistrzów Celtowie ulegli na wyjeździe Szachtarowi Donieck 2:0. Wynik nie był zaskoczeniem, bo nie od dziś wiadomo, że Celtic słabo gra na wyjazdach. W poprzedniej edycji LM też nic nie zwojował. W lidze szkockiej prowadzi ale ma taki sam dorobek punktowy jak Glasgow Rangers. Milan natomiast wygrał w ostatnim meczu z Beneficą Lizbona 2:1, ale w lidze włoskiej gra fatalnie, remisując prawie wszystkie spotkania z niżej notowanymi rywalami i na razie zajmuje 11 lokatę. Tak więc, napewno Milan nie jest faworytem, tymbardziej że nie zagra Dida. Celtic słabo radzi sobie w Lidze Mistrzów. Patrząc jak Milan nie radzi sobie w lidze ciężko sądzić że jutro czymś zachwyci, ale to nie oznacza że przegra. Wydaje mi się, że mecz zakończy się podziałem punktów, ale jak bedzie, zobaczymy jutro.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Całkiem możliwe, że wynik meczu pomiędzy Celticiem a Milanem zakręci się wokół remisu ;) Oto moja opinia na temat tego meczu:

Celtic Glasgow - AC Milan
Wczoraj dobry mecz rozegrał Tomasz Kuszczak, a dziś większosć z nas ma nadzieję na dobry występ Artura Boruca ;) Uważam jednak, że Artur mimo wszystko może mieć trochę mniej pracy od Tomka, którego bramka była oblegana przez zawodników Romy. Co prawda faworytem dzisiejszego spotkania jest Milan, ale Milan, który w ostatnich spotkaniach nie zachwyca, nie potrafi przełamać formacji defensywnych przeciwnika (vide. 1-1 z Catanią). Celtic może i nie gra niczego specjalnego, ale na mecz z Milanem piłkarze tej drużyny będą niezwykle zmobilizowani, a uważam, ża ta niezwykła mobilizacja może być jednym z czynników potrzebnych do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym meczu, którego w mojej opinii gospodarze nie przegrają ;)
Mój typ: Celtic Glasgow lub remis - 1,69 w Bwin
Stawka: 6/10
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Ciężko powiedzieć- z jednej strony Milan to światowa marka i koncentrują się na meczach w LM, ale z drugiej strony - obecnie Mediolańczycy przeżywają jakiś kryzys- w lidze idzie im bardzo ciężko, nie potrafią wygrać meczu u siebie...
Jeśli dziś gracze z Doniecka nie przegrają tego meczu &quot;w szatni&quot;- to może być różnie.
Jak na razie gracze Szachtara mają komplet punktów w dotychczasowych meczach, więc nie można odmówić im umiejętności. Wszystko zależy od ich psychiki i nastawienia do dzisiejszego meczu.
Jak dla mnie NO BET
pozdrawiam
 
amigo 0

amigo

Użytkownik
Jak dla mnie spotkanie Szchtara z Milanem jest wyśmienite do postawienia undera 2,5. Powody aby zaufać temu typowi przedstawił wyżej jacek89.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zapraszam do typowania i analizowania spotkań grupy D ;)

Sam odpuszczam spotkania w tej grupie, ale podrzucam kilka przydatnych informacji:

Przypuszczalne składy w meczu Szachtar - Milan:
Szachtar: (4-4-2): Pyatov; Srna, Kucher, Chygrynskiy, Raţ; Ilsinho, Lewandowski, Fernandinho, Jadson; Brand&amp;atilde;o, Lucarelli
Milan: (4-3-2-1): Dida; Oddo, Nesta, Bonera, Jankulovski; Gattuso, Pirlo, Ambrosini; Kak&amp;agrave;, Seedorf; Inzaghi

Trener Ancelotti prawdopodobnie usadzi więc na ławie rażącego nieskutecznością w rozgrywkach ligowych Gilardino. Do składu powraca Ronaldo, ktory nie będzie jednak wstanie zagrać pełnego spotkania, ale kto wie.. może okazać się swego rodzaju jokerem. Ogólnie jednak Milan bez poważniejszych absencji.


Celtic - Benfica

W składzie Celticu nie ujrzymy natomiast naszego rodaka Macieja Żurawskiego, ale i tak największym osłabieniem Celtów będzie brak Shunsuke Nakamury. Nie zagra również Scott Brown.

Kadra Celticu na mecz z Benficą:
Boruc, Caldwell, Naylor, Kennedy, McManus, Jarosik, Hartley, Scott Brown, McGeady, McDonald, Vennegoor of Hesselink, Mark Brown, Sno, O&#39;Dea, O&#39;Brien, Killen, Donati, Riordan.

Do składu Benfici powraca pauzujący w pierwszym meczu Nuno Gomes. Nie zagra natomiast Oscar Cardozo pauzujący za kartki.

Kadra Benfici na mecz z Celticiem:
Quim, Pereira, Luisao, Katsouranis, Leo, Nuno Assis, Di Maria, Binya, Rui Costa, Rodriguez, Luis Felipe, Bergessio, Adu, Cardozo, Butt, Edcarlos, Zoro, Ribeiro.
 
drago 108

drago

Użytkownik
No to ja sie wypowiem... ????
Szachtar... Milan...
Kusi mnie tutaj typowanie 1X, chociaż zwątpiłem w ukrainców widząc wynik 4:1 i powtórki na TVP ???? Milan nie gra ostatni dobrze... gra w krate... nagle wygrywa mecz z Samdorią 5:0 wszystkie gole w drugiej połowie potem sraczka i 0:0... Ten Milan jest coraz bardziej dziwny... Szachtar prowadzi w tabeli co prawda ma taką samą zdobycz punktową co Milan to i tak pozycja gospodarza w tym meczu na pewno im pomorze. Widzę, ze gospodarze nie są mocno osłabieni... Milan również więc może nam potoczyć się ten mecz w 3 strony ciężko cokolwiek przewidzieć. Milan dobrze sobie radzi w obronie, więc może Szachtar -1,5?
Celtic - Benfica
ahhh ten celtic przeraża mnie brak ich skuteczności i gry... Benfica ma problemy z trafianiem do siatki również Celtic, ale ja stoje za X2, lecz pewniejszym typem wydaje się jednak under... i to chyba dobre rozwiązanie... śrendnia na mecz Celticu: 2 bramki, Benfici: 1.(6) bramki na mecz. Under 2.5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom