>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów: Grupa B

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
W tym temacie typujemy, analizujemy i dyskutujemy na temat spotkań Grupy B ;)

Grupa B
Chelsea Londyn
Valencia CF
Schalke 04 Gelsenkirchen
Rosenborg Trondheim



Oto pary pierwszej serii spotkań wraz z notowaniami u bukmachera Bwin ;)

Chelsea Londyn - Rosenborg Trondheim 1,12 - 6,50 - 19,00
Schalke 04 - Valencia CF 2,40 - 3,25 - 2,65


Murowanym faworytem do zwycięstwa wydaje się być Chelsea, która na Stamford Bridge podejmie mistrza Norwegii Rosenborg. Natomiast kto wie czy w Gelsenkirchen nie dojdzie do bardzo ważnego meczu w kontekście awansu. Schalke podejmuje Valencię...

Jakie są Wasze opinie na temat tych spotkań? Zapraszam do dyskusji ;)
 
lfc_1892 0

lfc_1892

Użytkownik
Liga Mistrzów Grupa B
Pierwszy mecz jest bardzo pewny i nie powinien podlegać jakiejkolwiek dyskusji, Chelsea jest zdecydowanym faworytem. Tutaj krótko, mój typ to wygrana Chelsea.

Natomiast drugie spotkanie jest bardzo trudne dla obu drużyn, faworytem jest Schalke tylko z tego powodu że grają na własnym boisku. Schalke w lidze spisuje się dość przeciętnie, nie przegrali jeszcze zadnego meczu ale ich pozycja w środku tabeli nie wskazuje na to że drużyna jest w świetnej formie. Natomiast Valencia po 3 kolejkach w lidze zajmuje bardzo dobrą 3 pozycje. Zapowiada się bardzo ciężki mecz dla obu drużyn, i bardzo ciekawy mecz dla kibiców. Moim typem jest jednak Schalke, atutem jest jednak własne boisko.
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
W pierwszym meczu faworytem bezapelacyjnym jest Chelsea, lecz kurs jest zbyt niski a w LM nie raz już zdażały się niespodzianki dlatego rezygnuje z obstawiania tego spotkania:]

W drugiem meczu minimalnym faworytem jest Schalke ze względu na własne boisko.Mój typ na to spotkanie to X2, m.in. dlatego że trener Schalke będzie musiał ogladać spotkanie z trybun, co może być sporym osłabieniem dla niemieckiej drużyny a Valencia lepiej wg. mnie radzi sobie w lidze :]
 
beau 1

beau

Forum VIP
Spotkania z tej grupy przypasowały mi bardzo.W meczu Chelsea ich zwycięstwo dla bukmacherów wydaję się niepodważalne ale czy na pewno.The Blues do dzisiejszego meczu przystąpią w bardzo okrojonym składzie bez czołowych strzelców.Od początku ligi Chelsea gra nie to co przez 3 ostatnie sezony.Rosenborg w lidze , która się kończy nie zajmie miejsca premiującego ich do gry w LM więc skupią się na obecnej edycji.Wierzę , że Norwegów stać na strzelenie bramki bo w napadzie grają afrykańcy piłkarze.Myślę, że Rosenborg przyjedzie aby walczyć o remis i nie wierzę żeby przegrał 3 golami więc typuje Rosenborg z handi 2,5 po kursie 1,58

Drugi typ to poniżej 1,5 gola w pierwszej połowie meczu Shalke Valencia.Piłkarskie zespoły od dość dawna nie liczą sie w Lidze Mistrzów.Hiszpanie są ekipą mocniejszą lepiej wyszkoloną technicznie i sprytniejszą.W LM osiągnęli więcej i nauczyli się jak w niej grać.Shalke będzie w tych rozgrywkach walczyć o 3 miejsce.Dziś wieczorem zapowiada się walka.Hiszpanie nie będą od początku dyktować warunków bo nie mają sie po co śpieszyć.2 gole rzadko kiedy padają w pierwszej połowie tych elitarnych rozgrywek.
 
tomek7 0

tomek7

Użytkownik
ja natomiast zagralem dzisiaj na kuponie ze Rosenborg nie strzeli bramki. Wydaje mi sie ze wciaz sa to za wysokie progi dla tej druzyny, szczegolnie ze to pierwsza kolejka, i graja mecz wyjazdowy z Chelsea. Wydaje mi sie ze gospodarze beda sie starali wyjsc szybko na prowadzenie 1, 2:0 a pozniej oszczedzac sily na lige.
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Chelsea FC-Rosenborg BK&gt;-1.5&gt;1&gt;&gt;&gt;1.45

Ludzie gadają że Chelsea z takimi osłabieniami bedzie miało kłopoty z Rosenborgiem.Dla mnie to głupoty.Może to i dobrze bo nie zrobi sie masówka.Chelsea ostatnio nie zachwyca to prawda.Bez Lamparda cos nie idzie .Chelsea stać napewno aby wygrać z Rosenborgiem 2-0 na Stamford Bridge mimo że nia zagra wspmniany Frank,Drogba,Ballack,Bridge(mało istotne osłabienie).Norwedzy nie grają nic.Zajmują dopiero 5 miejsce w tabeli a na wyjazdzie przegrali juz 6 spotkań.Ja myśle że londyńczycy schrupią rosenborg na lekko 2-0
 
zylynho 0

zylynho

Użytkownik
Osobiście uważam, że spotkanie pomiędzy Chelsea a Rosenborgiem wygrają gospodarze. Nie będzie to raczej jakieś pewne i pokaźne zwycięstwo, ale jednak zwycięstwo. Chelsea co prawda w tym sezonie nie gra tak jak w poprzednich 2-3 (tak jak wspomniał Beau), zagra również w dość okrojonym składzie, ale mimo wszystko uważam, że wygra. Rosenborg na Stamford Bridge wyjdzie nerwowo, podejrzewam, że The Blues gola strzelą w pierwszych 20 minutach.

FC Chelsea Londyn - Rosenborg
Mój typ: 1
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Schalke - Valencia
typ remis
Nie ukrywam że niemiecka drużyna , sentymentalnie jest mi blizsza sercu niż Valencia, (choćby z występów Tomka Hajto - siekierki bundeslingi )ale nie przekonuje mnie ten pierwszy mecz aby zdobyli komplet pkt. Valencia w ostatnim spotkaniu ligowym wygrała szczęśliwie 2-1 dzięki Silvie który w ostatnich minutach trafił bramkę, Schalke wielki mecz z Bayernem i remis 1-1 to mogło kosztować trochę sił, choć początek sezonu, zresztą wiele osób pisało zderzenie ligowe a między klubowe nie ma porównań. Schalke powinno solidnie zagrać w obronie, to trochę przy spotkaniu z finezją piłki południowej jak np. hiszpańskiej powoduje że trudno się gra takim drużynom z zespołami &quot;siłowymi&quot; grającymi twardą piłkę, dziś myślę że spotykają sie dwie równorzędne druzyny i dziś typuję że nikt nie zejdzie pokonany, choć niewątpliwie jak napisałem bardziej jestem za gospodarzem.
 
snajp 557,3K

snajp

Użytkownik
SCHALKE-VALENCJA

Schalke ostatnio dużo remisuje,na 5 meczy 4 remisy(ale to jest liga) tu mamy zupełnie co innego.Schalke lubi zaskakiwać myślę że sobie poradzą ale dopiero w drugiej połowie.

typ wynik 1-szej poł. x
 
kuki77 0

kuki77

Użytkownik
TUTAJ PRZYCZYNA ZAŁAMKI

nie wiem czy to zgodne z regulaminem, ale to co zrobila chelsea to jest brak komentarza. ktoś dzis &#39;nie wtopil&#39; ?

dobra doczytalem regulamin :

chelsea byla druzyna o wiele lepsza, przeważala w każdym elemencie gry i co chwila stwarzała groźne sytuacje. w słupek padły conajmniej 3 strzały (bo streaming mi cięło)
mysle ze za ten blamaż beda chcieli sie zrewanzowac za 2 tygodnie.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Spotkania z tej grupy przypasowały mi bardzo.W meczu Chelsea ich zwycięstwo dla bukmacherów wydaję się niepodważalne ale czy na pewno.The Blues do dzisiejszego meczu przystąpią w bardzo okrojonym składzie bez czołowych strzelców.Od początku ligi Chelsea gra nie to co przez 3 ostatnie sezony.Rosenborg w lidze , która się kończy nie zajmie miejsca premiującego ich do gry w LM więc skupią się na obecnej edycji.Wierzę , że Norwegów stać na strzelenie bramki bo w napadzie grają afrykańcy piłkarze ✅ .Myślę, że Rosenborg przyjedzie aby walczyć o remis i nie wierzę żeby przegrał 3 golami więc typuje Rosenborg z handi 2,5 po kursie 1,58

Drugi typ to poniżej 1,5 gola w pierwszej połowie meczu Shalke Valencia ✅ .Piłkarskie zespoły od dość dawna nie liczą sie w Lidze Mistrzów.Hiszpanie są ekipą mocniejszą lepiej wyszkoloną technicznie i sprytniejszą.W LM osiągnęli więcej i nauczyli się jak w niej grać.Shalke będzie w tych rozgrywkach walczyć o 3 miejsce.Dziś wieczorem zapowiada się walka.Hiszpanie nie będą od początku dyktować warunków bo nie mają sie po co śpieszyć.2 gole rzadko kiedy padają w pierwszej połowie tych elitarnych rozgrywek
Oba typy weszły jak w masło.Chelsea straciło gola z Rosenborgiem co jak sie okazało było nie do pomyślenia.W poprzerwie zdołali tylko dpowiedzieć jednym trafieniem.
Spotkanie Shalke- Valencii wyrównane i po 1 połowie 0-0.Na LM można ładnie zarobić.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Co do dzisiejszych spotkań w tej grupie to:

Valencia - Chelsea
Chelsea po odejściu Mourinho nadal nie może w pełni stanąć na nogi i trzeba to powiedzieć.. gra słabo. Valencia może i nie zachwyca widowiskowością gry, ale odnotowuje dobre wyniki i kto wie czy tak też nie będzie w dzisiejszym spotkaniu ;) Osobiście zastanawiałbym się nad underem bądź skromnym zwycięstwem Valencii ;)

Rosenborg - Schalke
Piłkarze Rosenborga w miniony weekend stracili szansę na zdobycie mistrzostwa kraju, tak więc w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzow na pewno ich nie ujrzymy, no.. chyba, że wygrają Champions League w tym sezonie ;) Tak czy siak wygląda na to, że sprawą dla nich priorytetową jest Champions League, ale mimo to wydaje mi się, że kiedyś musi się skończyć ta ich dobra passa i jeśli miałbym typować to dwójkę na Schalke z... delikatną podpórką na remis ;)

A jakie Wy macie zdanie na temat tych spotkań? Podobne jak ja czy może zupełnie inne ???? ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Valencia - Chelsea
Typ: 1 ⛔ /1:2/
Kurs: 2,25
Analiza:

A jakie Wy macie zdanie na temat tych spotkań? Podobne jak ja czy może zupełnie inne
Jeśli chodzi o spotkanie Valencii z Chelsea jak najbardziej się zgadzam. Dokładnie pamiętamy ostatnie spotkanie The Blues w fazie grupowej LM, czyli remis 1:1 z Rosenborg BK. Wtedy jeszcze ich trenerem był Mourinho. Po zwolnieniu szkoleniowca w Chelsea nastąpiła prawdziwa burza, piłkarze i kibice staneli murem za byłym trenerem. Sytuacja w drużynie teraz jest bardzo zła. W pierwszym meczu bez Jose ulegli na wyjeździe Manchester&#39;owi United 2:0 a w kolejnym ligowym spotkaniu zremisowali z Fulham FC 0:0. W lidze Chelsea zajmuje dopiero 8 miejsca a może spajść jeszcze niżej bo ma jeden mecz więcej od rywali. Valencia z kolei radzi sobie bardzo dobrze. W ostatnim meczu LM pokanali FC Schalke 0:1. Kolejne trzy mecze w lidze hiszpańskiej także wygrali. Na razie w Primera Division zajmują wysokie 3 miejsce, tracąc tylko jeden punkt do lidera Realu Madryt. Tak więc według mnie faworytem dzisiejszego spotkania jest Valencia. Stawiam &quot;czystą&quot; 1. Osobiście nie zdziwię się jeśli Chelsea nie wyjdzie z grupy.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Valencia - Chelsea
&lt;&lt;1 lub ewentualnie z 1,5 handikapem dla valencii&gt;&gt;

Kurs jest zachecajacy aby zagrac czysta jedynke. Jak juz wszyscy dobrze wiedza chelsea po odejsciu &quot;portugalczyka&quot; juz nie jest ta sama chelsea.
Mysle ze valencia spokojnie sobie poradzi i wygra.
A dla odwaznych nawet poelcam z 1,5 handikapem dla hiszpanow...

Rosenborg - Schalke
&lt;&lt;X lub wynik 2:2&gt;&gt;


Rosenborg teraz sie koncentruje tylk ona lidze mistrzow bowiem juz nie maja szansa na mistrza w swoim kraju. Mysle ze bardzo mozliwy w ty mspotkaniu jest remis bo norwegowie powinni wykorzystac fakt, ze sa gospodarzami...
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Rosenborg - Valencia
Typ: 2 (handicap 1:0) ⛔ (2:0)
Kurs: 2,45
Analiza:

Dzisiaj kolejne spotkania Ligi Mistrzów.Ciekawie zapowiada się mecz w grupie B pomiedzy Rosenborg&#39;iem Trondheim a Valncią. Valencia zajmuje w grupie 3 miejsce. Ma 3 punkty tak samo jak drugie Schalke, ale przegrywa różnicą bramek, dokładnie jednej. Rosenborg ma tylko 1 punkt, ale wciąż ma szanse na awans. W pierwszym spotkaniu Rosenborg niespodziewanie wywalczył remis grając przeciwko Chelsea, w następnym jednak ulegli u siebie 0:2 Schalke. Valencia natomiast pokonała Schalke na wyjeździe i przegrała z Chelsea u siebie. Jak widać obie drużyny zdobywały punkty na wyjeździe. Dziś gościem jest Valencia, która także w lidze lepiej radzi sobie na wyjazdach. Doskonałą wiadomością dla fanów „nietoperzy” jest z pewnością powrót do zdrowia Davida Villi. Valencia ma zdecydowanie lepszych zawodników od Rosenborga. Nie myślę więc by w tym spotkaniu była niespodzianka. Rosenborg ma szanse na wyjście z grupy, ale musi wygrać, a atakując ułatwi zadanie snajperom Valencii. Valencia musi wygrać, inny wynik mocno pokrzyżuje ich plany awansu do kolejnej rundy Champions League. Mam nadzieję że będzie to zwycięstwo przynajmniej dwiema bramkami.

/późno, bo późno ale zawsze jest xD /
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
Valencia - Rosenborg
Wg. mnie jest to bardzo ciekawy mecz nie mam też konkretnego typu. Rosenborg po odejściu trenera, bez szans na tytuł w lidze norweskiej a co za tym idzie bez szans na wystapienie w LM chyba ze wygra lige mistrzow :jezora:. W grupie znajduje sie na drugim miejscu w tabeli z 1 pkt przewagi nad schalke i valencia. W lidze wygral 1:2 na wyjezdzie. Valencia ostatnia w tabeli z 3 pkt na koncie zdobytymi z schalke. U valenci tez nie zaciekawie fani juz nie koga doczekac sie dymisji trenera ktorego winia za slaba forme klubu. W lidze valencia wygrala 0:2 z mallorca po dwoch bramkach morientesa. Kurs na valencie ok 1,30 nie zacheca na stawianie, predzej wypatrywal bym tu niespodzianki czyli remisu lub wygranej rosenborga.
A Wy co myslicie o tym meczu ?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Nowym trenerem Valencii został Ronald Koeman, ktory ma poprowadzić tą drużynę do sukcesów w Primera Division jak i w Lidze Mistrzów. Po sobotniej wygranej w lidze w tym klubie moze byc juz chyba tylko lepiej, bo gorzej jak w meczu z Realem byc nie moze :p

Zle dzieje się w Rosenborgu gdzie druzynę opuscil trener Knut Thorum a kilku podstawowych zawodnikow juz podpisalo kontrakty z innymi druzynami tak więc pewne jest, że już w Trondheim nie będą grali. Na chwilę obecną nie pamiętam jacy to byli zawodnicy :p ale wśród nich znajdował się m.in Dorsin, ktory ma odejsc bodajze do Tromsoe. Jeden z zawodnikow Rosenborga odejdzie do CFR Cluj (Rumunia).

Uwazam, ze Valencia zrewanzuje się Norwegom za porazkę i pewnie ich pokona.
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
Lepszy zapowiada się 2 mecz tej grupy gdzie Schalke podejmuje na własnym boisku Chelsea. Chelsea ostatnio zachwyca formą wygrywa wszystkie mecze, ostatnio wygrali u siebie 2:0 z Schalke. Poważnych nowych kontuzji w Chelsea nie ma , nie wiem jak z Schalke ale uważam, ze będzie to zacięty mecz i Chelsea wyjedzie z Schalke z kompletem punktów. Co o tym sądzicie?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Valencia - Rosenborg Trondheim
Od ostatniego pojedynku obu drużyn, w którym lepsi okazali się piłkarze Rosenborga (przyp. 2:0) wiele w nich się zmieniło. Mam tutaj na myśli zmiany trenerów zarówno w Valencii jak i w Rosenborgu. Schedę Quique Sanchezie Floresie przejął Holender Ronald Koeman dla którego wtorkowy mecz będzie debiutem na ławce trenerskiej &quot;Che&quot;. Natomiast szkoleniowcem Rosenborgu po dymisji Knuta Thoruma został jej były piłkarz Trond Henriksen. Dosyć już jednak o trenerach, przejdźmy do zawodników.. :wink: Gwiazdą Rosenborga w ostatnich meczach jest napastnik rodem z Burkina Faso -&gt; Yssouf Kone, ktory ma wspaniałą serię i w ostatnich 5 meczach zdobył 6 bramek. Kluczem do pokonania piłkarzy z Norwegii może się więc okazać zablokowanie niezwykle skutecznego Kone. Rosenborg zaliczył całkiem niezły finisz w lidze norweskiej, a i w Lidze Mistrzow spisuje się całkiem nieźle, ale mimo to już wiadomo, że po sezonie ( w Norwegii wiosna - jesień) kilku zawodników pożegna się z drużyną. m.in Dorsin, Koppinen, Riseth i prawdopodobnie opisywany już przeze mnie Kone. Inni piłkarze pewnie będą chcieli podążać sladem swoich kolegów i będą chcieli opuscic Rosenborg a dobrą okazją do wypromowania jest Liga Mistrzów. Kto wie czy nie zadziała tutaj syndrom pokazania się na własną rękę, a nie grania dla drużyny? choć.. to jednak jeden z najmniej ważnych czynników odnośnie tego spotkania. Natomiast jednym z najwazniejszych jest potrzeba zdobywania punktów przez Valencię oraz chęć rewanżu za porażkę w Trondheim. Do składu Valencii powraca David Villa, który jednak raczej nie będzie wstanie zagrać pełnych 90minut, ale w razie niepowodzeń może być swego rodzaju jokerem z ławki. Dobrze dysponowany wydaje się być Fernando Morientes, ktorego dwie bramki dały Valencii zwycięstwo nad Mallorcą w Primera Division. Podsumowując, typuję w tym meczu zwyciestwo Valencii choć zdaję sobie sprawę, że piłkarze Rosenborga postawią &quot;Che&quot; trudne warunki. Aa... i trzeba uważać na tego super skutecznego Kone :wink:
Mój typ: Valencia - 1,25 w Unibet
Stawka: 9/10
Schalke Gelsenkirchen - Chelsea Londyn
Po odejściu Mourinho posadę szkoleniowca Chelsea objął dotąd mało znany Avraham Grant, który wraz z biegiem czasu zaczał odnotowywać co raz lepsze rezultaty ze swoją drużyną. I w ten oto sposób The Blues mają serię 7 zwycięstw z rzędu i we wtorek będą mieli szansę ją kontynuować. Plusem przemawiającym za Chelsea jest także bardzo dobra dyspozycja jej najlepszych piłkarzy a więc Drogby i Lamparda. W ostanich meczach bramki zaczął zdobywać także Andriy Schevchenko, który może za Granta odblokuje się na dobre i zacznie strzelać bramki dla Chelsea. Zupełnie odmienne nastroje panują w Gelsenkirchen. Schalke w ostatnich meczach nie zachwyca, a w piątkowy wieczór przegrało 0:1 z outsiderem Bundesligi Energie Cottbus. Dodatkowo w meczu z Chelsea nie zagra Kevin Kuranyi, który w tym sezonie zdobył bodajze cztery bramki dla Schalke. Patrząc na kadry obu druzyn i formę przez nie prezentowaną wydaje mi się, że Chelsea jest faworytem, który raczej zawieść nie powinien choć mając na uwadze fakt, że mecz rozgrywany jest na Veltins Arena, (dawniej Arena auf Schalke) zdecydowałem się ten typ podeprzeć remisem, tak dla bezpieczeństwa :wink:
Mój typ: remis lub Chelsea Londyn - 1,28 w Unibet
Stawka: 9/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom