>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów: Grupa B

Status
Zamknięty.
dj-kriss 0

dj-kriss

Użytkownik
Chelsea - Valencia​

TYP: x2 oraz under 2.5
Kurs. ok. 1.8​


Jutro na Stamford Bridge zmierza sie ekipa gospodarzy Chelsea oraz Valencii. Valencia to wielka niespodzianka tej LM, niestety negatywna. Po porazkach na poczatku fazy grupowej ze slaba Chelsea, przyszly porazki z przecietnym Rosenborgiem. Jedyna wygrana zanotowali w Niemczech gdzie pokonali z ledwoscia Schalke 1:0. Chelsea awans ma juz zapewniony i to z 1wszego miejsca. Valencia ostatnio przezywa ciezki okres, nie wiedziec czemu. Na kontuzje przeciez nie narzekaja, widocznie trener jeszcze nie poznal przyczyny slabej formy swoich podopiecznych. A wiec dlaczego typuje x2? Otoz dlatego, ze w Chelsea nie zagra najlepszy strzelec druzyny Drogba, a pozatym mysle, ze Londynczycy nie wyjda w najsilniejszym skladzie i beda sie oszczedzac przed arcy waznym meczem w lidze z liderem PL Arsenalem. Jesli ma sie awans i to z 1wszego miejsca, po co dawac z siebie wszystko, zeby jeszcze przypadkowo odniesc kontuzje przed derbami? To samo Valencia, nastepny mecz w lidze ma z Barcelona, i na tym powinni sie skupic ale Hiszpanie maja jeszcze o co grac, bo w przypadku wygranej nad Chelsea, i podknieciu Rosenborga moga jeszcze pograc w PUEFA. Moim zdaniem bedzie to strasznie nudny mecz na remis. Dobrym typem bedzie takze under, tak uwazam.

Kadra Valencii:
Bramkarze: Cañizares, Mora.
Obrońcy: Miguel, Albiol, Lombán, Helguera, Marchena, Moretti, Jaume.
Pomocnicy: Sunny, Fernandes, Edu, Montoro, Vicente, Mata.
Napastnicy: Arizmendi, Silva, Zigic, Villa, Morientes.

Kadra mowi sama za siebie, Valencia bedzie darzyla do zwyciestwa i typ x2 jest dla mnie bardzo pewny.

Wypowiedz Granta:

&#39;It may not be important because of what we did in the group before, we took the points, but we didn&#39;t even lose one game, so it&#39;s even more important we want to perform well and we don&#39;t want to lose a game in the Champions League tomorrow or at our home. So it becomes important.&#39;

Ten mecz mi dziwnie smierdzi remisem =D
Nie zgodzę się z tym typem.
x2 - ja tutaj stawiam, że wygra Chelsea albo będzie remis tym bardziej, że Chelsea gra na swoim boisku. No i grają ze słabą Valencią, a gospodarze są ostatnio w gazie.

under 2.5 - Chelsea to nie ta sama druzyna co za czasów Mourinho. Teraz grają ładny i ofensywny futbol. Mecz odbędzie się w Londynie, dlatego atmosfera będzie sprzyjała zdobywaniu bramek przez Chelsea, a Valencia stawi zawzięty opór.
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Uważam że under 2,5 jest jaknajbardziej trafny na to spotkanie,Valencja prawie wogóle ostatnio nie strzela bramek a brak Drogby prawdopodobnie sprawi że Chelsea zbyt dużo bramek również nie zdobędzie :]
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
co wy się tak podniecacie. stawiajcie na dziś dubelka Liverpool 2 plus do tego valencia 2 i macie miesięczną pensję. wieczorkiem podziekujecie pozdro
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
Na co się patrzy w pierwszej kolejności w LM w przypadku tej samej ilości pkt?
Na bilans bramkowy, czy bezpośrednie spotkania? Wydaje mi się, że to drugie, ale pewny nie jestem... Proszę o odpowiedz.
Pzdr
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Na co się patrzy w pierwszej kolejności w LM w przypadku tej samej ilości pkt?
Na bilans bramkowy, czy bezpośrednie spotkania? Wydaje mi się, że to drugie, ale pewny nie jestem... Proszę o odpowiedz.

Pzdr
na bezsposrednie spotkanie.

Schalke - Rosenborg

Wszyscy dzisiaj szukaja niespodzianki w postaci wygranej gosci. Ja jednak uwazam, ze Niemcy pewnie wygraja swoj mecz i tym samym awansuja do kolejnej rundy. W koncu ograli Rosenborg 2:0 i to na wyjezdzie wiec dlaczego maja sie podknac u siebie? Bo Rosenborg wygral z Valencia? Dla mnie to o niczym nie swiadczy. Poprostu Valencia byla w slabszej dyspozycji i ich zlekcewazyli a zreszta ostatnio Rosenborg dostal baty od Chelsea 4:0. Ja w tym meczu stawiam na gospodarzy!
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Jezeli bezposrednie spotkania się liczą to Valencia nie ma szans na awans do Uefa ????
hmm, nie wiem do konca jak to sie liczy, bo np w grupie A jesli Liverpool zremisuje to odpada przy wygranej Porto, a jesli Porto przegra a Liverpool zremisuje to przechodzi, troche to pogmatwane i dokonca tego nie czaje. Jesli Schalke wygra a Chelsea przegra to chyba jakies szanse Valencia ma bo wygrali z Schalke ale ni wiem juz sam, pogubilem sie =D
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
- Jak Liverpool zremisuje, a Porto wygra to Liverpool odpada, ponieważ miałby gorszy bilans bezpośrednich spotkań z Marsylią

- jesli Liverpool zremisuje, a Porto przegra z Besiktasem to wtedy pewny awans ma.. Besiktas (9pkt). Pozostałe druzyny miałyby po 8pkt. Wtedy bierzemy pod uwage bilans bramkowy, a ze Liverpool ma najlepszy (8-0 z Besiktasem), dlategotez The Reds mieliby awans ;)

A co do tej grupy to Valencia ma szansę na UEFA pod warunkiem, ze:

-wygra na wyjezdzie z Chelsea, a Schalke nie wygra z Rosenborgiem

- zremisuje na wyjezdzie z Chelsea, a Rosenborg wygra z Schalke

inne kombinacje raczej nie wchodza w grę... ;)
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Chelsea - Valencia


Niewątpliwie będzie to jedno z najciekawszych spotkań tej kolejki Ligi Mistrzów. Dzisiaj o godzinie 20:45 na Stamford Bridge będziemy mogli oglądać bardzo ciekawe widowisko, które będzie miało duży wpływ na układ tabeli. Mecz faworyta nie ma chociaż w moim przekonaniu w niedużym stopniu są nim gospodarze. Tak wiec zacznijmy może od przedstawienia sytuacji obu klubów. Tak więc Chelsea to obecnie lider grupy B, który na swoi koncie ma uzbieranych jedenaście punktów. Bilans bramkowy to dziewięć bramek strzelonych przy uwaga tylko dwóch straconych. Na pewno robi on wrażenie z powodu malej ilości straconych bramek. Mają oni już zapewniony awans i to z pierwszego miejsca i ten mecz tak naprawdę mogli by sobie odpuścić. Jednak Liga Mistrzów to przede wszystkim prestiż i na odpuszczenie meczy nie ma tutaj miejsca. W lidze Angielskiej również radzą oni sobie bardzo dobrze. Zajmują oni bardzo dobre trzecie miejsce ze strata zaledwie trzech punktów do lidera. W tym sezonie LM zespól gospodarzy jeszcze nie przegrał. Wygrali oni trzy razy i dwukrotnie remisowali, tak więc można ich stawiać w roli faworyta, chociaż nie do końca. Zespół gości to przyjezdni z Hiszpanii czyli Valencia. W tym sezonie LM zdecydowanie im nie idzie. Są na ostatnim miejscu z w grupie, które im nic nie daje. Mają oni jednak teoretyczne szanse na grę w pucharze UEFA jednak było by to bardzo trudne do zrealizowania. Maja oni na swoim koncie zaledwie3 cztery punkty. Wygrali oni jak do tej pory tylko raz, również raz odnieśli remis i aż trzy razy ponieśli porażek. To co najbardziej razi z zespole gości to nieskuteczność. Bowiem strzelili oni w pięciu spotkaniach... tylko dwie bramki, co jest fatalnym osiągnięciem. Obydwa zespoły maja problemy kadrowe przed tym spotkaniem i to poważne. Z zespole gospodarzy na pewno nie zagra z powodu kontuzji najlepszy strzelec Didier Drogba, jednak pozytywną stroną może być powrót do bramki Peter Cech. W zespole przyjezdnych wygląda to trochę gorzej. W Valencii wciąż nie może grać kontuzjowany Joaquin, a na pewno nie zagra także Albelda, który jest zawieszony za kartki. Wciąż niewyleczone urazy mają: Miguel Ángel Angulo, Marco Caneira oraz Rubén Baraja i oni także nie zagrają na Stamford Bridge. Pod znakiem zapytania stoi występ Ivan Helguery. Jest to niewątpliwie ogromne osłabienie, które może wpłynąć na wynik meczu. Podsumowując brak faworyta i osiągane wyniki przez obydwie ekipy zachęca mnie do postawienia na Chelsea, jednak osłabienie i fakt, że każdy wynik gospodarzy będzie satysfakcjonował odradza mi ten typ. Myślę, że najlepszym wyborem w tym spotkaniu będzie under 2,5 bramki. Słaba dyspozycja strzelecka Valencii oraz wiele kontuzji w ich skaldzie raczej nie potwierdza tego, że zdobędą oni dużo bramek, po drugiej stronie brak najlepszego strzelca Drogby i powrót dobrego bramkarza. Jednym słowem Under jak nic.

Typ: under 2,5 1,80
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
Też tak myśle ze gra na under w meczu jest najpewniejsz,bo co do wyniku tego meczu to zaden rezulat by mnie nie zdiwił i jak dla mnie jeśli chodzi o gre na zwyciezce tego meczu jest to no bet,under wydaje sie najlepszy rozwiazaniem choć ja dla bezpieczeństwa dałem under 3 i do tego dla mnie drugi najpewniejszy typ tej kolejki under 3 w meczu Shalke-Rosenborg
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
- Jak Liverpool zremisuje, a Porto wygra to Liverpool odpada, ponieważ miałby gorszy bilans bezpośrednich spotkań z Marsylią

- jesli Liverpool zremisuje, a Porto przegra z Besiktasem to wtedy pewny awans ma.. Besiktas (9pkt). Pozostałe druzyny miałyby po 8pkt. Wtedy bierzemy pod uwage bilans bramkowy, a ze Liverpool ma najlepszy (8-0 z Besiktasem), dlategotez The Reds mieliby awans ;)

A co do tej grupy to Valencia ma szansę na UEFA pod warunkiem, ze:

-wygra na wyjezdzie z Chelsea, a Schalke nie wygra z Rosenborgiem

- zremisuje na wyjezdzie z Chelsea, a Rosenborg wygra z Schalke

inne kombinacje raczej nie wchodza w grę... ;)
Wiem, wiem, ale mnie chodziło o to, że Valencia w bilansie z Rosenborgiem nie ma szans na awans, bo wg mnie na 90 % Schalke wygra swój mecz. Nie dopisałem, mój błąd.
Pzdr.
 
fogi-89 0

fogi-89

Użytkownik
Mecz: Schalke - Rosenborg
Typ: Schalke
Kurs: 1,45
Bukmacher: Bet-at-home


Nie ma co sie oszukiwac Schalke dzisiaj rozgromi Rosenborg jak to zrobilo w Norwegii - wygrywajac 2-0. Oczywiscie Rosenborg pokazal sie z dobrej strony wygrywajac z Valencia, ktora wyraznie wtedy przezywala kryzys. I ten remis z Chelsa... Pewnie byl spowodowanym ówczesnymi problemami w druzynie. Dzis jednak nie wydaje mi sie zeby mieli jakiekolwiek szanse z Schalke... Zgadzam sie z roY wygrana gospodrzy jest nieunikniona... Dla mnie jest to najpewniejsze spotkanie na dzisiaj i nie omieszkam na nich postawic co nieco... ✅
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Chelsea - Valencia​

TYP: x2 oraz under 2.5✅✅✅✅✅
Kurs. ok. 1.8​


Jutro na Stamford Bridge zmierza sie ekipa gospodarzy Chelsea oraz Valencii. Valencia to wielka niespodzianka tej LM, niestety negatywna. Po porazkach na poczatku fazy grupowej ze slaba Chelsea, przyszly porazki z przecietnym Rosenborgiem. Jedyna wygrana zanotowali w Niemczech gdzie pokonali z ledwoscia Schalke 1:0. Chelsea awans ma juz zapewniony i to z 1wszego miejsca. Valencia ostatnio przezywa ciezki okres, nie wiedziec czemu. Na kontuzje przeciez nie narzekaja, widocznie trener jeszcze nie poznal przyczyny slabej formy swoich podopiecznych. A wiec dlaczego typuje x2? Otoz dlatego, ze w Chelsea nie zagra najlepszy strzelec druzyny Drogba, a pozatym mysle, ze Londynczycy nie wyjda w najsilniejszym skladzie i beda sie oszczedzac przed arcy waznym meczem w lidze z liderem PL Arsenalem. Jesli ma sie awans i to z 1wszego miejsca, po co dawac z siebie wszystko, zeby jeszcze przypadkowo odniesc kontuzje przed derbami? To samo Valencia, nastepny mecz w lidze ma z Barcelona, i na tym powinni sie skupic ale Hiszpanie maja jeszcze o co grac, bo w przypadku wygranej nad Chelsea, i podknieciu Rosenborga moga jeszcze pograc w PUEFA. Moim zdaniem bedzie to strasznie nudny mecz na remis. Dobrym typem bedzie takze under, tak uwazam.

Kadra Valencii:
Bramkarze: Cañizares, Mora.
Obrońcy: Miguel, Albiol, Lombán, Helguera, Marchena, Moretti, Jaume.
Pomocnicy: Sunny, Fernandes, Edu, Montoro, Vicente, Mata.
Napastnicy: Arizmendi, Silva, Zigic, Villa, Morientes.

Kadra mowi sama za siebie, Valencia bedzie darzyla do zwyciestwa i typ x2 jest dla mnie bardzo pewny.

Wypowiedz Granta:

&#39;It may not be important because of what we did in the group before, we took the points, but we didn&#39;t even lose one game, so it&#39;s even more important we want to perform well and we don&#39;t want to lose a game in the Champions League tomorrow or at our home. So it becomes important.&#39;

Ten mecz mi dziwnie smierdzi remisem =D

W Chelsea bez zmian. Nieobecni- Drogba, Carvalho, Ferreira, Ballack oraz Malouda. Do składu prawdopodobnie wróci Petr Cech

Chelsea FC: Cech (B), Cudicini (B), Hilario (B), Belletti, Alex, Ben Haim, Terry, A Cole, J Cole, Bridge, Lampard, Sidwell, Kalou, Pizarro, Shevchenko, Wright-Phillips, Makelele, Obi
Mam nadzieje, ze ktos to zagral ;)
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Schalke - Rosenborg✅✅✅

Wszyscy dzisiaj szukaja niespodzianki w postaci wygranej gosci. Ja jednak uwazam, ze Niemcy pewnie wygraja swoj mecz i tym samym awansuja do kolejnej rundy. W koncu ograli Rosenborg 2:0 i to na wyjezdzie wiec dlaczego maja sie podknac u siebie? Bo Rosenborg wygral z Valencia? Dla mnie to o niczym nie swiadczy. Poprostu Valencia byla w slabszej dyspozycji i ich zlekcewazyli a zreszta ostatnio Rosenborg dostal baty od Chelsea 4:0. Ja w tym meczu stawiam na gospodarzy!
No i gospodarze nie zawiedli ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom